Tulane University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده معماری Tulane University متعهد شده است بدون هیچ گونه رزرو در زمینه های معماری ، حفظ و توسعه پایدار املاک و مستغلات ، به دنبال تعالی باشد.

ما در قلب سواحل خلیج فارس واقع شده ایم ، جایی که همه چالش های سکونت انسان در این کره زمین در معرض خطر است. در اینجا ، ما این فرصت را داریم که نقش معماری را در مقابل تغییر اوضاع ، بحران ساحلی و ساحلی ، روند شهرنشینی تحت این شرایط و چالش های عدالت اجتماعی و زیست محیطی تعریف کنیم.

ما معتقدیم که این یک لحظه تاریخی در بهترین مکان ممکن در زمین است تا معمار و یک مربی باشید.

Tulane University بر اساس نژاد ، جنس ، رنگ ، مذهب ، منش ملی ، شهروندی ، وضعیت تأهل ، گرایش جنسی ، سن ، معلولیت ، نظامی ، وضعیت جانبازی یا هر وضعیت حفاظت شده دیگری یا طبقه بندی طبق قانون فدرال ، ایالتی یا محلی هیچ تبعیضی قائل نمی شود. در برنامه ها و فعالیت های خود

architecture, blueprint, floor plan3844328 / Pixabay

دانشکده معماری تولان یک آموزش کلاس جهانی در زمینه معماری ، حفظ و توسعه پایدار املاک و مستغلات ارائه می دهد. این برنامه ها ، از مقطع کارشناسی تا کارشناسی ارشد ، فارغ التحصیلان آینده را به مهارت های اساسی فکری ، فرهنگی و فنی مورد نیاز برای برطرف کردن نابرابری های اجتماعی و اختلالات زیست محیطی مرتبط می سازد.

تدریس و تحقیقات مدرسه زمینه ها را در موضوعات مهم امروز مانند تغییر اوضاع ، بحران ساحلی و ساحلی ، روند شهرنشینی تحت این شرایط و چالش های عدالت اجتماعی و زیست محیطی پیش می برد.

در دانشکده معماری ، آموزش در کلاس و جامعه صورت می گیرد. تأثیر دانشجویان ، دانشکده ها و فارغ التحصیلان ما را می توان در سراسر جهان و درست در اینجا در نیواورلئان در مرکز طراحی همکاری مشترک و URBANbuild کوچک در نیواورلئان مشاهده کرد.

برنامه های تحصیلی:

  • لیسانس معماری
  • لیسانس علوم در معماری
  • کارشناسی ارشد معماری I
  • کارشناسی ارشد معماری II
  • کارشناسی ارشد مطالعات حفظ
  • استاد توسعه املاک پایدار

برنامه های دسترسی:

  • آلبرت و تینا مرکز کوچک طراحی مشترک
  • URBANBild
  • مرکز طراحی شهری منطقه تولان
  • کاوشهای شغلی در معماری (برنامه تابستانی پیش دانشگاهی)

girl, drawing, natureuslikajme / Pixabay

پژوهش

Tulane University تنها دانشگاه برتر تحقیقاتی است که در منطقه ای واقع شده و با چالش های جدی اجتماعی ، زیست محیطی ، اقتصادی روبرو است. حل این مشکلات فوری - مسکن افراد ، همکاری با جوامع برای بازگرداندن آنها ، ایجاد سناریوهای جدید برای سکونت در رودخانه ها و دلتنگی های ما - ریشه در هویت تولان دارد. دانشگاه ما متعهد به کار است که با عبور از مرزهای انضباطی ، نوآوری را به ارمغان می آورد.

دانشکده معماری تولان سابقه ای طولانی در تعهد به پرداختن به موضوعات واقعی و تولید دانش جدید دارد ، خصوصاً بعد از طوفان کاترینا و رهبری ما در کمک به بازسازی جوامع ما. و به عنوان معماران ، آموزش دیده برای هدایت تیم های پیچیده برای مقابله با موضوعات پیچیده ، کار ما اساساً بین رشته ای و مبتکرانه است.

تحقیقات و نوآوری در دانشکده معماری تولان در دو بخش اصلی متمرکز شده است: 1) توانمندسازی جوامع از طریق معماری و 2) رودخانه و دلتا شهرسازی که از طریق برتری طراحی حرفه ای و رهبری در آموزش طراحی انجام می شود.

مرکز طراحی مشارکتی آلبرت و تینا کوچک مدرسه و URBANbuild دو برنامه شناخته شده در سطح ملی و بین المللی هستند که به دانشجویان و اساتید این امکان را می دهند تا از طریق کارآموزی ، پروژه های استودیویی و کلاس و کار طراحی و ایجاد پروژه در پروژه های محلی محور محلی فعالیت کنند. پروژه رودخانه یامونا یک برنامه تحقیقاتی میان رشته ای است که هدف آن احیای اکولوژی رودخانه یامونا در دهلی نو است ، بنابراین از این طریق پایتخت هند دوباره به آب مجددا باز می گردد.

مکان ها

نیواورلان

Address
Saint Charles Avenue,6823
70118 نیواورلان, لوئیزیانا, آمریکا