Temple University School of Pharmacy

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ریشه های TUSP ، یکی از قدیمی ترین دانشکده های داروسازی در پنسیلوانیا ، ریشه در سال 1901 دارد. امروزه ، TUSP به یک نام پویا و تأثیرگذار در تحقیقات و آموزش داروخانه تبدیل شده است.

در سال 2010 ، بنیاد کارنگی برای پیشرفت تدریس ، معبد را به عنوان تنها 99 دانشگاه دولتی و خصوصی که دارای طبقه بندی RU / H هستند ، به رسمیت شناختن فعالیت تحقیقاتی بالا ، به رسمیت شناخت. تحقیقات و دانشکده های برنده جایزه ما به شکل میراث ما کمک می کنند و به دانشجویان ما چیزی برای جشن و آرزو می دهند.

دانش آموزان تمپل ، در آخر ، در مرکز تلاش ها و موفقیت های ما قرار دارند. برنامه فارغ التحصیلان داروسازی ما ، فارغ التحصیلان علوم دارویی و نظارتی و تضمین کیفیت (RAQA) ، دانشجویان متنوع و با استعداد دانشجویان را برای کمک به آنها در دستیابی به اهداف مختلف شغلی و آموزشی خود فراهم می کنند.

TUSP به عنوان یک مدرسه ، همه تلاش خود را برای کمک به شهرت جامع دانشگاه تمپل و ارتقا innovation نوآوری و پیشرفت در علوم دارویی و داروسازی انجام می دهد.

هر ساله ، فارغ التحصیلان TUSP پزشکان و محققان اخلاقی را در سطح جهان پرورش می دهند ، مطلع می شوند. سال گذشته ما با افتخار 98.6٪ از Pharm.D خود را فارغ التحصیل کردیم. کلاس حرفه ای ، میزان فارغ التحصیلی ما در سومین صدک عالی دانشکده های داروسازی ایالات متحده.

مکان ها

فیلادلفیا

Address
North Broad Street,3307
19140 فیلادلفیا, پنسیلوانیا, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: