Read the Official Description

مدرسه اداره اقتصاد و بازرگانی دانشجویان را برای چالش کشیدن و شغلی جالب در زمینه تحصیلات عالی هنرهای لیبرال آماده می کند. با توجه به میراث برادری کاتولیک و Lasallian مسیحی کالج، یکپارچگی و آگاهی اخلاقی تأکید می شود.

مدرسه اداره اقتصاد و بازرگانی برنامه های دوره های کارشناسی ارشد، مانند لیسانس علوم حسابداری، لیسانس علوم مدیریت بازرگانی، و انتخاب لیسانس هنر یا لیسانس علوم در اقتصاد را ارائه می دهد.

برنامه های ما دانشجویان را برای چالش کشیدن و حرفه های جالبی آماده می کند، در زمینه تحصیلات عالی هنری لیبرال که به همه دانشجویان سنت مری ارائه شده است. ضروری به هر دو آموزش حرفه ای و لیبرال، توانایی های بین فردی قوی، از جمله ارتباطات روابط عمومی و رسانهای، و اعتماد و توانایی در برخورد با ابعاد فنی و انسانی زندگی سازمانی است. با توجه به میراث برادری کاتولیک و Lasallian مسیحی کالج، یکپارچگی و آگاهی اخلاقی تأکید می شود.

فارغ التحصیل کسب و کار، یک گروه در مدرسه مدیریت اقتصاد و کسب و کار کالج سن مری، انواع برنامه های نیمه وقت را فراهم می کند که ریشه در تحقیقات فکری و کاربرد مفاهیم مبتنی بر نظریه دارند. فارغ التحصیل کسب و کار در سال 1975 با افتتاح برنامه اجرایی MBA تاسیس شد. در سال 1984، برنامه حرفه ای MBA معرفی شد، و در سال 2004 فارغ التحصیل کسب و کار MS را در برنامه تجزیه و تحلیل مالی و سرمایه گذاری (MS-FAIM) راه اندازی کرد.

بسیاری از دانش آموزان ما در حال کار حرفه ای هستند. سنت مری یک پناهگاه صلح آمیز، منظره و ایمن از محل کار را فراهم می کند، به شما اجازه می دهد تا به طور کامل بر پیگیری اهداف دانشگاهی و حرفه ای تمرکز کنید. متوسط ​​اندازه کلاس 20 است، با سطح بالایی از تعامل دانش آموز / هیئت علمی، و ما ترکیبی از سمینار و فرمت های مورد مطالعه استفاده می شود.

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

Saint Mary's College of California School of Economics and Business Administration

کارشناسی ارشد در تجزیه و تحلیل مالی و مدیریت سرمایه گذاری (MS-FAIM) بر روی تکنیک های کمی مورد استفاده در تجزیه و تحلیل مالی شرکت ها، مدیریت سرمایه گذاری نمونه کارها و مدی ... [+]

کارشناسی ارشد در تجزیه و تحلیل مالی و مدیریت سرمایه گذاری (MS-FAIM) بر روی تکنیک های کمی مورد استفاده در تجزیه و تحلیل مالی شرکت ها، مدیریت سرمایه گذاری نمونه کارها و مدیریت ریسک متمرکز شده است. مخلوط آن تئوری و عمل آموزش و پرورش مبتنی و عملی فراهم می کند. دانش آموزان با درجه کارشناسی در رشته هایی مانند کسب و کار، اقتصاد، حسابداری، ریاضی، آمار، مهندسی و علوم به خوبی انجام در برنامه MS-FAIM، اما آن را به همه کسانی که واجد شرایط هستند باز است. ... [-]

آمریکا San Francisco Moraga