توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تاریخ دانشگاه صوفیه

دانشگاه صوفیه از سال 1975 خود را بر پایه تحول، آموزش فراشخصی ساخته شده است. صوفیه تغییر کرده است و رشد و در زمان خود به عنوان یک دانشگاه و دانشجویان آن را تشویق می کند به انجام همان. ما از شما دعوت به نگاهی عمیق تر به گذشته برجسته ما برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اولین رد پا ما را به عنوان یک مدرسه است.

تحول آموزش و پرورش از سال 1975 فرافردی

دانشگاه صوفیه، که قبلا به موسسه روانشناسی transpersonal، در سال 1975 توسط دکتر تاسیس شد رابرت Frager در پاسخ به نیاز رو به رشد برای یک تغییر در آموزش و پرورش آموزش عالی. عنوان یک فارغ التحصیل از دانشگاه هاروارد، Frager دست اول روش مرسوم به مطالعه روانشناسی را تجربه کرده بودند و آن را به است فاقد و اغلب پراکنده.

به طور خاص، دکتر ایده آل آموزشی Frager را اجابت به سیستم یونان باستان برگزار شد که اعتقاد به این که آموزش و پرورش باید به حساب تمامی جنبه از تجربه انسانی است. با استفاده از این ایده آل در ذهن، او اقدام به ایجاد یک مدرسه از روانشناسی است که به طور کامل آماده روانشناسان به درک ماهیت انسان از یک رویکرد است که فراتر از پاتولوژیک و شامل کل وجود انسان در بستر فرهنگ، سلامت جسمی، سلامت روانی، و سلامت معنوی امروز، دانشگاه صوفیه ادامه برای اضافه کردن برنامه های جدید برای گسترش تمرکز خود را با استفاده از مقادیر فراشخصی به پژوهش، آموزش، فن آوری، و مهندسی است.

فراشخصی چیست؟

دانشگاه صوفیه به مدت طولانی به مرزهای روانشناسی و معنویت برای بهبود بشریت و پایداری این سیاره کشف شده است.

روانشناسی transpersonal روانشناسی طیف کامل که یک زنجیره از تجربه و رفتار انسان اعم از اختلال عملکرد شدید، روانی و بیماری روانی عاطفی در یکی از پایان مطالعه می کند، به آنچه که به طور کلی در نظر گرفته "عادی"، رفتار سالم در انتهای دیگر و درجات مختلف طبیعی است و ناسازگاری در بین - و سپس فراتر از آن با اضافه کردن یک علاقه جدی علمی در ابعاد قریب الوقوع و متعالی از تجربه انسانی می رود: استثنایی عملکرد انسان، تجارب، عملکرد و دستاوردها، نبوغ واقعی، ماهیت و معنای از تجارب دینی و عرفانی عمیق، کشورهای غیر عادی آگاهی، و ما چگونه ممکن است تحقق بالاترین پتانسیل های ما به عنوان انسان پرورش.

روانشناسان فراشخصی کار در رشته و قرعه کشی در بینش از نه تنها زمینه های مختلف از روانشناسی، بلکه علوم شناخت، آگاهی، و ماوراء الطبیعه. فلسفه؛ نظریه اجتماعی و فرهنگی؛ جدایی ناپذیر نظریه ها و شیوه های درمانی؛ شعر، ادبیات، و هنر؛ و، معنوی و حکمت سنت در جهان است.

فراشخصی پیشگامان

مریم کالکینز

مریم کالکینز اولین زن رئيس جمهور از انجمن روانشناسی آمریکا بود و دکترای خود را از دانشگاه هاروارد رد شد به دلیل جنسیت که. این دو رویداد هموار راه را برای زنان آینده روانشناسان و موانع جنسیتی در روانشناسی تکان کمک کرده است.

آلدوس هاکسلی

آلدوس هاکسلی، یکی از متفکران مدرن بزرگ، فلاسفه و مفسران اجتماعی از قرن 20th، اغلب به عنوان یک چهره ای الهام بخش جنبش پتانسیل انسانی و توسعه پس از آن روانشناسی transpersonal مورد ستایش قرار داد.

آبراهام مزلو

آبراهام مزلو یکی از بنیانگذاران روان شناسی انسان گرا و روانشناسی transpersonal است. او معتقد بود که یک نظریه دقیق و عملی از شخصیت نه تنها باید به اعماق بلکه ارتفاعات است که هر فردی قادر به کسب است باشد.

ویلیام جیمز

برای ویلیام جیمز، روانشناسی زیست شناسی در یک طرف و فلسفه از سوی دیگر محدود شد. آن را خطاب تمام زمینه های تجربه انسانی است. جیمز کمک کرد معرفی روانشناسی به ایالات متحده، آموزش دوره اول و ایجاد آزمایشگاه برای اولین بار.

کارل یونگ

کارل یونگ یکی از مهم ترین، پیچیده ترین و بحث برانگیز ترین نظریه پردازان روانی است. رواشناسی یونگی بر ایجاد و تقویت رابطه بین فرایند های خودآگاه و ناخودآگاه، تمرکز دارد.

کارل راجرز

کارل راجرز یکی از بنیانگذاران روانشناسی انسانگرایانه است که مشارکت ادامه به طنین در سراسر این زمینه بود. تئوری و عمل او الگوی استبدادی از روان درمانی-درمانگر منجر به سوی یک عمل مشتری محور منتقل شده است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

Sofia University

استاد دانشگاه صوفیه هنر در روانشناسی Transpersonal (MATP) درجه یک برنامه دو ساله در دانشگاه ایجاد شده برای به شما اجازه شرکت در توسعه شخصی خود را در حالی که آماده برای آم ... [+]

در پردیس برنامه

استاد دانشگاه صوفیه هنر در روانشناسی Transpersonal (MATP) درجه یک برنامه دو ساله در دانشگاه ایجاد شده برای به شما اجازه شرکت در توسعه شخصی خود را در حالی که آماده برای آموزش در سطح دکترا و برنامه های حرفه ای از شیوه های فراشخصی و اصول است. اگر شما یک یادگیرنده خود انگیزه که با چالش های زمان ما دست و پنجه نرم کرده و به دنبال ایجاد تغییر مثبت در جهان می باشد، این برنامه است برای شما. یادگیری تحول پایه و اساس برنامه است، و فارغ التحصیلان ما به عنوان عامل تغییر، شفادهندگان، و دانشمندان فراشخصی خدمت می کنند. این برنامه زندگی تبدیل است که منجر هیات علمی در روانشناسی transpersonal که به عنوان مربیان و راهنماهای در هر دو کلاس درس و تنظیمات تحقیقات است تدریس می شود. دانشکده ما منتشر در عرصه های گوناگون از پرس و جو از جمله تجارب استثنایی انسانی، مطالعات آگاهی، خلاقیت، ادیان تطبیقی، و رابط مطالعات فرهنگی و روانشناسی transpersonal. تعادل متمایز ما از مطالعه علمی، یادگیری تجربی، و توسعه حرفه ای عمل می کند به حمایت از شما در پیدا کردن راه هایی برای مفاهیم و شیوه های تحول را در جهان برای ایجاد تغییرات اجتماعی و شفا در انواع تنظیمات.... [-]

آمریکا پالو آلتو
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Sofia University

کارشناسی ارشد صوفیه در برنامه درسی روانشناسی مشاوره مطابق با الزامات آموزش بالینی آموزشی و قبل از درجه برای هر دو ازدواج با مجوز و خانواده درمانگران (LMFT) و دارای مجوز م ... [+]

با در مشاوره روانشناسی کارشناسی ارشد از دانشگاه صوفیه، به شما خواهد آموزش و پرورش و قبل از درجه آموزش به دنبال اخذ مجوز به عنوان یک پزشک ماهر در کل شخص نزدیک به سلامت و بهبود داشته باشد. علاوه بر این، به شما خواهد آموخت که برای مراقبت از رشد خود را و رفاه در یک فضای مشترک حمایتی.

نکات برجسته برنامه

علاوه بر ارائه درجه از پیش مورد نیاز آموزشی و آموزش بالینی برای هر دو ازدواج با مجوز و خانواده درمانگران (LMFT) و مشاوران بالینی حرفه ای با مجوز (خوشه)، برنامه MACP دانشگاه صوفیه را ارائه می دهد:... [-]

آمریکا پالو آلتو
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
2 - 4 سال ها
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MSc)

Sofia University

کارشناسی ارشد در رشته علوم کامپیوتر در دانشگاه صوفیه دانش آموزان فراهم می کند با یک پس زمینه گسترده در توسعه نرم افزار و سایر رشته ها هسته اصلی علم کامپیوتر است. همچنین ب ... [+]

کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر

کارشناسی ارشد در رشته علوم کامپیوتر در دانشگاه صوفیه دانش آموزان فراهم می کند با یک پس زمینه گسترده در توسعه نرم افزار و سایر رشته ها هسته اصلی علم کامپیوتر است. همچنین به دانش آموزان فرصت برای پیشبرد دانش خود را در موضوعات بنیادی و کاربردی. واقع در Palo Alto، قلب دره سیلیکون فقط دقیقه دور از شرکت های برتر مانند گوگل، اپل، HP و فیس بوک دانش آموزان فراهم می کند با یک محیط غنی از فرصت ها.... [-]

آمریکا پالو آلتو
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Sofia 40 Years History

The Transpersonal Worldview - Sofia University USA