Seidman College of Business, Grand Valley State University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Seidman مدرسه کسب و کار پویا در حال رشد است که در قلب جامعه بزرگ کسب و کار Grand Rapids واقع شده است. 68 مدرک دکتری تمام وقت اعضای هیئت علمی برای کمک به دانش آموزان و همکاران کسب و کار ما رشد و موفقیت می کنند.

در Seidman، تمرکز بر روی آینده است. تکنولوژی در حال تغییر در قرن 21 در کلاس های درس ما پذیرفته شده است. این دانشکده دانشجویان ما را برای جایگاه خود در محیط کسب و کار جهانی آماده می کند. شما ممکن است به این صفحه به عنوان یک دانشجوی کارشناسی یا فارغ التحصیل نگاه کنید یا ممکن است یکی از رهبران کسب و کار به دنبال تخصص دانشکده یا منابع کسب و کار ما باشد.

شرکت های محلی، ملی و بین المللی در زمینه خدمات مشاوره ای به دانشکده سیدمن وابسته هستند؛ زیرا بیش از 90 درصد آنها دارای مدرک دکترا هستند و تحقیقات آنها در مجلات، مجلات، سمینارها و نشریات تجاری به چاپ رسیده است. دانشآموزان در کسب و کار وقتی به کسب و کار آموزش می دهند، به آنها کمک می کنند و تحقیقات را دنبال می کنند.

متعهد به خدمت به نیازهای جامعه کسب و کار با ارائه خدمات اطلاعاتی، کسب و کار کوچک

بیانیه چشم انداز

برای شناختن به عنوان منبع ترجیحی فارغ التحصیلان تحصیل کرده برای استفاده از رویکرد خلاق، یکپارچه و متقابل انضباطی به کسب و کار شناخته شده است.

بیانیه مأموریت

کالج تجاری Seidman یک محیط آموزشی دقیق را با تمرکز دانش آموزان، تعهد منطقه ای و دیدگاه جهانی فراهم می کند. در تدریس، بورس تحصیلی و فعالیت های خدمات کالج نوآورانه دانش و مفاهیم را ادغام می کند.

مکان ها

گراند رپیدز

Address
Seidman College of Business
401 Fulton Street West
515C DeVos

49504 گراند رپیدز, میشیگان, آمریکا