Stanford University Graduate School of Business

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه تحصیلات تکمیلی استنفورد مکانی است که هر چیز و همه چیز در آن امکان پذیر است. جایی است که مرزهای دانش فراتر از آنچه تصور می شود ، برداشته می شوند. جایی که ایده ها و دیدگاه های متنوع فقط پذیرفته نمی شوند ، مورد تشویق و استقبال قرار می گیرند.

و در این فضای منحصر به فرد نوآوری و همکاری ، رهبران اصولگرایی ظهور می کنند. دانشکده ، دانشجویان ، کارمندان و فارغ التحصیلان شهامت ریسک پذیری ، اشتیاق به هدایت و انگیزه برای ایجاد تأثیر مثبت - بر خود و جهان را پرورش می دهند.

ماموریت ما

ماموریت ما ایجاد ایده هایی است که درک ما از مدیریت را تعمیق و پیشرفت می کند و با استفاده از آن ایده ها رهبرانی مبتکر ، اصولی و بصیرت را که جهان را تغییر می دهند ، توسعه می دهیم.

ذهنیت ما

در GSB استنفورد ، ما به روح امکانات بی پایان ایمان داریم. بنابراین ، با هم ، شانس می گیریم. ما تفکر متعارف را به چالش می کشیم ، ایده های متنوع را دعوت می کنیم و از آنها استقبال می کنیم و برای تغییر جهان همکاری می کنیم.

این طرز فکر کارآفرینی نوآوری و تحول را ممکن می سازد. این طرز فکر که با سیلیکون ولی بزرگ می شود ، برای همیشه بخشی از DNA ماست. این سس مخفی ماست ؛ تا زمانی که آن را از نزدیک تجربه نکنید ، تا حدی غیر قابل لمس به نظر می رسد - هنگامی که قدم در دانشگاه می گذارید ، یک کلاس را بصورت آنلاین یا در سراسر جهان می گذرانید ، با اعضای هیئت علمی ملاقات می کنید ، با یک دانشجو صحبت می کنید یا ایده می دهید.

مکان ها

استنفورد

Address
Knight Way,655
94305 استنفورد, کالیفرنیا, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها