Temple University College of Engineering

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تبدیل مهندسی

معبد مهندسی در معرض تغییرات بزرگی است. در 12 و نوریس، ما برای مدت زمان زیادی پیشرفت کرده ایم. به عنوان یک کالج، ما بیش از 2،100 دانشجو رشد کرده ایم و همیشه تغییرات را برای مدرن سازی برنامه درسی ما انجام می دهیم. امکانات ما همچنان به تکامل می رسد تا فضاهای مدرن، کارآمد و هماهنگ را که مخصوصا برای مهندسان طراحی شده است، ارائه دهند.

اولین مرحله از دو مرحله بازسازی در تابستان سال 2018 شروع شد و در ابتدای ترم پاییز به پایان رسید. این فضای اول طبقه را از فضای خالی همه منظوره به یک آزمایشگاه کامپیوتری طراحی انعطاف پذیر با تکنولوژی گسترده و مبلمان مدولار تبدیل کرد.

121071_COE-Building-27.jpg

همانطور که ما در این ترم جدید وارد می شویم، ساختمان ما نیز در مرحله دوم بازسازی ها، تغییرات خود را ادامه می دهد: کتابخانه علمی و مهندسی طبقه دوم (SEL). این ارتقاء شامل تکنولوژی و تجهیزات جدید، ایستگاههای واقعیت مجازی، چک کردن ابزار، یک جعبه دستکش میکروفن، چاپ سه بعدی 3D و فضای نمونه اولیه نور، مناطق پرواز رباتیک هوایی، غرق، ایستگاه های الکترونیک زمینی، تجهیزات جدید A / V و برش PCB .

این فضاها همچنین مبلمان مدولار را برای تبدیل به فضای جلسه مشترک، و همچنین فضای ذخیره سازی برای کار دانش آموزان مدرسه مانند پروژه های ارشد طراحی ارائه می دهد.

علاوه بر این، یک اتاق آزمایشی در اتاق 502 نیز تحت تاثیر قرار گرفته است. ارتقاء شامل ظرفیت صندلی اضافه شده در کنار فناوری آموزش هوشمند، کفپوش مقاوم در برابر شیمیایی و میز کار و موارد دیگر.

STEM-علم، فناوری، مهندسی

جاده در آن اقتصاد جهانی در اینجا در شمال فیلادلفیا شروع می شود.121066_180917_TempleEngineering-766.jpg

کالج مهندسی از آموزش STEM دقیق پشتیبانی می کند و معتقد است که هر دانش آموزی که می خواهد تحصیلات خود را در زمینه STEM دنبال کند، باید این کار را انجام دهد. مرکز رقابت جامع، که در کالج قرار دارد، از ابتکارات و برنامه های منطقه ای در مدارس فیلادلفیا در زمینه مهندسی حمایت می کند و کالج همچنین برنامه های مهندسی تابستان دبیرستان را اجرا می کند. این تنها چند راه است که Temple Engineering در حال گسترش است تا از موفقیت هایی که STEM به جوانان و جامعه می دهد، گسترش یابد.

پیام دین

این با غرور و افتخار است که من در حال حاضر به عنوان دبیر کالج مهندسی در این زمان رشد مداوم و فرصت برای کالج و دانش آموزان ما خدمت می کنند.

در کنار افزایش رتبه بندی، کالج بر روی شهرت خود از ارائه آموزش عالی از طریق پژوهش های مشترک دانشکده، یادگیری تجربی، شبکه های فارغ التحصیلان ما در حال رشد و پروژه های نوآورانه ارشد طراحی می کند. از مهندسان مینیاتوری وسایل پزشکی تا انفجار به یونوسفر و یا مراقبت از سیاره خود را در اینجا در خانه، مهندسان معبد واقعا معماری آینده هستند.

هر روز در داخل و اطراف ساختمان ما در خیابان نوریس، چیزهای جالب توجه است. جهان خارج از همیشه مهندسین بیشتری خواهان است و ما همچنان اطمینان خواهیم داد که جادوگران ما نه تنها می توانند در این دنیا گام بردارند، بلکه منجر به آن می شوند.

من منتظر ادامه تحصیل و تقویت این کالج هستم، همانطور که در مسیر موفقیتهایمان ادامه می دهیم. ما امیدواریم که شما به ما بپیوندید.

کیا صادقیپور

دین

کالج مهندسی معبد

121070_20141118_skyline_004_938x528.jpg

اعتباربخشی

ما یک موسسه تحقیقاتی پیشرو هستیم، ارائه آموزش عالی با مجوز ABET.

کارشناسی مهندسی برنامه های علمی (CE، EE، EE / Computer، ME) توسط کمیته اعتباربخشی مهندسی ABET تأیید شده است. کالج هیجان زده است اعلام کند که برنامه های مهندسی زیست شناسی و مهندسی برای اعتباربخشی ABET مورد بازبینی و تایید قرار گرفته است. برنامه مهندسی محیط زیست در طول بررسی بعدی پس از فارغ التحصیل شدن اولین دانشجویان این برنامه، مجوز رسمی را دنبال خواهد کرد.

تکنولوژی تکنولوژی کارشناسی برنامه های علمی (CET، ET) توسط کمیته اعتباربخشی فن آوری مهندسی ABET تأیید شده است.

دانشجویان باید افتخار کنند که یک برنامه معتبر ABET را انتخاب کنند. اعتباربخشی به این معنی است که تحصیلات شما براساس استاندارد جهانی برای آموزش فنی در حرفه شما مطابقت دارد. این که آیا شما در رشته علوم کاربردی، محاسبات، مهندسی یا فناوری مطالعه می کنید، اعتباربخشی ABET یک شاخص مهم تعهد شما نسبت به کیفیت است و ممکن است یک کلید برای آینده حرفه ای شما باشد.

مکان ها

فیلادلفیا

Address
1947 N. 12TH STREET
فیلادلفیا, پنسیلوانیا, آمریکا