The George Washington University - Elliott School Of International Affairs

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده امور بین الملل دانشگاه جورج واشنگتن یکی از مدارس برجسته جهان در امور بین الملل است. مأموریت آن واقع در قلب واشنگتن ، دیسیكس ، آموزش نسل بعدی رهبران بین المللی ، انجام تحقیقاتی است كه درك مسائل مهم جهانی را ارتقا می بخشد و جامعه سیاست گذاری را در ایالات متحده و سراسر جهان درگیر می كند.

موقعیت مکانی منحصر به فرد این مدرسه - فقط قدم هایی از کاخ سفید ، بانک جهانی ، صندوق بین المللی پول ، وزارت امور خارجه ایالات متحده ، و ده ها سازمان دیگر از ایالات متحده و بین المللی - آموزش و پژوهش خود را غنی تر کرده است و دانشجویان و دانشمندان فرصت های بی نظیری را برای تعامل با آنها فراهم می کند. جوامع سیاسی ایالات متحده و بین المللی.

مدرسه الیوت ، به افتخار رئیس جمهور پیشین GW ، لوید H. الیوت و همسرش اویلین ، برنامه های تدریس خلاقانه بین رشته ای ارائه می دهند که به دانشجویان آموزش و آموزش لازم را برای موفقیت در عرصه بین المللی ارائه می دهد. بیش از 700 دانش آموز از یکی از 12 برنامه تحصیلات تکمیلی مدرسه الیوت استفاده می کنند.

این مدرسه برنامه های کارشناسی ارشد در ارتباطات جهانی ، امور بین الملل ، توسعه بین المللی ، سیاست بین المللی تجارت و سرمایه گذاری ، علوم بین المللی و سیاست فناوری و سیاست امنیتی و همچنین آسیا ، اروپا و اوراسیا ، آمریکای لاتین و خاورمیانه ارائه می دهد. . دانشکده الیوت همچنین همراه با 19 دانشگاه شریک بین المللی خود ، مدرک فوق لیسانس را برای متخصصان حرفه ای در دوره میانی و کارشناسی ارشد دوگانه در مطالعات بین المللی ارائه می دهد. بیش از 2100 نفر از دانشجویان دوره های تحصیلی کاملاً گرد علوم هنری را با تمرکز ویژه در امور بین الملل یا با تمرکز منطقه ای در آسیا ، خاورمیانه یا آمریکای لاتین و نیمکره دنبال می کنند. 20،000 فارغ التحصیل مدرسه الیوت را می توان در مناصب رهبری در بخش های دولتی ، خصوصی و غیرانتفاعی در سراسر جهان یافت.

121744_44827954204_568590683a_o.jpg

© The George Washington University - Elliott School Of International Affairs

مدرسه الیوت حامی نه مؤسسه تحقیقاتی:

 • مرکز سیاست بین المللی علوم و فناوری
 • موسسه مطالعات اروپایی، روسیه و یوروآسیا
 • موسسه مطالعات جهانی و بین المللی
 • موسسه سیاست اقتصادی بین المللی
 • موسسه مطالعات خاورمیانه
 • موسسه دیپلماسی عمومی و ارتباطات جهانی (همکاری با دانشکده رسانه و امور عمومی GW)
 • موسسه مطالعات امنیت و تعارض
 • مرکز مطالعات آسیا سگیور
 • موسسه سیاست فضایی

این مراکز فکری پویا مکانهایی را فراهم می کند که دانشمندان و سیاستگذاران بتوانند ایده های جدید را توسعه دهند ، آزمایش کنند و منتشر کنند. اعضای هیئت علمی به صورت جداگانه و مشارکتی در همه رشته ها فعالیت می کنند تا مباحث روشنفکری را تیز کنند و مباحث علمی و سیاسی راجع به امور بین الملل عمیق تر کنند. تحقیقات مدرسه الیوت به گسترش دانش دانش کمک می کند که دانشمندان ، سیاستگذاران و شهروندان به درک بهتر جهان کمک می کنند.

121745_34060935083_bc4ef09e9a_o.jpg

© The George Washington University - Elliott School Of International Affairs

مأموریت

دانشگاه جورج واشنگتن مدتهاست که ارزش آموزش امور بین الملل را به رسمیت می شناسد. از زمان تأسیس این دانشگاه در سال 1821 ، ما دانشجویان را آماده کرده ایم تا با موضوعات مهم جهانی روبرو شوند و در جهان تغییر ایجاد کنند. دانشکده امور بین الملل الیوت نقطه اوج ایده های نوآورانه و دیدگاه های تازه ایجاد شده توسط پیشینیان این دانشگاه در دانشگاه جورج واشنگتن است:

 • دانشکدۀ فقه و دیپلماسی تطبیقی ​​(1898-1905)
 • وزارت سیاست و دیپلماسی (1905-1907)
 • کالج علوم سیاسی (1907 - 1913)
 • حقوق بین الملل و دیپلماسی کالج کلمبیا (1913-1928)
 • مدرسه دولت (1928 - 1960)
 • مدرسه دولتی، بازرگانی و امور بین الملل (1960 - 1966)
 • دانشکده امور بین الملل (1987 - 1988)
 • دانشکده امور عمومی و امور بین الملل (1966 - 1987)
 • مدرسه امور بین الملل الیوت (1988 - امروز)

مأموریت ما در دانشکده امور بین الملل الیوت است:

 • برای آموزش نسل بعدی رهبران بین المللی
 • برای انجام تحقیق و ایجاد بورس تحصیلی که پیشرفت در درک مسائل مهم جهانی است
 • برای جذب مردم و جامعه سیاسی در ایالات متحده و سراسر جهان، به این ترتیب موجب تقویت گفتگوی بین المللی و شکل دادن راه حل های سیاسی می شود

مأموریت ما ایجاد دانش ، به اشتراک گذاشتن خرد و الهام بخشیدن به اقدامات است تا دنیای ما به مکانی بهتر تبدیل شود.

مدرسه الیوت توسط شماره ها

134753_ElliottSchoolbytheNumbers.jpg

© The George Washington University - Elliott School Of International Affairs

درباره مدرسه الیوت

دانشگاه جورج واشنگتن نسل های رهبران بین المللی را تربیت کرده و درک مسائل مهم جهانی را از سال 1821 آغاز کرده است.

دانشکده امور بین الملل الیوت که به افتخار رئیس جمهور پیشین GW لوید الیوت و همسرش اویلین نامگذاری شده است به این مأموریت اختصاص داده شده است. ما دانشجویان خود را در تئوری و عمل در امور بین الملل آموزش می دهیم و به آنها تجزیه و تحلیل عمیقی از موضوعات بین المللی اقتصادی ، سیاسی ، علمی و فرهنگی می پردازیم. برنامه درسی مدرسه بین رشته ای است؛ بیشتر دانشکده های تمام وقت دانشکده الیوت به طور مشترک در بخش های GW منصوب می شوند.

دانشکده مورد احترام ما دانش آموزان مدرسه الیوت را برای مشاغل جهانی در بخش های دولتی ، خصوصی و غیرانتفاعی آماده می کند. فارغ التحصیلان مدرسه الیوت به طور مداوم به دنبال مشاغل جهانی به چالش کشیده می شوند. علاوه بر این ، موقعیت مکانی واشنگتن ، دی سی اجازه می دهد تا با سازمان های دولتی ، خصوصی و غیرانتفاعی که بطور مرتب دانش آموزان و فارغ التحصیلان الیوت را استخدام می کنند ، روابط محکمی برقرار کنیم.

مکان ها

واشنگتن

Elliott School of International Affairs

Address
Elliott School of International Affairs
1957 E Street, NW

20052 واشنگتن, منطقه کلمبیا, آمریکا
تلفن
+1 202-994-6240