UC San Diego School Of Global Policy & Strategy

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به GPS، یک جامعه جهانی حقیقی اختصاص داده شده به پیشرفت دانش از طریق آموزش، پژوهش و تعامل خوش آمدید.

مدرسه بین المللی برای تخصص خود را در اقیانوس آرام آمریکا و به رسمیت شناخته آسیا و ما به دنبال به خانه دانشجویان، فارغ التحصیلان، علما و رهبران از سراسر جهان که ارزش مقابله با چالش های جهانی و اقیانوس آرام با تجزیه و تحلیل دقیق و شور و شوق برای حل مسئله.

اهرم محل غرب ساحل و برنامه های مشهور UC سن دیگو در علم و فن آوری، GPS توسعه ابزار تحلیلی جدید با کاربردهای عملی، در حالی که با دقت آموزش نسل بعدی رهبران جهانی. ما جاسازی در برنامه درسی ما روش برای طراحی، تست، ارزیابی و اصلاح راه حل برای جوامع جهانی در قرن 21، آموزش در مورد پرسش های بزرگ رو به جهان و دانش آموزان ما آماده برای شناسایی نتایج به احتمال زیاد به کار پیشرفته. فارغ التحصیلان ما موقعیت های رهبری در کسب و کار، دولت ها و سازمان های غیر انتفاعی در بیش از 80 کشور در سراسر جهان را به عهده گرفت.

banner_about_900X300

ما که هستیم

ما یک جامعه جهانی واقعی اعضای هیات علمی، کارکنان، دانشجویان و شرکای اجتماعی اختصاص داده شده به پیشرفت دانش از طریق آموزش و پژوهش - همه با یک چشم و در ایجاد یک جامعه اقیانوس آرام است. مدرسه در شهرت و موفقیت های UC سن دیگو و دانشگاه کالیفرنیا سیستم لنگر انداخته است. ما از افرادی که در تلاش برای حفظ جو عدالت، همکاری و حرفه ای است که در اصول اخلاقی ما تجسم هدایت شده است. علاوه بر این، ما معتقدیم که تنوع، عدالت و گنجاندن مواد ضروری برتری آکادمیک هستند.

.

دانشکده

دسترسی دانش آموزان بی بدیل به دانشکده های مشهور بین المللی که ادغام بورس تحصیلی دقیق با شور و شوق برای آموزش و مشارکت فعال در داخل و خارج از کلاس درس است. آنها رهبران در تحقیقات اعم از رزولوشن به جنگ داخلی به پیامدهای تغییر الگوی تجارت بین المللی است. از سیاست های داخلی به امور مالی و کسب و کار در کشورهای اقیانوس آرام؛ و از سیاست خارجی چین به ارزیابی مبارزه با فقر، بهداشت عمومی و برنامه های زیست محیطی در کشورهای در حال توسعه. اطلاعات بیشتر در مورد دامنه و عمق از منافع پژوهش های گسترده خود را امروز یاد بگیرند.

banner_diversity

تعهد به حقوق صاحبان سهام، تنوع و شمول

حقوق صاحبان سهام، تنوع و گنجاندن هستند ویژگی های تعریف از مدرسه، UC سن دیگو و کل دانشگاه کالیفرنیا سیستم. آنها عناصر حیاتی به یک محیط سازنده و نوآوری هستند، و ما همه آنها را به عنوان منابع قدرت را در آغوش.

تفاوت ما - از نژاد، ملیت، قومیت، جنسیت، مذهب، گرایش جنسی، هویت جنسی، سن، وضعیت اقتصادی، توانایی، تجربه و بیشتر - افزایش توانایی ما برای رسیدن به هدف اصلی ما از خدمات عمومی، آموزش و پژوهش. ما اعضای هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان از همه پس زمینه استقبال و می خواهید همه به احساس احترام و ارزش دارد.

علاوه بر این، UC سن دیگو دارای منابع استخدام و حفظ جمعیت در طول تاریخ محروم حمایت، تعمیق درک و به چالش کشیدن تصورات غلط اطراف تنوع، و توسعه رهبران فعال که برای گنجاندن حمایت کند.

دانش آموزان اختصاص داده شده به ورود

دیدار دو گروه دانش آموز تازه شکل گرفته در مدرسه اختصاص داده شده به شمول است. علاوه بر این، توسط سازمان امور دانشجویی بین المللی اقیانوس آرام (PIASO) منجر شد، چند منطقه ای و حرفه ای گروه های دانشجویی متمرکز دیگر است که غنی سازی آب و هوا محوطه دانشگاه وجود دارد.

QuIRPS

ماموریت QuIRPS است که برای پرورش جامعه در میان عجیب و غریب و غیر عجیب و غریب اعضای مکتب و افزایش آگاهی از چالش های منحصر به فرد در سراسر جهان با آن مواجه هستند لزبین، همجنسگرا، دوجنسگرا، تراجنسی و عجیب و غریب مردم، و همچنین به عنوان توسعه حرفه ای برای دانش آموزان عجیب و غریب و متحدان.

زنان جهانی رفتن

ماموریت زنان جهانی رفتن است برای افزایش آگاهی و توسعه زنان در نقش رهبری در آینده در عرصه حرفه ای و دانشگاهی بین المللی است. آنها فرصت برای دانشجویان، استادان، کارکنان و بیشتر جامعه سن دیگو برای تبادل در گفتمان که مسائل زنان را ترویج در سطح جهانی ارائه می دهد.

شما خوش آمدید برای تماس با ما به طور مستقیم از طریق تلفن (858-534-5914) یا ایمیل (gps-apply@ucsd.edu)

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

استاد امور اقتصادی و سیاسی چین (MCEPA)

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا San Diego

این درجه حرفه ای به دانش آموزان اجازه می دهد تا آموزش حرفه ای سختگیرانه UC سان دیگو را با علاقه متخصص به چین ترکیب کنند. دانش آموزان برای استفاده از ابزارهای متقابل انضباطی برای حصول عمیق در اقتصاد و سیاست چین آموزش می دهند و همچنین جایگاه آن در منطقه آسیا اقیانوس آرام و رابطه آن با ایالات متحده را در نظر می گیرند [+]

GPS مفتخر است که یک مدرک جدید، نوآورانه، دو ساله، تمام وقت را ارائه دهد: کارشناسی ارشد امور اقتصادی و سیاسی چین. از پاییز سال 2017، دانش آموزان با جامعه ی جهانی درجه یک از دانش پژوهان چین در UC سان دیگو کار خواهند کرد تا مهم ترین مسائل مربوط به چین معاصر را در عمق مورد بررسی قرار دهند.

این درجه حرفه ای به دانش آموزان اجازه می دهد تا آموزش حرفه ای سختگیرانه UC سان دیگو را با علاقه متخصص به چین ترکیب کنند. دانش آموزان برای استفاده از ابزارهای متقابل انضباطی برای حصول عمیق در اقتصاد و سیاست چین آموزش می دهند و همچنین جایگاه آن در منطقه آسیا اقیانوس آرام و رابطه آن با ایالات متحده را در نظر می گیرند... [-]


استاد امور بین الملل

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا San Diego

کارشناسی ارشد امور بین الملل (MIA) یک دوره دو ساله در رشته کارشناسی تمام وقت است که بر روی آمریکا و آسیا تمرکز دارد. دانش آموزان GPS، از طیف وسیعی از افراد و ایدئولوژی ها، مهارت ها و احساسات مجسمه سازی که سیاست ها و استراتژی های سیاسی و اقتصادی آینده را تشکیل می دهند، چشم اندازهای جهانی ارزشمندی را به نمایش می گذارند. [+]

کارشناسی ارشد امور بین الملل (MIA) یک دوره دو ساله در رشته کارشناسی تمام وقت است که بر روی آمریکا و آسیا تمرکز دارد.

دانش آموزان GPS، از طیف وسیعی از افراد و ایدئولوژی ها، مهارت ها و احساسات مجسمه سازی که سیاست ها و استراتژی های سیاسی و اقتصادی آینده را تشکیل می دهند، چشم اندازهای جهانی ارزشمندی را به نمایش می گذارند.

هیات علمی ما شامل رهبران در سیاست عمومی، سیاست جهانی، امنیت بین المللی، تجارت و اقتصاد و پایداری محیطی است.... [-]


استاد سیاست عمومی (MPP)

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا San Diego

MPP یک دوره دو ساله است که تمام وقت حرفه ای است. ساختن داربست برای سیاستگذاری در یک زمینه جهانی، جزء مهمی از MPP است. این دانش آموزان را با مهارت های مورد نیاز برای مقایسه بهترین شیوه ها در ایالات متحده، آمریکای لاتین، آسیا و فراتر از آن آماده می کند. اعضای هیئت علمی ما به کارشناسان بخش های عمومی، خصوصی و بین دولتی می روند و روش های طراحی و ارزیابی سیاست های عمومی در سراسر جهان را ایجاد می کنند. درجه MPP این تخصص سیاسی را در زمینه علوم اجتماعی با محورهای دانشگاهی ما در STEM و علوم بهداشتی ترکیب می کند. [+]

MPP یک دوره دو ساله است که تمام وقت حرفه ای است. ساختن داربست برای سیاستگذاری در یک زمینه جهانی، جزء مهمی از MPP است. این دانش آموزان را با مهارت های مورد نیاز برای مقایسه بهترین شیوه ها در ایالات متحده، آمریکای لاتین، آسیا و فراتر از آن آماده می کند.

اعضای هیئت علمی ما به کارشناسان بخش های عمومی، خصوصی و بین دولتی می روند و روش های طراحی و ارزیابی سیاست های عمومی در سراسر جهان را ایجاد می کنند. درجه MPP این تخصص سیاسی را در زمینه علوم اجتماعی با محورهای دانشگاهی ما در STEM و علوم بهداشتی ترکیب می کند.... [-]


استاد مطالعات پیشرفته در امور بین الملل (MAS-IA)

Campus تمام وقت پاره وقت 9 - 18  September 2019 آمریکا San Diego + {تعداد} بیشتر

استاد مطالعات پیشرفته در امور بین الملل (MAS-IA) مدرک معتبر بین المللی است. دانش آموزان ورودی متخصصان چاشنی با پنج یا بیشتر سال تجربه کار هستند و برنامه های درسی ما آنها را با کشف روابط بین المللی، اقتصاد سیاسی بین المللی، سیاست عمومی، پایداری محیطی و امنیت آسیا و اقیانوس آرام به چالش می کشد. این که آیا شما به دنبال پیشرفت حرفه زندگی جهانی خود هستید یا اینکه یک شرکت جدید را راه اندازی کنید، MAS-IA تمام ابزارهایی را که لازم است به شما ارائه دهد، فراهم می کند. [+]

استاد مطالعات پیشرفته در امور بین الملل (MAS-IA) مدرک معتبر بین المللی است. دانش آموزان ورودی متخصصان چاشنی با پنج یا بیشتر سال تجربه کار هستند و برنامه های درسی ما آنها را با کشف روابط بین المللی، اقتصاد سیاسی بین المللی، سیاست عمومی، پایداری محیطی و امنیت آسیا و اقیانوس آرام به چالش می کشد.

ما انعطاف پذیری هر دو ثبت نام کامل و نیمه وقت را ارائه می دهیم، به دانشجویان امکان می دهد که در حین تحصیل در رشته کار خود، اشتغال را حفظ کنند. دانش آموزان GPS در فضای گوناگون، جهانگردی یکی از شهرهای نوآورانه آمریکا رشد می کنند و از نزدیکی با منطقه گسترده تر اقیانوس آرام برخوردار هستند که نقش مهمی در اقتصاد جهانی و ژئوپلیتیک امروز ایفا می کند.... [-]


تماس

School of Global Policy and Strategy

آدرس 9500 Gilman Dr. #0519
92093 San Diego, California, آمریکا
وب سایت http://gps.ucsd.edu/
تلفن 858-534-5914 or gps-apply@ucs