توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه کاتولیک امریکا، تاسیس در 1887 توسط اسقف کاتولیک های آمریکا با حمایت از پاپ لئو سیزدهم، دانشگاه ملی کلیسای کاتولیک در ایالات متحده است. تاسیس به عنوان یک مرکز تحقیقاتی تحصیلات تکمیلی، دانشگاه شروع به ارائه آموزش در مقطع کارشناسی در سال 1904 و امروز به خانه به 12 مدرسه و 21 امکانات پژوهشی. دانشگاه کاتولیک تنها دانشگاه های آمریکا با دانشکده کلیسا اعطای درجه متعارف در سه رشته است. سرسبز پردیس 180 هکتاری دانشگاه، واقع در شمال کاپیتول هیل، اجازه می دهد تا دانش آموزان دسترسی آسان به طیف گسترده ای از فرصت های آموزشی، فرهنگی و سیاسی که ایالت واشنگتن ارائه کرده است.

بیانیه ماموریت به عنوان دانشگاه ملی کلیسای کاتولیک در ایالات متحده، تاسیس و با حمایت مالی اسقف از کشور با تصویب مقدس، دانشگاه کاتولیک امریکا به عنوان یک کاتولیک جامع و نهاد آمریکایی آموزش عالی متعهد، وفادار به تعالیم عیسی مسیح به عنوان در توسط کلیسای تحویل داده شد. اختصاص داده شده به پیشبرد گفتگو بین ایمان و عقل، دانشگاه کاتولیک امریکا به دنبال کشف و انتقال حقیقت از طریق برتری در آموزش و پژوهش، همه در خدمت به کلیسا، ملت و جهان.

اهداف دانشگاه دانشگاه کاتولیک امریکا اجتماعی از محققان، اعضای هیات علمی و دانشجویان، از هم جدا برای کشف، حفظ و انتقال حقیقت در تمام اشکال آن، با اشاره خاص به نیازها و فرصت های ملت است. به عنوان یک دانشگاه، آن است که اساسا یک مرکز خودمختار و آزاد از مطالعه و آژانس خدمت به نیازهای جامعه انسانی است. این استقبال همکاری تمام دانشمندان از اراده خوب که، از طریق فرآیند مطالعه و تامل، به این اهداف در فضای توانایی علمی کمک که در آن آزادی است که در آن پرورش داد و تنها محدودیت بر حقیقت حقیقت خود است.

به عنوان یک دانشگاه کاتولیک، آن را خواسته به پرورش و انتقال به درک درستی از ایمان مسیحی در چارچوب تمام اشکال پرس و جو و ارزشهای انسانی است. به دنبال آن برای اطمینان حاصل شود، در شیوه ای سازمانی، شاهد فکری و علمی مناسب برای الهام مسیحی در افراد و در جامعه، و برای ارائه یک محل برای ادامه انعکاس، در پرتو ایمان مسیحی، بر گنج در حال رشد دانش بشر است.

به عنوان یک عضو از جامعه دانشگاهی آمریکا، آن را به استانداردها و روند نهادهای آمریکایی را می پذیرد و به دنبال دستیابی به تمایز در جهان دانشگاهی.

وفادار به پیام مسیحی و آن را از طریق کلیسا و وفادار به سنت های ملی خود، دانشگاه کاتولیک امریکا مسئولیت منحصر به فرد برای خدمت به فکر و آموزش و پرورش مسیحی در جامعه کاتولیک و همچنین برای خدمت به کشور و جهان .

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

The Catholic University of America

... [+]

ثبت نام در برنامه IEDM یا IEDP اجازه خواهد داد که شما را به یادگیری و تجربه دست اول یک آرایه وسیعی از عمل توسعه در هر دو بخش دولتی و خصوصی از طریق تعامل با افراد با مشخصات بالا درگیر در طرح های توسعه موفق که شکل هیئت مشورتی بین المللی ما، دانشکده ما و منجر رهبران ما در سمینارها توسعه.

, , !

[-]
آمریکا Washington
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The Catholic University of America

توسعه اقتصادی انتگرال یک رویکرد به توسعه است که به دنبال تقویت نهادهای مدنی و اجتماعی مورد نیاز برای توسعه پایدار است. که طول می کشد یک دیدگاه یکپارچه از نقش فرد در جامعه ... [+]

MA در سیاست های توسعه اقتصادی انتگرال برنامه دو سال تمام وقت، با گزینه پاره وقت. پیشگامان اجرای یک رویکرد یکپارچه در سیاست توسعه اقتصادی است. آموزد سیاست اعمال می شود و تکنیک های اقتصادی در چارچوب جدایی ناپذیر از توسعه است. رویکرد انتگرال است

توسعه اقتصادی انتگرال یک رویکرد به توسعه است که به دنبال تقویت نهادهای مدنی و اجتماعی مورد نیاز برای توسعه پایدار است. که طول می کشد یک دیدگاه یکپارچه از نقش فرد در جامعه است. این رویکردی است که نهادهای توسعه به طور فزاینده تقاضا است. توسعه اقتصادی انتگرال، دیده می شود از منظر همه افراد بشر، و کل جامعه بشری است، در هسته برنامه های ما و رسالت دانشگاه کاتولیک امریکا است.... [-]

آمریکا Washington
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Integral Economic Development

IEDM one year or two full of international experience

The Catholic University of America
Address
The Catholic University of America, 620 Michigan Ave., N.E.
DC 20064 Washington, District of Columbia, آمریکا
وب سایت
تلفن
+1 202-319-4289