UC San Diego School Of Global Policy & Strategy

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به GPS، یک جامعه جهانی حقیقی اختصاص داده شده به پیشرفت دانش از طریق آموزش، پژوهش و تعامل خوش آمدید.

مدرسه بین المللی برای تخصص خود را در اقیانوس آرام آمریکا و به رسمیت شناخته آسیا و ما به دنبال به خانه دانشجویان، فارغ التحصیلان، علما و رهبران از سراسر جهان که ارزش مقابله با چالش های جهانی و اقیانوس آرام با تجزیه و تحلیل دقیق و شور و شوق برای حل مسئله.

اهرم محل غرب ساحل و برنامه های مشهور UC سن دیگو در علم و فن آوری، GPS توسعه ابزار تحلیلی جدید با کاربردهای عملی، در حالی که با دقت آموزش نسل بعدی رهبران جهانی. ما جاسازی در برنامه درسی ما روش برای طراحی، تست، ارزیابی و اصلاح راه حل برای جوامع جهانی در قرن 21، آموزش در مورد پرسش های بزرگ رو به جهان و دانش آموزان ما آماده برای شناسایی نتایج به احتمال زیاد به کار پیشرفته. فارغ التحصیلان ما موقعیت های رهبری در کسب و کار، دولت ها و سازمان های غیر انتفاعی در بیش از 80 کشور در سراسر جهان را به عهده گرفت.

banner_about_900X300

ما که هستیم

ما یک جامعه جهانی واقعی اعضای هیات علمی، کارکنان، دانشجویان و شرکای اجتماعی اختصاص داده شده به پیشرفت دانش از طریق آموزش و پژوهش - همه با یک چشم و در ایجاد یک جامعه اقیانوس آرام است. مدرسه در شهرت و موفقیت های UC سن دیگو و دانشگاه کالیفرنیا سیستم لنگر انداخته است. ما از افرادی که در تلاش برای حفظ جو عدالت، همکاری و حرفه ای است که در اصول اخلاقی ما تجسم هدایت شده است. علاوه بر این، ما معتقدیم که تنوع، عدالت و گنجاندن مواد ضروری برتری آکادمیک هستند.

.

دانشکده

دسترسی دانش آموزان بی بدیل به دانشکده های مشهور بین المللی که ادغام بورس تحصیلی دقیق با شور و شوق برای آموزش و مشارکت فعال در داخل و خارج از کلاس درس است. آنها رهبران در تحقیقات اعم از رزولوشن به جنگ داخلی به پیامدهای تغییر الگوی تجارت بین المللی است. از سیاست های داخلی به امور مالی و کسب و کار در کشورهای اقیانوس آرام؛ و از سیاست خارجی چین به ارزیابی مبارزه با فقر، بهداشت عمومی و برنامه های زیست محیطی در کشورهای در حال توسعه. اطلاعات بیشتر در مورد دامنه و عمق از منافع پژوهش های گسترده خود را امروز یاد بگیرند.

banner_diversity

تعهد به حقوق صاحبان سهام، تنوع و شمول

حقوق صاحبان سهام، تنوع و گنجاندن هستند ویژگی های تعریف از مدرسه، UC سن دیگو و کل دانشگاه کالیفرنیا سیستم. آنها عناصر حیاتی به یک محیط سازنده و نوآوری هستند، و ما همه آنها را به عنوان منابع قدرت را در آغوش.

تفاوت ما - از نژاد، ملیت، قومیت، جنسیت، مذهب، گرایش جنسی، هویت جنسی، سن، وضعیت اقتصادی، توانایی، تجربه و بیشتر - افزایش توانایی ما برای رسیدن به هدف اصلی ما از خدمات عمومی، آموزش و پژوهش. ما اعضای هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان از همه پس زمینه استقبال و می خواهید همه به احساس احترام و ارزش دارد.

علاوه بر این، UC سن دیگو دارای منابع استخدام و حفظ جمعیت در طول تاریخ محروم حمایت، تعمیق درک و به چالش کشیدن تصورات غلط اطراف تنوع، و توسعه رهبران فعال که برای گنجاندن حمایت کند.

دانش آموزان اختصاص داده شده به ورود

دیدار دو گروه دانش آموز تازه شکل گرفته در مدرسه اختصاص داده شده به شمول است. علاوه بر این، توسط سازمان امور دانشجویی بین المللی اقیانوس آرام (PIASO) منجر شد، چند منطقه ای و حرفه ای گروه های دانشجویی متمرکز دیگر است که غنی سازی آب و هوا محوطه دانشگاه وجود دارد.

QuIRPS

ماموریت QuIRPS است که برای پرورش جامعه در میان عجیب و غریب و غیر عجیب و غریب اعضای مکتب و افزایش آگاهی از چالش های منحصر به فرد در سراسر جهان با آن مواجه هستند لزبین، همجنسگرا، دوجنسگرا، تراجنسی و عجیب و غریب مردم، و همچنین به عنوان توسعه حرفه ای برای دانش آموزان عجیب و غریب و متحدان.

زنان جهانی رفتن

ماموریت زنان جهانی رفتن است برای افزایش آگاهی و توسعه زنان در نقش رهبری در آینده در عرصه حرفه ای و دانشگاهی بین المللی است. آنها فرصت برای دانشجویان، استادان، کارکنان و بیشتر جامعه سن دیگو برای تبادل در گفتمان که مسائل زنان را ترویج در سطح جهانی ارائه می دهد.

شما خوش آمدید برای تماس با ما به طور مستقیم از طریق تلفن (858-534-5914) یا ایمیل (gps-apply@ucsd.edu)

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

استاد از امور اقتصادی و سیاسی چینی (mcepa)

Campus تمام وقت September 2018 آمریکا San Diego

این مدرک حرفه ای اجازه می دهد تا دانش آموزان به ترکیب آموزش های حرفه ای دقیق UC سن دیگو را با علاقه یک متخصص در چین است. دانشجویان به استفاده از ابزار بین رشتهای به حفاری عمیق به اقتصاد و سیاست چین، و همچنین به نظر جایگاه خود را در منطقه آسیا و اقیانوسیه و ارتباط آن با ایالات متحده [+]

GPS مفتخر است به ارائه یک جدید، نوآورانه، دو سال، تمام وقت درجه: کارشناسی ارشد امور چینی اقتصادی و سیاسی. در آغاز پاییز 2017، دانش آموزان با جامعه در سطح جهانی UC سن دیگو از محققان چین به منظور در عمق مهم ترین مسائل مربوط به چین معاصر کار خواهد کرد.

این مدرک حرفه ای اجازه می دهد تا دانش آموزان به ترکیب آموزش های حرفه ای دقیق UC سن دیگو را با علاقه یک متخصص در چین است. دانش آموزان برای استفاده از ابزارهای متقابل انعطاف پذیر برای حصول عمیق در اقتصاد و سیاست چین آموزش می دهند و جایگاه خود را در منطقه آسیا اقیانوس آرام و ارتباط آن با ایالات متحده در نظر می گیرند. تخصص اصلی دانشکده درجه، شامل اقتصاد، مدیریت، علم سیاست و تجزیه و تحلیل سیاست، توسط دیگر دانش پژوهان UC سان دیهو که متخصص در سیاست، جامعه، تاریخ و زبان چین هستند تکمیل شده است. نتیجه آموزش آکادمیک و حرفه ای است که فارغ التحصیلان برای آرایه ای از موقعیت های تحصیلی، کسب و کار، دیپلماتیک و دولت است.... [-]


استاد امور بین المللی

Campus تمام وقت September 2018 آمریکا San Diego

کارشناسی ارشد امور بین الملل (MIA) دو سال، برنامه تحصیلی تمام وقت است، با تمرکز بر آمریکا و آسیا. دانشجویان GPS از طریق مشارکت با طیف متنوعی از مردم و ایدئولوژی، مهارت های مجسمه سازی و احساسات است که سیاست ها و استراتژی های سیاسی و اقتصادی آینده را شکل ایجاد دورنمای جهانی ارزشمند است. [+]

کارشناسی ارشد امور بین الملل (MIA) دو سال، برنامه تحصیلی تمام وقت است، با تمرکز بر آمریکا و آسیا.

دانشجویان GPS از طریق مشارکت با طیف متنوعی از مردم و ایدئولوژی، مهارت های مجسمه سازی و احساسات است که سیاست ها و استراتژی های سیاسی و اقتصادی آینده را شکل ایجاد دورنمای جهانی ارزشمند است.

دانشکده ما متشکل از رهبران در سیاست های عمومی، سیاست جهانی، امنیت بین المللی، کسب و کار و اقتصاد و پایداری زیست محیطی.... [-]


استاد سیاست عمومی (MPP)

Campus تمام وقت September 2018 آمریکا San Diego

MPP دو سال، تمام وقت برنامه درجه حرفه ای است. ساخت داربست برای سیاستگذاری در یک مفهوم جهانی جزء حیاتی از MPP است. این دانش آموزان با مهارت های مورد نیاز برای مقایسه بهترین شیوه در ایالات متحده، امریکا لاتین، آسیا و فراتر از آن آماده کند. اعضای هیئت علمی این رفتن به کارشناسان برای بخش های دولتی، خصوصی و بین دولتی، ایجاد طراحی و ارزیابی روش سیاست های عمومی در سراسر جهان. درجه MPP ترکیب این تخصص سیاست علوم اجتماعی با نقاط قوت دانشگاه ما در ساقه و سلامت علوم. [+]

MPP دو سال، تمام وقت برنامه درجه حرفه ای است. ساخت داربست برای سیاستگذاری در یک مفهوم جهانی جزء حیاتی از MPP است. این دانش آموزان با مهارت های مورد نیاز برای مقایسه بهترین شیوه در ایالات متحده، امریکا لاتین، آسیا و فراتر از آن آماده کند.

اعضای هیئت علمی این رفتن به کارشناسان برای بخش های دولتی، خصوصی و بین دولتی، ایجاد طراحی و ارزیابی روش سیاست های عمومی در سراسر جهان. درجه MPP ترکیب این تخصص سیاست علوم اجتماعی با نقاط قوت دانشگاه ما در ساقه و سلامت علوم.... [-]


استاد مطالعات پیشرفته در امور بین المللی

Campus تمام وقت پاره وقت 9 - 18  September 2018 آمریکا San Diego + {تعداد} بیشتر

کارشناسی ارشد مطالعات پیشرفته در امور بین الملل (MAS-IA) درجه امور بین المللی اجرایی پیشرو ما است. دانشجویان ورودی حرفه ای با پنج یا بیشتر سال سابقه کار چاشنی و برنامه درسی ما آنها را به چالش می کشد با حفر عمیق به مطالعه روابط بین الملل، اقتصاد سیاسی بین الملل، سیاست عمومی، پایداری محیط زیست و امنیت آسیا و اقیانوس آرام. آیا شما به دنبال برای پیشبرد کار خود را جهانی و یا راه اندازی یک جدید، MAS-IA تمام ابزار شما نیاز به اکسل فراهم می کند. [+]

کارشناسی ارشد مطالعات پیشرفته در امور بین الملل (MAS-IA) درجه امور بین المللی اجرایی پیشرو ما است. دانشجویان ورودی حرفه ای با پنج یا بیشتر سال سابقه کار چاشنی و برنامه درسی ما آنها را به چالش می کشد با حفر عمیق به مطالعه روابط بین الملل، اقتصاد سیاسی بین الملل، سیاست عمومی، پایداری محیط زیست و امنیت آسیا و اقیانوس آرام.

ما ارائه انعطاف پذیری از هر دو ثبت نام تمام وقت و پاره وقت، اجازه می دهد دانش آموزان این گزینه از حفظ اشتغال حالی که به دنبال مدرک خود را. دانشجویان GPS در گوناگون، فضای جهان وطنی از یکی از شهرستانها نوآورانه ترین در امریکا رشد، در حالی که با بهره گیری از نزدیکی به منطقه وسیع تری اقیانوس آرام است که چنین نقش حیاتی در اقتصاد و جغرافیای سیاسی جهانی امروز بازی می کند.... [-]


تماس

School of Global Policy and Strategy

آدرس 9500 Gilman Dr. #0519
92093 San Diego, California, آمریکا
وب سایت http://gps.ucsd.edu/
تلفن 858-534-5914 or gps-apply@ucs