The Cooper Union

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

The Cooper Union برای پیشرفت علم و هنر، که در سال 1859 تأسیس شد، یکی از قدیمی ترین و ممتاز ترین موسسات آموزش عالی کشور است. این سازمان، میراث پیتر کوپر، جایگاه ویژه ای را در ساختار فرهنگی زندگی آمریکایی اش ایفا می کند. اتحاد کوپر توسط مددکار صنعتی، مخترع و پیتر کوپر، بشر دوستانه، مدارس هنر، معماری و مهندسی، و همچنین یک دانشکده جهانی علوم انسانی و علوم اجتماعی را تشکیل می دهد.

ماموریت و چشم انداز

از طریق برنامه های برجسته آکادمیک در معماری، هنر و مهندسی و دانشکده علوم انسانی و علوم اجتماعی، The Cooper Union برای پیشرفت علم و هنر دانشجویان با استعداد را برای مشارکت روشن در زمینه جامعه آماده می کند. کالج تحصیلات تکمیلی را صرفا بر اساس شایستگی و اعطای بورس تحصیلی کامل به تمامی دانشجویان ثبت نام می کند. این موسسه ارتباط نزدیکی با یک استاد برجسته و خلاق فراهم می کند و باعث آموزش دقیق و انسانی می شود که توسط فرایند طراحی تقویت شده و توسط محیط شهری تقویت شده است. در سال 1859 توسط پیتر کوپر و نیکوکار تاسیس شد، The Cooper Union ارائه می دهد برنامه های عمومی برای غنی سازی مدنی، فرهنگی و عملی از شهر نیویورک است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید » بازدید کنید کارشناسی »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

Master of Engineering

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا New York

[+]

[-]

کارشناسی ارشد معماری II

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا New York

کارشناسی ارشد معماری II رشته پس از حرفه ای در سال 2009 به گسترش دید و دقت فکری برنامه کارشناسی راه اندازی شد. [+]

کارشناسی ارشد معماری II کارشناسی ارشد معماری برنامه II خواهد کرد تا دو استودیو برای سال تحصیلی 2013-2014 گسترش دهد. علاوه بر برنامه درسی موجود از کار و جوی پیشرفته استودیو طراحی که در یک پروژه پایان نامه طراحی پژوهش به اوج می رسد، نقد، غلظت تاریخ و نظریه یک ارائه فشرده غوطه ور یک ساله در نقد، تاریخ و تئوری معماری. تأکید بر رویکرد به تجزیه و تحلیل معماری و تاریخ، نقش و ارتباط معاصر تئوری و روابط بین تئوری و طراحی قرار می گیرد. همایش ها و سمینارها خواهد آماده سازی دانشجویان را در رشته روزنامه نگاری، تدریس، و مطالعات دکترای نهایی را ارائه دهند، با درک گسترده ای از شرایط فرهنگی تولید معماری و تمرکز بر برتری در نوشتن.استودیو تجزیه و تحلیل ارائه بینش عمیق به تنوع رسمی و برنامه ریزی معماری تاریخی و معاصر، روند طراحی و راههای بالقوه برای رویکردهای جدید نسبت به تئوری و عمل. تاکید لازم در شهرسازی و یا فن آوری های نمایندگی اجازه می دهد تا برای بررسی عمیق تر به مناطق خاصی از معماری تاریخی و یا معاصر است. دانشکده به طور مستقیم با استاد برنامه معماری II درگیر (در استودیو و سمینارها) شامل دیانا Agrest، مدیر استودیو طراحی و پایان نامه، لیدیا Kallipoliti، دیوید Turnbull می، آنتونی Vidler، مایکل جوان، پابلو لورنزو-Eiroa، تامار Zinguer، گیدو Zuliani و دیگران است. سخنرانان مهمان شامل لوسیا Allais، D. گراهام برنت، کورت فورستر، روبن گالو، آدم Maloof، جوآن Ockman، گیان پراکاش و دیگران است.کارشناسی ارشد معماری II رشته پس از حرفه ای در... [-]