Temple University Klein College of Media and Communication

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

128605_rsz_brooke-cagle-g1kr4ozfoac-unsplash.jpg

این که آیا شما می خواهید از فیلم و پادکست برای مستند سازی شهر پر جنب و جوش و تاریخی فیلادلفیا استفاده کنید. قدرت توییتر را برای ایجاد تحولات اجتماعی مهار کنید. بررسی ماهیت ارتباطات سیاسی و اقناعی؛ یا برای گزارش از کشورهای جهان به خارج از کشور سفر کنید ، کالج رسانه و ارتباطات کلاین برنامه ای دارد که مناسب شما باشد. برنامه درسی انعطاف پذیر و در عین حال دقیق ، جدیدترین نوآوری ها در رسانه های دیجیتال را با تخصص اعضای هیئت علمی و دانشمندان مجرب و مشهور ترکیب می کند.

کالج کلین واقع در چهارمین بازار بزرگ این کشور ، فرصت های دانشگاهی و حرفه ای زیادی را برای دانشجویان تبلیغات ، پخش ، روزنامه نگاری ، تولید رسانه ، ارتباط استراتژیک و… ارائه می دهد. به عنوان یک دانشجو کالج کلاین ، شما به منابع فراوان و ساختار حمایتی دسترسی خواهید داشت که یادگیری دستی ، تجربه در دنیای واقعی و ترکیبی از دانش تحلیلی و نظری با تمرکز بر محیط شهری پویای ما است.

کالج رسانه و ارتباطات کلین معبد کلیسا دارای تاریخچه ای غنی و تکاملی است که آینه ای از حوزه ارتباطات است. کالج کلین از بدو تأسیس در سال 1927 به عنوان یکی از بهترین مدارس در نوع خود در ایالات متحده به رسمیت شناخته شده است و با ارائه ترکیبی مناسب از یادگیری نظری و فرصت های عملی ، کالج کلین دانشگاه های برتر ، تحقیق و پشتیبانی را در ضمن آماده سازی دانش آموزان فراهم می کند. در یک صنعت همیشه در حال تغییر موفق شوید.128601_photo-1517486808906-6ca8b3f04846.jpg

زندگی در معبد

شما هرگز در معبد کسل نخواهید شد. بطور روزانه می توانید مجموعه ای از فعالیت های فرهنگی ، ورزشی و اجتماعی مانند کلوپ های دانشجویی ، پروژه های خدمات اجتماعی ، رویدادهای ورزشی و اجرای موسیقی را از میان مجموعه های فرهنگی انتخاب کنید.

این فعالیت ها صرفاً پر کننده زمان نیستند. آنها همچنین فرصتی برای ملاقات با دانشجویان دیگر و گسترش شبکه های شخصی و حرفه ای شما هستند.

هنر و فرهنگ

فرهنگ و هنر در معبد زنده است. تقریباً هر روز اجراهای تئاتر و رقص ، کنسرت ، نمایشگاه های هنری و مدرسین بازدید می کند. و این فقط در دانشگاه است. با تشکر از موقعیت مکانی ما در فیلادلفیا ، شما به موزه های سطح جهانی شهر ، گالری های هنری و سالن های نمایش هنر نیز دسترسی آسان دارید.

کلوپ ها و سازمان ها

معبد صدها باشگاه و سازمان های دانشجویی اداره می شود که طیف گسترده ای از منافع شخصی و حرفه ای را پوشش می دهد. هرکدام این شانس را به شما می دهد که در زندگی دانشگاهی شرکت کنید و با دانشجویانی که علاقه های مشابه دارند ارتباط برقرار کنید.

مسکن و ناهار خوری

"Variety" بهترین کلمه برای توصیف گزینه های مسکن و ناهار خوری موجود در معبد است. ما نه سالن اقامت ، تنظیمات مختلف زندگی ، و گزینه های غذاخوری بیشمار و برنامه های غذایی را انتخاب می کنیم.

سلامتی و سلامتی

تجربه کالج شما فقط بیش از دانشگاهیان است. هنگامی که در کلاس نیستید یا به کتاب ضربه نمی زنید ، حتما از گزینه های چشمگیر ما از گزینه های بهداشتی ، تناسب اندام و تفریحی ، از جمله سالن های ورزشی جهان و یک مرکز جامع بهداشت دانشجویی ، استفاده کنید.

زندگی شهری

وقتی به معبد می آیید ، به فیلادلفیا نیز می روید - یکی از متنوع ترین و پر جنب و جوش ترین شهرهای کشور. در اینجا می توانید چند دقیقه با محوطه دانشگاه ، مجلسی از زندگی شبانه ، فرهنگ ، سرگرمی و غذاهای مختلف پیدا کنید.

پایداری و ایمنی

محافظت از دانش آموزان و محیط زیست ما برای Temple از اهمیت ویژه ای برخوردار است. به همین دلیل است که ما چنین تأکید را بر ایمنی دانش آموزان می گذاریم و تأثیر دانشگاه را بر جامعه ای که در آن زندگی می کنیم کمتر می کنیم.

مکان ها

فیلادلفیا

Address
Annenberg Hall
2020 N. 13th St.

فیلادلفیا, پنسیلوانیا, آمریکا