توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره St. Ambrose University

زندگی یک دانشگاه پویا

ما بیش از 60 مدرک را با انعطاف پذیری برای ترکیب رشته های اصلی، افراد زیر سن قانونی و ترجیحات مربوط به علاقه های شما ارائه می دهیم. چه چیز بیشتر، جامعه روحانی ما به خاطر ورزشهای رزمی، رویدادهای خاص و سالن های اقامتی برجسته شناخته شده است.

دانش آموزان SAU از سنت فکری ما کاتولیک و تعهد به عدالت اجتماعی الهام گرفته شده اند. در حقیقت، آنها سالانه هزاران ساعت خدمات داوطلبانه - و بیش از 150،000 ساعت در سال گذشته تنها!

در یک نگاه

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)

در مقوله های دیگر، اخبار ایالات متحده

مکان ما

راست در وسط هر جایی که می خواهید بروید!

St. Ambrose University در داونپورت، آیوا، بخشی از شهرهای چهارگانه واقع شده است - یک منطقه بیابانی (آیووا و ایلینویز) که در منطقه اصلی میشیسایپی واقع شده است که از شرق به غرب اجرا می شود.

چرا SAU

هدف از زندگی خود را در St. Ambrose University

بعضی از دانش آموزان ترجیح می دهند از جمعیت در دانشگاه های بزرگ گمراه شوند. به عنوان یک شخص در دریا از چهره، آنها ممکن است به جهان بیرون بیایند که نمی دانند چه کسانی هستند یا چه زندگی در مورد آنهاست.

اما شما متفاوت است شما می خواهید یک آموزش عالی در یک مدرسه کوچک تر که اساتید شما به نام شما را می دانند، جایی که شما واقعا می توانید در سال اول تحقیقاتی انجام دهید، و جایی که ایمان و تعهد به خدمت به دیگران شما و دوستان خود را در زندگی عمیق تر هدف قرار می دهید. اگر شما این نوع دانشجو هستید، می خواهیم با شما ملاقات کنیم!

منابع علمی یک مدرسه دولتی، دوستیابی یک کالج کوچک

دریافت بهترین از هر دو جهان

سنت آمبروز ده ها تن از رشته ها را ارائه می دهد و یک دانشگاه علمی درجه یک در دانشگاه های بزرگ و کالج های آیووا پیدا می شود. در حقیقت، فرصت های تحصیلی در Ambrose - کارآموزی، تحقیق، یادگیری در دست گرفتن - از میان بسیاری از رقبای مدرسه دولتی و خصوصی ما فراتر رفته است.

اما آنچه ما را از هم جدا می کند، اندازه های کوچک کلاس ما و استادان نزدیک است که شما را می شناسند و به آموزش شما اختصاص داده اند، و فرصت هایی را که ممکن است در کالج های دیگر در شهر های چهارگانه یا دیگر نقاط دیگر دریافت نکنید، فراهم می کند.

ارزشهای آمبروزی بنیاد موفقیت است

SAU مناسب برای شما مناسب است

ارزش های آمبروزی ما برتری تحصیلی و تعهد به هنرهای لیبرال، عدالت اجتماعی و خدمات اجتماعی کمک می کند زمینه کار برای موفقیت شما را به عنوان یک دانش آموز، حرفه ای خود و جهان را به جای بهتر قرار دهید.

130 سال قوی

ما همچنان رشد می کنیم، و شما هم می توانید.

از زمان آغاز آن، سنت امبروز دانشجویان را از تمام ادیان مذهبی، قومیت ها و شرایط اقتصادی استقبال کرد - باز بودن غیرمعمول برای مدارس کاتولیک در آن زمان.

این تاکید بر برنامه های آماده سازی حرفه ای که در زمینه سنت های هنر کاتولیک و لیبرال تدریس شده است، تا امروز به عنوان مرکز اصلی این موسسه محسوب می شود. در طول زمان، سنت هایی مانند ارتباطات نزدیک بین دانشکده ها و دانشجویان و توجه شخصی به اهداف دانش آموز، ایمنی، تعهد به خدمت و هویت کاتولیک، امروز ریشه گرفته و زندگی می کنند.

این دانشگاه در دهه های اخیر به طور قابل ملاحظه ای افزایش یافته است و با آن خدمات و پشتیبانی برای اطمینان از اینکه دانش آموزان، اعضای هیات علمی و کارکنان ما بهترین محیط را برای یادگیری، زندگی و کار فراهم می آورند. کار و تعهد ما به برتری در آموزش و پرورش در حال انجام است.

پیوستن به یک جامعه از آموزگاران متنوع

مأموریت

St. Ambrose University ، مستقل، روحانی و کاتولیک، دانش آموزان خود را قادر می سازد تا از لحاظ ذهنی، معنوی، اخلاقی، اجتماعی، هنری و جسمی خود را برای غنی سازی زندگی خود و زندگی دیگران توسعه دهند.

چشم انداز

سنت آمبروز بعنوان یک دانشگاه پیشرو در غرب میانه ای ریشه در میراث مذهبی و سنت فکری کاتولیک دارد. Ambrosians متعهد به برتری تحصیلی، هنر لیبرال، عدالت اجتماعی و خدمات می باشند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

St. Ambrose University

آیا شما یک متخصص فناوری اطلاعات هستید که می خواهد در مدیریت شرکت یا یک حرفه ای کسب و کار که می خواهد به IT حرکت کند، برنامه منحصر به فرد و کمیاب MSITM ارائه می دهد که می ... [+]

آیا شما یک متخصص فناوری اطلاعات هستید که می خواهد در مدیریت شرکت یا یک حرفه ای کسب و کار که می خواهد به IT حرکت کند، برنامه منحصر به فرد و کمیاب MSITM ارائه می دهد که می تواند به شما در دستیابی به اهداف شما کمک کند.

اگر شما دانشجوی کارشناسی ارشد در یکی از سه برنامه CIS هستید، با مشاور 4 ساله ما تماس بگیرید. شما تنها پنج سال می توانید مدرک کارشناسی و MSITM کسب کنید. شما یک سال زمان و تحصیل را صرفه جویی خواهید کرد.... [-]

آمریکا Davenport
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
3 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
518 W. Locust Street Davenport, IA 52803
Davenport, Iowa, آمریکا