Towson University - College of Business & Economics

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برتر

دانشکده بازرگانی و اقتصاد، واقع در تاریخی استفانز هال، توسط معتبر AACSB بین المللی - انجمن برای پیشبرد دانشگاهی مدارس کسب و کار - در هر دو برنامه های حسابداری و مدیریت کسب و کار خود را.

این نامگذاری اماکن کالج در یک درصد بالای مدارس کسب و کار در سراسر جهان و 10 درصد بالا در ایالات متحده است. ارائه هر دو برنامه کارشناسی و کارشناسی ارشد، دانشگاه یک آموزش جامع کسب و کار بصورتی پایدار و محکم در هنرهای آزاد مبتنی فراهم می کند.

عملی

در حالی که درآمد یک درجه از ورود به دنیای کسب و کار ضروری است، مهارت های مورد نیاز به در هر حرفه ای موفق نمی تواند همه در کلاس درس آموزش داده می شود. در دانشکده بازرگانی و اقتصاد، فلسفه آموزش کاربردی است که در هسته اصلی تمام برنامه های ما است.

درک ارزش و ضرورت تجربه عملی، کالج ارائه می دهد برنامه یک از یک نوع تعالی کسب و کار طراحی شده برای آماده سازی دانش آموزان برای ورود به حرفه خود. از طریق این برنامه، دانش آموزان به دست آوردن دانش، مهارت و نگرش (KSAs) در کلاس درس به یادگیری اصول اولیه توسعه حرفه ای مانند دادن ارائه قدرتمند، برقراری ارتباط موثر ایده ها و مشغول به کار در تیم. دانشجویان ما پس از آن در تجارب کارآموزی کیفیت در تنظیمات حرفه ای می پردازند. از طریق این روش از مهارت ها و دانش کاربردی، همه دانش آموزان ما فارق التحصیل قبلا گرفته شده اولین گام در مسیرهای شغلی خود را انتخاب.

همراه با برنامه کارآموزی، دانش آموزان نیز رهبری و کار گروهی برای تعامل با جامعه دانشگاهی را از طریق 18 و فراتر از آن سازمان های دانشجویی کالج اعمال می شود.

جامع

آیا دانش آموزان به دنبال یک حرفه ای به طور کلی در کسب و کار و یا چشم خود را بر مسیرهای مشخص تر، کالج فراهم می کند دانش های بنیادی که در دنیای کسب و کار امروز موفق در حالی که اجازه می دهد دانش آموزان برای کشف مطالعه عمیق برای مناطق خاص مورد علاقه خود.

با چهار رشته در مقطع کارشناسی، شش رشته ترکیبی، دو افراد زیر سن قانونی، و همچنین به عنوان غلظت های متعدد، کالج طیف جامع هنوز متنوع از برنامه های آکادمیک را فراهم می کند. با پشتیبانی از پشتیبانی از برجسته ی دانشکده ما، دانش آموزان می توانند مسیر آموزشی خود که آنها را برای رسیدن به اهداف خود منجر خواهد شد ترسیم کنیم.

چشم انداز، ماموریت و ارزشها

بیانیه چشم انداز

به عنوان کالج کسب و کار انتخابی دانشجویان، استادان و سازمان ها در منطقه ما شناخته شده است.

بیانیه ماموریت

دانشکده کسب و کار و اقتصاد توسعه با کیفیت بالا و برنامه های نوآورانه و منابع، نظریه و عمل در فعالیت های برنامه، فوق برنامه و پژوهش متصل و تبدیل دانش آموزانی که تاثیر مثبت در مریلند و فراتر از آن داشته باشد.

ارزشهای اصلی

ما را در آغوش فرهنگ تلاش برای تعالی، یادگیری، اخلاقی رفتار، مدنیت، تنوع، ورود، خلاقیت و تعامل.

نمایش از نامزد به عنوان یک مدرسه برتر از یادگیری کسب و کار اعمال می شود، دانشکده بازرگانی و اقتصاد فارغ التحصیلان خود را آماده برای رسیدن به تعالی در مشاغل حرفه ای خود را. دانشکده بازرگانی و اقتصاد "ترکیبی از مطالعات دقیق علمی و تجربه عملی-همه کسب و کار منوط به اقدامات سختگیرانه از عملکرد توسعه دانش زیر، مهارت ها و نگرش (KSAs) که پایه و اساس موفقیت های حرفه ای:

دانش کسب و کار معتبر

بدانید، درخواست و یکپارچه سازی محتوای یکی از مهم

ارتباطات

ارسال بیان، گزارش قانع کننده و با نفوذ، پیشنهادات، نامه ها را بیان، قانع کننده و با نفوذ ارائه شفاهی توسعه گرافیکی، صفحه گسترده و کسب و کار تجزیه و تحلیل برای حمایت از موضع شرکت در گوش دادن فعال در تنظیمات فردی و گروهی

فکر: انتقادی و خلاق

شناسایی مشکلاتی و / یا فرصت با استفاده از مفاهیم انضباطی تولید و ارزیابی جایگزین های ممکن توسعه جامع، نتیجه گیری و توصیه موجه با استفاده از ابزار کیفی و / یا کمی

TECHNOLOGY

استفاده از نرم افزار به طور کلی و قواعد خاص برای دولت از عمل برنامه های کاربردی کسب و کار

رهبری و کار گروهی

تمرکز بر تحقق هدف ها تیم راهنمای به سوی دستیابی به اهداف مشترک حفظ انسجام گروهی، رضایت پیرو، و عملیات کارآمد

اخلاق و ارزش ها

نمایش رفتار و افتخار سیستم رفتار اخلاقی درخواست اخلاق در کسب و کار تصمیم گیری، با توجه به تاثیر بر سهام داران چندگانه

نگرش و تعالی عملی

توجه، فعال و آماده برای یادگیری می شود تعهدات ملاقات و وظایف را با توجه به نیاز اختصاص داده رفتار با دیگران با احترام. نشان می دهد حساسیت به دیدگاه ها، ارزش ها و آداب و رسوم خود را

قابلیت عرضه در بازار

نمایش شواهدی از یک کیفیت، راهنمایی، تجربه حرفه ای بازتابی نشان جستجوی کار موثر: نمونه کارها حرفه ای، رزومه و مصاحبه مهارت مسئولیت مدیریت حرفه ای خود و تعیین هدف یکی است

مکان ها

تاوسون

Address
8000 York Road
21252 تاوسون, مریلند, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

اعتیار سنجی ها

AACSB Accredited