توضیحات رسمی را مطالعه کنید

راهنمایی تعهد قوی برای تعالی دانشگاهی و خدمت به جامعه، مدرسه آموزش و پرورش و روانشناسی مشاوره در دانشگاه سانتا کلارا آموزش حرفه ای مهربان، صالح، و اخلاقی با مردم متفاوت، مدارس متعهد به تعامل معنی دار و حمایتی، و جوامع ساخته شده بر روی پایه و اساس ارزش های اصلی ما.

ما که هستیم

ما که هستیم

شما به ما به خاطر شما علاقه مند به ساخت یک تفاوت در جهان می باشد: شما می خواهید به یک تاثیر مثبت بر کودکان، خانواده ها، افراد و جامعه خود را. شما به آموزش و پرورش و یا مشاوره در برخی از راه نامیده می شود، و ما معتقدیم که برنامه های ما به مکانی ایده آل برای شما به کشف این منافع، تعمیق مهارت های خود را، فهم و دانش، و سوار بر یک کار جدید است.

ما از شما دعوت به کشف برنامه های ما کارشناسی ارشد روان شناسی مشاوره، آموزش و پرورش معلم، رهبری آموزشی، آموزش و پرورش و میان رشته ای، و همچنین به عنوان فرصت های در دسترس از طریق مرکز توسعه حرفه ای و مربیگری جری اسمیت برای آکادمی زندگی. در بسیاری از مناطق آموزش و پرورش، ما باید برنامه های ویژه به مربیان کاتولیک و همچنین کسانی که برای عموم، منشور و دانش آموزان مستقل طراحی شده است.

در دانشگاه سانتا کلارا، ما ماموریت و ارزش هدایت می شود. در کار ما، ما با سنت یسوعیون از الهام:

آموزش زنان و مردان برای دیگران هدف ما این است که فقط به شما ارائه با آموزش و پرورش است، اما همچنین به شما الهام بخش برای استفاده است که آموزش و پرورش در خدمت به دیگران است.

کشت رهبری با هدف ما به شما کمک خواهد ظرفیت خود را برای رهبری در هر کدام زمینه به شما دنبال توسعه است، اما رهبری یسوعیون در ساخت جهان به مکانی بهتر متمرکز شده است.

عمق فکری و چالش ما به شما فکری به چالش خواهد برای کشف ایده های جدید و دیدگاه و برای یادگیری راههای جدید نگاه کردن به جهان اطراف شما.

"Cura Personalis" یا "آموزش همه افراد" در حالی که به چالش کشیدن شما فکری، ما نیز بر آموزش همه افراد، با توجه فردی به نیازهای دانش آموزان و قدردانی از آنچه هر یک از ما به ارمغان می آورد به کار خود تمرکز کنیم.

ما در حال به خدمت به منطقه خلیج نژادی و قومی متنوع در راه است که معنی دار و موثر هستند اختصاص یافته است. برنامه مشاوره لاتین ما منحصر به فرد است و اجازه می دهد تا دانش آموزان روانشناسی مشاوره برای به دست آوردن دانش تخصصی برای خدمت بهتر به جوامع متنوع. به طور مشابه، مشارکت ما با بنیاد آموزش اسپانیایی و در دسترس بودن دوره های آموزش در محوطه دانشگاه شرق سن خوزه ما فعال کردن دانش آموزان این فرصت را به مورد تدریس یادگیری در زمینه چند مدارس بسیار موثر هدف قرار به نیازهای یک جامعه همیشه به خوبی خدمت نیست در آموزش.

ما از کار دانشکده ما هیجان زده و دانش آموزان در اینجا در مدرسه آموزش و پرورش و روانشناسی مشاوره. شما در حال پیوستن به جامعه ای از دانشمندان، معلمان و مشاوران که تعهد به عدالت اجتماعی و داشتن یک تاثیر مثبت را می توان در تمام کار خود را دیده می شود. در دانشگاه سانتا کلارا، ما به شما این فرصت را برای کشف چگونگی روانشناسی مشاوره و آموزش و پرورش می تواند وسیله ای به زندگی بهبود، سازمان ها، و جوامع در طیف گسترده ای از زمینه های.

ما از شما دعوت به کشف برنامه های تحصیلی و فرصت های موجود به شما در اینجا در SCU. حفاری در اطراف بر روی وب سایت؛ پاسخ و سوال بپرسید. آمدن به جلسه اطلاعات، و یا بازدید از یک کلاس در جلسه. بیا به ما ملحق شو!

ماموریت و چشم انداز

راهنمایی تعهد قوی برای تعالی دانشگاهی و خدمت به جامعه، مدرسه آموزش و پرورش و روانشناسی مشاوره در دانشگاه سانتا کلارا آموزش حرفه ای مهربان، صالح، و اخلاقی با مردم متفاوت، مدارس و جوامع متعهد به تعامل معنی دار و حمایتی است.

ارزشهای اصلی

  1. برتری علمی از طریق تدریس مشغول و آموزش
    ما اعتقاد داریم که پیشرفت دانش، تئوری، تحقیق و نرم افزار از طریق آموزش و یادگیری شیوه های فعال و متعهد با تمرکز بر توسعه از صلاحیت حرفه ای، وجدان، و شفقت دانش آموزان تسهیل می شود.
آموزش و پرورش از شخص مجموع (Cura Personalis)
ما اعتقاد داریم که آموزش جامع معنی دار رخ می دهد که یادگیری دانش آموزان شامل و ادغام هر دو توسعه شخصی و حرفه ای در خدمت به بشریت. ما همچنین معتقدیم که یادگیری یک ثابت است و پس از فارغ التحصیلی و فراتر از آن همچنان ادامه دارد. این رویکرد از احترام باز و خوش آمدید برای همه سنت های مذهبی و فلسفی است و از ماموریت صد ساله یسوعیون آموزشی و هویت کاتولیک مشتق شده است.

چند فرهنگی و عدالت اجتماعی
ما اعتقاد داریم که آموزش و پرورش است ارزش نهادن به مردم از زمینه های (به عنوان مثال، جنس، نژاد، قومیت، گرایش جنسی، ملیت، زبان، فرهنگ، مذهب، وضعیت اقتصادی، سن، توانایی، و غیره) غنی شده است. علاوه بر این، ما متعهد به خدمت به و مدافع با جمعیت کمتر، محروم و از حقوق خود محروم محلی و جهانی.
آموزش و پرورش نوآورانه برای وجدان و شفقت
به منظور پاسخگویی به نیازهای زبان آموزان متنوع و برای رسیدن به افراد، مدارس و جوامع به طور موثر، ما به این ایده که آموزش و پرورش باید نوآوری و فراتر از آن شیوه های استاندارد با استفاده از فن آوری های برش، لبه و رویکردهای تربیتی حرکت را مرتکب شوند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

Santa Clara University - School Of Education & Counseling Psychology

کارشناسی ارشد در رشته هنر در مدیریت آموزشی شامل 36 واحد درسی مورد نیاز برای مقدماتی خدمات اداری مدارک تحصیلی (که توسط کمیسیون کالیفرنیا معلم صلاحیت معتبر) به علاوه 9 واحد ... [+]

واحد ها: 45 واحد چهارم (15 دوره) طول برنامه: 1.5 - 2 سال؛ تمام وقت نیمه وقت تاریخ آغاز: پاییز، زمستان، بهار و تابستان روش آموزشی: در پردیس مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت آموزشی شامل 36 واحد درسی مورد نیاز برای مقدماتی خدمات اداری مدارک تحصیلی (که توسط کمیسیون کالیفرنیا معلم صلاحیت معتبر) به علاوه 9 واحد درسی اختیاری. نامزدها دنبال مقدماتی خدمات اداری مدارک تحصیلی ممکن است مدرک کارشناسی ارشد با تکمیل سه دروس اختیاری اضافی در همکاری با مشاور آکادمیک انتخاب به دست آورند.... [-]

آمریکا سانتاکلارا
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
18 - 24 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Santa Clara University - School Of Education & Counseling Psychology

کارشناسی ارشد هنر در برنامه آموزش + آموزش مدارک تحصیلی (MATTC) اولین گام برای افرادی که می خواهند برای رسیدن به موضوع خود متعدد (MS) و یا تک موضوع (SS) مقدماتی اعتبارنامه ... [+]

واحد ها: چند موضوع-56؛ تنها تم-50 صلاحیت: موضوع واحد مقدماتی و موضوع های مختلف طول برنامه: 1 سال (تمام وقت) و یا 2 سال (پاره وقت) تاریخ آغاز: پاییز، زمستان، تابستان و یا روش آموزشی: در پردیس کارشناسی ارشد هنر در برنامه آموزش + آموزش مدارک تحصیلی (MATTC) اولین گام برای افرادی که می خواهند برای رسیدن به موضوع خود متعدد (MS) و یا تک موضوع (SS) مقدماتی اعتبارنامه آموزش است. در پایان این برنامه، نامزدهای کسب کارشناسی ارشد هنر در درجه آموزش و توصیه برای یک موضوع چند کالیفرنیا SB2042 و یا تنها تم مقدماتی آموزش مدارک تحصیلی. این ممکن است برای یک دانش آموز به دنبال تنها یک گواهی نامه های آموزش و یا فقط یک استاد هنر در درجه تدریس. ... [-]

آمریکا سانتاکلارا
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Santa Clara University - School Of Education & Counseling Psychology

کارشناسی ارشد هنر در روان شناسی مشاوره فشرده 90 واحد کارشناسی ارشد برنامه هنرهای برای دانش آموزان فراهم می کند. دانش آموزان ممکن است انتخاب کردن که شامل هر یک از سه حوزه ... [+]

واحد ها: 90 واحد چهارم (3 واحد چهارم = 2 واحد ترم) طول برنامه: 3 سال (تمام وقت) آهنگ های: LPCC، MFT، LPCC / MFT، و بدون آهنگ گزینههای تاکید: مشاوره لاتین، روانشناسی تادیبی، و روانشناسی سلامت تاریخ آغاز: پاییز، زمستان، بهار، تابستان و یا روش آموزشی: در پردیس کارشناسی ارشد هنر در روانشناسی مشاوره فشرده 90 واحد کارشناسی ارشد برنامه هنرهای برای دانش آموزان فراهم می کند. دانش آموزان ممکن است انتخاب کردن که شامل هر یک از سه حوزه تاکید ما در روانشناسی تادیبی, روانشناسی سلامت، یا مشاوره لاتین به مدرک خود را. مجموعه توابع تاکید مثل جزئی. دانش آموزان تاکید انتخاب نمی کند ممکن است از انواع دروس انتخابی را انتخاب نمایید به گسترش دانش خود در زمینه های مختلف.... [-]

آمریکا سانتاکلارا
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی