University of East-West Medicine

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بیانیه دانشگاه

ماموریت دانشگاه پزشکی شرق و غرب است برای آماده سازی فارغ التحصیلان واجد شرایط از برنامه های گواهینامه و درجه در درمان مکمل و زمینه های طب شرقی، فارغ التحصیلان قادر به پیشبرد دانش خود و برای ورود و یا افزایش انتخاب حرفه ای خود را در موقعیت که به سلامت سنتی آمریکایی تقویت مراقبت از خدمات با ارائه گزینه برای رفاه از مشتریان یا بیماران.

صلاحیتهای اصلی

اظهارات نهادی هسته صلاحیت یک تعهد به دانش آموزان و عموم مردم است که هیئت علمی و کارکنان با دانش آموزان کار می کنند به طوری که گواهی یا مدرک خود را از دانشگاه شرق و غرب پزشکی نشان دانش، مهارت خواهد شد، و نگرش منعکس شده در صلاحیت هسته مناطق. صلاحیتهای اصلی نتایج که، زمانی که انجام خواهد شد، به تحقق ماموریت موسسه منجر شود.

نشان دادن موضوع تخصص

دانش آموزان کسب دانش و مهارت های نشان در رشته انتخابی خود را از مطالعه، مناسب برای درجه و یا گواهی خود را، در یک سطح است که آنها را آماده برای ورود به اشتغال و یا افزایش خود دانش حرفه ای، مهارت ها و توانایی. آمار اشتغال: اندازه گیری.

تفکر انتقادی

دانش آموزان بر اساس اصول اساسی نسبت به یک زمینه خاص از مطالعه تجزیه و تحلیل و حل مشکلات، ارزیابی ایده ها و روش ها، برآورد و پیش بینی نتایج؛ و در سطوح مدرک تحصیلی، دانش آموزان مطالعات علمی تفسیر، بررسی معقول بودن نتیجه گیری، کاوش جایگزین، اذعان جنبه های گوناگون، و انطباق ایده ها و روش به موقعیت های جدید. اندازه گیری: اتمام موفقیت آمیز دوره ها و / یا کلینیک با مطالعات موردی و تمرینات حل مشکل است.

برقراری ارتباط موثر

دانش آموزان خود را به وضوح و متفکرانه در بحث با مشتریان یا بیماران، همکاران، و سایر متخصصان بهداشت را بیان کنند. اندازه گیری: اتمام موفقیت آمیز دوره ها و درمانگاه.

آموزش تمرین زندگی طولانی

دانش آموزان تقدیر برای یادگیری مادام العمر با شناسایی و دسترسی آنان به منابع و فرصت های شغلی و یا افزایش حرفه ای نشان خواهد داد. اندازه گیری: گزارش های خود از دانش آموزان؛ شرکت در فعالیت های UEWM. در ادامه به برنامه DAOM

بیان آگاهی جهانی

دانش آموزان را تشخیص خواهد آنها اعضای یک جامعه محلی و جهانی است. آنها احترام خواهد و انطباق با تنوع اجتماعی، زبانی و فرهنگی همکاران، بیماران و یا مشتریان. اندازه گیری: اتمام موفقیت آمیز کلینیک و انطباق با محیط زیست UEWM.

رفتار مسئولانه و اخلاقی

دانش آموزان رفتار را انتخاب و تصمیم گیری را به شیوه ای است که منعکس کننده درک و فهم از مسئولیت های قانونی و اخلاقی خود را در یک محیط حرفه ای است. اندازه گیری: اتمام موفقیت آمیز درمانگاه.

نقاط قوت دانشگاه

ما به حمایت همه دانش آموزان ما در رسیدن به اهداف خود و تحقق رویاهای خود متعهد است. ما از اهمیت و ارزش حفظ یکپارچگی در سطح اداری در حالی که حفظ یک محیط یادگیری دوستانه و لذت بخش است.

UEWM ارائه می دهد آموزش و پرورش جامد در TCM با انتخاب مربیان بسیار با تجربه و آگاه که به تدریس حرفه ای خود و به یادگیری دانش آموزان اختصاص یافته است. دانشگاه ما ارائه می دهد ترکیبی از سخنرانی و کارآموزی بالینی برای دانشجویان به کارشناسی کارشناسی ارشد و ایجاد یادگیری خود را. اعضای هیئت علمی ما برای آموزش و پرورش خود را حرفه ای، تجربه بالینی و تدریس، و تعهد به آموزش و پرورش و توسعه TCM انتخاب شده است. کلاس های علمی در برنامه هسته ای TCM و آموزش بالینی معمولا توسط افراد مجرب که به طور متوسط ​​از بیست سال تجربه بالینی تدریس می شود.

آموزش آموزشی و بالینی فشرده ما را تضمین می کند سطح بالای مهارت و اعتماد به نفس فارغ التحصیلان ما نیاز دارند. UEWM فارغ التحصیلان دستیابی به نمرات عبور بالا در هر دو آزمون صدور مجوز دولت کالیفرنیا و سؤالات آزمون صدور گواهینامه.

UEWM ارائه می دهد مطالعه در خارج از کشور برنامه و تبادل فعالیت های با دانشگاه پکن از طب چینی، کالج آنهویی طب چینی و جیانگ دانشگاه هی بلند چینی پزشکی. مطالعه برنامه در خارج از کشور ما با این دانشگاه ها ارائه می دهد یک فرصت برای تحصیل با استادان در قلب از فرهنگ است که این تولد دارو داد. این دانشگاه با اتحاد بین المللی بهداشت و درمان برای ارتقاء سطح سلامت و بهبود در ارتباط است.

UEWM برنامه های تخصصی گواهی ارائه می دهد در آسیا بدنه درمانگر و دوره های آموزش مداوم (بورس) تایید شده توسط انجمن طب سوزنی کالیفرنیا. بورس فارغ التحصیلان و پزشکان دارای مجوز را قادر به نگه دارید تا با آخرین روند و پژوهش حاضر در این زمینه.

ما همچنین ارائه انعطاف پذیر طرح پرداخت شهریه، که در آن، اقساط بدون بهره و برنامه وام نیز در صورت درخواست می باشد.

ما ارائه می دهیم یک برنامه انعطاف پذیر با کلاس روز، شب و آخر هفته در هر دو زبان انگلیسی و چینی برای هر دو تمام وقت و یا پاره وقت دانش آموزان. این برنامه تمام وقت حدود 3 سال طول می کشد و برنامه های نیمه وقت در مورد 8 سال طول می کشد. بسیاری از دانش آموزان ممکن است کلاس به عنوان یک برنامه غیر درجه، که در آن شما می توانید دانش و مهارت های یادگیری را به بهبود کیفیت سلامتی برای شما و خانواده خود را. مدرسه ما ارائه می دهد یک خط مشی پذیرش نورد، که در ماه ژانویه، ماه مه آغاز می شود، و سپتامبر هر سال است.

ما با بیمارستان ها و مراکز پزشکی با برنامه طب سوزنی برای فرصت های شغلی برای فارغ التحصیلان شبکه ما. فارغ التحصیلان ما به طور مستمر منافع مانند درمان درمانگاه ها و سمینارهای آموزش مداوم برای پزشکان دارای مجوز مورد نیاز توسط کالیفرنیا طب سوزنی انجمن دریافت خواهید کرد.

بدن دانش آموز ما این است که از دانش آموزان از تمام گروه های سنی و پس زمینه های مختلف فرهنگی و قومی ساخته شده است. بدن دانش آموز ما متشکل از پزشکان، متخصص کایروپرکتیک، پرستاران، درمانگران فیزیکی، درمانگران ماساژ، مهندسان، معلمان مدرسه، هنرمندان، بهداشت دهان و دندان، وکلا، داروسازان، پیشخدمت، و همچنین افرادی که فقط دو سال کالج بدون هر گونه زمینه های پزشکی به پایان رسید.

اندازه کلاس ما به اندازه کافی کوچک را برای شما به فردی توجه است، در نتیجه کمک به شما جذب موضوع، هنوز به اندازه کافی بزرگ برای تحریک تعاملات گروه اجازه می دهد.

دانشگاه فنگ شویی طراحی شده برای ارائه یک محیط مطالعه آرام و متمرکز است حرفه ای. دانشگاه است که به راحتی در دسترس از بزرگراه های اصلی، بزرگراه ها و حمل و نقل عمومی؛ پارکینگ در بسیاری دانشگاه آزاد است.

ما در نزدیکی مرکز شهر سانی ویل، کالیفرنیا، واقع در قلب دره سیلیکون. شهر Sunnyvale یکی از امن ترین شهرستانها در ایالات متحده با آفتاب در طول سال و محیط محله با کیفیت بالا است. شهر Sunnyvale نزدیک به سواحل بزرگ و کوه های زیبا است. با توجه به KTSF / کانال 26 و روزنامه WorldJournal، سانی ویل یکی از ده شهرستانها در کشور برای محیط زیبا آن اشاره کرد.

مکان ها

آفتابی

Address
595 Lawrence Expressway
94085 آفتابی, کالیفرنیا, آمریکا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: