Stevens Institute of Technology

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

موسسه تکنولوژی استیونز الهام بخش دانش آموزان فارغ التحصیل برای حل مشکلات پیچیده در دنیای واقعی با استفاده از برش لبه دانش فنی و بینش چند رشته.

نقاشی بر روی یک میراث 140 ساله رهبری فن آوری، استیونس ارائه می دهد تجربه کلاس درس قدرتمند و فرصت های تحقیقاتی که کمک به دانش آموزان پیشبرد حرفه خود و استاد امروز کسب و کار ضروری ترین، مهندسی و چالش های علمی

صفحه اصلی به یک جامعه متنوع از دانش آموزان از در سراسر جهان، استیونس در Hoboken، نیوجرسی، پر جنب و جوش، پر رونق شهرستان مشرف به رودخانه هادسون و شهر نیویورک واقع شده است. استیونس فقط یک سوار 10 دقیقه ای توسط حمل و نقل عمومی و یا کشتی از هیجان و فرصت های موجود اقتصادی، مالی، رسانه ملی و سرمایه فرهنگی است.

دانش آموزان استیونس بسیار در پی، پس توسط شرکت ها، موسسات تحقیقاتی و سازمان های دولتی به دنبال نسل بعدی رهبران نوآورانه. استیونس طور مداوم در میان دانشگاه های برتر کشور برای بازگشت کل سرمایه گذاری و نیمه حرفه ای را حقوق فارغ التحصیلان قرار دارد.

در استیونس، دانش آموزان از نزدیک با اعضای هیئت علمی که به طور گسترده ای به عنوان کارشناسان خود در زمینه به رسمیت شناخته شده است. برنامه ها در سه مدرسه و یکی از کالج استیونس - دانشکده کسب و کار، دانشکده مهندسی و علوم، دانشکده و سیستمهای شرکت و کالج هنر و ادبیات - قرعه کشی در بنیاد دانشگاه از نوآوری برای ارائه دیدگاه های منحصر به فرد که رشته های مختلف علمی . دانش آموزان از ایده هایی که مرزهای سنتی دانشگاهی فراتر بهره مند شوند؛ تمرکز تکنولوژی ما تفکر کارآفرینی در سراسر محوطه دانشگاه ما تاثیر می گذارد.

با آموزش و پرورش فارغ التحصیل در استیونس، شما دانش فنی، مهارت های رهبری و چشم انداز استراتژیک به دست آوردن برای تبدیل شدن به یک رهبر در اقتصاد جهانی تکنولوژی محور از قرن 21st.

ماموریت

برای الهام بخشیدن به، پرورش و آموزش رهبران در محیط فن آوری محور فردا حالی که کمک به حل مشکلات چالش برانگیز ترین زمان ما است.

نهادی چشم انداز

استیونس را تبدیل به یک دانشگاه تحقیقاتی فن آوری دانشجویی محور برتر، با تمرکز بر مناطق نیاز اجتماعی واقعی که در آن استیونس دارای عمق و تجارب قابل توجه در رشته های مختلف: بهداشت و درمان و پزشکی؛ انرژی پایدار؛ سیستم های مالی؛ دفاع و امنیت؛ و ساقه آموزش و پرورش. ظرفیت آموزش و پژوهش ما در این مناطق رشد می کند، به طوری که نفوذ ما است.

چهار اولویت های استراتژیک ما را قادر به ایجاد یک تاثیر گسترده:

مداری دانشجویی

استیونس یک پارادایم جدید است که به زیبایی ترکیب فرصت های یادگیری ستاره ای و پیشگام تحقیقات به عنوان اجزای جدایی ناپذیر از آموزش و پرورش قرن 21 ایجاد کنید.

برتری در تمام کنیم

استیونس یک فرهنگ فراگیر تعالی است که به عنوان یک مدل برای شرکای ما و دانش آموزان ما در طول زندگی خود در خدمت ایجاد کنید.

از طریق همکاری، ضربه

ما یک فرهنگ که در آن نقاط قوت ما ورق را رو با و بهبودی آن از همکاران هم افزایی و مکمل ساخت. ما با هم تحقیقات رمان را تولید خواهد کرد، ایجاد برنامه های آموزش و پرورش رویایی و سیاست نفوذ و دستور کار ملی، افزایش منظر دانشجویان ما و نفوذ بین المللی و اعتبار استیونس.

فناوری در هسته ما

میراث ما این است که در فن آوری ساخته شده، از فن آوری حمل و نقل پیشگام خانواده استیونز تا شرکت های مبتنی بر فن آوری های بی شماری راه اندازی شد و توسط فارغ التحصیلان ما به پیشرفت های تکنولوژیکی ایجاد شده توسط محققان دانشکده ما منجر شده است. فقط به عنوان به گذشته ما است، بنابراین آن را به ما در آینده افتراق، ارائه یک تجربه آموزشی متمایز به دانش آموزان ما، رانندگی پژوهش و بورس تحصیلی ما، به ما منجر به تدبیر آموزش رمان و روش های یادگیری و افزایش فعالیت های اداری، توسعه و ایجاد ارتباط است.

با شماره های

40+ درجه

استیونس ارائه می دهد بیش از 40 کارشناسی ارشد هستند.

12th در ملت

ذکر شده برای بهترین بازگشت 20 ساله در سرمایه گذاری، فارغ التحصیلی، 2016 PayScale کالج ROI گزارش.

20 برنامه

استیونس تا 20 دکتری خانه است برنامه های در زمینه های بالا تقاضا.

120 گواهینامه

استیونس ارائه می دهد یک انتخاب عظیمی از برنامه های گواهینامه فوق لیسانس است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MScs » از دوره های ارشد بازدید کنید » بازدید کنید Health کارشناسی ارشد » بازدید کنید MBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد در علوم کامپیوتر

Online Campus تمام وقت پاره وقت September 2019 آمریکا Hoboken + {تعداد} بیشتر

دانشجویان تحصیلات تکمیلی در علوم کامپیوتر دانشکده در سطح جهانی که هر دو وسعت و عمق فرصت آموزش و پژوهش در امنیت، زبان های برنامه نویسی، گرافیک و چشم انداز، مهندسی نرم افزار و شبکه های کامپیوتری فراهم می کند بپیوندید. دانشکده منتشر شده در مجلات بالا، دریافت کمک های مالی از سازمان های رقابتی ترین، و همکاری به طور منظم با همکاران در سراسر بیشتر منطقه شهر نیویورک است. [+]

دانشجویان تحصیلات تکمیلی در علوم کامپیوتر دانشکده در سطح جهانی که هر دو وسعت و عمق فرصت آموزش و پژوهش در امنیت، زبان های برنامه نویسی، گرافیک و چشم انداز، مهندسی نرم افزار و شبکه های کامپیوتری فراهم می کند بپیوندید. دانشکده منتشر شده در مجلات بالا، دریافت کمک های مالی از سازمان های رقابتی ترین، و همکاری به طور منظم با همکاران در سراسر بیشتر منطقه شهر نیویورک است.

محققان این دانشگاه با شرکت های مانند مایکروسافت، آی بی ام، گوگل، آزمایشگاه های بل، AT & T آزمایشگاه، و دیگر آزمایشگاه های صنعت و معدن بالا مشورت کنید. درجه MS با غلظت اختیاری آموزشی نخبگان برای هر دو مشاغل حرفه ای و مطالعه بیشتر و یا پژوهش در دانشگاه ها فراهم می کند.... [-]


کارشناسی ارشد در مهندسی عمران

Campus September 2019 آمریکا Hoboken

در استیونس، برنامه استاد مهندسی عمران فراتر از تحصیل در رشته تئوری می رود و در تحقیق و کاربرد عملی اصول مهندسی است. قرار گرفتن در قلب منطقه شهری اجازه می دهد تا دانش آموزان فارغ التحصیل برای کشف صنعت و به دست آوردن تجربه عملی در حالی که تحصیل. تحصیلات تکمیلی است تنگاتنگی با فعالیت های پژوهشی اعضای هیئت علمی مرتبط، هماهنگی با چهار غلظت هایی که در برنامه کارشناسی ارشد ارائه شده است. [+]

حرفه ای مهندسی عمران امروز باید سیستم امن، پایدار، زیبا و جذاب، کارآمد و ساختاری صدا برای استفاده عمومی و خصوصی را توسعه دهد. از آنجا که مهندسین عمران خواسته می شود به کار بر روی پروژه های بزرگ از طبیعت میان رشته ای، آنها باید قادر به کار در تیم ها و برقراری ارتباط موثر در حالی که حفظ استانداردهای اخلاقی عمل حرفه ای باشد. مدرک کارشناسی ارشد نشان می دهد تعهد به درست و درک برتر از نظم و انضباط است که می تواند در بازار کار بسیار سودمند.... [-]


کارشناسی ارشد در هوش کسب و کار و تجزیه و تحلیل

Campus تمام وقت پاره وقت September 2019 آمریکا Hoboken

بقا در بازار امروز خواستار حرفه ای که ترکیب اشتیاق به نوآوری با توانایی تجزیه و تحلیل و تفسیر حجم زیادی از داده ها. [+]

بقا در بازار امروز خواستار حرفه ای که ترکیب اشتیاق به نوآوری با توانایی تجزیه و تحلیل و تفسیر حجم زیادی از داده ها.

اما تعداد کمی از مدیران دارای آموزش های فنی به موفقیت منجر شود هجوم سازمان خود را به فن آوری های مانند توییتر، فیس بوک و اینترنت از چیزهایی. که برگ آن شرکت قادر به سرمایه گذاری بر روی فرصت های بی حد و حصر در دسترس از طریق این ابزار جهانی در دسترس و داده های بی پایان آنها فراهم کند.... [-]


کارشناسی ارشد(MSc)

کارشناس ارشد مهندسی زیستی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Hoboken

استاد علوم در مهندسی زیستی است برای دانش آموزان که دارای یک پس زمینه علوم قوی، و که می خواهند مهارت های مورد نیاز برای توسعه مواد و دستگاه های در تقاطع زندگی علم و مهندسی مانند طراحی شده است. کارشناسی ارشد در مهندسی زیستی دانش آموزان آماده برای ورود به بیوتکنولوژی، دارویی، دستگاه های پزشکی و یا علم زندگی صنعتی. همچنین آنها را برای دکترا آماده در زیست شناسی، مهندسی زیستی، و یا رشته مرتبط و همچنین آماده سازی برای دیگر مشاغل بهداشت حرفه ای. [+]

استاد علوم در مهندسی زیستی است برای دانش آموزان که دارای یک پس زمینه علوم قوی، و که می خواهند مهارت های مورد نیاز برای توسعه مواد و دستگاه های در تقاطع زندگی علم و مهندسی مانند طراحی شده است. کارشناسی ارشد در مهندسی زیستی دانش آموزان آماده برای ورود به بیوتکنولوژی، دارویی، دستگاه های پزشکی و یا علم زندگی صنعتی. همچنین آنها را برای دکترا آماده در زیست شناسی، مهندسی زیستی، و یا رشته مرتبط و همچنین آماده سازی برای دیگر مشاغل بهداشت حرفه ای. ... [-]