توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ماموریت دانشکده تحصیلات تکمیلی ملی مدیریت کیفیت (NGS) است که به ارائه برنامه های آموزشی که به پیشبرد دانش در حوزه سیستم های مدیریت کیفیت (QSM)، به منظور تسهیل تدوین QSM "بهترین شیوه"، و برای ایجاد مدل های نوآورانه با قابل توجهی ، شرکت گسترده و یا اهمیت ملی و نرم افزار است. برنامه NGS نشان دستاوردهای مبتنی بر عملکرد ماموریت خود را در هر سطح درجه از درجه "پروژه" است که باید به نتایج ملموس به دانشکده NGS و کارفرما یا اسپانسر نشان می دهد. ما نیاز اند که دانش آموزان نشان دادن دانش و استفاده از آن دانش در عملی، پروژه های مربوط به کار از سال 1993 است.

دانشکده تحصیلات تکمیلی ملی مدیریت کیفیت (NGS) یک نهاد عمل حرفه ای با تمرکز اصلی است:

به ارائه بزرگسالان مشغول به کار با دانش در سطح بالاتر و درک درستی از مفاهیم، ​​اصول و ابزارهای مبتنی بر مدیریت کیفیت سیستم های تعالی عملکرد. فارغ التحصیل افراد با رفتاری، تحلیلی، خدمات به مشتریان، و مهارت های رهبری برای رسیدن به نتایج ملموس و قابل اندازه گیری برای تعالی عملکرد سازمانی است. به منظور بالا بردن درک کلی از سیستم های مدیریت کیفیت مبتنی بر در بخش دولتی و خصوصی در سراسر کشور. به منظور توسعه و مربیان طرفداران سیستم های مدیریت کیفیت قادر به فهم و استفاده از مفاهیم، ​​اصول و ابزار.

اهداف آموزشی از دانشکده تحصیلات تکمیلی ملی برنامه های مدیریت کیفیت عبارتند از:

به دانش آموزان، به ویژه بزرگسالان شاغل و دیگر دانشجویان غیر سنتی، با آموزش عالی کسب و کار مرتبط است که آنها را توانمند خواهد به سهم سریع به برای سود و نه برای سازمان های انتفاعی. برای تعامل با دانش آموزان در یک تجربه یادگیری دقیق، هیجان انگیز، به چالش کشیدن، نظری و عملی در یک برنامه آموزشی تخصصی است که منحصر به فرد در هر دو علوم مدیریت و سیستم های کیفیت علوم محور، مبتنی بر یک رویکرد کار گروهی، و ترکیب پروژه کسب و کار است که نیاز به نتایج قابل اندازه گیری. به ارائه دانشکده مجرب که پزشکان با تجربه کار حرفه ای و همچنین مدارک آموزشی مناسب هستند. به دانش آموزان با منابع مورد نیاز به تعامل با دیگران به وضوح و به طور موثر. به انتقال و نشان دادن به دانش آموزان رابطه تراز وسط قرار دارد مدیریت رهبری و سیستم های کیفیت موضوع به رفتار اخلاقی. به منظور تسهیل در ارائه مدرک بر اساس شتاب، مطابق با برنامه درسی مدیریت تحویل به ظرفیت بزرگسالان کار. به ارائه دانش آموزان با روش پرس و جو. به موضوع بدن از دانش شناخته شده به عنوان سیستم های مدیریت کیفیت به یک فرآیند بهبود مستمر به دست آمده از استفاده از آن دانش در محل کار و پاسخ به پژوهش در این زمینه است. به دنبال و پیگیری دستاوردها و ارزیابی از فارغ التحصیلان مخاطب و کارفرمایان حمایت برای ارزیابی زنده ماندن این برنامه است.

اعتباربخشی

دانشکده تحصیلات تکمیلی ملی مدیریت کیفیت است که توسط انجمن جدید انگلستان از مدارس و کالج، شرکت معتبر از طریق کمیسیون خود را در موسسات آموزش عالی. مجوز رسمی از یک موسسه آموزش عالی توسط انجمن جدید انگلستان نشان می دهد که آن را ملاقات و یا بیش معیار برای ارزیابی کیفیت نهادی دوره از طریق یک فرایند بررسی اعمال می شود. یک دانشگاه یا کالج های معتبر که دارای دسترس منابع لازم برای رسیدن به اهداف اعلام شده خود را از طریق برنامه های آموزشی مناسب، قابل ملاحظه انجام این کار است، می دهد شواهد منطقی است که آن را ادامه خواهد داد به انجام این کار در آینده قابل پیش بینی. یکپارچگی سازمانی نیز از طریق مجوز رسمی خطاب. اعتباربخشی توسط انجمن جدید انگلستان است جزئی نیست، بلکه امر به نهاد به عنوان یک کل. به این ترتیب، آن است که تضمین هر دوره و یا برنامه ارائه شده، و یا صلاحیت فارغ التحصیلان فرد نیست. در عوض، آن را فراهم می کند اطمینان معقول در مورد کیفیت فرصت های موجود برای دانش آموزانی که در نهاد. سوالات در مورد وضعیت مجوز رسمی توسط انجمن جدید انگلستان باید به کارکنان اداری از نهاد است.

SCHEV

مدرسه ملی فارغ التحصیل گواهی به توسط شورای دولتی آموزش عالی برای ویرجینیا (SCHEV) کار: خصوصی و خارج از دولت شورای دولتی تحصیلات عالی آموزش و پرورش برای ویرجینیا جیمز مونرو ساختمان 101 N. خیابان 14، طبقه 9 ریچموند، VA 23219 (804) 225-2600

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

The National Graduate School of Quality Management

برنامه درسی برای کارشناسی ارشد در رشته مدیریت کیفیت سیستم را می توان در یک سال تکمیل (سه ترم، دوازده دوره، 36 واحد) و تحویل داده شده است به طور کامل آنلاین برای پاسخگویی ... [+]

برنامه درسی برای کارشناسی ارشد در رشته مدیریت کیفیت سیستم را می توان در یک سال تکمیل (سه ترم، دوازده دوره، 36 واحد) و تحویل داده شده است به طور کامل آنلاین برای پاسخگویی به نیازهای دانش آموز کارشناسی ارشد حرفه ای کار می کند.

این برنامه در یک قالب یکپارچه، استوری بورد پس از مشورت گسترده با گروه های تمرکز متنوع از کارفرمایان آینده نگر، رهبران سازمانی و پزشکان با کیفیت طراحی شده است. از ویژگی های متمایز این برنامه جایگزینی پایان نامه کارشناسی ارشد معمولی را با یک، پروژه های مربوط به کار مبتنی بر تیم حرفه ای از ارتباط قابل توجهی را به یادگیرنده و کارفرما و یا شرکت خود (پروژه کسب و کار کارشناسی ارشد یا MBP) است. مدرسه ملی فارغ التحصیل همچنین دارای یک همکاری با جوران جهانی است که اجازه می دهد تا برای فارغ التحصیلان موفق از مدرک کارشناسی ارشد برای دریافت شش سیگما کمربند سیاه پس از اتمام برنامه خود را بدون هیچ هزینه اضافی به دانش آموز! ... [-]

آمریکا Falmouth
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
پاره وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی