Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره استیونس

هفت هزار دانش آموز، 300 دانشکده. یکی از جواهرات دانشگاه، در کنار یک شهر شگفت انگیز، در یک دانشگاه عالی رتبه سوم. ایده های بی شماری. سوالات بی نهایت و پاسخ آن مهم است. این استیونس است

پرشور برای (من) امکان پذیر است

در موسسه فن آوری استیونز، غیر ممکن شدن امکان پذیر است. ما جرقه یک ایده را می گیریم و آن را واقعی می سازیم.

دانش آموزان ما در تیم های بین رشته ای با هم کار می کنند تا محصولات جدید، راه حل ها و خدمات جدیدی ایجاد کنند. اعضای هیات علمی ما تحقیقات پیشگامانه ای را انجام می دهند که برنامه ریزی و سیاست را بهتر می کند. بهبود سلامت و درمان؛ درک ما از سوالات انتقادی را ایجاد می کند؛ بینش مفیدی به دست می دهد؛ و باعث می شود زندگی امن تر، امن تر و راحت تر باشد. شرکای ما در صنعت با ما کار می کنند تا کسب و کار را تغییر دهند، آینده را ایجاد کرده و با چالش های بزرگ روبرو شوند.

در یک پردیس تپه سبز، فقط اندازه مناسب و درست در سرتاسر رودخانه از شهر نیویورک، نسل های بعدی رهبران و متفکران - رویایان و کارفرمایان را آموزش می دهیم تا با ذهنشان آشنا شوند، بلکه قلب خود را دنبال کنند. ما آنها را به نوآوری، پیش بینی، همکاری می آموزیم. ما آنها را برای شغل و آموزش بیشتر آماده می کنیم، آنها را آماده می سازیم تا در دنیای واقعی وارد و رشد کنند. و آنها رشد می کنند، تماشایی.113232_people-woman-coffee-meeting.jpgتصاویر پس زمینه عکس / Pexels

تفاوت استیونز

آموزش استیونز منحصر به فرد است. ما چالش ها و آمادگی دانشجویان را در راه هایی که هیچ وقت نمی دانستیم. ما آموزش می دهیم که چگونه از طریق همکاری، بزرگترین دستاورد ها به دست می آید. با گذشت زمان فارغ التحصیلان از درون ما عبور کرده اند، کار گروهی، مدیریت پروژه، فشار و امید را تجربه کرده اند. و آنها آمادۀ دستیابی به آینده هستند که همیشه پیش بینی کرده اند.

چشم انداز برای موفقیت

نریمان فروردین، رئیس جمهور استیونز از ژوئیه 2011 به دانشگاه خدمت کرده است. با کابینه او، هیئت امناء استیونز و شورای رهبری مشاوره و تحت هدایت یک برنامه دقیق 10 ساله استراتژیک، رهبری او نشان دهنده تعهد استیونس برای همکاری، تاثیر و استفاده از تکنولوژی برای حل مشکل ترین چالش های جامعه.

تحصیلات بر خلاف دیگران

ترکیب منحصر به فرد استیونز از آموزش های تکنولوژیکی و کاربردی برای یادگیری فرصت های دانشجویان ما را برای دنیای واقعی آماده می کند - و استخدام کنندگان متوجه می شوند. ما کارهای کارآفرینی را برای دانشجویان سال اول ارائه می دهیم؛ انتخاب گسترده ای از رشته های بین رشته ای؛ و دسترسی بی نظیر به کارآموزی بسیار عالی و آموزش تعاونی. اکثر افراد سالخورده Stevens نیز در پروژه های کوهنوردی سالانه شرکت می کنند.

دقیقه از منهتن

استیونس در موقعیت ایده آل قرار گرفته است، در یک دانشگاه عالی رتبه 3 (Hoboken) و مستقر در رودخانه هادسون از شهر نیویورک - مرکز مالی و فرهنگی جهان و مرکز نوآوری نوآوری های فناوری قرار گرفته است. پردیس هیلپت 55 هکتار، فقط چند دقیقه از شهر توسط قطار، اتوبوس یا کشتی؟ در حال حاضر دسترسی به فرصت است

تحقیق که باعث تفاوت می شود

سیل طوفان ها بیماری آلزایمر. سرطان پستان هکرها محققان استیونز سؤالات سختی را مطرح می کنند، رویکرد های جدید را امتحان می کنند، اقدامات اضافی را دنبال می کنند و برنامه های دنیای واقعی را توسعه می دهند که تفاوت های حیاتی را به وجود می آورند - زندگی را حفظ می کند، حفظ حریم خصوصی، کمک به تصمیم گیری های بهتر مردم و اطمینان از امن تر، سالم تر، جهان

ستون های تحقیق پایه

استیونز تحقیقات پیشرو در طیف گسترده ای از رشته های انتقادی را انجام می دهد. این دانشگاه تصمیم گرفته است تا تمرکز خاصی را بر روی شش ستون بنیادی خاصی که Stevens در حال حاضر دارای تخصص پیشرو است، انجام دهد.

کار در این زمینه های استراتژیک برای برنامه ریزی، حکومتداری، توسعه زیرساخت ها و فن آوری ملی و جهانی، و نیز ایمنی، امنیت و رفاه منطقه ای، ملی و بین المللی اهمیت خواهد داشت. بنابراین، استیونز در مشارکت های پویا در این حوزه های خاص مشارکت های متفاوتی را در دانشگاه، صنعت و دولت درگیر خواهد کرد. دانشگاه از طریق همکاری پژوهش های میان رشته ای و مشارکت های خارجی، به حداکثر رساندن تاثیر اجتماعی خود در این زمینه ها ادامه خواهد داد.

هوش مصنوعی، یادگیری ماشین

استیونز تحقیقاتی در زمینه هوش مصنوعی، یادگیری ماشین و امنیت سایبر را با برنامه های کاربردی برای رمز عبور، دستگاه و امنیت شبکه، مراقبت های بهداشتی، اطلاعات مالی و امنیت داخلی در میان دیگر مناطق انجام می دهد.

مهندسی پزشکی، بهداشت و درمان

استیونس از طریق مرکز بین المللی رشته ای برای نوآوری های بهداشتی (CHI) در زمینه های پژوهشی کلیدی به سمت بهره وری آینده بیماران در سراسر جهان کار می کند.

سیستم های پیچیده

صفحه مرکز سیستم های مجتمع

علوم اطلاعات و سیستم های اطلاعاتی

دانشمندان داده های استیونز، انفجار داده های بزرگ تولید شده توسط دستگاه ها و تجزیه و تحلیل ها را کشف می کنند و منافع جدید و تکنولوژی های تصمیم گیری را تولید می کنند.

سیستم های مالی

تحقیقات استیونس توسط مرکز مالی مالی هانلون، یک مرکز تحقیقاتی و مالی پیشرفته، توسط تمامی مراکز مالی، از جمله مقررات، پیشگیری و راهبرد سرمایه گذاری، به کار رفته است.

انعطاف پذیری

استیونز رهبر بین المللی در تحقیقات انعطاف پذیری ساحلی و شهرنشینی، مطالعه رانندگی و بحث در مورد حفاظت از جوامع ساحلی از اثرات تغییرات اقلیمی است. ما همچنین تحقیقات پایدار و انرژی قابل توجهی را انجام می دهیم.113233_photo-1523240795612-9a054b0db644.jpgپریسیکلا دو پریز / Unsplash

رهبری

موسسه فناوری استیونز موسسه تحقیقاتی خصوصی است. استیونز موسسه فناوری توسط قانون مجلس نیوجرسی در سال 1870 ایجاد شد و به عنوان یک سازمان معاف از مالیات تحت بخش 501 (ج) (3) قانون درآمد داخلی عمل می کند. استیونس به عنوان یک نهاد خصوصی، توسط هیئت امناء تحت نظارت دانشگاه و رئیس جمهور آن اداره می شود.

حکومت

وکلای استیونز موسسه فناوری، به عنوان یک دانشگاه خصوصی، طبق قوانین و مقررات و مقررات و مقررات و رویه هایی که از سوی موسسه به موقع اتخاذ می شود، عمل می کند. هیئت امناء به طور منظم با هم ملاقات می کند و ساختار کمیته های هیئت مدیره را که در قوانین و مقررات برای هر کمیته مشخص شده است، حفظ می کند. کتابخانه سیاست مخزن بسیاری از سیاست های اتخاذ شده توسط موسسه است و به صورت منظم به روز می شود.

استیونز رهبری

رئیس هیئت امناء، رییس موسسه فناوری استیونز مسئول نظارت بر امور دانشگاه و نظارت بر پیشرفت در جهت اهداف استراتژیک دانشگاه است. رییس جمهور با نزدیک شدن به پروتستان، که همه برنامه های دانشگاهی را نظارت می کند و مسئولیت های رئیس جمهور را در غیاب رئیس جمهور بر عهده دارد، و معاونان رییس جمهور که منجر به جدایی اداری عمده در دانشگاه می شوند، کار می کند.

فراتر از کلاس درس

تجربه دانشجویان استیونز بسیار بیشتر از وقت کلاس و تحقیقات در آزمایشگاه است. این دانشگاه این تیم و دو و میدانی را ارائه می دهد؛ بیش از 100 باشگاه دانشجویی؛ یک برنامه منظم از صحنه، موسیقی و دیگر هنرها؛ و بسیاری از فرصت های دیگر برای رشد شخصی، ایجاد جامعه و دوستی جدید.

بالا بردن بازی آنها

دانشجویان استیونز ورزشکاران از کلیشه های یک بعدی دفاع می کنند و در رقابت ها رشد می کنند. ترکیب شطرنج، شخصیت و گریم، آنها در بالاترین سطوح در 26 ورزش حومه، با گرفتن مسابقات قهرمانی فردی و تیم NCAA رقابت می کنند.

گرفتن یک کمان

تئاتر درام که با شرایط انسانی صحبت می کند. سبک برادوی نشان می دهد که روح ما را بلند می کند گروه های موسیقی که قلب های ما را آواز می خوانند. در استیونز، ما اعتقاد داریم که توانایی خلاقانه برای حل مشکلات، همراه با اشتیاق به هنر است. و زنان و مردان چند استعداد استیونس که بدون سر و صدا از امکانات هنری کاوش می کنند، این انرژی خلاق را به تصویر می کشد.

تغییر نمایندگان

برابری درآمد پایداری زیست محیطی. اصلاحات آموزشی دانش آموزان استیونز محتوا برای نشستن در حاشیه نیستند. با در نظر گرفتن نقش شهروند و رهبر، آنها سازندگان تغییراتی هستند که قصد ایجاد تغییر در جامعه گسترده ای را دارند که در آن زندگی می کنند.

مکان ها

هابوکن

Address
Castle Point Terrace,1
07030 هابوکن, نیوجرسی, آمریکا