Seton Hall University College of Communication and the Arts

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

اشتیاق شما تماس شما آینده تو.

کالج ارتباطات و هنر یک انتخاب برتر برای دانش آموزان به دنبال ارتباطات با کیفیت بالا، ارتباطات میان رشته ای و هنر است که براساس آموزش صحیح هنرهای لیبرال است، فرهنگ دیجیتال امروز را در بر میگیرد و دانش آموزان را قادر میسازد تا با مسئولیت رهبری، ایجاد و ارتباط برقرار کنند ، شور و تعالی.

بر اساس یک ساختار مرکز نوآورانه، برنامه درسی ما، همکاری میان رشته ای را تقویت می کند و به اهداف آموزشی و حرفه ای فردی متصل می شود. برنامه درسی ما بر مهارت های کارفرمایانی که بیشتر به دنبال آن هستند تمرکز می کند: ارتباط، کار تیمی، خلاقیت و سازگاری. فارغ التحصیلان خوب ما در حوزه حرفه ای آماده می شوند تا موفق شوند.

تحصیلات تکمیلی

جامعه پویا متشکل از محققان، نظریه پردازان، منتقدان و متخصصان، مطالعات فارغ التحصیل در کالج ارتباطات و هنر دانش آموزان را با تجربیات فراگیر یادگیری که مبانی تئوری و اجزای عملی را ترکیب می کنند، فراهم می کند که دانشجویان را قادر می سازد تا مواد آموزشی را به رسمیت شناختن، تست و ترجمه به تنظیمات دانشگاهی، حرفه ای و محل کار.

تحصیلات تکمیلی در حال حاضر سه برنامه در سطح کارشناسی ارشد ، از جمله حرفه موزه ، ارتباطات و روابط عمومی ارائه می دهد. علاوه بر این ، چهار گزینه درجه دوگانه ، از جمله سه برنامه BA / MA شتاب و یک مدرک کارشناسی ارشد دوگانه با دانشکده دیپلماسی و روابط بین الملل ارائه می شود.

برنامه های تحصیلات تکمیلی

اطلاعات، صنایع دیجیتال و فرهنگی در حال افزایش است. در دهه گذشته یا بیشتر، تقاضا برای دوره های ارتباطی و بصری / هنرهای نمایشی بیش از 50 درصد افزایش یافته است. تا سال 2020، شغل های روابط عمومی حدود 22 درصد افزایش پیدا می کند و تا سال 2022 بیش از 350،000 شغل ارتباطی جدید باز خواهد شد.

در پاسخ به این روند هیجان انگیز، دانشکده ارتباطات و هنر دانشگاه جدید دانشگاه استون هال ایجاد شد تا تعامل نوآورانه، واقعی و حرفه ای را در محیط های علمی، اجتماعی، هنری و تکنولوژیکی ایجاد کند. برنامه های متنوع و انعطاف پذیر آن، که در علوم انسانی متمرکز شده و شامل تکنولوژی پیشرفته و برنامه های درسی نوپا است، فرصت هایی را برای همکاری معنادار بین رشته ها فراهم می کنند. و موقعیت ایدهآل آن - فقط چند دقیقه از شهر نیویورک - دانشآموزان را قادر میسازد تا فرصتهای کارآموزی و شبکههای خود را در نوک انگشتان خود فراهم کنند.

مکان ها

نارنجی جنوبی

Address
400 South Orange Ave
South Orange, NJ

07079 نارنجی جنوبی, نیوجرسی, آمریکا