Santa Clara University - School Of Education & Counseling Psychology

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

راهنمایی تعهد قوی برای تعالی دانشگاهی و خدمت به جامعه، مدرسه آموزش و پرورش و روانشناسی مشاوره در دانشگاه سانتا کلارا آموزش حرفه ای مهربان، صالح، و اخلاقی با مردم متفاوت، مدارس متعهد به تعامل معنی دار و حمایتی، و جوامع ساخته شده بر روی پایه و اساس ارزش های اصلی ما.

ما که هستیم

ما که هستیم

شما به ما به خاطر شما علاقه مند به ساخت یک تفاوت در جهان می باشد: شما می خواهید به یک تاثیر مثبت بر کودکان، خانواده ها، افراد و جامعه خود را. شما به آموزش و پرورش و یا مشاوره در برخی از راه نامیده می شود، و ما معتقدیم که برنامه های ما به مکانی ایده آل برای شما به کشف این منافع، تعمیق مهارت های خود را، فهم و دانش، و سوار بر یک کار جدید است.

ما از شما دعوت به کشف برنامه های ما کارشناسی ارشد روان شناسی مشاوره، آموزش و پرورش معلم، رهبری آموزشی، آموزش و پرورش و میان رشته ای، و همچنین به عنوان فرصت های در دسترس از طریق مرکز توسعه حرفه ای و مربیگری جری اسمیت برای آکادمی زندگی. در بسیاری از مناطق آموزش و پرورش، ما باید برنامه های ویژه به مربیان کاتولیک و همچنین کسانی که برای عموم، منشور و دانش آموزان مستقل طراحی شده است.

در دانشگاه سانتا کلارا، ما ماموریت و ارزش هدایت می شود. در کار ما، ما با سنت یسوعیون از الهام:

آموزش زنان و مردان برای دیگران هدف ما این است که فقط به شما ارائه با آموزش و پرورش است، اما همچنین به شما الهام بخش برای استفاده است که آموزش و پرورش در خدمت به دیگران است.

کشت رهبری با هدف ما به شما کمک خواهد ظرفیت خود را برای رهبری در هر کدام زمینه به شما دنبال توسعه است، اما رهبری یسوعیون در ساخت جهان به مکانی بهتر متمرکز شده است.

عمق فکری و چالش ما به شما فکری به چالش خواهد برای کشف ایده های جدید و دیدگاه و برای یادگیری راههای جدید نگاه کردن به جهان اطراف شما.

"Cura Personalis" یا "آموزش همه افراد" در حالی که به چالش کشیدن شما فکری، ما نیز بر آموزش همه افراد، با توجه فردی به نیازهای دانش آموزان و قدردانی از آنچه هر یک از ما به ارمغان می آورد به کار خود تمرکز کنیم.

ما در حال به خدمت به منطقه خلیج نژادی و قومی متنوع در راه است که معنی دار و موثر هستند اختصاص یافته است. برنامه مشاوره لاتین ما منحصر به فرد است و اجازه می دهد تا دانش آموزان روانشناسی مشاوره برای به دست آوردن دانش تخصصی برای خدمت بهتر به جوامع متنوع. به طور مشابه، مشارکت ما با بنیاد آموزش اسپانیایی و در دسترس بودن دوره های آموزش در محوطه دانشگاه شرق سن خوزه ما فعال کردن دانش آموزان این فرصت را به مورد تدریس یادگیری در زمینه چند مدارس بسیار موثر هدف قرار به نیازهای یک جامعه همیشه به خوبی خدمت نیست در آموزش.

ما از کار دانشکده ما هیجان زده و دانش آموزان در اینجا در مدرسه آموزش و پرورش و روانشناسی مشاوره. شما در حال پیوستن به جامعه ای از دانشمندان، معلمان و مشاوران که تعهد به عدالت اجتماعی و داشتن یک تاثیر مثبت را می توان در تمام کار خود را دیده می شود. در دانشگاه سانتا کلارا، ما به شما این فرصت را برای کشف چگونگی روانشناسی مشاوره و آموزش و پرورش می تواند وسیله ای به زندگی بهبود، سازمان ها، و جوامع در طیف گسترده ای از زمینه های.

ما از شما دعوت به کشف برنامه های تحصیلی و فرصت های موجود به شما در اینجا در SCU. حفاری در اطراف بر روی وب سایت؛ پاسخ و سوال بپرسید. آمدن به جلسه اطلاعات، و یا بازدید از یک کلاس در جلسه. بیا به ما ملحق شو!

ماموریت و چشم انداز

راهنمایی تعهد قوی برای تعالی دانشگاهی و خدمت به جامعه، مدرسه آموزش و پرورش و روانشناسی مشاوره در دانشگاه سانتا کلارا آموزش حرفه ای مهربان، صالح، و اخلاقی با مردم متفاوت، مدارس و جوامع متعهد به تعامل معنی دار و حمایتی است.

ارزشهای اصلی

  1. برتری علمی از طریق تدریس مشغول و آموزش
    ما اعتقاد داریم که پیشرفت دانش، تئوری، تحقیق و نرم افزار از طریق آموزش و یادگیری شیوه های فعال و متعهد با تمرکز بر توسعه از صلاحیت حرفه ای، وجدان، و شفقت دانش آموزان تسهیل می شود.

آموزش و پرورش از شخص مجموع (Cura Personalis)
ما اعتقاد داریم که آموزش جامع معنی دار رخ می دهد که یادگیری دانش آموزان شامل و ادغام هر دو توسعه شخصی و حرفه ای در خدمت به بشریت. ما همچنین معتقدیم که یادگیری یک ثابت است و پس از فارغ التحصیلی و فراتر از آن همچنان ادامه دارد. این رویکرد از احترام باز و خوش آمدید برای همه سنت های مذهبی و فلسفی است و از ماموریت صد ساله یسوعیون آموزشی و هویت کاتولیک مشتق شده است. چند فرهنگی و عدالت اجتماعی
ما اعتقاد داریم که آموزش و پرورش است ارزش نهادن به مردم از زمینه های (به عنوان مثال، جنس، نژاد، قومیت، گرایش جنسی، ملیت، زبان، فرهنگ، مذهب، وضعیت اقتصادی، سن، توانایی، و غیره) غنی شده است. علاوه بر این، ما متعهد به خدمت به و مدافع با جمعیت کمتر، محروم و از حقوق خود محروم محلی و جهانی.
آموزش و پرورش نوآورانه برای وجدان و شفقت
به منظور پاسخگویی به نیازهای زبان آموزان متنوع و برای رسیدن به افراد، مدارس و جوامع به طور موثر، ما به این ایده که آموزش و پرورش باید نوآوری و فراتر از آن شیوه های استاندارد با استفاده از فن آوری های برش، لبه و رویکردهای تربیتی حرکت را مرتکب شوند.

مکان ها

سانتاکلارا

Address
Santa Clara University
School of Education and Counseling Psychology
Guadalupe Hall
455 El Camino Real

95050 سانتاکلارا, کالیفرنیا, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید