توضیحات رسمی را مطالعه کنید

The Cooper Union برای پیشرفت علم و هنر، که در سال 1859 تأسیس شد، یکی از قدیمی ترین و ممتاز ترین موسسات آموزش عالی کشور است. این سازمان، میراث پیتر کوپر، جایگاه ویژه ای را در ساختار فرهنگی زندگی آمریکایی اش ایفا می کند. اتحاد کوپر توسط مددکار صنعتی، مخترع و پیتر کوپر، بشر دوستانه، مدارس هنر، معماری و مهندسی، و همچنین یک دانشکده جهانی علوم انسانی و علوم اجتماعی را تشکیل می دهد.

ماموریت و چشم انداز

از طریق برنامه های برجسته آکادمیک در معماری، هنر و مهندسی و دانشکده علوم انسانی و علوم اجتماعی، The Cooper Union برای پیشرفت علم و هنر دانشجویان با استعداد را برای مشارکت روشن در زمینه جامعه آماده می کند. کالج تحصیلات تکمیلی را صرفا بر اساس شایستگی و اعطای بورس تحصیلی کامل به تمامی دانشجویان ثبت نام می کند. این موسسه ارتباط نزدیکی با یک استاد برجسته و خلاق فراهم می کند و باعث آموزش دقیق و انسانی می شود که توسط فرایند طراحی تقویت شده و توسط محیط شهری تقویت شده است. در سال 1859 توسط پیتر کوپر و نیکوکار تاسیس شد، The Cooper Union ارائه می دهد برنامه های عمومی برای غنی سازی مدنی، فرهنگی و عملی از شهر نیویورک است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

The Cooper Union

... [+]

[-]
آمریکا نیویورک
سپتامبر 2020
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The Cooper Union

کارشناسی ارشد معماری II رشته پس از حرفه ای در سال 2009 به گسترش دید و دقت فکری برنامه کارشناسی راه اندازی شد. ... [+]

کارشناسی ارشد معماری II کارشناسی ارشد معماری برنامه II خواهد کرد تا دو استودیو برای سال تحصیلی 2013-2014 گسترش دهد. علاوه بر برنامه درسی موجود از کار و جوی پیشرفته استودیو طراحی که در یک پروژه پایان نامه طراحی پژوهش به اوج می رسد، نقد، غلظت تاریخ و نظریه یک ارائه فشرده غوطه ور یک ساله در نقد، تاریخ و تئوری معماری. تأکید بر رویکرد به تجزیه و تحلیل معماری و تاریخ، نقش و ارتباط معاصر تئوری و روا... [-]
آمریکا نیویورک
سپتامبر 2020
تمام وقت
3 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی