Thomas Edison State University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه ایالتی ادیسون توماس دارای شهرتی ملی برای پیشرفت علمی و یکپارچگی آموزشی است. این دانشگاه یکی از 11 موسسات دولتی ارشد نیوجرسی آموزش عالی و یکی از مدارس اولین بار در کشور به طور خاص برای بزرگسالان طراحی شده است. دانشگاه فراهم می کند انعطاف پذیر، با کیفیت بالا، فرصت های یادگیری دانشگاهی برای بزرگسالان خود کارگردانی و ارائه می دهد برنامه های مدرک و گواهینامه ها در بیش از 100 رشته.

دربارهی ما

روش های یادگیری انعطاف پذیر دانشگاه ایالتی ادیسون توماس از دوره های آنلاین و ارزیابی آموزش قبل از انتقال اعتبار و امتحانات اعتباری بلبرینگ. ما ارائه می دهیم کارشناسی و کارشناسی ارشد برنامه ها، و گواهی حرفه ای متناسب با نیازهای بزرگسالان، آن است که آیا برای پیشرفت حرفه ای و یا رضایت شخصی. نام مخترع مشهور آمریکایی که دانش خارج از کلاس درس سنتی به دست آورد، دانشگاه ایالتی ادیسون توماس آموزش عالی برای بزرگسالان با انتظارات بالاتر فراهم می کند.

ما سوالات خود را خوش آمدید. لطفا با ما تماس بگیرید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کالج برجسته ما در نیوجرسی.

ماموریت

دانشگاه ایالتی ادیسون توماس فراهم می کند انعطاف پذیر، با کیفیت بالا، فرصت های یادگیری دانشگاهی برای بزرگسالان خود به کارگردانی.

هدف

دانشگاه ایالتی ادیسون توماس توسط ایالت نیوجرسی تاسیس شد و توسط هیئت نیوجرسی آموزش عالی در سال 1972 اجاره. دانشگاه به منظور ارائه روش های متنوع و جایگزین دستیابی به آموزش و پرورش دانشگاهی با بالاترین کیفیت برای بزرگسالان بالغ تاسیس شد. برای این منظور، دانشگاه به دنبال:

به ارائه برنامه های درسی و درجه فرصت از سطح مناسب و ترکیب سازگار با آرمان های دانش آموزان ما، رفاه عمومی، و بالاترین استانداردهای کیفی آموزش عالی آمریکا. برای ایجاد یک سیستم از فرصت های یادگیری در سطح کالج برای بزرگسالان با سازماندهی دانشگاهی و حمایت آموزش غیر دانشگاهی را به استراتژی های درجه منسجم. به فرصت های یادگیری آموزش معتبر در دسترس است که به عنوان جایگزینی برای مطالعه در کلاس دانشگاه و که در خدمت مناسب به نیازهای متنوع و سبک های یادگیری بزرگسالان هستند. توسعه و پیاده سازی فرآیندهای برای ارزیابی معتبر و قابل اعتماد از یادگیری در سطح کالج تجربی و فوق العاده دانشگاهی، و ارائه به رسمیت شناختن آکادمیک مناسب برای دانش با استانداردهای بالای کیفیت و دقت سازگار شناخته شده است. برای خدمت به آموزش عالی و منافع عمومی به عنوان یک مرکز نوآوری، اطلاعات، تدوین سیاست و حمایت از طرف فراگیران بزرگسال. به انجام تعهد خدمات عمومی ذاتی نهادهای آمریکایی از آموزش عالی است. برای انجام امور خود به شیوه ای که اذعان بلوغ، استقلال، و شأن و منزلت دانش آموزان خود را. اطمینان یک پورتال از دسترسی به آموزش عالی برای زبان آموزان بزرگسالان؛ و ارزش ها، تنوع و استانداردهای کیفی بالا از تحصیلات عالی در آمریکا جشن می گیرد.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MBA » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BScs) » بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) »