The University of Texas Permian Basin, College of Business

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

رسالت و تاریخ ما

از کجا آمده ایم ، کجا می رویم

ماموریت ما

به عنوان یک مؤسسه جامع و منطقهای ، دانشگاه پرزیدنت تگزاس پرمین پرمین در خدمت یک جامعه متنوع از دانشجویان منطقه ، ایالت و فراتر از آن است. این دانشگاه از طریق تعالی در تدریس ، یادگیری ، تحقیق و خدمات عمومی دانشجویی ، شهروندان درگیر را تحت تأثیر قرار می دهد و ضمن پیشرفت فناوری و منافع عمومی غرب تگزاس ، زندگی شهروندان درگیر و تأثیر می گذارد.

تاریخچه حوضه پرمین UT

ما به عنوان یک آزمایش شروع کردیم. در سال 1969 ، قانونگذاری تگزاس تصمیم گرفت دانشگاه "سطح بالایی" را در اودسا ایجاد کند - یعنی دانشکده ای که فقط دانش آموزان سالمندان ، سالمندان و دانشجویان فارغ التحصیل را می پذیرفت.

اما قبل از شروع ساخت و ساز در مدرسه جدید ، این پرونده به طور کامل قطع شد. شاکی اعتبار اقدامات اموال دانشگاه را به چالش کشید. کار متوقف شد

سرانجام ، دادگاه عالی تگزاس مداخله كرد و به نفع دانشگاه حكم داد. بولدوزرها به سمت عقب رانده شدند و در آوریل سال 1972 ، پردیس جدید UT Permian Basin به زمین خورد.

کمی بیش از یک سال بعد - در 4 سپتامبر 1973 - دانشگاه برای کلاس ها افتتاح شد. اما ساخت و ساز کامل نبود ، بنابراین 1112 دانش آموز در آن کلاس اول در ساختمان های موقت و تریلر تحصیل کردند. تقریباً یک سال دیگر طول خواهد کشید تا تأسیسات دائمی UT Permian Basin کامل شود.

سریع به جلو 18 سال: قانونگذاری تگزاس تصمیم گرفت بار دیگر با تصویب لایحه ای که مدرسه را به یک موسسه چهار ساله تبدیل کرده ، مسیر UTPB را تغییر دهد. اولین کلاس اول دانش آموزان - که در محوطه دانشگاه به عنوان اولین دانش آموزان پیشگام شناخته می شود - در پاییز 1991 پیوست.

از ابتدای حقیر و تجربی ما ، UT حوضه پرمین تقریباً در هر جهت رشد کرده است.

هیچ مدرسه ای مانند UT Permian Basin نیست. شاید به همین دلیل است که هیچ مدرسه ای داستان دقیقاً مثل ما ندارد.

با هم ، ما Falcons هستیم.

136964_pexels-photo-2422293.jpeg

درباره حوضه پرمین

جایی که غرب قدیمی با قرن جدید ملاقات می کند

هیچ مکانی کاملاً مانند حوضه پرمین وجود ندارد - زیبایی وحشی و دست نخورده که با جیب های توسعه مدرن سر و کار دارد. ناهموار با شیک وست تگزاس دیدار می کند.

ما آسمان آبی بی پایان ما را دوست داریم ، اما می دانیم که غرب تگزاس بسیار غم انگیز از یک غروب کامل برای عکس است. حوضه پرمین خانه مردمی مهربان ، سخت کوش و خوش بین است که هرگز با یک غریبه روبرو نشده اند.

اگر به دنبال ایجاد آینده خود هستید ، اینجاست که به آن تعلق دارید.

درباره حوضه

یک "حوضه" یک اصطلاح زمین شناختی ساده برای فرو رفتن یا افسردگی در سطح زمین است که معمولاً در اثر فرسایش در زیر زمین و زمین لرزه در اعماق زیر زمین ایجاد می شود.

کشش از شرق نیومکزیکو و پوشاندن بیشتر غرب تگزاس (لوبوک به شمال ، دره ریو گراند به سمت جنوب) ، حوضه پرمین در واقع مجموعه ای از حوضه های کوچکتر است. در کل ، حوضه پرمین 75 هزار مایل مربع را در بر می گیرد - و آن را به یکی از حوضه های بزرگتر در آمریکای شمالی تبدیل می کند.

اما این زمین شناسی است. از دیدگاه افراد غیر روحانی ، حوضه پرمین در واقع یک قطعه خیره کننده از سرزمین آمریکا با زیبایی بی نظیر و خاص خود است. احساس می کنید واقعاً می توانید ببینید که زمین از فاصله دور آسمان را ملاقات می کند.

حوضه پرمین چیزی برای همه دارد.

اودسا و میدلند: کشور شهری

برای نسل های متمادی ، مردم از سراسر جهان راهی غرب تگزاس شده اند که در جستجوی آزادی ، ماجراجویی و ثروت در میادین نفتی هستند. شهرهایی که آنها ساخته اند به سمت بالا و خارج رشد کرده اند و مراکز مدرن شهری ایجاد کرده اند که در حوضه پرمین قرار دارند - از جمله دو کشور که UTPB آنها را خانه می نامد.

خانه اصلی پردیس اصلی UT Permian Basin ، اودسا یکی از بزرگترین شهرهای غرب تگزاس است. شهر متنوع و با سابقه ای غنی که مربوط به دهه 1880 است ، اودسا طی دو دهه گذشته دستخوش تحولات اساسی شده است. چندی پیش مجله Forbes اودسا را به عنوان یکی از شهرهای کوچک با رشد سریع ایالات متحده رتبه بندی کرد.

و فقط 15 دقیقه پایین I-20 در میدلند قرار دارد. پردیس میدلند UTPB در مدارس موسیقی و مهندسی ما و مرکز انرژی و تنوع اقتصادی قرار دارد. به عنوان وطن رئیس جمهور سابق جورج اچ. دبلیو بوش و شرکت های بزرگ جهانی - مانند شورون و کانچو - اودسا عمق عزت و فرصتی را ارائه می دهد که چند شهر مانند آن می توانند با یکدیگر مطابقت داشته باشند.

هر روز فرهنگ این شهرهای خاص عمیق تر می شود.

نشستن در بالای آینده انرژی

در آغاز قرن بیست و یکم ، حوضه پرمین - که زمانی منبع تأمین منابع نفتی گسترده بود - از نظر اهمیت از بین رفته است.

اما فن آوری های جدید دقیقاً برعکس آن را آشکار می کنند: بیش از هر کس می توانست حدس بزند ، بیشتر از هر کسی می توانست حدس بزند در زیر زیر زمین پرمین. با تشکر از پیشرفت های اکتشاف انرژی ، حوضه پرمین به سرعت بزرگترین ذخیره نفت روی کره زمین شناخته شد. انتظار می رود حیاط خلوت ما حداقل برای دو دهه آینده اقتصادهای آمریکایی و جهانی را تحریک کند.

با این کشف ، گردن ما از جنگل شاهد انفجاری در فعالیت های اقتصادی است. از آنجا که ، هرچه انرژی بیشتری به دست می آید ، صنایع دیگری نیز در کنار آن ظاهر می شوند - از جمله مشاغل و امور مالی ، مراقبت های بهداشتی ، آموزش ، ساخت و ساز ، فناوری دیجیتال ، حمل و نقل و مشاغل بخش عمومی.

به عبارت دیگر ، آخرین "رونق نفت" باعث "رونق اقتصادی" بزرگتر شده است که در حال حاضر سودهای عمده ای را به دانشجویان و متخصصانی که از این فرصت یک بار در نسل استفاده می کنند ، پرداخت می کند.

قلب آکادمیک غرب تگزاس

ما وقتی UT Permin Basin را "قلب دانشگاهی غرب تگزاس" می نامیم ، لاف نمی زنیم. اما ما مطمئنا به کارهایی که هر روز انجام می دهیم افتخار می کنیم.

از آنجا که هر روز ، ما به بعضی از بهترین دانشجویان جهان کمک می کنیم تا در اشتیاق خود غرق شوند و حرفه های پرسود خود را برنامه ریزی کنند. ما باید با هزینه ای مناسب ، آموزش مدرن را تحویل دهیم. و ما به روشهای خلاقانه ای برای ارائه کامل ترین ، متنوع ترین و بی نظیرترین تجربه های سرگرم کننده کالج در هرجایی می رسیم.

امیدواریم که به ما بپیوندید.

136965_pexels-photo-1595391.jpeg

اعتبار و رتبه بندی

مدرک تحصیلی شما قانونی است.

حوضه پرمین دانشگاه تگزاس از طرف کمیسیون دانشکده های انجمن جنوبی کالج ها و مدارس برای اعطای مدرک لیسانس و کارشناسی ارشد مجاز شناخته شده است. اگر در مورد اعتباربخشی حوضه UT Permian Basin سؤالی دارید ، با کمیسیون کالج ها در 1866 Lane South Lane ، Decatur ، Georgia 300333-4097 تماس بگیرید و یا با شماره 404-679-4500 تماس بگیرید.

برنامه های در سراسر دانشگاه توسط سازمان های معتبر ویژه معتبر مانند تصویر زیر تصویب شده اند.

دانشکده هنر و علوم

 • آموزش دو و میدانی - کمیسیون اعتباربخشی آموزش تمرینات ورزشی (CAATE)
 • موسیقی - انجمن ملی مدارس موسیقی (NASM)
 • کار اجتماعی - شورای آموزش کار اجتماعی (CSWE)
 • هنرهای تجسمی - انجمن ملی دانشکده های هنر و طراحی (NASAD)

دانشکده تجارت

 • مدیریت بازرگانی - انجمن پیشرفت دانشکده های تجاری دانشکده (AACSB)

دانشکده مهندسی

 • مهندسی مکانیک - هیئت اعتباربخشی مهندسی و فناوری (ABET)
 • مهندسی نفت - هیئت اعتباربخشی مهندسی و فناوری (ABET)

دانشکده آموزش

 • مجوز مربی - شورای اعتباربخشی آمادگی مربیان (CAEP)
 • آژانس آموزش تگزاس - سیستم پاسخگویی برای آمادگی مربی (TEA)

136966_pexels-photo-1438072.jpeg

کالج تجارت

دیدگاه ما

در حالی که هرگز از این واقعیت غافل نمی شویم که تمرکز اصلی ما خدمت به منطقه حوضه پرمین است ، ما به دنبال پیشبرد برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد خود از طریق بهبود مستمر به حدی هستیم که دانشجویان خارج از منطقه ما را به عنوان یک گزینه عملی مناسب ببینند.

ماموریت ما

مأموریت دانشکده بازرگانی در دانشگاه تگزاس حوضه پرمین این است که هم برنامه های آموزشی کارشناسی و هم کارشناسی ارشد را ارائه دهید که از کیفیت بالایی برخوردار باشد و با اقتصاد در حال تغییر در حال تحول است. برای موفقیت دانش آموزان ما در مشاغل حرفه ای خود ، ارتقاء تعالی دانشمندان در آموزش ، مشارکت های فکری و خدمات و پیشرفت اقتصادی ، انرژی و توسعه فناوری در منطقه ما.

اعتباربخشی

کالج تجارت توسط این آژانس ها معتبر است:

 1. SACS (انجمن جنوبی دانشکده ها و مدارس). این نهاد معتبر منطقه ای دانشگاه است.
 2. AACSB (انجمن پیشرفت مدارس تجاری دانشکده). این نهاد معتبر برنامه تجاری است. این امر در مورد حسابداری ، امور مالی ، مدیریت ، بازاریابی و برنامه های کارشناسی ارشد کسب و کار صدق می کند. این سازمان آژانس معتبر برتر محسوب می شود.

کالج تجارت دارای یک فصل فعال از Beta Gamma Sigma ، انجمن بین المللی افتخارات است. دانشجو باید در 10 درصد برتر کلاس های دوره های راهنمایی ، ارشد و تحصیلات تکمیلی باشد تا واجد شرایط القاء باشد. دانشجویان واجد شرایط در بهار هر سال تحصیلی در بتا گاما سیگما پذیرفته می شوند.

مکان ها

Odessa

Address
College of Business,
University of Texas of the Permian Basin,
4901 East University

79762 Odessa, تگزاس, آمریکا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: