Seton Hall University College of Communication and the Arts

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

اشتیاق شما تماس شما آینده تو.

کالج ارتباطات و هنر یک انتخاب برتر برای دانش آموزان به دنبال ارتباطات با کیفیت بالا، ارتباطات میان رشته ای و هنر است که براساس آموزش صحیح هنرهای لیبرال است، فرهنگ دیجیتال امروز را در بر میگیرد و دانش آموزان را قادر میسازد تا با مسئولیت رهبری، ایجاد و ارتباط برقرار کنند ، شور و تعالی.

تحصیلات تکمیلی

جامعه پویا متشکل از محققان، نظریه پردازان، منتقدان و متخصصان، مطالعات فارغ التحصیل در کالج ارتباطات و هنر دانش آموزان را با تجربیات فراگیر یادگیری که مبانی تئوری و اجزای عملی را ترکیب می کنند، فراهم می کند که دانشجویان را قادر می سازد تا مواد آموزشی را به رسمیت شناختن، تست و ترجمه به تنظیمات دانشگاهی، حرفه ای و محل کار.

تحصیلات تکمیلی در حال حاضر دو برنامه در سطح کارشناسی ارشد ، از جمله حرفه و ارتباطات و موزه ارائه می دهد. علاوه بر این ، سه گزینه درجه دوگانه ، از جمله سه برنامه کارشناسی BA / MA شتاب و یک مدرک کارشناسی ارشد دوگانه با دانشکده دیپلماسی و روابط بین الملل ارائه می شود.

برنامه های تحصیلات تکمیلی

صنایع اطلاعاتی ، دیجیتال و فرهنگی با جهش و مرز رو به رشد هستند. طی یک دهه گذشته ، تقاضا برای مدارک ارتباطات و هنرهای تجسمی و هنرهای نمایشی بیش از 50 درصد افزایش یافته است.

در پاسخ به این روندهای هیجان انگیز ، دانشکده ارتباطات و هنر دانشگاه ستون هال تعامل خلاقانه ، اصیل و حرفه ای را در محیط های دانشگاهی ، اجتماعی ، هنری و فناوری امکان پذیر می کند. برنامه های متنوع و انعطاف پذیر آن ، تکیه گاه علوم انسانی و دارای فناوری پیشرفته و برنامه های درسی نوآورانه ، فرصت هایی را برای همکاری معنادار در بین رشته ها فراهم می کند. و مکان ایده آل آن - تنها چند دقیقه از شهر نیویورک - فرصت های کارآموزی و شبکه ای را در اختیار دانشجویان قرار می دهد ، دقیقاً در نوک انگشتان خود.

مکان ها

نارنجی جنوبی

Address
400 South Orange Ave
South Orange, NJ

07079 نارنجی جنوبی, نیوجرسی, آمریکا