توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره استیونس

هفت هزار دانش آموز، 300 دانشکده. یکی از جواهرات دانشگاه، در کنار یک شهر شگفت انگیز، در یک دانشگاه عالی رتبه سوم. ایده های بی شماری. سوالات بی نهایت و پاسخ آن مهم است. این استیونس است

پرشور برای (من) امکان پذیر است

در موسسه فن آوری استیونز، غیر ممکن شدن امکان پذیر است. ما جرقه یک ایده را می گیریم و آن را واقعی می سازیم.

دانش آموزان ما در تیم های بین رشته ای با هم کار می کنند تا محصولات جدید، راه حل ها و خدمات جدیدی ایجاد کنند. اعضای هیات علمی ما تحقیقات پیشگامانه ای را انجام می دهند که برنامه ریزی و سیاست را بهتر می کند. بهبود سلامت و درمان؛ درک ما از سوالات انتقادی را ایجاد می کند؛ بینش مفیدی به دست می دهد؛ و باعث می شود زندگی امن تر، امن تر و راحت تر باشد. شرکای ما در صنعت با ما کار می کنند تا کسب و کار را تغییر دهند، آینده را ایجاد کرده و با چالش های بزرگ روبرو شوند.

در یک پردیس تپه سبز، فقط اندازه مناسب و درست در سرتاسر رودخانه از شهر نیویورک، نسل های بعدی رهبران و متفکران - رویایان و کارفرمایان را آموزش می دهیم تا با ذهنشان آشنا شوند، بلکه قلب خود را دنبال کنند. ما آنها را به نوآوری، پیش بینی، همکاری می آموزیم. ما آنها را برای شغل و آموزش بیشتر آماده می کنیم، آنها را آماده می سازیم تا در دنیای واقعی وارد و رشد کنند. و آنها رشد می کنند، تماشایی.113232_people-woman-coffee-meeting.jpgتصاویر پس زمینه عکس / Pexels

تفاوت استیونز

آموزش استیونز منحصر به فرد است. ما چالش ها و آمادگی دانشجویان را در راه هایی که هیچ وقت نمی دانستیم. ما آموزش می دهیم که چگونه از طریق همکاری، بزرگترین دستاورد ها به دست می آید. با گذشت زمان فارغ التحصیلان از درون ما عبور کرده اند، کار گروهی، مدیریت پروژه، فشار و امید را تجربه کرده اند. و آنها آمادۀ دستیابی به آینده هستند که همیشه پیش بینی کرده اند.

چشم انداز برای موفقیت

نریمان فروردین، رئیس جمهور استیونز از ژوئیه 2011 به دانشگاه خدمت کرده است. با کابینه او، هیئت امناء استیونز و شورای رهبری مشاوره و تحت هدایت یک برنامه دقیق 10 ساله استراتژیک، رهبری او نشان دهنده تعهد استیونس برای همکاری، تاثیر و استفاده از تکنولوژی برای حل مشکل ترین چالش های جامعه.

تحصیلات بر خلاف دیگران

ترکیب منحصر به فرد استیونز از آموزش های تکنولوژیکی و کاربردی برای یادگیری فرصت های دانشجویان ما را برای دنیای واقعی آماده می کند - و استخدام کنندگان متوجه می شوند. ما کارهای کارآفرینی را برای دانشجویان سال اول ارائه می دهیم؛ انتخاب گسترده ای از رشته های بین رشته ای؛ و دسترسی بی نظیر به کارآموزی بسیار عالی و آموزش تعاونی. اکثر افراد سالخورده Stevens نیز در پروژه های کوهنوردی سالانه شرکت می کنند.

دقیقه از منهتن

استیونس در موقعیت ایده آل قرار گرفته است، در یک دانشگاه عالی رتبه 3 (Hoboken) و مستقر در رودخانه هادسون از شهر نیویورک - مرکز مالی و فرهنگی جهان و مرکز نوآوری نوآوری های فناوری قرار گرفته است. پردیس هیلپت 55 هکتار، فقط چند دقیقه از شهر توسط قطار، اتوبوس یا کشتی؟ در حال حاضر دسترسی به فرصت است

تحقیق که باعث تفاوت می شود

سیل طوفان ها بیماری آلزایمر. سرطان پستان هکرها محققان استیونز سؤالات سختی را مطرح می کنند، رویکرد های جدید را امتحان می کنند، اقدامات اضافی را دنبال می کنند و برنامه های دنیای واقعی را توسعه می دهند که تفاوت های حیاتی را به وجود می آورند - زندگی را حفظ می کند، حفظ حریم خصوصی، کمک به تصمیم گیری های بهتر مردم و اطمینان از امن تر، سالم تر، جهان

ستون های تحقیق پایه

استیونز تحقیقات پیشرو در طیف گسترده ای از رشته های انتقادی را انجام می دهد. این دانشگاه تصمیم گرفته است تا تمرکز خاصی را بر روی شش ستون بنیادی خاصی که Stevens در حال حاضر دارای تخصص پیشرو است، انجام دهد.

کار در این زمینه های استراتژیک برای برنامه ریزی، حکومتداری، توسعه زیرساخت ها و فن آوری ملی و جهانی، و نیز ایمنی، امنیت و رفاه منطقه ای، ملی و بین المللی اهمیت خواهد داشت. بنابراین، استیونز در مشارکت های پویا در این حوزه های خاص مشارکت های متفاوتی را در دانشگاه، صنعت و دولت درگیر خواهد کرد. دانشگاه از طریق همکاری پژوهش های میان رشته ای و مشارکت های خارجی، به حداکثر رساندن تاثیر اجتماعی خود در این زمینه ها ادامه خواهد داد.

هوش مصنوعی، یادگیری ماشین

استیونز تحقیقاتی در زمینه هوش مصنوعی، یادگیری ماشین و امنیت سایبر را با برنامه های کاربردی برای رمز عبور، دستگاه و امنیت شبکه، مراقبت های بهداشتی، اطلاعات مالی و امنیت داخلی در میان دیگر مناطق انجام می دهد.

مهندسی پزشکی، بهداشت و درمان

استیونس از طریق مرکز بین المللی رشته ای برای نوآوری های بهداشتی (CHI) در زمینه های پژوهشی کلیدی به سمت بهره وری آینده بیماران در سراسر جهان کار می کند.

سیستم های پیچیده

صفحه مرکز سیستم های مجتمع

علوم اطلاعات و سیستم های اطلاعاتی

دانشمندان داده های استیونز، انفجار داده های بزرگ تولید شده توسط دستگاه ها و تجزیه و تحلیل ها را کشف می کنند و منافع جدید و تکنولوژی های تصمیم گیری را تولید می کنند.

سیستم های مالی

تحقیقات استیونس توسط مرکز مالی مالی هانلون، یک مرکز تحقیقاتی و مالی پیشرفته، توسط تمامی مراکز مالی، از جمله مقررات، پیشگیری و راهبرد سرمایه گذاری، به کار رفته است.

انعطاف پذیری

استیونز رهبر بین المللی در تحقیقات انعطاف پذیری ساحلی و شهرنشینی، مطالعه رانندگی و بحث در مورد حفاظت از جوامع ساحلی از اثرات تغییرات اقلیمی است. ما همچنین تحقیقات پایدار و انرژی قابل توجهی را انجام می دهیم.113233_photo-1523240795612-9a054b0db644.jpgپریسیکلا دو پریز / Unsplash

رهبری

موسسه فناوری استیونز موسسه تحقیقاتی خصوصی است. استیونز موسسه فناوری توسط قانون مجلس نیوجرسی در سال 1870 ایجاد شد و به عنوان یک سازمان معاف از مالیات تحت بخش 501 (ج) (3) قانون درآمد داخلی عمل می کند. استیونس به عنوان یک نهاد خصوصی، توسط هیئت امناء تحت نظارت دانشگاه و رئیس جمهور آن اداره می شود.

حکومت

وکلای استیونز موسسه فناوری، به عنوان یک دانشگاه خصوصی، طبق قوانین و مقررات و مقررات و مقررات و رویه هایی که از سوی موسسه به موقع اتخاذ می شود، عمل می کند. هیئت امناء به طور منظم با هم ملاقات می کند و ساختار کمیته های هیئت مدیره را که در قوانین و مقررات برای هر کمیته مشخص شده است، حفظ می کند. کتابخانه سیاست مخزن بسیاری از سیاست های اتخاذ شده توسط موسسه است و به صورت منظم به روز می شود.

استیونز رهبری

رئیس هیئت امناء، رییس موسسه فناوری استیونز مسئول نظارت بر امور دانشگاه و نظارت بر پیشرفت در جهت اهداف استراتژیک دانشگاه است. رییس جمهور با نزدیک شدن به پروتستان، که همه برنامه های دانشگاهی را نظارت می کند و مسئولیت های رئیس جمهور را در غیاب رئیس جمهور بر عهده دارد، و معاونان رییس جمهور که منجر به جدایی اداری عمده در دانشگاه می شوند، کار می کند.

فراتر از کلاس درس

تجربه دانشجویان استیونز بسیار بیشتر از وقت کلاس و تحقیقات در آزمایشگاه است. این دانشگاه این تیم و دو و میدانی را ارائه می دهد؛ بیش از 100 باشگاه دانشجویی؛ یک برنامه منظم از صحنه، موسیقی و دیگر هنرها؛ و بسیاری از فرصت های دیگر برای رشد شخصی، ایجاد جامعه و دوستی جدید.

بالا بردن بازی آنها

دانشجویان استیونز ورزشکاران از کلیشه های یک بعدی دفاع می کنند و در رقابت ها رشد می کنند. ترکیب شطرنج، شخصیت و گریم، آنها در بالاترین سطوح در 26 ورزش حومه، با گرفتن مسابقات قهرمانی فردی و تیم NCAA رقابت می کنند.

گرفتن یک کمان

تئاتر درام که با شرایط انسانی صحبت می کند. سبک برادوی نشان می دهد که روح ما را بلند می کند گروه های موسیقی که قلب های ما را آواز می خوانند. در استیونز، ما اعتقاد داریم که توانایی خلاقانه برای حل مشکلات، همراه با اشتیاق به هنر است. و زنان و مردان چند استعداد استیونس که بدون سر و صدا از امکانات هنری کاوش می کنند، این انرژی خلاق را به تصویر می کشد.

تغییر نمایندگان

برابری درآمد پایداری زیست محیطی. اصلاحات آموزشی دانش آموزان استیونز محتوا برای نشستن در حاشیه نیستند. با در نظر گرفتن نقش شهروند و رهبر، آنها سازندگان تغییراتی هستند که قصد ایجاد تغییر در جامعه گسترده ای را دارند که در آن زندگی می کنند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

در مسیر سریع برای تاثیر گذاری در یکی از سریعترین رشته های امروز در حال رشد با مدرک کارشناسی ارشد در یادگیری ماشین. ... [+]

بررسی اجمالی

در مسیر سریع برای تاثیر گذاری در یکی از سریعترین رشته های امروز در حال رشد با مدرک کارشناسی ارشد در یادگیری ماشین.

برنامه کارشناسی ارشد کامپیوتر یادگیری پایه های نظری و عملی ضروری است که باید در خط مقدم پیشرفت در انقلاب تکنولوژیکی بعدی قرار گیرد. پیشرفت های انجام شده در یادگیری ماشین و رشته های مرتبط به زودی هر قطعه فناوری را لمس می کند و یک درجه پیشرفته را یکی از ضروریات مهم برای موفقیت حرفه ای می کند.... [-]

آمریکا هابوکن
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

یک درجه تقاضا در یک زمینه در حال رشد سریع به دست آورید. برنامه کارشناسی ارشد سی بی سی در استیونز به طور خاص طراحی شده است تا دانش آموزان را برای مراقبت از زیرساخت های اطل ... [+]

بررسی اجمالی

یک درجه تقاضا در یک زمینه در حال رشد سریع به دست آورید. برنامه کارشناسی ارشد سی بی سی در استیونز به طور خاص طراحی شده است تا دانش آموزان را برای مراقبت از زیرساخت های اطلاعاتی پیچیده ما در دولت و صنعت آموزش دهد.

برنامه کارشناسی ارشد امنیت سایبری برای حرفه ای های امنیتی طراحی شده است که به دنبال درک عمیق از دانش فنی مربوط به امنیت اطلاعات و همچنین قدردانی از جنبه های سازمانی، اجتماعی، مدیریتی و قانونی امنیت و حریم خصوصی است.... [-]

آمریکا هابوکن
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

با توجه به پیشرفت های علمی و اتصالات حرفه ای، به یک متخصص با تجربه ای تبدیل شوید. ... [+]

بررسی اجمالیمهندسی رایانه

با توجه به پیشرفت های علمی و اتصالات حرفه ای، به یک متخصص با تجربه ای تبدیل شوید.

برنامه کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر دانشجویان را برای تخصص در سیستم های کامپیوتری، سیستم های زمان واقعی و جاسازی شده، ارتباطات و شبکه های داده، طراحی سیستم دیجیتال، پردازش تصویر و چند رسانه ای، سیستم های اطلاعاتی، امنیت اطلاعات و سیستم های هوشمند، آماده می کند. این برنامه دانش آموزان را برای حرفه ای در زمینه مهندسی کامپیوتر که نیاز به دانش پیشرفته و تخصصی دارد، آموزش می دهد. در نهایت، موفقیت های چشمگیری در توسعه سخت افزار و نرم افزار تحت کمربند شما - و همچنین شهرت بسیار محترم مدرک مهندسی استیونس برخوردار خواهید بود.... [-]

آمریکا هابوکن
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

دانستن دانش نظری و مهارت های عملی لازم برای تجزیه و تحلیل داده های بزرگ برای کاربرد کاربردی در کسب و کار و فن آوری. ... [+]

بررسی اجمالی

دانستن دانش نظری و مهارت های عملی لازم برای تجزیه و تحلیل داده های بزرگ برای کاربرد کاربردی در کسب و کار و فن آوری.

تقاضا برای دانشمندان داده که می توانند اطلاعات را از ثروت اطلاعاتی که از طریق تکنولوژی های مدرن در دسترس قرار می گیرند برای کمک به تصمیم گیری آگاهانه در حال افزایش است. برنامه استادان علوم اطلاعات در استیونز، دانش تئوری و مهارت های عملی مورد نیاز برای مقابله با جمع آوری، تجزیه و تحلیل، و مدل سازی اطلاعات همراه با چالش های مربوط به نتیجه گیری و پیش بینی را لازم است.... [-]

آمریکا هابوکن
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

تعداد کمی از مدیران با توجه به تخصص فنی، مشارکت کسب و کار را با هم تلفیق می کنند تا سازمان خود را به دوران دیجیتالی هدایت کنند که در آن ارزش از طریق هوش مصنوعی، یادگیری ع ... [+]

بررسی اجمالی

تعداد کمی از مدیران با توجه به تخصص فنی، مشارکت کسب و کار را با هم تلفیق می کنند تا سازمان خود را به دوران دیجیتالی هدایت کنند که در آن ارزش از طریق هوش مصنوعی، یادگیری عمیق و تجزیه و تحلیل پیش بینی شده ایجاد می شود.

هوش کسب و کار

برنامه درسی مفاهیم را در خط مقدم انقلاب داده ها - یادگیری ماشین، پردازش زبان، معدن وب، بهینه سازی و تجزیه و تحلیل ریسک را پوشش می دهد. کلاسها در حال بررسی مفاهیم کلیدی کسب و کار در حالی که فراتر از مبانی در R، SAS، Hadoop، Python و Sparc هستند. این برنامه به یک تجربه سنگی تبدیل می شود که در آن شما در یک پروژه با استفاده از داده های واقعی تحت هدایت یک مربی صنعتی کار خواهید کرد.... [-]

آمریکا هابوکن
درخواست اطلاعات
تمام وقت
پاره وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

استیونز با ارائه یکی از اولین برنامه های تحصیلات تکمیلی در کشور برای بررسی برنامه های کاربردی AI برای مهندسی، از طریق هوش مصنوعی، مرزهای جدیدی را طی می کند. ... [+]

بررسی اجمالی

استیونز با ارائه یکی از اولین برنامه های تحصیلات تکمیلی در کشور برای بررسی برنامه های کاربردی AI برای مهندسی، از طریق هوش مصنوعی، مرزهای جدیدی را طی می کند.

در برنامه کارشناسی ارشد هوش مصنوعی کاربردی، دانشجویان تحصیلات تکمیلی زمینه ای قوی در زمینه های نظری و الگوریتم توسعه هوش مصنوعی و یادگیری عمیق با درک کامل از برنامه های مختلف مهندسی ایجاد می کنند. دانش آموزان ترکیبی از مهارت های نرم افزاری و سخت افزاری را که در حوزه های متعدد مهندسی قابل استفاده هستند یاد خواهند گرفت.... [-]

آمریکا هابوکن
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

رهبران سیستم های توانمند، با دانش فنی برای طراحی سیستم های برش لبه و مهارت های کارکردن و نگهداری آنها در یک محیط تجاری و سیاستی به طور فزاینده پیچیده، در سطح جهانی، در تق ... [+]

بررسی اجمالی

رهبران سیستم های توانمند، با دانش فنی برای طراحی سیستم های برش لبه و مهارت های کارکردن و نگهداری آنها در یک محیط تجاری و سیاستی به طور فزاینده پیچیده، در سطح جهانی، در تقاضای قرن بیست و یکم هستند.

به عنوان بزرگترین ارائه دهنده آموزش سیستم های مهندسی سیستم به دولت فدرال ایالات متحده و صنایع در سراسر جهان، استاد مهندسی در مهندسی سیستم از دانشکده سیستم ها و شرکت ها مهارت های چند رشته ای و رویکردهای مورد نیاز برای معماری، طراحی و مدیریت سیستم های پیچیده فنی و فرایندها را آموزش می دهد در سراسر چرخه زندگی خود.... [-]

آمریکا هابوکن
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

مهارت های قدرتمندی را در هر دو مهندسی ساخت و ساز و مدیریت کسب و کار بدست آورید و آماده باشید که منجر به پروژه های بزرگ در سراسر جهان شوید. ... [+]

بررسی اجمالی

مهارت های قدرتمندی را در هر دو مهندسی ساخت و ساز و مدیریت کسب و کار بدست آورید و آماده باشید که منجر به پروژه های بزرگ در سراسر جهان شوید.

برنامه مهندسی ساخت و ساز و کارشناسی ارشد مدیریت برای تقویت آموزش فنی و توسعه مهارت ها در مدیریت هزینه ها، محدودیت های زمانی، کیفیت و کنترل ایمنی در حالی که آماده شدن دانش آموزان برای رهبری پروژه های ساخت و ساز جهانی است.

استیونز یکی از تنها چند دانشگاه در منطقه نیویورک است تا این برنامه پیشرفته را ارائه دهد - و شاید تنها دانشگاهی در منطقه با توجه ویژه به پروژه های بزرگ. تا زمانی که فارغ التحصیل شدید، مهارت های رهبری رقابتی خواهید داشت تا به شما در پیروی یک رشته اجرایی در صنعت ساخت و ساز جهانی بپردازید.... [-]

آمریکا هابوکن
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

برنامه کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک در استیونز به شما یک لبه در حرفه ای فزاینده رقابت می دهد که در آن تسلط بر مهارت های تحقیق، طراحی، تولید و تست، همانند ایده بزرگ بعدی مه ... [+]

بررسی اجمالی

آینده را در یک برنامه طراحی شده برای ترویج موفقیت خود ساخت.

برنامه کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک در استیونز به شما یک لبه در حرفه ای فزاینده رقابت می دهد که در آن تسلط بر مهارت های تحقیق، طراحی، تولید و تست، همانند ایده بزرگ بعدی مهم است.

این برنامه بر روی تکنیک هایی است که ایجاد یکپارچه محصولات را از طریق درک علمی از مواد مهندسی و فرایندهای تولید را قادر می سازد و شما را برای حل مشکلات پیچیده مهندسی، موقعیت های فناوری در حال ظهور، هدایت توسعه محصولات با کیفیت بالا، مدیریت پروژه ها و حفظ استانداردهای دقیق در یک اقتصاد همیشه در حال تحول.... [-]

آمریکا هابوکن
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MSc)

Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار در مورد ایجاد سیستم های نرم افزاری قابل اعتماد، پاسخگو، ایمن و مطمئن است که صنعت و جامعه را به جلو در جهان به طور فزاینده ای متصل می کند. د ... [+]

بررسی اجمالی

کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار در مورد ایجاد سیستم های نرم افزاری قابل اعتماد، پاسخگو، ایمن و مطمئن است که صنعت و جامعه را به جلو در جهان به طور فزاینده ای متصل می کند. در برنامه مهندسی نرم افزار ما در مورد چرخه عمر چرخه و نحوه ساخت محصولات پایدار یاد خواهید گرفت. شما مجموعه مهارت هایی را برای طراحی، ساخت، تست و نگهداری سیستم های نرم افزاری و مدیریت پروژه های نرم افزاری با بهره وری مطلوب به دست خواهید آورد.... [-]

آمریکا هابوکن
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
Castle Point Terrace,1
07030 هابوکن, نیوجرسی, آمریکا