توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره تورو

آنچه که Touro را از هم جدا می کند، صرفا برنامه های برتر ما، اعضای هیات علمی و یا فرصت های یادگیری تجربی نیست، این فرهنگ و برنامه آموزشی ما است که به تعهدات شما - به جامعه شما، ارزش های خود و آینده شما احترام می گذارد.

در سال 1970 تاسیس شده برای تمرکز بر آموزش عالی برای جامعه یهودی ، ما رشد کرده و به جمعیت بسیار متفاوتی از 19،000 دانش آموز در سراسر 30 مدرسه در 4 کشور خدمت می کنیم . ما به طرز منحصر به فردی به اهمیت آموزش و پرورش بستگی دارد که دانش آموزان را از همه زمینه ها و شرایط در بر می گیرد.

از هنرهای لیبرال به قانون، علوم بهداشتی به فن آوری، کسب و کار، مطالعات یهودی، آموزش و پرورش و همه چیز در بین تورو فرصت های آموزشی و مسیرهای شغلی را فراهم می کند نه تنها دانش آموزان با استعداد ترین و انگیزه، بلکه کسانی که نادیده گرفته شده اند، درایو و پتانسیل موفقیت را دارند.

ما برای همه یه چیزی داریم. تنها سؤال این است: به کدام هدف و چه چیزی می خواهید دست یابید؟117120_rsz_adobestock_125218431.jpg

در یک نگاه

95،000 فارغ التحصیلان 19200 دانش آموز 30 مدرسه 4 کشور یک تورو

Touro College بزرگترین موسسه خصوصی در امر آموزش عالی و حرفه ای تحت نظارت یهودیان است. هر ساله هزاران دانش آموز از همه کشورها و حوزه های زندگی به ما می آیند تا در رشته های پزشکی، تحصیلات، مطالعات یهودی، فن آوری و همه چیز در میان آنها تحصیل کنند.

نیویورک مرکز حوزه شبکه توور با برنامه های پر رونق در شیکاگو، کالیفرنیا، نوادا، مسکو، اسرائیل، برلین باقی می ماند.

ما قدرت خود را نه فقط در تعداد ما، بلکه از تعهد مداوم ما نسبت به ارزش هایمان، اعتقاد به عدالت اجتماعی و احترام به دانش و کشف کاربردی. از دانشکده اختصاص داده شده ما به مقرون به صرفه بودن به طیف گسترده ای از دانشجویان و ارائه برنامه های شما، شما لازم نیست که به دور نگاه کنید تا ببینید چه چیزی از Touro جدا شده است.

بیانیه مأموریت

Touro College موسسه مستقل آموزش عالی تحت نظارت یهودیان است، تاسیس شده برای انتقال و حفظ مسیحی یهودی و همچنین خدمت به جامعه عمومی با توجه به تعهد تاریخی یهودی به تحقیق فکری، انتقال دانش، عدالت اجتماعی و خدمات به جامعه.

تورو برنامه های کارشناسی و فارغ التحصیلی را در مطالعات یهودی، علوم و علوم لیبرال و حرفه های شامل آموزش، حقوق، پزشکی، داروخانه، علوم بهداشتی، کار اجتماعی و کسب و کار ارائه می دهد. این برنامه ها مؤلفه های متنوعی از جامعه یهودی و جامعه بزرگتر، به ویژه کسانی که در گذشته دست کم گرفته اند، خدمت می کنند. توره کالج است که در آن رشد شخصی، تحصیلات و تحقیقات مورد حمایت قرار می گیرد و در آن مردان و زنان برای زندگی مولد شأن، ارزش و ارزش ها آماده می شوند.

میراث یهودی شامل دو عنصر اساسی، خاص و جهانی است، همانطور که در اخلاق پدران هیلل بیان شده است، "اگر من خودم نیستم، چه کسی برای من خواهد بود؟ و اگر من تنها با خودم نگرانم، چه چیزی من؟" این تدریس ارزش های اصلی کالج را تدوین می کند که شامل تعهد به آموزش عالی برای همه، درمان، یکپارچگی و احترام همه دانش آموزان، استادان و کارکنان، نقش اخلاقی در حرفه ها و ایجاد یک پاسخگو و مسئول جامعه.117119_rsz_1adobestock_143714649.jpg

میراث یهودی

ریشه در سنت یهودی، ساخته شده بر ارزش های یهودی است.

دکتر برنارد لاندر در نظر داشت Touro College تأسیس کند تا جامعه ای از دانش آموزانی که اغلب نادیده گرفته می شوند، تامین شود. با انجام این کار، او محیطی را ایجاد کرد که نیازهای فرهنگی و معنوی دانشجویان یهودیان می تواند با دستاوردهای آموزشی خود همراه باشد.

توره سنت های یهودی را به سادگی نمی پذیرد، آنها را پشتیبانی می کند و آنها را حفظ می کند. کالج یکی از اندکی در این کشور است که در زمان برای دانش آموزان برای عبادت و مطالعه، جشن و احترام به فرهنگ ها و باورهایشان، زمان می گیرد.

از سال 1970، مدرسه به طور نمادین افزایش یافته است، اما ارزش های ما باقی مانده است. همانطور که ما گسترش داده اید، تمرکز ما بر ارائه جوامع مختلف، و همچنین جمعیت ارتدوکس و پذیرش دانشجویان است که به سادگی می خواهند آموزش استثنایی را در محیط گرم، تحمل آمیز و فکری سختگیرانه داشته باشند.

در سراسر مدارس و برنامه های ما، ما از همه دانش آموزان حمایت می کنیم و با تمامیت و احترام رفتار می کنیم. ما به شایستگی همه اعتقاد داریم و تلاش می کنیم تا به جامعه ای که به آن عمل می کنیم نیز کمک کنیم.

ارزش یهودیان ما ارزش های جهانی است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Touro College

برنامه های کارشناسی ارشد ما در آموزش و پرورش ... [+]

برنامه های کارشناسی ارشد ما در آموزش و پرورش

تکمیل یک برنامه منجر به درجه کارشناسی ارشد و همچنین صدور گواهینامه در هر دو آموزش عمومی و ویژه (تولد 2 یا کلاس 1-6) و یا آموزش ویژه (کلاس های 7-12)، پس از جلسه شما تمام الزامات NYSED، از جمله گرفتن سمینارها و کارگاه های مورد نیاز، ثبت اثر انگشت با NYSED و گذراندن امتحان گواهینامه NYS.

ما سه برنامه ارائه می دهیم:اوایل کودکیدوران کودکی و تحصیلات ویژه (1-6)آموزش دانشجویان معلول (7-12 سال)آنچه را یاد می گیرید... [-]
آمریکا New York
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MSc)

Touro College

استاد ما در برنامه آموزش تکنولوژی، فارغ التحصیلان را در استفاده موثر از تکنولوژی آموزشی در مدارس (K-12)، کالج ها، دانشگاه ها و یا تنظیمات کسب و کار / صنعت آموزش می دهد. ... [+]

استاد ما در برنامه آموزش تکنولوژی، فارغ التحصیلان را در استفاده موثر از تکنولوژی آموزشی در مدارس (K-12)، کالج ها، دانشگاه ها و یا تنظیمات کسب و کار / صنعت آموزش می دهد.

پس از اتمام موفق تدریس مدارک معلم، دانش آموزانی که قبلا مدارک ابتدایی معلمان مدارس نیویورک را تأیید کرده اند، واجد شرایط دریافت گواهینامه معلم حرفه ای NYS به عنوان یک متخصص فناوری آموزشی می باشند و همچنین 30 اعتبار UFT متعلق به فوق دیپلم حقوق و دستمزد کارشناسی ارشد. دانش آموزانی که ردیاب شرکت Trainer را تکمیل می کنند، مهارت های لازم را برای کار به عنوان یک مربی سازمانی، طراح آموزش، و یا کارکنان ایجاد می کنند.... [-]

آمریکا New York
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Touro College

مفاهیم اداری، مهارت های حقوقی و مالی و مسائل اجتماعی و اخلاقی مورد نیاز برای مدیریت موفق سازمان های پیچیده فناوری را معرفی می کند. ... [+]

مفاهیم اداری، مهارت های حقوقی و مالی و مسائل اجتماعی و اخلاقی مورد نیاز برای مدیریت موفق سازمان های پیچیده فناوری را معرفی می کند.

برای حرفه ای های صنعت تلاش برای پیوستن به صفوف رهبران تکنولوژی فردا.

گزینه های شغلی عبارتند از:مدیررهبر پروژهمدیر فناوریپروژه اجراییCIO: افسر ارشد اطلاعاتالزامات برنامه4 دوره دوره های برنامه 12 اعتبار4 دوره های فنی لازم برای رهبری فناوری 12 اعتبار3 رهبری تکنولوژی دوره های انتخابی 9 اعتبار =11 برنامه در مجموع دوره ها 33 اعتبارMS در دوره های مورد نیاز رهبری فناوریMSIN 610 پیشرفته مدیریت فناوری اطلاعاتMSIN 611 رهبری در سازمان فناوریMSIN 621 بودجه بندی و مالی برای مدیران فناوریMSIN 622 مسائل حقوقی، اجتماعی و اخلاقی در فناوریMS در دوره های انتخابی رهبری تکنولوژیMSIN 649 مدیریت امنیت اطلاعاتMSIN 657 مدیریت دانشMSIN 661 فن آوری همکاری استراتژیکMSIN 663 مدیریت فرایند کسب و کارMSIN 669 مدیریت و پیاده سازی تجزیه و تحلیل داده های بزرگ در محیط کسب و کار امروزتجربه کارشناسی حرفه ای حرفه ای MSIN 675... [-]
آمریکا New York
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی