توضیحات رسمی را مطالعه کنید

AACSB Accredited

دربارهی ما

دانشکده لوکاس و دانشکده بازرگانی، در سال 1928 تاسیس شده است، از سال 1967 توسط AACSB International، موسسه اعتباربخشی برجسته جهان برای مدارس تجاری، تأیید شده است. ما بزرگترین مشارکت فارغ التحصیلان کسب و کار در دره سیلیکون و یکی از مهمترین مشارکت کنندگان در آنچه امروز دره است. دانشکده لوکاس و دانشکده بازرگانی مانند دانشگاهی که در آن قرار دارد، منعکس کننده فضای پر جنب و جوش، چند فرهنگی و جهانی دره سیلیکون هستند. با بیش از 175 دانشکده و 5000 دانش آموز، کالج ما دانشجویان فرصت های جهانی دانشجویان را فراهم می کند، در حالیکه ارتباطات قوی با شرکت های Silicon Valley در دست دارد.

از طریق مدارس و اداره های کارشناسی ما، ما 13 مرکز تجاری را ارائه می دهیم، و مدرسه فارغ التحصیل ما مدارک و مدارک پیشرفته در کسب و کار، حسابداری، مالیات، و مدیریت حمل و نقل را فراهم می کند. مراکز و مؤسسات ما فرصت های منحصر به فردی برای دانش آموزان فراهم می کند تا دانش و مهارت های خود را در زمینه مالیات، حسابداری، خدمات مالی، مدیریت عملیات، رهبری جهانی، کارآفرینی و غیره به ارمغان بیاورد. دیگر برنامه های برنده جایزه تجربه دانشجویی LCoB را ایجاد می کند که یک جامعه یادگیری فوق العاده ای را در اختیار نیروی دره سیلیکون و فراتر از آن قرار می دهد.

کالج لوکاس و دانشکده بازرگانی - نیروی دره سیلیکون

ما منابع، مهارت ها و فرصت هایی را برای دانش آموزان برای موفقیت در دره سیلیکون، یکی از پررونقترین، رقابتی ترین و نوآورانه ترین مناطق اقتصادی در جهان و فراتر از آن، فراهم می کنیم.

ترکیب چند فرهنگی و دیدگاه جهانی با پایه تاریخی سیلیکون ولی در زمینه نوآوری های تکنولوژیکی، برنامه های ما، بازتابی از میراث محترم محور ما است. با بیش از 80٪ دانش آموزان ما در ویل، دانش آموزان و دانش آموزان کسب و کار ما در واقع نیروی دره سیلیکون هستند.

کالج تجاری لوکاس دانشجویان را مجذوب انتخاب های قابل توجهی برای محدوده تمرکز تمرکز خود با سیزده تمرکز تجاری می کند. مرکز موفقیت آمیز دانشجویان جک هلند توجه ویژه ای را برای کمک به دانش آموزان در انتخاب گزینه های تحصیلی و مسیر شغلی خود ارائه می دهد.

مراکز و موسسات کلاس جهانی ما از تجربه دانش آموزان با آموزش عالی و شبکه سازی با کالیبر بالا، متخصصان محلی در طیف وسیعی از صنایع حمایت می کنند. منابع دانشجویی بی نظیر مانند برنامه Gary J. Sbona Honor، برنامه کارآموزی جهانی تامپسون و دانشکده مشهور ما منابع و محیطی را فراهم می کنند که در آن دانش آموزان می توانند چشم اندازهای حرفه ای را بیاموزند و از یادگیری تجربه ی منحصر به فرد بهره مند شوند.

مأموریت

چشم انداز، ماموریت و ارزش های LCoB. بزرگترین و قدیمی ترین دانشگاه دولتی سیلیکون ولی، دانشگاه دولتی سن خوزه، از سال 1857 به نیازهای آموزشی جامعه ما و بازار جهانی آن خدمت کرده است. در سال 1928، کالج تجارت از سال 1967 توسط AACSB International، برجسته جهان مدارک اعتباربخشی برای مدارس تجاری. ما بزرگترین ارائه دهنده فارغ التحصیلان کسب و کار در دره سیلیکون و یکی از بزرگترین مشارکت کنندگان در دره امروز است.

چشم انداز. کالج ما دره سیلیکون در خدمت خواسته های جهانی و متنوع این محیط کسب و کار پویا و نوآورانه است. ما آموزش و پرورش قرن 21 را برای موفقیت دانش آموزان، کارفرمایان و جامعه فراهم می کنیم.

ماموریت ما نهاد فرصت در دره سیلیکون، آموزش رهبران آینده از طریق یادگیری تجربی و توسعه شخصیت در یک جامعه تجاری جهانی و انجام پژوهش هایی است که به تئوری، تمرین و آموزش و پرورش کمک می کند.

ارزشهای اصلی

 • Excellence - ما بر اساس استانداردهای عالی در زمینه تدریس، تحقیق و خدمات هدایت می شویم
 • اخلاق - ما بالاترین استانداردهای رفتار علمی و حرفه ای را برای تشویق مسئولیت اجتماعی تعیین می کنیم
 • کارآفرینی - ما فرهنگ نوآوری و خلاقیت را پرورش می دهیم
 • تعهد - ما یک فرهنگی هستیم که ارزش تنوع، ارتباطات باز و همکاری را ایجاد می کند

پیامدهای مأموریت ما

 • مؤسسه فرصت - ما آموزش عالی با ارزش با کیفیت ارائه می دهیم که دانش آموزان کار و کار تمام وقت را در تمام سنین و زمینه های متنوع را قادر می سازد تا زندگی خود را تغییر دهند.
 • سیلیکون دره متمرکز - ما تجربه دره سیلیکون در برنامه های ما، پژوهش، درگیر شدن دانشجویان، و روابط اجتماعی اضافه کردن ارزش به منطقه دره سیلیکون و فراتر از آن ادغام.
 • یادگیری دانش آموزان تجربی - ما با استفاده از مشارکت با کسب و کارهای محلی و جوامع، توسعه حرفه ای و تجارب متقابل فرهنگی، از طریق استفاده از آموزه های نوپا و یادگیری تجربی، با استفاده از دانش آموزان آموزش می دهیم.
 • آموزش و پرورش قرن 21st - ما یک محیط یادگیری فن آوری فن آوری ایجاد و به طور مداوم بهبود و توسعه برنامه های که درگیر، تاثیر و ارزش برای هر دو کسب و کار و جامعه است.
 • رهبری در یک جامعه کسب و کار جهانی - ما یک استعداد استعداد، رهبری ایده و شرکت های تجاری را از طریق موسسات و مراكز برتری خود كه از رشد سیلیكون ویل در بازار جهانی حمایت می كنند، ارائه می كنیم.
 • تحقیق - دانشکده گوناگون ما متکی به تحقیق و تعامل حرفه ای است که بر تئوری و عمل کسب و کار و آموزش و پرورش در دره سیلیکون و فراتر از آن تاثیر می گذارد.
برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

San Jose State University - Lucas College and Graduate School of Business

اگر شما قصد دارید تبدیل به یک CPA شوید و بخواهید به عنوان یک حسابدار حرفه ای در دره سیلیکون زندگی کنید و کار کنید، یک برنامه بهتر از ما پیدا نخواهید کرد. برنامه MSA شامل ... [+]

در باره

آیا شما آماده هستی که حرفه ای بگیری؟ آیا شما حرفه ای یا کارشناسی کار می کنید که نیاز به 30 واحد برای صدور گواهینامه CPA دارد؟ خبر خوب! پیش از این برای دانش آموزانی که دارای پس زمینه حسابداری کمی هستند طراحی شده است، ما استاد علوم در حسابداری در حال حاضر استقبال هر کسی با مدرک کارشناسی حسابداری نیز هست.

برنامه MSA ما طولانی ترین برنامه در حال اجرا در شمال کالیفرنیا است. ما می خواهیم که به عنوان یک حسابدار حرفه ای در دره سیلیکون زندگی و کار کنیم.... [-]

آمریکا سن خوزه
آگوست 2020
انگلیسی
تمام وقت
12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
San Jose State University - Lucas College and Graduate School of Business

داشتن "MST" پس از نام شما، تمایز زیادی در دنیای مالیات است. این نشان می دهد که شما به خوبی در زمینه مالیات، مهارت در تحقیقات مالیاتی و توانایی هوشمندانه با پیچیدگی قوانین ... [+]

در باره

داشتن "MST" پس از نام شما، تمایز زیادی در دنیای مالیات است. این نشان می دهد که شما به خوبی در زمینه مالیات، مهارت در تحقیقات مالیاتی و توانایی هوشمندانه با پیچیدگی قوانین مالیاتی امروز آشنا هستید. MST یک برنامه 30 واحد است که به شما امکان می دهد که تمام وقت را ثبت نام کنید و درجه را در 12 ماه یا نیمه وقت کامل کنید و در مدت 24 تا 36 ماه به پایان برسید. و صحبت در مورد انعطاف پذیر، کلاس های ما قرار است در اطراف فصل مالیات مشغول کار.... [-]

آمریکا سانتاکلارا
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
12 - 36 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
San Jose State University - Lucas College and Graduate School of Business

کارشناسی ارشد مدیریت حمل و نقل (MSTM) یک برنامه 30 واحد ای است که به طور کامل تأیید شده است که دو یا نیم یا سه سال طول می کشد تا به صورت یک دانش آموز نیمه وقت تکمیل شود. ... [+]

در باره

کارشناسی ارشد مدیریت حمل و نقل (MSTM) یک برنامه 30 واحد ای است که به طور کامل تأیید شده است که دو یا نیم یا سه سال طول می کشد تا به صورت یک دانش آموز نیمه وقت تکمیل شود. برنامه درسی شامل شش دوره مورد نیاز، دو دوره آمادگی و یک دوره دو دوره ای است که به تجربه پاپ سنگ تبدیل شده است.

برنامه درسی توسط مربیان شناخته شده ملی که متخصصان علمی یا صنعت هستند هدایت می شود. MSTM به طور کامل توسط انجمن برای پیشرفت دانشکده های انسانی (AACSB) تأیید شده است. کلاس ها در شب های روز هفته برگزار می شود، به دانش آموزان اجازه می دهد تا تمام وقت خود را در طول تحصیلاتشان صرف کنند. دانش آموزان به طور کلی یک دوره در یک دوره، یک شب در هفته، برای هر جلسه ده کلاس، به طور کلی در چهار کلاس در سال است. کلاس ها توسط کنفرانس ویدئویی دو طرفه ارائه می شوند، که توسط نرم افزار های وب تکمیل می شود. دانش آموزان در کلاس های شخصی در مکان های سراسر کالیفرنیا و یا از طریق ویدئو کنفرانس آنلاین شرکت می کنند.... [-]

آمریکا سانتاکلارا
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
24 - 36 ماهها
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
One Washington Square San Jose, CA
95192 سن خوزه, کالیفرنیا, آمریکا
Address
2933 Bunker Hill Lane, Suite 120
95054 سانتاکلارا, کالیفرنیا, آمریکا