Southwest Minnesota State University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

خوش آمدید به SMSU

Southwest Minnesota State University یک دانشگاه عمومی چهار ساله است که آموزش های با کیفیت عالی را در زمینه هنر و حرفه های لیبرال ارائه می دهد تا شما را برای زندگی ای که شخصا و حرفه ای موفق است آماده کند. SMSU به یک دانشگاه انتخابی با رتبه بندی بالای ملی افزوده شده است و دانشمندان را تولید می کند که رهبران، متفکران و کارآفرینان آینده می شوند. دانش آموزان و هیئت ها به طور یکسان برای شرکت در تجربه «غربی جنوب غربی» غنی می شوند که با آکادمی های قوی شروع می شود، فرصت های اجتماعی و حمایت از موستانگ های دیگر را فراهم می کند. از شما دعوت میکنیم تا به SMSU مراجعه کنید و برای خودتان همه چیزهایی را که ارائه می دهید تجربه کنید.

ماموریت، چشم انداز و ارزش ها

بیانیه ماموریت Southwest Minnesota State University :

" Southwest Minnesota State University دانشجویان را آماده می کند تا با چالش های پیچیده این قرن، به عنوان شهروندان در جوامع محلی و جهانی خود درگیر شوند. برنامه های جامع تحصیلی ما که در سنت های هنر لیبرالی تدریس می شوند، جنوب غربی مینه سوتا به جهان گسترده تر. "

بیانیه چشم انداز:

" Southwest Minnesota State University دانشگاه انتخابی است."

SMSU ارزشهای اصلی یادگیری تحول گرایی را بر مبنای تعالی، مشارکت مدنی و اجتماعی، تنوع و آگاهی جهانی و مسائل زیستمحیطی پایداری و مدیریت استوار می کند:

تعالی و نوآوری

هیات علمی و کارکنان SMSU ایجاد و پشتیبانی از یک محیط یادگیری محور با محوریت با کیفیت بالا را فراهم می کند

  • دانشجویان را آماده می کند تا چالش های پیچیده این قرن را به عنوان شهروندان در جوامع محلی و جهانی خود درگیر کنند؛
  • دانش آموزان را با مهارت و دانش به دانش آموزان مادام العمر آموزش می دهد

مشارکت مدنی و جامعه

هیات علمی SMSU و کارکنان درگیر فعالیت های این شرکت هستند و حمایت می کنند

  • ترویج فرصت های مشارکت مدنی که شهرت SMSU را به عنوان یک موسسه محلی، منطقه ای و جهانی در سطح بین المللی افزایش می دهد
  • ایجاد مشارکت دو طرف سودمند در سراسر منطقه و ایالت ما
  • ارائه فرصت های غنی برای یادگیری که فراتر از تنظیمات سنتی کلاس درس و آزمایشگاه است

تنوع و آگاهی جهانی

هیات علمی SMSU و کارکنان در ایجاد محیطی هستند که ماهیت متنوع و فراگیر انجمن جامعه مجازی SMSU را جشن می گیرند.

  • فهم درک و تعاملات فرهنگی و یک محوطه دانشگاهی خوش آمدید و در دسترس برای همه گروه ها است
  • محیطی حمایتی برای بیان عقاید و ارتباطات مدنی توسط همه گروه ها فراهم می کند

محیط زیست، نظارت و پایداری

هیات علمی و کارکنان SMSU متعهد شده اند که مسئول منابع و منابع مالی زیست محیطی ما باشند

  • یک پردیس امن و قابل دسترس را تسهیل می کند
  • اقدامات، برنامه ها و بورس تحصیلی که منجر به یک آینده ی پایدار می شود را تقویت می کند

بیانیه چشم انداز و ارزش های اصلی، تأکید دانشگاه بر توجه به نیازهای دانش آموزان، ترویج احترام به صداهای متنوع و تشویق اقدامات پایدار را تشخیص می دهد.

علاوه بر این، مأموریت دانشگاه با ماموریت سیستم حاکمیت و اولویت های استراتژیک آن هماهنگ است. مأموریت سیستم دولتی مینه سوتا "مؤسسه های دانشگاه ایالتی مینه سوتا و دانشگاه ها از موسسات متمایز و همکاری ارائه می دهد آموزش عالی که متناسب با اهداف شخصی و حرفه ای طیف وسیعی از آموزگاران فردی، بهبود کیفیت زندگی برای همه مینه سوتان و حفظ اقتصاد پر جنب و جوش در سراسر دولت. "

مدیریت

دکتر کنی جورج گورس توسط سیستم ایالت مینه سوتا منصوب شد و او وظیفه خود را در 1 ژوئیه 2013 آغاز کرد. رئیس جمهور گورس نهمین رئیس جمهور دائمی SMSU است.

اعتبار نامه ها

SMSU توسط انجمن ملی مدارس موسیقی، هیئت تدریس مینه سوتا، شورای آموزش کارآموزی اجتماعی، اتحاد ملی همکاری های ثبت نام همزمان (NACEP)، کمیسیون آموزش عالی پرستاری (CCNE) و آموزش عالی کمیسیون مرکزی انجمن کالج ها و مدارس شمالی، 230 خیابان South LaSalle، سوئیت 2400، شیکاگو، IL 60602؛ (800) 621-7440. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کمیته آموزش عالی، وب سایت خود را ببینید: www.ncahlc.org.

خانه وفادار

ما افتخار موفقیت های مکرر ورزشکاران ما و همچنین جوایز شهروندی و GPA های بالا (بیش از 3.0) را داریم. دانشجویان و ورزشکاران SMSU به دست آورده اند CoSIDA Academic All-America (R) افتخار 19 بار در تاریخ مدرسه، 12 از سال 2009! SMSU برنده 51 تیم NSIC، یک دونده ملی NCAA، سه منطقه قومی NCAA و 3 ملی مسابقات ملی NIWBT. چهار ورزشکار مسابقات قهرمانی ملی را به دست آورده اند!

MARSHALL، MINNESOTA

Southwest Minnesota State University در مارشال، مینه سوتا، یک جامعه رو به رشد رو به رشد 13000 نفر قرار دارد. مارشال یکی از بهترین شهرهای کوچک آمریکا را نام برد و از شهرهای دوقلو، سنت ابر، سویی فالز SD و Fargo ND به راحتی می باشد. مارشال همچنین خانه افتخار شرکت Schwan، Nutrition Ralco، Action TrackChair و کارفرمای اصلی یوکان، آرچر دانیلز میدلند، مرکز پزشکی مشترک وابسته و مرکز پزشکی منطقه ای Avera Marshall است.

دانش آموزان و هیئت ها به طور یکسان برای شرکت در تجربه «غربی جنوب غربی» غنی می شوند که با آکادمی های قوی شروع می شود، فرصت های اجتماعی و حمایت از موستانگ های دیگر را فراهم می کند. از شما دعوت میکنیم تا به SMSU مراجعه کنید و برای خودتان همه چیزهایی را که ارائه می دهید تجربه کنید. SMSU واقعا جایی است که شما متعلق به آن هستید!

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دیدار مارشال: www.discoversouthwestmn.com

مکان ها

مارشال

Southwest Minnesota State University

Address
1501 State St
مارشال, مینه سوتا, آمریکا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: