Tulane University - Biomedical Sciences Graduate Program (School of Medicine)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

علوم زیست پزشکی (BMS) برنامه تحصیلی

برنامه تحصیلات تکمیلی علوم زیستی (BMS) بخشی از دانشکده پزشکی تولان است. این برنامه به عنوان یک برنامه بین رشته ای، بین اداری و اینترکامپوس سازماندهی شده است که شامل اعضای هیئت علمی است که به طور جدی در تحقیقات زیست پزشکی فعالیت می کنند. هدف این برنامه آموزش دانشآموزان در یک جامعه علمی مشترک است که بر خلاف خلاقیت و نوآوری هدایت می شود. برنامه تحصیلات تکمیلی Tulane در علوم پزشکی با هم جمع می شود برخی از جوانان با استعداد ترین جهان با معلمان و محققان بین المللی شناخته شده و بین المللی شناخته شده است: همه در قالب یک شهر پر جنب و جوش پر از فرصت ها در داخل و خارج از آزمایشگاه و کلاس درس.

BMS شامل برنامه های کارشناسی ارشد علوم انسانی (زیست شناسی ساختاری و سلولی)، بیوشیمی و زیست شناسی مولکولی، ژنتیک و ژنومیک پزشکی، میکروب شناسی و ایمونولوژی، آسیب شناسی (پزشکی مولکولی)، فارماکولوژی و فیزیولوژی است. برنامه های MS سالانه برای غنی سازی و ارتقاء اعتبار دانشگاهی دانشجویان کارشناسی و تقویت پایه های علمی خود برای توسعه بیشتر فکری، از جمله ورود به مدرسه پزشکی، دانشکده دندانپزشکی یا سایر برنامه های مرتبط با حرفه ی بهداشت و یا برنامه های تحقیقاتی دکترا طراحی شده اند. یک درصد بسیار بالایی از فارغ التحصیلان تلان MS به هدف خود از تحصیل ادامه می دهند.

برنامه BMS نیز شامل یک برنامه دکترا در علوم پزشکی با تخصص در هر یک از موارد فوق استاد است. برنامه دکترا به دانشجویان اجازه می دهد تا مربیان پایان نامه خود را از حدود 90 عضو هیئت علمی در علوم پایه و بخش های بالینی دانشکده پزشکی و مرکز تحقیقات محله ملی تولان انتخاب کنند.


مدرسه TULANE MEDICINE

یکی از مراکز شناخته شده ترین کشور برای آموزش پزشکی، دانشکده پزشکی دانشگاه تولان، یک مرکز پر جنب و جوش برای آموزش، پژوهش و خدمات عمومی است. دانشکده پزشکی تولان، در سال 2009، در سال 2009، 175 ساله است و دومین مدرسه پزشکی در جنوب غربی و قدیمی ترین مدرسه پزشکی در ایالات متحده است.

دانشکده پزشکی تولان، از اعضای هیئت علمی، محققان و دانشجویان سراسر جهان را استخدام می کند و مرزهای پزشکی را با پیشرفت های علمی و پیشرفت های جراحی پیش می برد. از اختراع میکروسکوپ دو گوشه به جراحی رباتیک، دانشکده پزشکی تولان در پیشروی نوآوری پزشکی مدرن قرار دارد. دانشکده پزشکی تولان، تجهیز نسل بعدی متخصصان پزشکی با ابزارهایی برای موفقیت در یک دنیای به سرعت در حال تغییر است و آینده مراقبت های بهداشتی را شکل می دهد. به طور روزانه، ما در تلاش برای ملاقات با مأموریت ما "آموزش و پرورش، تحقیق و مراقبت از بیماران: ما جوامع سلامتی".

دانشکده پزشکی تولان به طور کامل توسط کمیته ارتباطات آموزش پزشکی تأیید شده است.

آغاز

نیواورلئان که در آب و هوای نیمه گرمسیری و با یکی از پر جنب و جوشترین پورتهای بینالمللی در جهان قرار دارد، در سال 1834 در معرض انواع بیماریهای عفونی شدید بود. وقتی کالج پزشکی لوئیزیانا در همان سال منتشر شد، در میان اهداف خود، "رهبری پیشرفت علم و درمان عقلانی بیماری"

تا سال 1845، قانونگذاران ایالتی ارزش موسسه را به رسمیت شناختند و یک دانشگاه کامل در نیواورلئان را مجاز دانستند. مجتمع پزشکی به سرعت به عنوان یکی از بزرگترین مدارس پزشکی در کشور شناخته شد. تا سال 1860، ثبت نام به بیش از 400 دانش آموز افزایش یافت، و آن را به عنوان بزرگترین برنامه چهارم برای آموزش پزشکی در کشور قرار داد.

در سال 1882، پل تولین، املاک و مستغلات گسترده ای را در نیواورلئان برای حمایت از تحصیل تحسین کرد. هیئت مدیره صندوق آموزش و پرورش Tulane تصمیم به حمایت از دانشگاه لوئیزیانا، و تا سال 1883 مجلس قانونگذاری لوئیزیانا تصویب یک لایحه ایجاد دانشگاه Tulane لوئیزیانا، یک دانشگاه خصوصی و غیر رسمی. به عنوان بخشی از دانشگاه Tulane، مدرسه پزشکی به رشد و پیشرفت ادامه می داد، در حال رفتن به قرن بیستم به عنوان مدرسه پزشکی برتر در جنوب و یکی از بهترین ها در کشور است.


کشف و ترجمه

دانشکده پزشکی تولان در کشف و ترجمه و همچنین در آموزش و پرورش متمایز است. در سال 1932، دکتر مایکل ای. دبکی از دانشکده پزشکی تولان فارغ التحصیل شد و حرفه ای برجسته در جراحی قلب و عروق را آغاز کرد. او به عنوان یک دانشجوی پزشکی، پمپ غلتکی را مطالعه و طراحی کرد که یکی از اجزای اصلی دستگاه قلب ریه بود که منجر به جراحی قلب باز شد.

دیگر اعضای هیئت علمی تیلان که پیشرفت های پایدار در پزشکی را در طول قرن گذشته ساخته اند، دکتر رابرت هیث در روانشناسی، دکتر جرج E. Burch در فیزیولوژی، دکتر اندرو V. Schally در غدد درون ریز و دکتر Louis J. Ignarro در فارماکولوژی، دو جایزه جایزه نوبل برای کار خود در تولان.


طوفان کاترینا

در اواخر ماه اوت سال 2005، با دانشکده پزشکی تولان در زمینه گسترش برنامه های بزرگ، بدترین فاجعه طبیعی در تاریخ ایالات متحده باعث نابودی باور نکردنی به شهر نیواورلئان، مردم و موسسات آن، از جمله دانشگاه Tulane شد.

پزشکان Tulane با بیماران خود در بیمارستان Tulane، بیمارستان خیریه و بیمارستان نیواورلئان VA ماندند تا مجبور به تخلیه شوند. این پزشکان، دانشجویان و ساکنین به زودی به شهر بازگشت، ایجاد کلینیک ها در مکان های جدید و بازگرداندن دسترسی به هر دو مراقبت های پزشکی و آموزش پزشکی.

در اثر طوفان، دانشکده پزشکی تولان به دانشکده پزشکی بلیور در تگزاس، جایی که دانشجویان پزشکی مطالعات خود را از سر گرفتند، اخراج شدند. مدیران مدرسه پزشکی Tulane، هماهنگی بازگشت مدرسه به نیواورلئان، که در نوامبر 2005 آغاز شد و 98.5٪ از دانش آموزان پزشکی Tulane که با تولان پس از طوفان کاترینا باقی مانده بود، را در بر گرفت. در طول سال بعد، دانشکده اختصاص داده شده و متعهد برنامه های تحقیق و آموزش محکمی را به عنوان فضایی تبدیل به زندگی کرد.


حرکت به جلو

دانشکده پزشکی تولان خود را به عنوان یک مولفه حیاتی در تجدید یکی از بزرگترین شهرهای آمریکا تاسیس کرده است. ما دانش آموزان واجد شرایط را آموزش می دهیم تا بتوانند، پزشکان متخلف، که مراقبت های اولیه یا تخصصی با کیفیت بالا را در سطح محلی، ملی و جهانی ارائه می دهند.

مکان ها

نیواورلان

Address
1430 Tulane Avenue
70112 نیواورلان, لوئیزیانا, آمریکا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: