Trine University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

این آسان به بحث در مورد برتری. اما یک چیز دیگر است در دسترس نباشد واقعا خودتان به آن متعهد و هر روز. برای زندگی است. برای الهام بخشیدن به آن را در همه چیز در اطراف شما. در دانشگاه سه تایی، این تعهد به تعالی سنگ بستر از تجربه ما برای بیش از یک قرن تشکیل داده است. شما آن را دوم شما را در زیبا، دانشگاه 450 هکتار ما در آنگولا، ایندیانا گام را ببینید، و شما آن را احساس کنید،.

تعداد کمی از مدارس می توان گفت آنها بوده ام آن را در چنین سطح بالا برای نزدیک به 130 سال انجام می شود. ما میتوانیم.

تعهد به تعالی

از برنامه های ما، به دانشکده ما، به امکانات ما، به تاثیر مثبت کار ما بر جوامع در همه جا، ما با استانداردهای ما در هر سه مجموعه فقط یک کمی بالاتر است. ما می توانیم آن را کمک کنند. این که ما که هستیم. این که چرا اخبار آمریکا و گزارش جهانی و پرینستون را نقد به طور مداوم ما رتبه در میان بهترین دانشگاه های غرب میانه، و آن را به همین دلیل بیش از 1900 شرکت در سراسر جهان به دنبال فارغ التحصیلان ما است.

پردیس بی نظیر

در دهه گذشته به تنهایی، ما بیش از 75 میلیون دلار در بازسازی و امکانات جدید در سراسر محوطه دانشگاه خود را صرف کرده ام. این که آیا آن علاوه بر این از یک جدید، دولت از هنر ساختمان مهندسی پزشکی. یک استادیوم فوتبال است که هر کالج خصوصی در کشور افتخار را. بی نظیر آپارتمان به سبک مسکن دانشگاه. و یا بازسازی به هنرهای نمایشی، کسب و کار، آموزش و پرورش، و ده ها تن از امکانات دیگر. پردیس سه تایی است، و در یک کلام، استثنایی.

روح نوآورانه

نوآوری در DNA ما را در هر سه است. همیشه بوده است. در واقع، مدرن روز توپ گلف توسط یک فارغ التحصیل سه تایی اختراع شد. دانش آموزان ما لذت بردن از یک تجربه یادگیری فعال و جذاب است، برنده جایزه ملی برای دست در کار آنها انجام می رسانیم. ما بیش از 8 میلیون دلار در بخش نوآوری و فن آوری سرمایه گذاری کرده ام. و ما به تازگی جدید، با تکنولوژی بالا پروژه بر اساس مرکز آموزش عالی پرده برداری کرد.

مکان ها

آنگولا

Trine University

Address
Trine University
One University Avenue

IN 46703 آنگولا, ایندیانا, آمریکا
تلفن
+1 800-347-4878