توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه سیمونز مدیریت در بوستون، ماساچوست قرار گرفته است، ارائه می دهد و سه برنامه کسب و کار در سطح کارشناسی ارشد است: MBA، MBA مراقبت از بهداشت و درمان، و کارشناسی ارشد علوم در برنامه های مدیریت. آن را برجسته مرکز برای آموزش نوآورانه، پژوهش و گفتمان در مورد زنان، رهبری و مدیریت است.

سیمونز MBA در یک 16 ماه با فرمت تمام وقت شتاب و یا سه سال فرمت پاره وقت ارائه شده است. مدرسه سیمونز مدیریت ارائه می دهد تنها برنامه MBA AACSB معتبر به طور انحصاری برای زنان طراحی شده است، و از برنامه # 1 در فرصت ها برای زنان توسط پرینستون را نقد برای 5 سال متوالی رتبه بندی شده است.

سیمونز بهداشت و درمان MBA هر دو AACSB است و CAHME معتبر، و آموزش زنان و مردان برای رهبری مراقبت های بهداشتی. این برنامه سه ساله استراتژیک طراحی شده دارای نقاط قوت برنامه MBA شناخته شده ملی ما با تخصص دانشکده مراقبت های بهداشتی ما و داشتن یک برنامه مراقبت های بهداشتی گسترده است.

سیمونز کارشناسی ارشد علوم در برنامه مدیریت طراحی شده است برای آماده سازی مردان و زنان از یک مجموعه متنوع از پس زمینه های علمی و حرفه ای برای مدیریت و رهبری موفقیت در اقتصاد رقابتی جهان امروز است. ترم یک مجموعه ای از دوره های کسب و کار سطح پایه و اساس است که ارائه دانش کسب و کار اساسی و تسلط در مدیریت را تشکیل می دهند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

Simmons College, Simmons School of Management

کارشناسی ارشد به تازگی راه اندازی علوم در مدیریت (MSM) طراحی شده است برای آماده سازی دانش آموزان از مجموعه متنوعی از پس زمینه های علمی و حرفه ای برای مدیریت و ... [+]

کارشناسی ارشد به تازگی راه اندازی علوم در مدیریت (MSM) طراحی شده است برای آماده سازی دانش آموزان از مجموعه متنوعی از پس زمینه های علمی و حرفه ای برای مدیریت و رهبری موفقیت در اقتصاد جهانی رقابتی امروز 'است. این برنامه دانش آموزان با ارائه یک پایه کسب و کار جامد و این فرصت برای توسعه مهارت های مدیریتی برای بخش های مختلف ضروری است.

رشته دانش آموزان در برنامه MSM 36 ساعت ترم، که شامل حداقل 9... [-]
آمریکا Boston
درخواست اطلاعات
تمام وقت
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی