توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره SPC

فارغ التحصیلان کالج سنت پترزبورگ (SPC) اولا در فلوریدا برای کسب بالاترین درآمد ورودی رتبه اول را کسب می کنند. SPC در سال 1927 به عنوان دانشکده سنت پترزبورگ، اولین کالج دو ساله فلوریدا تاسیس شد. دسترسی، تعالی و حمایت دانشجویی از ویژگی های کالج سن پترزبورگ است. SPC اولین دانشکده دولتی در فلوریدا بود که مدرک لیسانس را به خود اختصاص داد. کالج سنت پترزبورگ برنامه های تحصیلی بیش از 100 درجه و گواهی ارائه می دهد و بسیاری از گواهینامه های نیروی انسانی مورد تایید صنعت با مهارت بالا و با مهارت بالا. ما برنامه درسی حرفه ای را که در ارتباط با کارشناسان صنعت ایجاد شده است ارائه می دهیم تا دانش آموزان بتوانند نیازهای کارفرمایان امروز را برآورده کنند.

اعتباربخشی

کالج سنت پترزبورگ توسط کمیسیون کالج ها و دانشکده ها در کالج جنوبی (SACS-COC) تأیید شده است. بعضی برنامه های آموزشی نیز توسط سازمان های دولتی و ملی مشخص و مورد تایید قرار می گیرند.

رهبری کالج

کالج سنت پترزبورگ یکی از 28 مدرسه در کالج فلوریدا است که دسترسی آزاد را برای دانش آموزان برای تحصیلات و آموزش فراهم می کند که نیازهای کارفرمایان محلی و دولتی را برآورده می کند. در دانشگاه کالج ایالتی فلوریدا، رئیس جمهور، مدیر اجرایی است و مسئولیت اعمال و مدیریت کالج است. رئیس جمهور همچنین به عنوان مدیر اجرایی و دبیرکل شرکت هیئت امنا مشغول به کار است. هر کالج فلوریدا توسط هیئت امناء محلی اداره می شود که قوانینی را که توسط اداره آموزش و پرورش دولتی تدوین شده است، حفظ می کند. این وکلا توسط والی به مدت چهار سال خدمات منصوب می شوند.

118904_pexels-photo-325521.jpegلی کلی / پیکسل

همکاران و همکاران مدنی

کالج سنت پترزبورگ از مشارکت قوی خود با سازمان های اجتماعی، موسسات آموزشی، شهرداری ها و گروه های غیر انتفاعی افتخار می کند.

ماموریت، تعهدات و ارزش های چشم انداز

بیانیه مأموریت

مأموریت کالج سنت پترزبورگ، تقویت دانش آموزان و جامعه ما برای دستیابی به موفقیت و تحرک اقتصادی از طریق تعالی و تعامل دانشگاهی است.

بیانیه چشم انداز

یک کالج برجسته غنی سازی و تقویت زندگی از طریق جامعه مراقبت.

تعهدات کالج چشم انداز

برتری علمی

  • ما آموزش های با کیفیت بالا را برای دانش آموزانمان فراهم خواهیم کرد با ایجاد یک محیط یادگیری نوآورانه و جذاب در یک فرهنگ حمایت کننده و کالج.

تحرک اقتصادی

  • ما فرصتی برای دانش آموزانمان فراهم خواهیم کرد تا برای دستمزدهای با دستمزد، نیازمندیهای حرفه ای و رشد حرفه ای آماده شوند که به موفقیت اقتصادی آنها کمک می کند و کیفیت زندگی در جامعه ما را بهبود می بخشد و همچنین در پایان دوره های نسل فقر کمک می کند.

مشارکت جوامع

  • ما در خدمت به عنوان یک رهبر، سازنده و یک کاتالیزور برای تغییر مثبت، در رفاه و رشد جامعه ما سرمایه گذاری خواهیم کرد. ما این تعهد را با ایجاد مشارکت قوی، مشارکت در آموزش مدنی و مشارکت در اجتماع و پرورش یک جامعه مراقبت از خود حفظ خواهیم کرد.118905_pexels-photo-1246953.jpegrawpixel.com / Pexels

بیانیه های ارزش

موفقیت دانشجو

  • ما معتقدیم دانش آموزان قلب SPC هستند، و ما منابع، تصمیم ها و تلاش ها را برای به دست آوردن توانایی آنها برای موفقیت می یابیم.

تمامیت

  • ما با اعتماد، شفافیت و عدالت از طریق اخلاق شخصی، اخلاقی، و همدلی و همدردی، همکاری می کنیم.

تمرکز جامعه

  • ما از طریق مشارکت جامعه برای ایجاد روابط قوی در سطح محلی و خارج از کشور، اصول مشارکت، خدمات، مشارکت و مسئولیت اجتماعی را توسعه و مدل می کنیم.

رشد و توانمندسازی

  • ما دانش آموزان و Pathways برای پیشرفت شخصی و حرفه ای راه هایی را که فرصت های مداوم برای رهبری، تعامل و پیشرفت را فراهم می کنند روشن می کنیم.

ارتباطات

  • ما روابط باز و صادقانه ایجاد می کنیم تا گفتمان جامع با ذینفعان را برای تصمیم گیری های آگاهانه و شفاف فراهم کنیم.

انصاف

  • ما متعهد هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که تمام ذینفعان آنچه را که باید از طریق تجربیات، سیاست ها، شیوه ها و رفتارهایی که فقط، منصفانه و انعطاف پذیر برای افراد برای دستیابی به پتانسیل کامل خود هستند، دریافت می کنند.

بسیاری از کشورها، یک کالج

در کالج سنت پترزبورگ، دانشجویان بین المللی تنوع فکری و فرهنگی را به محوطه دانشگاه می بریم. ما درک می کنیم که انتخاب یک کالج یک تصمیم بزرگ است و ما می خواهیم به شما کمک کنیم که درست انتخاب کنید. در حال حاضر SPC دارای بیش از 200 دانش آموز از 60 کشور مختلف در سراسر جهان است.

به عنوان یک دانشجوی تحصیل در رشته تحصیلی، می توانید در ایالات متحده با یک ویزای F1 تحصیل کنید یا در کشور خود تحصیل کنید. SPC همچنین برنامه های مختلفی را برای کمک به یادگیری زبان انگلیسی ارائه می دهد. در مورد دستورالعمل های فدرال برای تحصیل در ایالات متحده به عنوان یک دانشجوی بین المللی بیشتر بدانید.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

Address
St. Petersburg College
FL 33733-3489 Saint Petersburg, Florida, آمریکا