توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چه اتفاقی می افتد زمانی که شما یکی از بزرگترین سازمان های آموزش در جهان در کنار یکی از بزرگترین شهرستانها در جهان است؟ شما دریافت می کنید دانشگاه سنت پیتر، یک نهاد یسوعیون از آموزش عالی فقط چند دقیقه از شهر نیویورک، یک مرکز جهانی فرهنگ، سرگرمی، کسب و کار - و فرصت های حرفه ای و حرفه ای.

سنت پیتر یکی از 28 کالج یسوعیون و دانشگاه در ایالات متحده، در سنت همان دانشگاه جورج تاون و کالج بوستون تاسیس شده است. تاسیس در سال 1872، دانشگاه سنت پیتر می آمیزد یک تجربه یادگیری منحصر به فرد به شکل دانشگاهیان دقیق، کارآموزی که ارائه تجربه در دنیای واقعی، خدمات اجتماعی، و یک اصل، مراقبت جامعه است که پشتیبانی از شما پس از فارغ التحصیلی طولانی است.

با نسبت دانشجو به دانشکده در مقطع کارشناسی از 12 به 1 و یک دانشکده ستاره ای متعهد به موفقیت خود را، پیشنهادات سنت پیتر بیش از 50 رشته در مقطع کارشناسی و همچنین در سطح کارشناسی ارشد و دکترای برنامه. ما به اندازه کافی کوچک به شما می دانید با نام و به اندازه کافی بزرگ را به جهان را به خانه خود هستید.

ماموریت ما

دانشگاه سنت پیتر، با الهام از یسوعیون آن، هویت کاتولیک، تعهد به توجه فردی و پایه در علوم انسانی، آموزش یک جامعه متنوع از زبان آموزان در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و برنامه های حرفه ای به اکسل فکری، منجر اخلاقی، خدمت مهربانانه و ارتقاء عدالت در ما همیشه در حال تغییر محیط شهری و جهانی است.

روزهای اولیه از کالج سنت پیتر

کالج سنت پیتر، کالج یسوعیون از نیوجرسی، به عنوان یک کالج هنرهای لیبرال برای مردان در سال 1872 تاسیس شد. هنگامی که اولین کلاس در شهر جرسی در تاریخ 2 سپتامبر 1878 آغاز شده، هفتاد و یک دانش آموز در ابتدا در وزارت مقدماتی ثبت نام کرد.

این تعداد تا پایان سال به 123 رشد داشته است. آنها از ده تا پانزده سال، و در نتیجه هیچ کدام از آنها انجام می دهند کار در سطح کالج. همانطور که دانش آموزان بیشتر وارد شدند، کار بر روی یک ساختمان مدرسه جدید به Grand خیابان در سال 1899 آغاز شد (تصویر سمت راست).

در سال 1900، کالج 63 درجه کارشناسی و 26 درجه کارشناسی ارشد موافقت کرده بودند. پنج سال بعد، کالج و دبیرستان سنت پیتر، هر چند واقع در همان ساختمان، موسسات دانشگاهی متمایز بودند.

از 1918 تا سال 1930، کالج تعطیل به دلیل تاثیر از جنگ جهانی اول و به دلیل مافوق یسوعیون می خواستیم به تمرکز نیروی انسانی خود در کالج دیگر در ساحل شرق. همانطور که در کتاب سال دانشگاه اشاره میکند: "کلاس های درس خالی رفت. دانشکده بسته markbooks خود، و برای جبهه را ترک کرد. "

شروع تازه

سنت پیتر در سال 1930 در طبقه چهارم از اتاق بازرگانی ساختمان در مرکز شهر جرسی سیتی بازگشایی، و زنان برای اولین بار به جلسه عصر بستری شده اند. رابرت I. گنون، SJ، دین بود.

با تولد دوباره از سنت پیتر در سال 1930، کشیش گنون به نام طاووس طلسم رسمی کالج، منعکس کننده روح "معاد و زندگی ابدی است." طاووس همچنین روابط کالج به ته نشینی جرسی سیتی، در اصل به نام "Pavonia،" و یا "سرزمین طاووس." کشیش گنون معرفی شش نفر از اعضای هیئت علمی یسوعیون جدید، که به ارمغان آورد یک قدرت جدید و چشم انداز به دانشگاه، تاکید، به عنوان پیشینیان خود، انجام داده بود یک برنامه هنرهای آزاد کاتولیک قوی، مشخصه آموزش و پرورش یسوعیون. تا سال 1933، کالج تلاش جدی برای حرکت از مرکز شهر جرسی سیتی به سایت فعلی خود را در املاک و سابق ادوارد جوان ساخته شده بود.

در سال 1936، کالج به محل فعلی آن بر کندی بلوار در شهر جرسی نقل مکان کرد. تغییرات به تدریج در پردیس جدید ساخته شده بودند (در میان ساختمان های دیگر، مک درموت هال، Dinneen هال، مرکز تفریحی Yanitelli و ویلان سالن در سال 1949، 1956، 1973، و 1992 شروع شده بود،).

رشد و گسترش

سنت پیتر رسما در سال 1966 به طور کامل مختلط تبدیل شد زمانی که زنان به جلسه روز بستری شدند، اگر چه 35 زن بود در واقع در سال 1944 به منظور حفظ کالج در زمان دشوار مالی اشغال تحصیل کرده اند.

در سال 1975 سنت پیتر تاسیس یک دانشگاه واحد، یک "کالج برای بزرگسالان،" در Englewood صخره، نیوجرسی، و شروع به کار برای بهبود دانشگاه جرسی سیتی، با بازسازی که شامل تبدیل چهار چمن را به چهار بتن در محوطه دانشگاه امروز .

کالج اولین برنامه های تحصیلات تکمیلی خود را در آموزش و پرورش در سال 1980 ارائه شده است. همچنین در سال 1980، سنت پیتر دانشجویان ساکن بر روی محوطه دانشگاه برای اولین بار، استقبال کرد.

از 1990s ثابت به یک دهه از گسترش و رشد، با افزایش قابل توجهی در ثبت نام و علاوه بر این از سالن های بیشتر اقامت به جای بدن دانش آموز در حال رشد.

کالج سنت پیتر سالگرد 130 آن در سال 2002 را جشن گرفتند.

در 17 اوت، 2012، کالج سنت پیتر رسما به عنوان دانشگاه سنت پیتر شناخته شد.

دانشگاه سنت پیتر

دانشگاه سنت پیتر وفادار به تعهد خود را به ماموریت آموزش و پرورش از جامعه مسیحیان باقی مانده است. دانشگاه سنت پیتر، با الهام از یسوعیون آن، هویت کاتولیک، تعهد به توجه فردی و پایه در علوم انسانی، آموزش یک جامعه متنوع از زبان آموزان در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و برنامه های حرفه ای به اکسل فکری، منجر اخلاقی، خدمت مهربانانه و ارتقاء عدالت در ما همیشه در حال تغییر محیط شهری و جهانی است.

امروز، رئیس جمهور یوجین J. Cornacchia منجر دانشگاه به بعد به سوی آینده ای امیدوار کننده است. دانشگاه سنت پیتر نقطه عطفی در کندی بلوار در شهر جرسی است، و نیز ارائه می دهد مکان های مختلف در خارج از دانشگاه برای دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد بزرگسالان است.

اعتباربخشی

اعتبارنامه های دانشگاه سنت پیترز عبارتند از:

کمیسیون ایالات میانه در آموزش عالی
کمیسیون دانشگاهی آموزش پرستاری (لیسانس علوم، کارشناسی ارشد، و برنامه های دوره دکتری پرستاری)
مجمع بین المللی آموزش کسب و کار دانشگاهی (کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی، کارشناسی ارشد حسابداری، کارشناسی مدیریت کسب و کار، کسب و کار بین المللی، بازاریابی، و حسابداری)
شورای اعتباربخشی آموزش و پرورش معلم (پروگرام آماده سازی معلم)
دانشگاه سنت پیتر توسط نیوجرسی وزارت امور خارجه آموزش و پرورش برای آموزش معلمان تایید شده است.
دانشکده مدیریت بازرگانی در دانشگاه سنت پیتر است وضعیت نامزد اعتباربخشی توسط مجمع بین المللی آموزش کسب و کار دانشگاهی (IACBE) واقع در 11374 استرانگ خط جاده در Lenexa، کانزاس، ایالات متحده اعطا شده است.
برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

Saint Peter’s University

کارشناسی ارشد حسابداری برنامه 30 ساعته اعتباری ارائه افراد با مهارت ها و دانش مورد نیاز برای همگام شدن با تغییرات در عمل حسابداری است. یکی از ویژگی های منحصر به فرد این ... [+]

کارشناسی ارشد حسابداری برنامه 30 ساعته اعتباری ارائه افراد با مهارت ها و دانش مورد نیاز برای همگام شدن با تغییرات در عمل حسابداری است. یکی از ویژگی های منحصر به فرد این برنامه تمرکز خود را بر مدیریت ریسک و مسائل مربوط به انطباق است، آماده کردن افراد برای پیچیدگی رو به رشد شرکت های بزرگ جهان.

بسیاری از ایالت ها نیاز به 150 کل اعتبار برای امتحان CPA نشستن. این درجه، همراه با 120 اعتبار ساعته درجه حسابداری در مقطع کارشناسی، ارضا ساعت البته لازم به برای امتحان نشسته است. ترکیب MSA و MBA گسترش پایه و اساس دانش آموز شامل حسابداری، مدیریت ریسک، و پایه و اساس انطباق به وسعت دانش به دست آمده در برنامه MBA.... [-]

آمریکا Jersey City Englewood Cliffs
Saint Peter’s University

دانشگاه سنت پیتر در حال ایجاد برنامه مدرک کارشناسی ارشد جدید در امنیت سایبر. 30 اعتباری، برنامه 10 البته شما را با مهارت های پیشرفته شما نیاز به حفاظت و دفاع از سیستم های ... [+]

جدید شروع پاییز 2016 ترم

دانشگاه سنت پیتر در حال ایجاد برنامه مدرک کارشناسی ارشد جدید در امنیت سایبر. 30 اعتباری، برنامه 10 البته شما را با مهارت های پیشرفته شما نیاز به حفاظت و دفاع از سیستم های اطلاعات از حملات سایبری فراهم می کند. دوره های تحصیلات تکمیلی امنیت سایبر خواهد شد در شب در محوطه دانشگاه شهر جرسی تدریس می شود. هر کلاس خواهد بود 2 ½ ساعت و یک بار در هفته دیدار خواهد کرد.

نیاز برای حرفه ای ها امنیت سایبر ... [-]
آمریکا Jersey City Englewood Cliffs
Saint Peter’s University

با رشد نمایی بزرگ داده در طول چند سال گذشته، نیاز به اطلاعات بیشتر و دانشمندان برجسته تر و فوری تر می شود. دانشگاه سنت پیتر در حال حاضر یک برنامه علمی لبه برش برای پاسخگو ... [+]

نیاز به دانشمندان داده

با رشد نمایی بزرگ داده در طول چند سال گذشته، نیاز به اطلاعات بیشتر و دانشمندان برجسته تر و فوری تر می شود. دانشگاه سنت پیتر در حال حاضر یک برنامه علمی لبه برش برای پاسخگویی به چنین خواسته و آموزش نسل بعدی دانشمندان داده ارائه می دهد. کارشناسی ارشد در رشته علوم داده با تمرکز بر تجزیه و تحلیل ترافیک کسب و کار. علم اطلاعات با تمرکز بر تجزیه و تحلیل ترافیک کسب و کار نظم و انضباط است که ادغام روش های علمی از آمار، علوم کامپیوتر و مدیریت کسب و کار مبتنی بر داده برای استخراج دانش از داده ها و ساخت درایو تصمیم گیری است. استاد در برنامه درسی علوم داده دانش آموزان فراهم می کند با یک دوره سخت به مطالعه در بزرگ فن آوری داده ها، برنامه های کاربردی و شیوه های. ... [-]

آمریکا Jersey City Englewood Cliffs
September 2019
تمام وقت
پاره وقت
16 
Campus
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی