Southern Methodist University Simmons School of Education and Human Development

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ذهن تغییر می کند

به عنوان یک کاتالیزور برای تحول و تغییر ، مدرسه سیمونز راه حل های واقعی برای مسائل به چالش کشیدن جامعه ما و جهان ارائه می دهد.

به مدرسه آموزش و توسعه انسانی آنت کالدول سیمونز خوش آمدید ، جایی که اعضای هیئت علمی و کارمندان به توسعه متخصصان در بسیاری از زمینه های آموزش ، مشاوره ، حل اختلاف ، فیزیولوژی کاربردی و سلامتی اختصاص داده شده اند. کار میان رشته ای ما در سیمونز بر ایجاد و انتشار دانش مبتنی بر شواهد در این زمینه ها برای حل چالش های یک جهان متنوع و به طور فزاینده تغییر می کند. تدریس با کیفیت بالا و بورس تحصیلی دقیق ما در یک روحیه همکاری و با جهت گیری به جوامعی که ما خدمت می کنیم پایه ریزی شده است. پس از همه ، ما معتقدیم که بورس تحصیلی و آموزش هایی که برنامه های تحصیلی ، دانشجویان و فارغ التحصیلان ما را شکل می دهد ، باید متعهد به تأثیرگذاری فراتر از SMU باشند. با این تمرکز اصلی روی کار مشترک در جوامع ما ، امیدواریم که بتوانیم زندگی را به سمت بهتر تغییر دهیم.

ما از شما دعوت می کنیم که در پروژه های تحقیقاتی متعدد ، برنامه های تحصیلی ، مراکز آموزشی و ابتکارات جدید در مدرسه سیمونز کاوش کنید. اگر آینده خود را در هر یک از مناطق ما متصور هستید ، ما مشتاقانه منتظر کمک شما در رسیدن به اهداف شغلی خود هستیم. دانشکده ما دانشجویان را تشویق می کند که به اهداف بالایی در شغل خود برسند ، برای مقابله با سختگیری در زمینه های خود و ایجاد آینده ای بهتر برای همه تلاش کنند.

با رشد مدرسه آنت کالدول سیمونز ، مشارکت شما اهمیت دارد. امیدواریم تصمیم بگیرید که به ما بپیوندید.

استفانی نایت ، Ed.D.

لئون سیمونز رئیس دانشکده آموزش و توسعه انسانی آنت کالدول سیمونز

مکان ها

دالاس

Address
University Boulevard,3101
75205 دالاس, تگزاس, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید