The Catholic University of America

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه کاتولیک امریکا، تاسیس در 1887 توسط اسقف کاتولیک های آمریکا با حمایت از پاپ لئو سیزدهم، دانشگاه ملی کلیسای کاتولیک در ایالات متحده است. تاسیس به عنوان یک مرکز تحقیقاتی تحصیلات تکمیلی، دانشگاه شروع به ارائه آموزش در مقطع کارشناسی در سال 1904 و امروز به خانه به 12 مدرسه و 21 امکانات پژوهشی. دانشگاه کاتولیک تنها دانشگاه های آمریکا با دانشکده کلیسا اعطای درجه متعارف در سه رشته است. سرسبز پردیس 180 هکتاری دانشگاه، واقع در شمال کاپیتول هیل، اجازه می دهد تا دانش آموزان دسترسی آسان به طیف گسترده ای از فرصت های آموزشی، فرهنگی و سیاسی که ایالت واشنگتن ارائه کرده است.

بیانیه ماموریت

به عنوان دانشگاه ملی کلیسای کاتولیک در ایالات متحده، تاسیس و با حمایت مالی اسقف از کشور با تصویب مقدس، دانشگاه کاتولیک امریکا به عنوان یک کاتولیک جامع و نهاد آمریکایی آموزش عالی متعهد، وفادار به تعالیم عیسی مسیح به عنوان در توسط کلیسای تحویل داده شد. اختصاص داده شده به پیشبرد گفتگو بین ایمان و عقل، دانشگاه کاتولیک امریکا به دنبال کشف و انتقال حقیقت از طریق برتری در آموزش و پژوهش، همه در خدمت به کلیسا، ملت و جهان.

CUA

اهداف دانشگاه

دانشگاه کاتولیک امریکا اجتماعی از محققان، اعضای هیات علمی و دانشجویان، از هم جدا برای کشف، حفظ و انتقال حقیقت در تمام اشکال آن، با اشاره خاص به نیازها و فرصت های ملت است. به عنوان یک دانشگاه، آن است که اساسا یک مرکز خودمختار و آزاد از مطالعه و آژانس خدمت به نیازهای جامعه انسانی است. این استقبال همکاری تمام دانشمندان از اراده خوب که، از طریق فرآیند مطالعه و تامل، به این اهداف در فضای توانایی علمی کمک که در آن آزادی است که در آن پرورش داد و تنها محدودیت بر حقیقت حقیقت خود است.

به عنوان یک دانشگاه کاتولیک، آن را خواسته به پرورش و انتقال به درک درستی از ایمان مسیحی در چارچوب تمام اشکال پرس و جو و ارزشهای انسانی است. به دنبال آن برای اطمینان حاصل شود، در شیوه ای سازمانی، شاهد فکری و علمی مناسب برای الهام مسیحی در افراد و در جامعه، و برای ارائه یک محل برای ادامه انعکاس، در پرتو ایمان مسیحی، بر گنج در حال رشد دانش بشر است.

به عنوان یک عضو از جامعه دانشگاهی آمریکا، آن را به استانداردها و روند نهادهای آمریکایی را می پذیرد و به دنبال دستیابی به تمایز در جهان دانشگاهی.

وفادار به پیام مسیحی و آن را از طریق کلیسا و وفادار به سنت های ملی خود، دانشگاه کاتولیک امریکا مسئولیت منحصر به فرد برای خدمت به فکر و آموزش و پرورش مسیحی در جامعه کاتولیک و همچنین برای خدمت به کشور و جهان .

CUA 3
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MA) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

کارشناسی ارشد در جدایی ناپذیر مدیریت توسعه اقتصادی

Campus تمام وقت پاره وقت September 2017 آمریکا District of Columbia + {تعداد} بیشتر

توسعه اقتصادی انتگرال رویکرد به توسعه است که به دنبال تقویت نهادهای مدنی و اجتماعی مورد نیاز برای توسعه پایدار است. که طول می کشد یک دیدگاه یکپارچه از نقش فرد 'ثانیه در جامعه است. این رویکرد که نهادهای توسعه به طور فزاینده تقاضا است ... [+]

MA در انتگرال مدیریت توسعه اقتصادی یکی از برنامه سال تمام وقت، با گزینه پاره وقت. با استفاده از اقدامات ابتکاری و یک رویکرد یکپارچه برای ارزیابی تاثیر و اثر بخشی برنامه های توسعه است. می آموزد که مدیریت اعمال می شود و اقتصاد. روش انتگرال چیست توسعه اقتصادی انتگرال رویکرد به توسعه است که به دنبال تقویت نهادهای مدنی و اجتماعی مورد نیاز برای توسعه پایدار است. که طول می کشد یک دیدگاه یکپارچه از نقش فرد 'ثانیه در جامعه است. این رویکرد که نهادهای توسعه به طور فزاینده تقاضا است. رشد و توسعه یکپارچه اقتصادی، دیده می شود از دیدگاه همه افراد بشر، و کل جامعه بشری است، در هسته برنامه های ما و رسالت دانشگاه کاتولیک امریکا است. 1. استفاده از مهارت های فنی خود را به طور موثر تر به تولید نتایج پایدار، بر اساس درک بهتری از محیط اقتصاد کلان، نقش نهادها، و یک رویکرد انتگرال به توسعه: دانشجویان فارغ التحصیل شدن از این برنامه قادر به خواهد بود. 2. بدست آوردن مهارت های فنی قادر به طراحی، پیاده سازی، مدیریت و ارزیابی برنامه هایی که به طور موثر به توسعه اقتصادی جدایی ناپذیر کمک می کند. 3.بیاورید یک چشم انداز یکپارچه به عرصه توسعه، و در نتیجه طرح های توسعه و نتایج برنامه ای است که به کرامت انسان احترام، تقویت نهادهای هسته فرهنگ، و ایجاد یک پایه پایدار برای توسعه و رشد پایدار است. این برنامه های نوآورانه و قابل انطباق با جنبه های مختلف توسعه در سطح عمومی یا خصوصی، از جمله جنبه های فنی از فعل و انفعال بین سیاست و توسعه سیاست های اقتصادی، توسعه اقتصادی و بهداشت جهانی، غذا و تغذیه، انرژی و محیط زیست، آموزش و پرورش در کشورهای در حال توسعه هستند، و توسعه جامعه. محل نفع ما در واشنگتن، DC، نزدیک به اشخاص مانند بانک جهانی، بانک توسعه اسلامی، OAS، سازمان های دولتی فدرال، شرکت های خصوصی و سازمان های غیر انتفاعی است.ثبت نام در IEDM یا IEDP برنامه اجازه می دهد به شما برای یادگیری و تجربه دست اول یک آرایه گسترده ای از عمل توسعه در هر دو بخش دولتی و خصوصی از طریق تعامل با افراد با مشخصات بالا درگیر در طرح های توسعه موفق است که در انجمن بین المللی مشاوره ما را تشکیل می دهند، دانشکده ما و منجر رهبران ما در سمینارها توسعه. [-]

کارشناسی ارشد در سیاست های توسعه اقتصادی جدایی ناپذیر

Campus تمام وقت پاره وقت September 2017 آمریکا District of Columbia + {تعداد} بیشتر

توسعه اقتصادی انتگرال رویکرد به توسعه است که به دنبال تقویت نهادهای مدنی و اجتماعی مورد نیاز برای توسعه پایدار است. که طول می کشد یک دیدگاه یکپارچه از نقش فرد 'ثانیه در جامعه است. این رویکرد که نهادهای توسعه به طور فزاینده تقاضا است ... [+]

MA در انتگرال سیاست های توسعه اقتصادی دو برنامه سال تمام وقت، با گزینه پاره وقت. پیشگامان اجرای یک رویکرد یکپارچه در سیاست های توسعه اقتصادی. می آموزد که سیاست اعمال می شود و تکنیک های اقتصادی در چارچوب جدایی ناپذیر از توسعه است. روش انتگرال چیست توسعه اقتصادی انتگرال رویکرد به توسعه است که به دنبال تقویت نهادهای مدنی و اجتماعی مورد نیاز برای توسعه پایدار است. که طول می کشد یک دیدگاه یکپارچه از نقش فرد 'ثانیه در جامعه است. این رویکرد که نهادهای توسعه به طور فزاینده تقاضا است. رشد و توسعه یکپارچه اقتصادی، دیده می شود از دیدگاه همه افراد بشر، و کل جامعه بشری است، در هسته برنامه های ما و رسالت دانشگاه کاتولیک امریکا است. 1. استفاده از مهارت های فنی خود را به طور موثر تر به تولید نتایج پایدار، بر اساس درک بهتری از محیط اقتصاد کلان، نقش نهادها، و یک رویکرد انتگرال به توسعه: دانشجویان فارغ التحصیل شدن از این برنامه قادر به خواهد بود. 2. بدست آوردن مهارت های فنی قادر به طراحی، پیاده سازی، مدیریت و ارزیابی برنامه هایی که به طور موثر به توسعه اقتصادی جدایی ناپذیر کمک می کند. 3.بیاورید یک چشم انداز یکپارچه به عرصه توسعه، و در نتیجه طرح های توسعه و نتایج برنامه ای است که به کرامت انسان احترام، تقویت نهادهای هسته فرهنگ، و ایجاد یک پایه پایدار برای توسعه و رشد پایدار است. این برنامه های نوآورانه و قابل انطباق با جنبه های مختلف توسعه در سطح عمومی یا خصوصی، از جمله جنبه های فنی از فعل و انفعال بین سیاست و توسعه سیاست های اقتصادی، توسعه اقتصادی و بهداشت جهانی، غذا و تغذیه، انرژی و محیط زیست، آموزش و پرورش در کشورهای در حال توسعه هستند، و توسعه جامعه. محل نفع ما در واشنگتن، DC، نزدیک به اشخاص مانند بانک جهانی، بانک توسعه اسلامی، OAS، سازمان های دولتی فدرال، شرکت های خصوصی و سازمان های غیر انتفاعی است.ثبت نام در IEDM یا IEDP برنامه اجازه می دهد به شما برای یادگیری و تجربه دست اول یک آرایه گسترده ای از عمل توسعه در هر دو بخش دولتی و خصوصی از طریق تعامل با افراد با مشخصات بالا درگیر در طرح های توسعه موفق است که در انجمن بین المللی مشاوره ما را تشکیل می دهند، دانشکده ما و منجر رهبران ما در سمینارها توسعه. [-]

ویدئو ها

Integral Economic Development

IEDM one year or two full of international experience

تماس

The Catholic University of America

آدرس Michigan Avenue Northeast 620
20064 Washington, United States
وب سایت http://integraldevelopment.cua.edu/
تلفن +1 202-319-4289