The Catholic University of America

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه کاتولیک آمریکا که در سال 1887 توسط اسقف های کاتولیک ایالات متحده با حمایت پاپ لئو XIII تأسیس شد ، دانشگاه ملی کلیسای کاتولیک در ایالات متحده است. این دانشگاه به عنوان مرکز تحقیقات فارغ التحصیلان تأسیس شد و در سال 1904 تحصیلات تکمیلی را شروع کرد و امروز دارای 12 مدرسه و 21 مرکز تحقیقاتی است. دانشگاه کاتولیک تنها دانشگاه آمریکاست که دارای دانشکده های کلیسایی است که در سه رشته مدرک کانونی صادر می کند . پردیس دانشگاه 180 هکتاری واقع در شمال کاپیتول هیل واقع شده و امکان دسترسی آسان دانشجویان را به طیف گسترده ای از فرصت های آموزشی ، فرهنگی و سیاسی که واشنگتن دی سی ارائه کرده است ، می دهد.

بیانیه مأموریت

به عنوان دانشگاه ملی كلیسای كاتولیك در آمریكا كه توسط اسقف های این كشور با تأیید آئین مقدس ساخته و تأسیس می شود ، The Catholic University of America متعهد است كه یك مؤسس Catholic جامع كاتولیك و آمریكایی برای آموزش عالی ، مومن باشد به آموزه های عیسی مسیح که توسط کلیسا تحویل داده شده است. The Catholic University of America كه به پیشرفت گفتگو بین ایمان و عقل اختصاص دارد ، درصدد است حقیقت را از طریق تعالی در تدریس و تحقیق ، همه در خدمت كلیسا ، ملت و جهان كشف و انتقال دهد.

اهداف دانشگاه

The Catholic University of America جامعه‌ای از دانشمندان ، اعم از دانشكده و دانشجویان است كه با رجوع ویژه به نیازها و فرصتهای ملت ، حقیقت را در همه اشکال آن كشف ، حفظ و انتقال حقیقت قرار داده است. به عنوان یک دانشگاه ، در واقع یک مرکز مطالعاتی آزاد و مستقل و یک آژانس خدمت به نیازهای جامعه بشری است. این سازمان از همکاری همه دانشمندان حسن نیت استقبال می کند که از طریق فرایند مطالعه و تأمل ، در فضایی از صلاحیت دانشگاهی که آزادی تقویت می شود و جایی که تنها محدودیت بر حقیقت است ، در حقیقت در این اهداف سهیم هستند. به عنوان یک دانشگاه کاتولیک ، می خواهد درک و اعتقاد به مسیحیت را در چارچوب همه اشکال سؤال و ارزشهای انسانی پرورش دهد و به آنها انتقال دهد. این سازمان می کوشد تا به شیوه ای نهادی ، شاهد معنوی و علمی صحیح از الهام مسیحیان در افراد و جامعه باشد و مکانی را برای ادامه بازتاب ، با توجه به ایمان مسیحیان ، بر رشد خزانه داری دانش بشری فراهم کند. وی به عنوان یک عضو جامعه دانشگاهی آمریکا ، استانداردها و رویه های مؤسسات آمریکایی را می پذیرد و به دنبال دستیابی به تمایز در دنیای دانشگاهی است. وفادار به پیام مسیحیان هنگامی که از طریق کلیسا می آید و به سنت های ملی خود وفادار است ، The Catholic University of America مسئولیت های بی نظیری دارد که بتواند در اندیشه و آموزش مسیحیان در جامعه کاتولیک و همچنین خدمت به ملت و جهان خدمت کند. .

CUA 3

134733_ChristianinJamaica.png

Christian Domaas ، alum ، هم اکنون با شرکت مشاوره بین المللی توسعه بین المللی Chemonics ، W.، DC: "مهارت هایی که می تواند در هر نقطه اعمال شود. پروژه تحقیقاتی کاربردی فرصتی بی نظیر و شگفت انگیز برای کار روی یک پروژه است ، برای دیدن اولین بار در توسعه دست ، و برای ارزیابی بر روی ".

مکان ها

واشنگتن

The Catholic University of America

Address
The Catholic University of America,
620 Michigan Ave., N.E.

DC 20064 واشنگتن, منطقه کلمبیا, آمریکا
تلفن
+1 202-319-4289