University of Louisiana Monroe

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

AACSB Accredited

دانشگاه لوئیزیانا در مونرو

ما بر این باوریم که دانش آموزان، استادان و STA باید در تلاش برای تقویت پیوندهای بین دانشگاه و جامعه ما، منجر شود از طریق خدمات و یادگیری و انگیزه برای رشد در عقل و صداقت.

چرا دانشگاه لوئیزیانا مونرو؟

در ULM، تنوع یک واقعیت است. ما یک جامعه پر جنب و جوش متقاطع هنر، فرهنگ ها، مذاهب، زبان، و تجارب است. مهم نیست که شما هستند و یا آنچه شما می خواهید برای تبدیل شدن به، شما یک عضو ارزشمند از یک جامعه در حال رشد سریع جهانی است.

8817

 • 7216 دانشجویان کارشناسی
 • 911 دانشجویان تحصیلات تکمیلی
 • 390 داروسازی / حرفه ای
 • 748 در خارج از دولت
 • 302 بین المللی
 • 65.2٪ قفقازی
 • 26.4٪ آفریقایی آمریکایی
 • 2٪ آسیایی
 • 1.1٪ اسپانیایی زبان
 • 5.4٪ دیگر

PARADISE لوئیزیانا ورزشکار'S

لوئیزیانا در دهانه رودخانه می سی سی پی، مرز توسط آرکانزاس به شمال، می سی سی پی در شرق و تگزاس به غرب نشسته در بالای خلیج مکزیک است. نوشته اصلی توسط فرانسه در طول قرن 18 استعمار، آن را به ما خاک به عنوان بخشی از تاریخی خرید لوئیزیانا در سال 1803 تبدیل شد و در سال 1812 به اتحادیه پذیرفته شد. شهرستان پایتخت لوئیزیانا باتون روژ است. این خانه را به شهرستان بندر تاریخی نیواورلئان، مشهور است که برای غذاهای منحصر به فرد، جاز و دیدنی و جذاب جشنواره مردی Gras است.

کاوش لوئیزیانا

 • ریشه لوئیزیانا ما اجرا عمیق در داخل عجایب آشپزی گرفته شده از فرانسوی، اسپانیایی، آفریقایی، سیسیلی، کارائیب، ایرلندی، آلمانی و فرهنگ سرخپوستان آمریکا. اضافه کردن یک خط تیره از آسایش کشور و خرج کردن از پیچیدگی، و شما یک دستور برای بهترین مواد غذایی در این سیاره کردم.
 • این زادگاه امریکا را تنها هنر بومی فرم جاز اما لوئیزیانا نیز در منزل به یک میزبان از سبک های موسیقی اعم از کشور، انجیل و بلوز به هیپ هاپ، راک ابیلی و راک اند رول است.
 • زمانی که شما یک لیست از تمام چیزهایی که منحصر به فرد لوئیزیانا ارائه می دهد، شما به سرعت دیدن طولانی مدت در uences از فرانسه، اصل و نسب اسپانیایی و آفریقایی است.

گذشته ما این است که به خوبی حفظ شده در معماری، موسیقی، غذا و شیوه زندگی ما، که شامل جشنواره ها-و شگفت انگیز از ما در موزه ما از تاریخ و هنر NE.

این اتفاقی نیست که لوئیزیانا چسبیده به عبارت "اقتصاد له bons دماهای rouler" به معنی "اجازه دهید زمان خوب رول."

 • با شکار در طول سال، شینگ، گلف و فرصت های بی شماری دیگر برای تفریح ​​در فضای باز، از آن آسان است برای دیدن چرا نام مستعار لوئیزیانا است نه به ذکر است لوئیزیانا میزبان دو تیم ورزشی حرفه ای عمده "بهشت ورزشکار است.": نیواورلئان پرستاران (NFL) و جدید اورلئان پلیکان (NBA).

در محوطه دانشگاه

ما بر این باوریم که دانش آموزان، استادان و کارکنان باید در تلاش برای تقویت پیوندهای بین دانشگاه و جامعه ما، منجر شود از طریق خدمات و یادگیری و انگیزه برای رشد در عقل و صداقت.

WARHAWKS دو و میدانی

طرفدار ورزش بزرگ؟ بیا تشویق در تیم های ورزشی مسابقات قهرمانی Warhawk ما، از جمله مردان (بیس بال، بسکتبال، صلیب کشور، فوتبال، گلف، آهنگ و میدان، WATERSKI) و ورزش زنان (بسکتبال، والیبال ساحلی، کشور متقابل، گلف، فوتبال، سافتبال، آهنگ و میدان ، تنیس، والیبال، WATERSKI).

مرکز فعالیت ULM

شماره دانشجویی خود را به شما می شود دسترسی آزاد به اتاق وزن، اتاق قلبی، استودیو یوگا، کلاس های tness، آهنگ های داخلی در حال اجرا، دادگاه چند منظوره، زمین بسکتبال، و خیلی بیشتر.

فرار از مطالعه

کتابخانه های دانشگاه، کتاب فروشی، و آزمایشگاه های کامپیوتر در اینجا برای شما مطمئن شوید که شما همه چیز شما نیاز به نگه دارید تا معدل خود را دارند.

سالن دانشآموزی

دانشجو اتاقهای مکان بسیار خوبی برای استراحت و رسیدن به همسالان خود هستند.

تغذیه سالم

چندین رستوران ها و کافه در محوطه دانشگاه، این برنامه شامل آیتم های منو سالم و به صورت محلی منابع، مواد آلی وجود دارد.

ULM HEALTH CLINIC

یک کلینیک پزشکی است که به راحتی در سمت راست محوطه دانشگاه واقع شده است.

قدرت پردازش دانش آموز و تخفیف

دانش آموزان ممکن است به یک "باد" و یا تخفیف از کسب و کارهای محلی برخوردار شوند. اغلب یک کسب و کار ممکن است شما را تخفیف ارائه اگر شما بخواهید، پس لطفا بپرسید!

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی

برنامه ها
ویدئو ها

Mary Cox, Senior Nursing Student