The University of Notre Dame, Mendoza College of Business

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کشف ™ مزیت افسانه ای نوتردام کسب و کار. ما شما را به چالش درخواست بیشتر از کسب و کار ™ به عنوان استعدادهای خود را توسعه و آماده شدن برای ایجاد یک تفاوت. شما ممکن است بخواهید به مدیریت یک نام تجاری، گیاه یا مردم است. شما ممکن است مایل به شریک، اوراق بهادار معامله گر، یک کارآفرین یا مدیر عامل. ما می خواهیم این موفقیت برای شما، بیش از حد.

اما ما می خواهیم خیلی بیشتر برای شما و از شما است.

آینده چالش های بزرگ نگه می دارد. و آینده بستگی دارد.

آیا ما در حال غرق و کاهش چالش های ما، و یا ایجاد راه حل های ارزش افزوده برای جوامع جمعی ما - این است که در آن شما یک تفاوت ایجاد کنیم. در کالج مندوزا از کسب و کار، ما معتقدیم که آموزش و پرورش شایسته شما و این چالش ها باید شما میآموزد که چگونه برای رسیدگی به مشکلات دشوار را با صداقت و عادات قوی از ذهن است.

در پایان، ما می خواهیم شما را به تبدیل شدن به رهبران که توسط امتیاز از مواضع شما خواهد شد، تصمیم گیری است که شما را، از منابع است که شما توسعه و استفاده کنید، نگه را آینده ما با هم بهتر و افرادی که زندگی شما خواهد شد را لمس کنید.

این چشم انداز تعبیه شده در تاسیس است دانشگاه نوتردام توسط پدر ادوارد سورین، CSC، در سال 1842 و یک رویا است که امروز همچنان به تماس جلو شور و شوق جمعی و انرژی از هیئت علمی و کارکنان از کالج مندوزا از کسب و کار. کالج مندوزا از کسب و کار خانه را به معلمان اختصاص داده شده، دانشمندان و بیش از 2400 دانش آموزانی که در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و اجرایی مشغول است. مدارک تحصیلی ارائه شده در کالج مندوزا عبارتند از:

لیسانس مدیریت بازرگانی کارشناسی ارشد اجرایی کسب و کار کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی کارشناسی ارشد حسابداری کارشناسی ارشد مدیریت سازمان های غیر انتفاعی (MNA)

مندوزا نیز ارائه می دهد طیف گسترده ای از برنامه های سفارشی برای کسب و کار و سازمان، و همچنین برنامه های گواهی نامه برای مدیران اجرایی و مدیران غیر انتفاعی و رهبران. این برنامه ها از طریق ارائه آموزش اجرایی و توسعه حرفه ای غیر انتفاعی.

بیانیه ماموریت برای ساخت یک مدرسه کاتولیک کسب و کار برتر که ترویج برتری علمی، اثربخشی حرفه ای و پاسخگویی شخصی در یک زمینه که تلاش می شود وفادار به آرمان های جامعه، توسعه انسانی و تمامیت فردی است.

درباره دانشگاه نوتردام دانشگاه نوتردام یک دانشگاه کاتولیک مستقل ملی واقع در نوتردام، صنعتی، در مجاورت شهرستان از South Bend و حدود 90 مایلی شرق شیکاگو است.

منبع قدرت علمی دانشگاه هیئت علمی آن است. اعضای هیئت علمی نوتردام 36 بورس تحصیلی از موقوفه ملی برای علوم انسانی در نه سال گذشته به دست آورده اند، بیش از هر دانشگاه دیگر در این کشور.

دانشگاه نوتردام، آموزش و پرورش همواره به ارزش های مرتبط، در میان آنها زندگی در جامعه و داوطلبانه در خدمت به جامعه. زندگی سالن اقامت هر دو مشخصه از تجربه نوتردام و سرچشمه سنت غنی دانشگاه است. سنت جوان، مرکز این دانشگاه برای نگرانی های اجتماعی، به عنوان یک کاتالیزور برای داوطلبانه دانشجویان عمل می کند. حدود 80 درصد از دانشجویان مقطع کارشناسی نوتردام در بعضی از فرم های خدمات اجتماعی داوطلبانه در طول سال خود را در دانشگاه شرکت کنند، و حداقل 10 درصد یک سال یا بیشتر اختصاص پس از فارغ التحصیلی به خدمت در ایالات متحده و سراسر جهان است.

دانشگاه نوتردام، که یکی از تعداد انگشت شماری از دانشگاه بین المللی است، بدن دانش آموز بیش از 11،500 دانش آموزان گرفته شده از تمام 50 ایالت و بیش از 100 کشور خارجی است. شبکه فارغ التحصیلان نوتردام گسترده ترین در آموزش عالی، با بیش از 270 باشگاه، از جمله بیش از 40 باشگاه بین المللی است.

رتبه بندی Medonza کالج مندوزا از کسب و کار شده است برای تعالی و تعهد خود را به مسئولیت های اجتماعی و زیست محیطی به رسمیت شناخته شده به عنوان رتبه بندی انتخاب نشان می دهد:

1 در بالای مدارس کسب و کار در مقطع کارشناسی کشور --Bloomberg تجارت (2010 - 2014)

20 در میان مدارس آمریکا کسب و کار فارغ التحصیل بالا - بلومبرگ تجارت (2012)

15 در میان برنامه های بالای اجرایی MBA - بلومبرگ تجارت (2013)، اقتصاددان - کدام MBA؟ (2013) و شاعران و Quants برای مدیران (2014)

4 در میان برنامه های تحصیلات تکمیلی حسابداری بالای در سراسر کشور - حسابداری عمومی گزارش (2013)

کالج مندوزا از کسب و کار است که توسط AACSB بین المللی معتبر و متعهد به پایبندی به اصول برای آموزش و پرورش مدیریت مسئول (PRME).

مکان ها

نوتردام

Address
Mendoza College of Business, University of Notre Dame,
Notre Dame

46556-5646 نوتردام, ایندیانا, آمریکا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: