University of Illinois at Urbana-Champaign - College of Agricultural, Consumer and Environmental Sciences

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بررسی اجمالی ACES

چیزی بیشتر از I

کالج علوم کشاورزی ، مصرف کننده و محیط زیست (ACES) از روز اول بخشی جدایی ناپذیر از دانشگاه ایلینوی بوده است. اگرچه با افتخار در میان 30 مدرسه برتر کشاورزی در سراسر جهان قرار گرفته است ، اما امروز ما چیزی بیشتر از کشاورزی هستیم. ACES یک کالج متنوع است که دارای برنامه های دارای رتبه برتر در مهندسی ، مالی و اقتصادی ، علوم تغذیه و غیره است. در حالی که اعضای هیئت علمی و دانشجویی ما دارای تخصص ها و زمینه های مورد علاقه مختلفی هستند ، همه ما در حال تلاش برای دستیابی به یک هدف مشترک ، بهبود زندگی روزمره برای افراد در سراسر جهان هستیم.

آموزش و پرورش ACES

ما موفقیت خود را مدیون اولویت قرار دادن دانشجویان خود ، پشتیبانی از آنها با یک جامعه دانشگاهی دلسوز و گره خورده هستیم.

نسبت 15: 1 دانشجو / دانشکده

با حضور در ACES شما از تمام مزایای دانشگاه Big Ten بهره مند می شوید ، اما با کلاس های کوچک که یک تجربه یادگیری نزدیک و با کیفیت را ایجاد می کند.

80٪ در یادگیری تجربی شرکت می کنند

ما برای یادگیری با انجام کار ارزش قائل هستیم. دانشجویان ما دوره های کارآموزی را می گذرانند ، داوطلب می شوند ، در سراسر کشور سفر می کنند و در بیش از 400 فرصت تحصیل در خارج از کشور در دانشگاه ایلینوی شرکت می کنند تا تجربه عملی در زمینه تحصیل خود داشته باشند.

بورس تحصیلی 3.5 میلیون دلاری ACES سالانه اعطا می شود

کالج ACES همچنین به کمک دانش آموزان برای موفقیت اقتصادی اختصاص یافته است. هر ساله 3.5 میلیون دلار بورسیه دانشگاه به دانشجویان ما تعلق می گیرد. این بورسیه ها توسط فارغ التحصیلان سخاوتمند و دوستان دانشکده امکان پذیر است.

74٪ نرخ فارغ التحصیلی چهار ساله

بر اساس گزارش اخبار ایالات متحده و جهان ، ACES دارای 91 درصد حفظ درجه اول و 74 درصد نرخ فارغ التحصیلی چهار ساله است که بالاترین میزان فارغ التحصیلی در کشور در میان برنامه های مشابه است. میزان فارغ التحصیلی ما نیز بیش از دو برابر میانگین کشوری برای دانشگاه های دولتی است (طبق وزارت آموزش ایالات متحده 33٪). این بدان معنی است که دانش آموزان هم در ACES اقامت دارند و هم موفق می شوند.

87٪ تحصیلات شاغل یا مستمر

طی شش ماه پس از فارغ التحصیلی ، دانشجویان ما مشغول به کار می شوند و یا با دستیابی به مدرک تحصیلات تکمیلی یا سایر مشخصات پیشرفته به دنبال پیشرفت بیشتر خود هستند. حدود یک سوم فارغ التحصیلان تحصیلات پیشرفته را در زمینه های مختلف از جمله علوم ، تجارت ، پزشکی ، بهداشت و رفاه و آموزش انتخاب می کنند.

تأثیر ACES

درسی که در برنامه های ما ارائه می شود ریشه در تحقیق دارند و هدف ما این است که این تحقیقات را نه تنها با دانشجویان ، بلکه با جوامع در سراسر جهان به اشتراک بگذاریم.

تأثیر جهانی

پنج زمینه اصلی تحقیقاتی ما شامل غذا و کشاورزی ، محیط زیست و آب ، خانواده و جوامع ، بهداشت و سلامتی و داده و فناوری است.

تحقیقات در هر یک از این زمینه ها توانایی بهبود زندگی در مقیاس جهانی را دارد. برای مقابله با این تحقیق ، ACES با م institutionsسسات سراسر جهان شریک است و به محققان اجازه می دهد با یکدیگر کار کنند و از یکدیگر بیاموزند. محققان ما در حال حاضر در بیش از 120 کشور مختلف تلاش می کنند.

تأثیر محلی

دانشگاه Illinois Extension ، مستقر در کالج ACES ، از سال 1914 تاکنون تلاش های گسترده برای جامعه را رهبری کرده است.

متخصصان و مربیان ترویج در سراسر ایالت از طریق برنامه های آموزشی ، کارگاه های آموزشی و غیره ، دانش حاصل از تحقیقات دانشگاه را با جوامع محلی به اشتراک می گذارند.

تأثیر دانشکده

ACES در قلب همه کارها ، اعضای هیئت علمی و کارکنان کلاس جهانی ما هستند. اعضای هیئت علمی در تمام بخشهای ACES در حال انجام تحقیق و شکل گیری دروس به روشهای جذاب و تأثیرگذار هستند.

اعضای هیئت علمی در هر یک از برنامه های ما برای کمک به پرورش درک بیشتر از دامنه کار آنها خلاصه ای از تلاش های تحقیقاتی و آموزشی خود را نوشته اند. این خلاصه ها نه تنها آنچه کار آنها در بر دارد ، بلکه به طور خلاصه توضیح می دهد که چگونه تلاش آنها بر دانش آموزان و جوامع ما تأثیر می گذارد.

تاریخ

دانشگاه ایلینوی به عنوان یکی از دانشگاههای بزرگ دولتی در سراسر جهان شناخته شده است و کالج ACES از روز اول در آنجا بوده است. جدول زمانی دانشگاه به اواسط دهه 1800 بازمی گردد ، زمانی که جاناتان بالدوین ترنر ، فعال و استاد مستقر در ایلینوی ، جنبشی را برای ارائه آموزش عالی برای هر کسی در کشور که آرزو می کند یاد بگیرد ، آغاز کرد. این جنبش به شدت مورد حمایت کشاورزان و کارگران صنعتی بود که در آن زمان بیش از 85 درصد از جمعیت ایلینوی را تشکیل می دادند.

در سال 1862 رئیس جمهور آبراهام لینکلن قانون کالج موریل لند-گرانت را امضا کرد و زمین های عمومی را به منظور ایجاد دانشکده هایی به "بهره مندی از کشاورزی و هنرهای مکانیکی" اهدا کرد. سی و هفت م institutionsسسه اعطای زمین برای این منظور در مارس 1868 به لطف قانون موریل 1862 ، از جمله دانشگاه ایلینوی (در اصل دانشگاه صنعتی ایلینوی) ایجاد شد.

موقعیت دانشگاه Urbana-Champaign اتفاقاً دارای غنی ترین خاکهای جهان است. این کاملاً خوب بود وقتی که قانون هچ در سال 1887 ایستگاه آزمایش کشاورزی را تأسیس کرد و تمرکز جدیدی در تحقیقات ایجاد کرد. بعداً ، در سال 1914 ، دانش حاصل از تحقیقات کالج و سایر تلاش های دانشگاه از طریق قانون اسمیت-اهرم ، که سیستم توسعه تعاونی را ایجاد کرد ، در دسترس شهروندان هر ایالت قرار گرفت. University of Illinois Extension تا به امروز فعالیت می کند و برنامه ها و مطالب آموزشی را به ساکنان 102 ایالت ایلینوی ارائه می دهد.

امروزه کالج ACES افق دید خود را گسترش داده است تا نه تنها در زمینه کشاورزی ، بلکه در زمینه های مختلفی از تحصیل که می تواند زندگی در سراسر جهان را بهبود بخشد ، آموزش و تحقیق کند. برای آگاهی از جدیدترین فعالیتهای ما ، در بخش اخبار ما بگردید و در خبرنامه ما مشترک شوید.

مکان ها

شامپاین

Address
4Q2F+Q4 Champaign, Illinois, Estados Unidos
شامپاین, ایلینویز, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید