Syracuse University - S.I. Newhouse School of Public Communications

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه Newhouse در دانشگاه سیراکیوز یکی از مدارس ارتباطی برتر کشور است که در آن دانش آموزان با استعداد به تحصیل و یادگیری از حرفه ای ترین صنایع می پردازند. ما خودمان را در بالاترین سطح آموزش کالیبره می کنیم که توسط یک هیئت علمی باور نکردنی، پیشرو تفکر و امکانات پیشرفته ای ساخته شده است. ما 11 برنامه حرفه ای کارشناسی ارشد را در ارتباطات عمومی ارائه می دهیم، که بیشتر آنها می توانند در یک تقویم سال تکمیل شوند.

تاریخچه

  • 1934: دانشکده روزنامه نگاری در دانشگاه سیراکیوز تاسیس شد
  • 1964: ساختمان اول، نیوهاوس 1، باز می شود
  • 1971: مدرسه روزنامه نگاری ادغام با وزارت تلویزیون و رادیو؛ مدرسه ارتباطات عمومی SI Newhouse مجددا نامگذاری شده است
  • 1974: ساختمان دوم، نیوhouse 2، باز می شود
  • 2007: ساختمان سوم، Newhouse 3، باز می شود
  • 2014: مرکز استودیو و نوآوری، که شامل استودیوهای دیک کلارک و مرکز آلن جری برای نوآوری رسانه ها است

دین
Lorraine E. Branham

دانشکده
بیش از 80 دانشکده تمام وقت و 50 دانشکده ادبیات

کارکنان
تقریبا 50 پرسنل تمام وقت و 10 کارمند نیمه وقت

فارغ التحصیلان
بیش از 27،000

ثبت نام
تقریبا 1900 دانشجوی کارشناسی ارشد، 210 دانشجوی کارشناسی ارشد، 200 دانشجوی کارشناسی ارشد و 13 دانشجوی دکترا

امکانات
مدرسه نیوهورس در یک مجتمع سه طبقه 250،000 متر مربعی قرار دارد که شامل کلاس های پیشرفته ای، استودیوهای حرفه ای، مرکز اخبار دیجیتال، سالن های 300 طبقه، مرکز تحقیقاتی، مجموعه دانشجویی دکترا و دفاتر، یک بالگرد اجرایی، یک کافه و بسیاری از فضاهای جلسات رسمی و غیر رسمی و همکاری میان دانشجویان، استادان و کارکنان.

اعتباربخشی

مدرسه ارتباطات عمومی SI Newhouse یکی از 100 + مدارس ارتباطات جمعی است که از طریق شورای اعتباربخشی آموزش و پرورش در روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی (ACEJMC) تأیید شده است. مشارکت داوطلبانه در ارزیابی خود و بررسی خارجی کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که دانش آموزان نیوهورس آمادگی عالی برای حرفه های آینده خود را در صنایع ارتباطات دریافت می کنند. اعتبار نامه ما نشان دهنده تعهد ما به نه استاندارد است که به اندازه کوچک کلاس، تجربیات یادگیری، معرفی قوانین ارتباطات، مشاوره جامع و توسعه حرفه ای، و یک بنیاد هنرهای قوی لیبرال را نشان می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اعتباربخشی و اینکه چرا مهم است، از شورای اعتباربخشی در /?utm_source=Keystone&utm_campaign=Keystone&utm_medium=KeystoneListingوب سایت /?utm_source=Keystone&utm_campaign=Keystone&utm_medium=KeystoneListingآموزش و پرورش در روزنامه نگاری و ارتباطات ماساژ دیدن /?utm_source=Keystone&utm_campaign=Keystone&utm_medium=KeystoneListingکنید.

/?utm_source=Keystone&utm_campaign=Keystone&utm_medium=KeystoneListing

مکان ها

سیراکوز

Address
215 University Place
13244-2100 سیراکوز, نیویورک, آمریکا