Sam Houston State University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Sam Houston State University

یک نام بزرگ در آموزش و پرورش تگزاس

برای بیش از 137 سال، Sam Houston State University دانشجویان را برای زندگی معنادار از پیشرفت آماده کرده است. شعار خود، "اندازه زندگی یک سرویس آن است"، از طریق هفت کالج SHSU و خارج از محوطه دانشگاه تگزاس، از طریق پژوهش دانشجویی، تلاش های خلاقانه، یادگیری خدمات، داوطلبانه و غیره، بازتاب می یابد.

SHSU نام مستعار سام هوستون، بزرگترین قهرمان تگزاس، SHSU است که به طور مداوم از طریق رشته های تحصیلی از ریشه های تاریخی خود برخوردار است و شامل آموزش استثنایی از اعضای هیات علمی است که در مورد موفقیت دانش آموزان خود نیز اهمیت دارند.

SHSU در حال مبارزه با میراث خود نیز تلاش می کند تا نیازهای دانش آموزان معاصر را که هر دو سنتی و آنلاین هستند، برآورده کند. با استفاده از انواع مدرک کارشناسی و فارغ التحصیلی آنلاین و گواهینامه ها و گواهینامه های متعدد، که توسط اساتید در خارج از دانشگاه تدریس می شود، SHSU Online دارای گزینه ای است که شما دنبال آن هستید تا به اهداف دانشگاهی، شخصی و حرفه ای خود برسید.

پیشنهادات علمی

SHSU بیش از 80 برنامه کارشناسی، بیش از 50 برنامه کارشناسی ارشد و ده برنامه دکترا ارائه می دهد، از جمله برنامه های شناخته شده در کسب و کار، هنرهای زیبا، تحصیلات، ریاضیات و عدالت کیفری. SHSU به عنوان "دانشگاه تحقیقات دکترا" توسط کمیته کارنگی آموزش عالی طبقه بندی شده است و اخیرا توسط اخبار ایالات متحده و جهان گزارش شده است که در میان بهترین در کشور برای برنامه های فارغ التحصیل آنلاین. علاوه بر این، کمیسیون کارنگی در آموزش عالی، SHSU را به عنوان یک دانشگاه "جامعه مشغول" طبقه بندی کرد. این افتخار به 311 موسسه دولتی در سراسر کشور اعطا شده است و تعهد قابل توجه دانشگاه را به خدمت به جامعه متذکر می شود.

مکان ها

هانتسویل

Address
Sam Houston State University
Office of International Programs
1908 Avenue J, Box 2150
Huntsville, TX

77341 هانتسویل, تگزاس, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید