South University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

South University یک محیط یادگیری گرم و حمایتی را فراهم می کند که شما را به مشارکت با جمعی از دانشکده ها ، کارمندان و دانشجویان مشتاق نقش در کمک به شما در دستیابی به اهداف آموزشی خود ، در محیط دانشگاه و بصورت آنلاین تشویق می کند. ما به تجربه جنوب كلاس هاي كوچك افتخار مي كنيم كه يك تجربه كاري را ارائه مي دهند كه براي شكل گيري مهارت ها و تعالي شما در زمينه انتخابي شما مهم خواهد بود ، بلكه به شكل گيري شخصيت خود از طريق درگيري جامعه ، داوطلبي و پيگيري زندگي كمك مي كنيم. یادگیری طولانی

مأموریت

South University یک موسسه دانشگاهی است که به ارائه فرصت های آموزشی برای رشد فکری ، اجتماعی و حرفه ای یک جمعیت متنوع دانشجویی اختصاص دارد.

برای دستیابی به این هدف ، این موسسه برنامه های متمرکز و متعادل را در مقاطع کاردانی ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا ارائه می دهد. برنامه درسی اصلی مبتنی بر ارائه شده است ، که باعث تقویت تفکر انتقادی ، ارتباط کلامی و کتبی مؤثر و مهارت های یادگیری در طول زندگی می شود. علاوه بر این ، دانشگاه بر توسعه ملزومات برای درک دانش و همچنین دستیابی به یادگیری مادام العمر تمرکز دارد.

رویکرد South University به آموزش عالی و نتیجه آن تجربیات انعطاف پذیر دانشگاهی ، بینش فکری و رویکرد معقول لازم را برای ایجاد پایه و اساس برای تحقق شخصی و حرفه ای به دانشجویان می دهد. South University هدف این را دارد تا آموزش جامعی را ارائه دهد که در بین دانشجویان خود یک فلسفه را القا می کند که نه تنها به یادگیری و حرفه ای بودن بلکه به سهم و تعهد در پیشرفت جامعه ارزش دارد.

South University با اعتقاد به اینکه افراد واجد شرایط باید امتیاز آموزش رسمی آکادمیک را داشته باشند ، از کسانی که به دنبال چالش های آموزشی هستند استقبال می کند. برای این منظور ، دانشگاه یک محیط یادگیری ، هم از طریق دانشگاه و هم به صورت آنلاین فراهم می کند ، که به دانشجویان کمک می کند تا اهداف و وسیله های دستیابی به آنها را در شناسایی خود شناسایی کنند. با توجه به این فلسفه ، دانشجویان با تعامل با جامعه علمی ، کارمندان و اداری که به هدف دانشگاهی South University اختصاص یافته اند می آموزند.

بخشی از جامعه شما

ما متعهد هستیم که یک جامعه پر جنب و جوش و متنوع ایجاد کنیم که در راستای اهداف شما کار کند. دانش آموزان ، کارمندان ، دانشکده ها ، فارغ التحصیلان - و جامعه اشتغال - یک شبکه غنی را تشکیل می دهند که فراتر از زمان شما در مدرسه است. به عنوان یک دانشجوی South University ، شما به بخشی از این خانواده گسترده تبدیل خواهید شد که به شما در شناسایی اهداف در مدرسه و سپس وسایل دستیابی به آنها کمک می کند. South از یک محوطه دانشگاه به یک سیستم دانشگاهی چند محوطه تبدیل شده است ، که در حال حاضر دارای 11 مکان است.

 • Savannah، GA در سال 1899 تأسیس شد
 • West Palm Beach، FL در سال 1986 تأسیس شد
 • Montgomery، AL در سال 1996 تأسیس شده است
 • کلمبیا ، SC در سال 2002 تأسیس شده است
 • Tampa، FL در سال 2006 تأسیس شد
 • اورلاندو ، سایت یادگیری FL
 • Virginia Beach، VA تاسیس در سال 2009
 • Richmond، VA در سال 2009 تأسیس شد
 • Austin، TX در سال 2011 تأسیس شد
 • برنامه های آنلاین ارائه شده از طریق ساوانا ، تاسیس در سال 2004
 • High Point، NC در سال 2012 تأسیس شد

137006_IMG_0793.jpgSouth University","author_url":"","source":""}" />

مرکز خدمات شغلی دانشگاه

بخش خدمات شغلی دانشگاه با دانشجویان برای کشف پتانسیل شغلی خود همکاری می کند و برای ساختن برند حرفه ای خود در طول سفر آموزشی با آنها همکاری می کند. هدف ما تشویق پتانسیل شغلی دانشجویان از طریق تسهیل فرصت هایی برای کشف علایق آنها و کسب تجربه ای ارزشمند حرفه ای در عین استفاده از منابعی است که در کلیه South University های South University آنها می توان به صورت مجازی یا حضوری دسترسی داشت. بخش خدمات شغلی از همه دانشجویان South University استقبال می کند تا در هر برنامه دانشگاه شرکت کنند و در آن شرکت کنند.

مرکز خدمات شغلی

از روز اول کلاس ، دانش آموزان به پلت فرم اختصاصی South EDGE که دارای تعداد زیادی فیلم و فعالیت است ، دسترسی دارند و هیچ هزینه یا هزینه ای در ارتباط با این سرویس وجود ندارد.

اتصالات فارغ التحصیلان

در طول داستان 120 ساله South University - گذشته ، حال و آینده - بسیاری از دانشجویان ، کارمندان ، مدرسان و فارغ التحصیلان در روحیه جامعه و یادگیری مادام العمر که برای هویت ما ضروری بوده است ، سهیم بوده اند. South University متعهد شده است تا نه تنها دانشجویان ما بلکه برای جامعه الهام بخش ما از بیش از 43000 فارغ التحصیل در سراسر جهان ، فرصت های توسعه فکری ، اجتماعی و حرفه ای را فراهم کند.

سایت ما فارغ التحصیلان ارتباطات با هدف بازآفرینی و استقبال از فارغ التحصیلان ما با بازآفرینی از آن محیط حمایتی که شما به عنوان دانشجویی تجربه کرده اید ، می باشد. در اینجا ، می توانید موفقیت خود را با درخواست یک جایزه فارغ التحصیل فارغ التحصیلان جشن بگیرید یا یک همکلاسی سابق را معرفی کنید که در زمینه آنها سرآمد بوده است. شما می توانید در جایی که امروز در حرفه خود هستید ، با ما به اشتراک بگذارید و از منابع شغلی ما بدون هیچ هزینه ای استفاده کنید تا به شما در رسیدن به جایی که می خواهید در آینده خود باشید کمک کنید. علاوه بر این ، می توانید راه هایی برای ایجاد تفاوت در زندگی دانشجویان فعلی ما به عنوان پیشگویی ، مربی یا حتی کارفرما کشف کنید.

اتصالات کارفرما

خدمات شغلی South University فرصتی را برای کارفرمایان فراهم می آورد تا کاندیدای واجد شرایط بعدی فارغ التحصیلان South University ما را از طریق پرتال شغلی EDGE South پیدا کنند. شغلها و فرصت های کارآموزی خود را اینجا ارسال کنید.

درخواست های متن

برای راهنمایی درباره چگونگی درخواست دانشجویان فعلی و سابق می توانید متن رسمی South University اینجا کلیک کنید.

مکان ها

ساوانا

Address
Mall Boulevard,709
31406 ساوانا, جورجیا, آمریکا

تمپا

Address
North Himes Avenue,4401
33614 تمپا, فلوریدا, آمریکا

ساحل غربی پالم

Address
University Centre 9801 Belvedere Road
33411 ساحل غربی پالم, فلوریدا, آمریکا

مونتگومری

Address
5355 Vaughn Road
36116 مونتگومری, آلاباما, آمریکا

کلمبیا

Address
9 Science Court
29203 کلمبیا, کارولینای جنوبی, آمریکا

اورلاندو

Address
5900 Lake Ellenor Drive, Suite 150
32809 اورلاندو, فلوریدا, آمریکا

ساحل ویرجینیا

Address
301 Bendix Rd Suite 100
23452 ساحل ویرجینیا, ویرجینیا, آمریکا

ریچموند

Address
2151 Old Brick Road
23060 ریچموند, ویرجینیا, آمریکا

آستین

Address
1220 W. Louis Henna Blvd.
78681 آستین, تگزاس, آمریکا

ساوانا

Address
ساوانا, جورجیا, آمریکا

نقطه عالی

Address
3975 Premier Drive
27265 نقطه عالی, کارولینای شمالی, آمریکا