The Conway School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

داستان ما

والتر Cudnohufsky بود با وضع موجود راضی نیست. او مدرک کارشناسی ارشد در معماری منظر از دانشگاه هاروارد در سال 1965 دریافت کرده بود، صرف هجده ماه سفر، و آموزش طراحی در دانشگاه بزرگ است. او با آموزش طراحی سنتی، که او در نظر گرفته بیش از حد یکدیگر، در FL exible، و نظری نا امید شد.

او آموزش طراحی در پایان نامه خود را به کاوش کرده و خواندن شده بود نظریه تعلیم مترقی است. او می خواست به تلاش یک راه جدید انجام کارها، با دست بر روی یادگیری، بیشتر شبیه به یک طراحی کار م فی. او فکر کرد که آن را باید مبتنی بر دانش آموزان، نهادی سازمان یافته نیست، و او می خواست آن را به یک تجربه مشترک که تاکید کار گروهی. او می خواست برای شروع یک مدرسه جدید که آموزش طراحی بر روی سر خود را روشن کنید. و او.

وام شخصی راه اندازی مدرسه

اگر چه او بود یک مدرسه طراحی در یک محیط روستایی پیش بینی نیست، به دلایل اقتصادی، والت مدرسه در کانوی خانه خود را آغاز کرد و ساختمان-محیطی قند خانه و انبار تبدیل شده است. او امن 8.000 $ وام شخصی برای بازسازی پرداخت و FL جو مدرسه در سال اول خود را. ساخت و ساز در طول تابستان سال 1972 صورت گرفت، در پیش بینی از کلاس اول و هفت مرد و دو زن، عمدتا از ماساچوست.

کلاس هر روز در زمان با استودیو نیز هر روز برگزار شد. ممکن است یک دیوار سنگی تظاهرات ساختمان بداهتا و یا دعوت نامه دیگر به وجود "یادگیری با انجام" کارهای همیشه بخشی از به اشتراک گذاری، potlucks و بازی بخشی از سرگرم کننده بود. ارتباطات همیشه وجود داشته و هنوز هم تمرکز مهمی از مدرسه است.

باور والت بود که اگر شما می توانید ایده های خود را در نوشتن و صحبت کردن را توضیح دهد، و سپس شما مسئول خودتان و یا آنچه شما انجام نیست.

کارگردان دوم می رسد به عنوان دانشجو

دان واکر، که اثبات می شود یک نیروی عمده در تکامل مدرسه، به عنوان یک دانشجو در سال 1978 بود. او در حال حاضر دو درجه در معماری منظر و تجربه زیادی در آموزش و عمل. او، بیش از حد، با تجربه تدریس خود را و فشار مداوم برای انجام تحقیقات دچار سرخوردگی شده بود. با علاوه بر دان به کارکنان آمد یک تغییر تدریجی در تمرکز از تدریس معماری منظر سنتی به تشویق این است که طراحی سازگار با محیط زیست. متقاضیان به طور فزاینده این روش جدید به دنبال در طراحی به دنبال شدند.

اعتباربخشی به دست آورد

انجمن جدید انگلستان از مدارس و کالج اعطا مجوز رسمی کامل موثر 1989. در سال 1992، والت ترک مدرسه برای قرار دادن به عمل چیزهایی که او آموزش داده شده است. او شروع به آنچه به یک مطب خصوصی پر رونق، یکی است که بسیاری از ابعاد زیست محیطی و جامعه سازی همچنان ادامه دارد. امروز او در مورد مدرسه کانوی عنوان بزرگ ترین کمک طول عمر خود، در حالی که دادن امتیاز به افرادی که در حال حمل مدرسه به جلو.

دان واکر مدیر در سال 1992، و موقعیت او تا زمان بازنشستگی خود را در سال 2005 برگزار شد. دان و کارکنان حرکت از سی سال در مدرسه به تپه پوشیده شده از درخت در نزدیکی، اجرا نمود. پردیس 34.5 هکتار است که به عنوان یک آزمایشگاه یادگیری برای طراحی پایدار برنامه ریزی شده.

مدیر سوم، معمار و حفاظت چشم انداز برنامه ریز کانوی پل Cawood Hellmund است، به روش تدریس منحصر به فرد مدرسه و طراحی پایدار متعهد است. او همچنین علاقه شدیدی را در گسترش چشم انداز مدرسه به فرصت های زیست محیطی جهانی است. در تاریخ پر جنب و جوش مدرسه، بعضی چیز ها، مانند ظاهر و پرسنل به خارج آن، تغییر کرده است. چیزهای دیگر، به ویژه تمرکز خود را بر یادگیری فردی، همواره به عنوان ثابت باقی خواهد ماند.

ماموریت

ما کشف، توسعه، عمل، و آموزش طراحی از زمین است که محیط زیست و پایدار اجتماعی.

در این روند ما:

ارائه فارغ التحصیلان با دانش پایه و مهارت های لازم را به عمل به برنامه ریزی، طراحی و مدیریت از زمین است که طبیعت نیز احترام می گذارد به عنوان انسان؛ توسعه آگاهی های زیست محیطی، تفاهم، احترام، و محل اقامت در دانش آموزان و مشتریان پروژه؛ تولید پروژه های که مناسب استفاده انسان به شرایط طبیعی است.

مدرسه راهنماهای ماموریت تصمیم گیری در هر سطح: که استخدام است، چه پروژه ها انجام شده است، چگونه ساختار دوره ها، و آنچه دفاتر و سایت ها را به گردش بازدید کردند. در حالی که این برنامه به طور کامل بر دانش و شیوه های زیست محیطی بر اساس، تمرکز آموزشی کانوی در طراحی از زمین به جای علوم زیست محیطی است.

چرا کانوی

بی ثباتی آب و هوا. مواد غذایی + ناامنی آب است. فروپاشی گونه.

آینده قرار نبود به مانند آن نگاه کنید!

راهنما اختراع مجدد آینده است. کار به سمت یک سیاره با استفاده از محیط زیست بهتر تفکر سیستم های کل. کمک به حصول اطمینان جوامع سالم و مناظر مولد برای نسل های آینده.

تجهیز خود را به:

آنچه را شکسته است. جویی در هزینه چه کار می کند. طراحی آینده!

کانوی ده ماه، تحصیلات تکمیلی تخصصی فشرده که آماده شما را به عنوان یک طراح / برنامه ریز در مهم پروژه های دنیای واقعی با کار است. . . (آماده برای این؟) کار بر روی مهم است، پروژه های دنیای واقعی به عنوان یک دانش آموز، با حمایت از معلمان که حرفه ای چاشنی می باشد.

دنیای واقعی، نتایج واقعی: چهل سال از آن بوده است در کانوی اتفاق می افتد.

10 دلیل برای درخواست

این ده بزرگ به متقاضیان صحبت می کنند، اما آنها همچنین می گویند که چرا مشتریان پروژه باید به مدرسه کانوی در نظر بگیرند. ایضا برای هر کسی که علاقه مند به حمایت از طراحی و برنامه ریزی نوآوری برای این سیاره است.

  1. کار بر روی پروژه های واقعی برای مشتریان واقعی، سمت راست شروع می شود. این چیزی است که ما از "جهان واقعی باشد. نتایج واقعی است. "و نتایج را برای چهل سال ثابت شده است.

  2. دریافت ابزار شما نیاز دارید برای ایجاد شغل پایدار ... و یک دنیای بهتر از طریق برنامه نوآورانه ترین در نوع خود در هر نقطه.

  3. بیشتر بدانید در کلاس های کوچک با تعداد زیادی از توجه فردی. را فراموش کرده ام در مورد درجه! در عوض در یادگیری برای انجام کار تمرکز، و آن را به خوبی.

  4. همکاری، رقابت نیست. هر فرد یا تیم کوچک است پروژه خود را ارائه می دهد و هر کس کمک به بقیه کلاس.

  5. تصویر بزرگ را ببینید و توجه به جزئیات. این است راه به پایداری و انعطاف پذیری است.

  6. فارغ التحصیل با فرایند طراحی شما می توانید به کار حق دور، و با مهارت به یک یادگیرنده زندگی طولانی است. که رو به جلو سریع برای شما اگر شما مشتاق به کار ساخت تفاوت هستند.

  7. ایجاد مجموعه ای از پروژه های حرفه ای با مراجع از مشتریان واقعی است.

  8. بخشی از یک مدرسه است که به طور کامل متعهد به کاوش، توسعه، تمرین و آموزش برنامه ریزی و طراحی از زمین است که محیط زیست و پایدار اجتماعی. ماموریت ما این است که برای طبیعت و برای مردم است.

  9. تشکیل یک باند تنگ گره از عوامل تغییر، با هم به مدت ده ماه، در تماس برای زندگی است.

  10. سمت کار در کنار با معلمان که پزشکان با تجربه و استادان نیز مراقبت می باشد.

مکان ها

کانوی

Address
332 South Deerfield Road, Conway, MA
01341-0179 کانوی, ماساچوست, آمریکا