School Of The Art Institute Of Chicago (SAIC)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تفکر تحریک آمیز و ساختن

به School Of The Art Institute Of Chicago (SAIC) ، یکی از مهمترین مدارس و طراحی مستقل معتبر و تاریخی مستقل در کشور واقع در یکی از بزرگترین شهرهای آمریکا خوش آمدید. تمجیدهای ما بسیار زیاد است ، از جمله شناخته شده توسط بررسی های روزنامه نگاری ملی هنر دانشگاه کلمبیا به عنوان "مؤثرترین کالج هنر در ایالات متحده" و رتبه مداوم ما در میان برنامه های برتر فارغ التحصیل هنرهای زیبا در کشور توسط اخبار و گزارش جهانی.

SAIC به طریقی متمایز است که دانش آموختگان ، کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد را برای برنامه های درسی بین رشته ای و آزادی لازم برای توسعه به عنوان هنرمندان ، طراحان و دانشمندان فراهم می کند. در عین حال ، ما در جستجوی سطحی از سخت گیری ، تحقیق و ارتباط فرهنگی هستیم که SAIC را واقعاً خاص می کند. دانش آموزان ما پیچیده ترین ایده ها را به اشکال ملموس ترجمه می کنند - نقاشی ها ، مجسمه ها ، فیلم ها ، نمایش ها ، کتاب ها ، تاسیسات ، اختراعات ، ساختمان ها ، پروژه های اجتماع ، و بیشتر از مواقع ترکیبی از موارد فوق. معدود مدرسه در ایالات متحده چنین طیف گسترده ای از امکانات را فراهم می کنند.

بدنه دانشجویی ما و دانشکده برنده جوایز از هنرمندان ، دانشمندان ، و متخصصان برجسته در نزدیکی کار می کنند ، منابع استثنایی را به اشتراک می گذارند و برای ایجاد تبادل نیرومند ایده ها یک انجمن ایجاد می کنند. بال جدید جدید موسسه هنری هادی شده یک منبع باورنکردنی برای الهام و مطالعه است. سایر منابع منحصر به فرد SAIC شامل امکانات ویژه ما ، مرکز فیلم ژن ژن Siskel ، برنامه بازدید از هنرمندان و گالری های سالیوان است که کار را برای مخاطبان گسترده ای به نمایش می گذارد.

البته ، مرکز شهر شیکاگو به دانشجویان ما این امکان را می دهد تا به یکی از خلاق ترین شهرهای پر جنب و جوش و سرشار از معماری غنی در جهان دسترسی داشته باشند و ما مشارکت را در طیف کاملی از امکانات فرهنگی آن تشویق می کنیم. با این حال ، ما کاملاً می دانیم که در یک جامعه جهانی زندگی می کنیم - که آن هم در ترکیب جمعیتی بدن دانشجویی ما منعکس می شود - و به این ترتیب ثروت بسیاری از فرصت های ارزشمند مطالعه بین المللی را در سراسر جهان فراهم می کنیم.

مهمترین آنها ، SAIC در مورد دانشجویان است. ما وظیفه داریم هنرهای کاملاً لیبرال و همچنین هنرها و آموزش طراحی را ارائه دهیم که به فارغ التحصیلان ما در تمام حرفه های چند جانبه آنها خدمت می کنند. ما از علاقه شما خوشحالیم و صمیمانه امیدواریم که شما در چنین نقطه حساس در تاریخ شیکاگو ، ملت و جهان ، صدای خود را به گفتگوی SAIC اضافه کنید.

مکان ها

شیکاگو

Address
South Wabash Avenue,36
60603 شیکاگو, ایلینویز, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها