University of Florida Levin College of Law

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

University of Florida Levin College of Law دارای سابقه طولانی در زمینه تولید رهبران ملی است و یکی از بهترین ارزش های کشور در آموزش حقوقی است.

رهبران آموزشی

UF Law دارای یک سابقه طولانی در زمینه آماده سازی فارغ التحصیلان خود برای نقش رهبری قابل توجه است. ما اولین بار در فلوریدا قرار گرفتیم، چهارم در میان مدارس دولتی، و هشتم به طور کلی در "خروجی"، یعنی کالیبراسیون فارغ التحصیلان مدرسه. این رتبه چهارم در میان مدارس حقوق عمومی در سال 2013 (که به طور کلی در هفتم به آن متصل است) در تعداد فارغ التحصیلان خود به عنوان وکلای فدرال و قضات دادگاه محکمه قرار دارد؛ بیش از 250 فارغ التحصیل به عنوان قاضی دادگاه و دادگاه ایالتی در فلوریدا خدمت می کنند و بسیاری نیز در آن نقش ها در ایالت های دیگر نیز خدمت می کنند. هیچ مدرک قانونی دیگر از سال 1973 به عنوان بسیاری از رؤسای انجمن باربری آمریکا انتخاب نشده است. پنج نفر از جمله استیو زاک، رئيس جمهور 2010-11 (عکس). فارغ التحصیلان نیز اکثریت رؤسای جمهور فلوریدا را شامل می شوند، از جمله رئیس جمهور فعلی یوجین پتسی (JD 85)، گویین یانگ (JD 74)، اسکات هاوکینز (JD 83)، Mayanne Downs (JD 87) و جان جی سفید III (JD 79). چهار فرماندار فلوریدا و صدها مجلس نمایندگان، نمایندگان و اعضای کابینه از UF Law . دوازده فارغ التحصیل نیز رؤسای کالج شد و بیش از دوازده نفر به عنوان مدرسان مدارس حقوق خدمت کرده اند.

تنوع در رهبری

ما به طور خاص افتخار می کنیم که در زمینه تولید رهبران متفاوتی برای حرفه ی حقوقی شرکت کنیم. یوجین ک. پتیسی (JD 85) اولین رئیس جمهور آفریقایی-آمریکایی بارور فلوریدا در سال 2013 شد. استفن ن. زاک (JD 71) در سال 1961 از کوبا به آمریکا آمد و اولین رئیس اسپانیایی هر دو از فلوریدا شد نوار و انجمن حقوقی آمریکا. مارتا برارت (JD 72) یکی از اولین رؤسای زن ABA در سال 2000 شد. UF Law در سال 2012 به عنوان یکی از شش مدرسه برای سیاه پوستان در جنوب توسط "On Being a Lawyer" منتشر شد.

رتبه بندی

اخبار ایالات متحده

یکی از بهترین ارزشهای کشور در آموزش حقوقی

UF Law چهارمین قیمت مقرون به صرفه ترین در بین 50 کشور مدارس حقوقی کشور بر اساس داده های دادگاه های آمریکا برای هزینه تحصیل و هزینه ها به همراه هزینه های سالی است. تقریبا 50 هیات علمی اجرایی / هیئت مدیره و 80 نفر دیگر از اعضای هیات علمی که از طریق کالج از طریق برنامه های بالینی، تحقیقاتی، مهارت های آموزشی و برنامه های اداری پشتیبانی می کنند برای آموزش بیش از 1000 دانش آموز. دانش آموزان می توانند در قانون محیط زیست و استفاده از زمین، املاک و مستغلات، قانون خانواده، قانون مالکیت معنوی و حقوق بین الملل و تطبیقی ​​تخصص داشته باشند. زمینه ی در حال رشد یابی الکترونیکی نیز در UF Law در حال افزایش است که دانش آموزان در معرض نرمافزار، مدیریت و عمل است. علاوه بر JD، کالج LL.M. در مالیات، مالیات بین المللی، قانون زیست محیطی و استفاده از زمین، و قوانین تطبیقی ​​و همچنین یکی از SJD های چند کشور در مالیات ارائه می دهد. UF Law ارائه برنامه های گواهینامه JD در قانون محیط زیست و استفاده از زمین، املاک و مستغلات، قانون خانواده، قانون مالکیت معنوی و حقوق بین الملل و تطبیقی؛ یک مجموعه گسترده از برنامه های درجه مشترک؛ مراکز تخصصی، موسسات و مناطق برنامه؛ و ارائه بالینی قوی.

فرصت ها در خانه و خارج از کشور

گینهسویل میزبان یکی از بزرگترین برنامه های استخدام در دانشگاه در جنوب شرقی، با کارفرمایان حقوقی مصاحبه در سراسر پاییز و بهار. علاوه بر این، UF Law جذب بازدید کنندگان برجسته به محوطه دانشگاه هر سال برای صحبت با دانش آموزان. UF Law در هشت سال گذشته هشت نماینده مجلس دیوان عالی کشور را داشته است. بسیاری از سخنرانی ها برای مشاهده راحت تر در صفحه وب ما در دسترس هستند. برنامه های قوی بین المللی UF Law و تخصص هیات علمی در امور حقوق بین المللی گسترش برنامه درسی مدرسه و ارائه خدمات بین المللی و تقویت روابط آن با برنامه ها و محققان در سراسر جهان است.

امکانات پیشرفته کشور

به روز رسانی های اخیر در مورد امکانات آن، UF Law یک محیط یادگیری برتر می داند. یک پروژه توسعه و نوسازی 25 میلیون دلاری در سال 2005، کتابخانه UF Law یکی از بزرگترین کشورهای جنوب شرقی و یکی از 20 کشور برتر کشور دانست. مرکز حمایت چند میلیون دلاری که در پاییز سال 2009 افتتاح شد، دانش آموزان را با امکانات پیشرفته تری آماده می کند.

محیط اطراف زیبا

UF Law در شمال مرکزی فلوریدا، یکی از مناطق مطلوب کشور است. گینهزویل اولین رتبه بندی از 400 شهر در ایالات متحده و کانادا را در رده های رتبه بندی و رتبه بندی رتبه دوم قرار داده و از سوی انتشارات مجله پول، فوربس و مکانیک محبوب بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

چشم انداز

یک دانشکده حقوق که از طریق شناخت قانون به ارتقای کرامت انسانی، رفاه اجتماعی و عدالت اختصاص داده شده است. بیانیه مأموریت مأموریت دانشگاه فلوریدا کالج فریدریک جی. لوین کالج قانون برای رسیدن به عالی بودن در آموزش متخصصان، پیشبرد بورس تحصیلی حقوقی، خدمت به مردم و ترویج عدالت است. ما خواهان آماده کردن وکلا برای خدمت به مشتریان، سیستم عدلی و عمومی با سطح بالایی از پیشرفت و تعهد به بالاترین آرمان های حرفه ی حقوقی هستیم. ما در تلاش هستیم تا آموزش های قانونی خوبی ارائه دهیم. برنامه درسی ما طراحی شده است تا به دانش آموزان درباره قانون بپردازد و به آنها کمک کند تا مهارت هایی را برای استفاده از این دانش در عمل توسعه دهند. هدف ما این است که فارغ التحصیلان ما دارای صلاحیت های اصلی لازم برای پیاده سازی قانون هستند. این صلاحیت های اصلی عبارتند از:

  • تجزیه و تحلیل قانونی (از جمله آگاهی از قوانین و مقررات، توانایی اعمال قوانین و مقررات به تنظیمات مختلف حقوقی و توانایی مشارکت در استدلال قانونی)؛
  • تحقیقات حقوقی و نوشتن (از جمله توانایی انجام تحقیقات مستقل حقوقی و تولید مقالات حقوقی از کیفیت حرفه ای)؛
  • اصول خدمات مشتری (شامل مهارت مصاحبه و مشاوره)؛
  • اصول بازپرداخت اختلاف و حل مشكلات قانونی (شامل دادرسی، حل و فصل و معاملات)؛ و
  • اصول مسئولیت حرفه ای و هویت (از جمله شناخت ارزش های مشترک حرفه ی حقوقی و حل مسائل اخلاقی، مهارت ها برای ایجاد هویت حرفه ای و مهارت هایی برای کار با افرادی از پیشینه های متنوع).

مکان ها

گینزویل

Address
University of Florida Levin College of Law, 309 Village Drive
FL 32611 گینزویل, فلوریدا, آمریکا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: