توضیحات رسمی را مطالعه کنید

این آسان به بحث در مورد برتری. اما یک چیز دیگر است در دسترس نباشد واقعا خودتان به آن متعهد و هر روز. برای زندگی است. برای الهام بخشیدن به آن را در همه چیز در اطراف شما. در دانشگاه سه تایی، این تعهد به تعالی سنگ بستر از تجربه ما برای بیش از یک قرن تشکیل داده است. شما آن را دوم شما را در زیبا، دانشگاه 450 هکتار ما در آنگولا، ایندیانا گام را ببینید، و شما آن را احساس کنید،.

تعداد کمی از مدارس می توان گفت آنها بوده ام آن را در چنین سطح بالا برای نزدیک به 130 سال انجام می شود. ما میتوانیم.

تعهد به تعالی

از برنامه های ما، به دانشکده ما، به امکانات ما، به تاثیر مثبت کار ما بر جوامع در همه جا، ما با استانداردهای ما در هر سه مجموعه فقط یک کمی بالاتر است. ما می توانیم آن را کمک کنند. این که ما که هستیم. این که چرا اخبار آمریکا و گزارش جهانی و پرینستون را نقد به طور مداوم ما رتبه در میان بهترین دانشگاه های غرب میانه، و آن را به همین دلیل بیش از 1900 شرکت در سراسر جهان به دنبال فارغ التحصیلان ما است.

پردیس بی نظیر

در دهه گذشته به تنهایی، ما بیش از 75 میلیون دلار در بازسازی و امکانات جدید در سراسر محوطه دانشگاه خود را صرف کرده ام. این که آیا آن علاوه بر این از یک جدید، دولت از هنر ساختمان مهندسی پزشکی. یک استادیوم فوتبال است که هر کالج خصوصی در کشور افتخار را. بی نظیر آپارتمان به سبک مسکن دانشگاه. و یا بازسازی به هنرهای نمایشی، کسب و کار، آموزش و پرورش، و ده ها تن از امکانات دیگر. پردیس سه تایی است، و در یک کلام، استثنایی.

روح نوآورانه

نوآوری در DNA ما را در هر سه است. همیشه بوده است. در واقع، مدرن روز توپ گلف توسط یک فارغ التحصیل سه تایی اختراع شد. دانش آموزان ما لذت بردن از یک تجربه یادگیری فعال و جذاب است، برنده جایزه ملی برای دست در کار آنها انجام می رسانیم. ما بیش از 8 میلیون دلار در بخش نوآوری و فن آوری سرمایه گذاری کرده ام. و ما به تازگی جدید، با تکنولوژی بالا پروژه بر اساس مرکز آموزش عالی پرده برداری کرد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

Trine University

کارشناسی ارشد در مطالعات اطلاعات کارشناسی ارشد در مطالعات اطلاعات * (MSIS) از دانشگاه سه تایی طراحی شده است برای دانش آموزان با فرصت برای توسعه رهبری تکنولوژیکی در تجزیه ... [+]

کارشناسی ارشد در مطالعات اطلاعات

کارشناسی ارشد در مطالعات اطلاعات * (MSIS) از دانشگاه سه تایی طراحی شده است برای دانش آموزان با فرصت برای توسعه رهبری تکنولوژیکی در تجزیه و تحلیل، طراحی، توسعه، نگهداری و بهره برداری از سیستم های اطلاعاتی.

درجه رهبری تکنولوژی برای شما

متمرکز شده است، ارزش محور و شتاب، این برنامه های تحصیلات تکمیلی یک سال برای بزرگسالان برگزاری یک مدرک لیسانس با یک تمرکز بر سیستم های اطلاعات تعریف شده است.... [-]

آمریکا Fort Wayne Avon
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Trine University

مهارت های مهندسی است که شما را به این نقطه در زندگی حرفه ای خود را کردم، مهارتهایی هستند که زندگی حرفه ای خود را به یک نقش مدیریت پیشبرد نیست. اما شما می توانید آن مهارت ... [+]

کارشناسی ارشد در مدیریت مهندسی

مهارت های مهندسی است که شما را به این نقطه در زندگی حرفه ای خود را کردم، مهارتهایی هستند که زندگی حرفه ای خود را به یک نقش مدیریت پیشبرد نیست. اما شما می توانید آن مهارت در دانشگاه سه تایی با استاد ما از علم در مدیریت مهندسی (MSEM) توسعه شتاب برنامه یک ساله ارائه شده از طریق مدرسه Ketner از کسب و کار و مدرسه آلن مهندسی و صنعت.

تجربه

به عنوان یک مهندس آماده به حرکت به نقش مدیریت، شما تسلط از شرکت های بزرگ فرهنگ، رهبری، مالی، استراتژی عملیات و بازاریابی کسب .. شما اخلاق کسب و کار، صحبت های عمومی و کلاس های تصمیم گیری هستند که نسبت به حرفه ای فنی بشود، و همچنین توسعه محصول و کلاس های آموزش داده شده توسط نوآوری کسب و کار و مهندسی دانشکده ما را.... [-]

آمریکا Angola
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Housing - Golf Course Apartments

Rick L. & Vicki L. James University Center

Fawick Hall of Engineering

Student Design Center

Taylor Hall of Humanities

Best Hall of Science

Trine University
Address
Trine University One University Avenue
IN 46703 Angola, Indiana, آمریکا
وب سایت
تلفن
+1 800-347-4878