Sacred Heart University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ما در قدرت از رویاهای خود را باور.

ارزش واقعی تجربه قلب مقدس شما توسط حقایق ما به شما و یا مهارت های شما به دست آوردن آموزش در حالی که شما اینجا هستید سنجیده نمی شود. آن خواهد بود چیزی که ما به شما نمی دهد.

در دانشگاه قلب مقدس در Fairfield، CT ما معتقدیم که پرس و جو، به دنبال دانش و انعکاس هوشمند - در داخل و خارج از کلاس درس - ایجاد فرصت ها و انتخاب های بیشتر است. ما شما را به چالش می شود بی باک در حس کنجکاوی خود را و شجاع را در خدمت شما به دیگران است.

ما پرشور در مورد نقش ما در کمک به شما پتانسیل واقعی خود را نشان می دهد بازی می باشد. کشف استعدادهای خود، توانایی ها، نقاط قوت، شخصیت خود را و رویاهای نتیجه با ارزش ترین ما برای به عنوان مربیان و مربیان تلاش است.

این چیزی است که شما به ما بدهد.

ما اعتقاد داریم که فرصت ارزشمند است.

بازگشت سرمایه گذاری

بازگشت کیفیت

قلب مقدس مدت طولانی است که به عنوان یکی دانشگاه های پیشرو در کشور شناخته شده است. SHU در میان پرینستون را نقد "بهترین 377 کالج" و "بهترین 294 مدارس کسب و کار" با رتبه بالای لایه در اخبار آمریکا و گزارش جهانی برای ده سال گذشته قرار گرفت. علاوه بر این، بنیاد معتبر لیلی به تازگی یک انجمن ملی برای دیگر کالج حمایت برای یادگیری از برنامه درسی اصلی برنده جایزه شو، سفر بشر، و چگونه آن را ممکن است در جاهای دیگر تقلید. آن شده است توسط انجمن آمریکایی کالج ها و دانشگاه (AAC & U) به عنوان یک رهبر ملی در با کیفیت بالا برنامه های درسی در مقطع کارشناسی شناخته شده است.

بازگشت برتری علمی

کارفرمایان و مدارس فارغ التحصیل قدردانی از ارزش و دقت از آموزش و پرورش قلب مقدس، و آن را سخت نیست که چرا. کالج جک ما از کسب و کار - نام رئیس سابق افسانه ای و مدیر عامل شرکت جنرال الکتریک - توسط AACSB بین المللی، یک طراحی به دست آمده توسط کمتر از 5 درصد از مدارس کسب و کار در سراسر جهان معتبر است. SHU مربی مستقل و پیشرو دولت از معلمان و مدیران است، و دو برنامه دکترای خود - در درمان فیزیکی و در عمل پرستاری - در حال کسب امتیازات برتر از accreditors و دانش آموزان به طور یکسان. برنامه های آکادمیک همچنان به رشد برای پاسخگویی به نیازهای یک اقتصاد سرعت در حال تغییر است، با چنین اضافات به عنوان کارشناسی ارشد در ارتباطات و در یک دکترای مدیریت کسب و کار (DBA) در امور مالی

بازگشت روابط

تعهد به توجه شخصی تا مدت طولانی متمایز آموزش و پرورش شو. یک دانش آموز نسبت اعضای هیئت علمی از 15 به 1 به، اندازه متوسط ​​کلاس از 22 نفر و یک مشاوره برنامه شناخته شده ملی دانشگاهی دانشجوی سال اول تنها برخی از راه های اساتید و کارکنان شخصا با دانش آموزان ارتباط برقرار کرده و پرورش موفقیت خود را. SHU نیز ارائه می دهد نوآورانه جوامع زندگی آموزش در آن دانش آموزان لذت بردن از تمام مزایای استفاده معمول از زندگی در پردیس در یک سالن اقامت، با سود اضافه شده از میان یک گروه که سهام اهداف و منافع دانشگاهی زندگی می کنند. و، ما دوره اول تجربه سال پوشش رشته های مختلف در موضوعاتی که هیجان انگیز و مربوط به زندگی دانش آموزان ما هستند. این کلاس ها کوچک است که برای سطح بالایی از مشارکت که تقویت دانش آموز به دانش آموز و دانشجو به روابط استاد در حالی که در حال توسعه نوشتن و ارائه شفاهی دانش آموزان پاسخ می باشد.

بازگشت موفقیت آمیز

حتی در اقتصاد به چالش کشیدن، دانشجویان پس از فارغ التحصیلی SHU بسیار موفق هستند، با 99٪ تامین شغل و / یا آموزش و پرورش فارغ التحصیل. به عنوان بسیاری از 39٪ از فارغ التحصیلان ما به طور مستقیم در ادامه به مدرسه فارغ التحصیل به دریافت خود کارشناسی ارشد یا دکترای درجه است.

چه اشکال که ما به عنوان یک دانشگاه هستند و ما تبدیل خواهد شد؟

ما باور داریم که ایمان ما بر هدف، تعقیب بی امان و در آغوش ارز معنوی ما، و تعهد ما به خدمات پرشور عناصر اساسی دانشگاه قلب مقدس به عنوان یک نهاد و به عنوان یک جامعه هستند. در هسته ی اصلی ما، ما با تمرکز بر حفظ و انتقال علوم انسانی و سنت های فکری کاتولیک باقی می ماند.

این مقادیر ما را مجبور به عنوان مربیان و دانشمندان به طور مستمر برنامه های متنوع تر و چالش برانگیز، کارآموزی و فرصت ها برای دانش آموزان ما و برای خودمان که در جستجوی حقیقت و دانش بر اساس ایجاد کنید.

باور ما در پتانسیل نامحدود از هر عضو از جامعه قلب مقدس ما منجر به دنبال چیزی کمتر از صداقت غیر قابل انعطاف، رهبری شجاع و تعالی کلی از دانش آموزان ما، فارغ التحصیلان، اعضای هیات علمی و کارکنان.

باور قاطع ما در شأن و ارزش هر انسان به ما جسارت برای تبدیل شدن به بی باک در کشف فکری، پرس و جو، درک و تحمل یک جهان از ایده ها، اخلاق، مشکلات، تفاوت ها و شباهت های ما.

ما با هم زندگی می کنند، یادگیری، رشد و به عنوان افرادی که با شور و حرارت تجسم ارزش های دانشگاه قلب مقدس در فکری زندگی شخصی، حرفه ای و معنوی، ما.

ما پیشگامان در جهت منافع مشترک می باشد. ما به ایجاد آینده ای بهتر برای خودمان، برای دیگران، جامعه ما و جهان ما متعهد است.

بیش از تسلط بر حقایق، مهارت و نظم و انضباط.

دانشگاهیان و مربیان، ما پرشور در مورد ارائه دانش آموزان ما با آموزش و پرورش از کیفیت غیر قابل انعطاف و فرصت هستند.

به عنوان یک دانشگاه، ما بی امان در اطلاع رسانی، تایید و به چالش کشیدن دانش آموزان ما در بورس رهبری و خدمات خود هستند.

ما از یک کلاس از کمتر از 200 دانشجو در مقطع کارشناسی به یک بین المللی جانبه جامعه یادگیری برجسته رشد:

دانشگاه در ایالات متحده و اروپا بیش از 8200 دانشجوی کارشناسی و کارشناسی 645+ اعضای هیات علمی 70+ در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا 18 جوامع افتخار ملی

در قلب مقدس، ما به ملاحظه، رشد استراتژیک متعهد است. ما گام های قابل توجهی در گسترش امکانات و خدمات دانشگاه، اضافه کردن دانشکده بسیار معتبر و با تجربه و بالا بردن سطح موفقیت دانش آموزان ساخته شده است.

طرح راهبردی دانشگاه مجموعه چهارم یک چشم انداز ضخیم، جامع و عمل گرا دانشگاه قلب مقدس به عنوان یک نهاد است که جذب و پرورش تعالی دانشگاهی و موفقیت است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MA) » بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) » از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

استاد هنرهای: ارتباط ورزش و رسانه تبلیغات

Online & Campus Combined تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 آمریکا Fairfield + {تعداد} بیشتر

با آهنگ های علمی / حرفه ای در صدا و سیمای ورزش و ارتباطات ورزشی و تبلیغات، کارشناسی ارشد هنر در ارتباطات ورزش و رسانه است به طور خاص از یک سنت علوم انسانی طراحی شده به نمایش گذاشتن محصولات چند رسانه ای و سرمایه گذاری بر روی موقعیت جغرافیایی ایده آل دانشگاه قلب مقدس در قلب ورزش ایالات متحده صنعت رسانه. [+]

کارشناسی ارشد هنر در ارتباطات ورزش و رسانه (SCM) برنامه دانش آموزان برای مسئولیت های بی شمار این حرفه رسانه های ورزشی در قرن 21 آماده می شود. دانش آموزان SCM یادگیری مهارت های حرفه ای پیشرفته لازم برای برقراری ارتباط موثر در سراسر انواع سیستم عامل های رسانه های ورزشی است. SCM دو گزینه آهنگ های مختلف در رادیو و تلویزیون ورزشی (SB) و ارتباطات ورزشی و ارتقاء (ACP). هر آهنگ میآموزد که چگونه برای برنامه ریزی، ایجاد و توزیع در چند رسانه ای برای انتشار و پخش است. دانشجویان تحصیلات تکمیلی در برنامه SCM دانش و فنی مهارت را به دست آورد به دنبال فرصتهای شغلی در دنیای دیجیتال و ارتباطات ورزشی و رادیو و تلویزیون ورزشی، در حالی که در حال توسعه یک درک نظری، زیبایی شناسی و تاریخی از زمینه های ارتباطی حرفه ای است. بدون تجربه ارتباطات ورزشی قبلی مورد نیاز است برای تکمیل برنامه SCM، و ما همه زبان آموزان با انگیزه از هر کار بزرگ و یا در مقطع کارشناسی را تشویق به اعمال می شود. دانش آموزان در اراده SCM برنامه: دست آوردن مهارت های اجتماعی، هنری و فنی لازم برای ایجاد پروژه های چند رسانه ای حرفه ای و ارتباطات ارائه شده است. توسعه دانش و تکنیک های مورد نیاز برای موفقیت در رسانه های ورزشی بازار کار امروز، از جمله ارتباط موثر، مهارت با صنعت فن آوری های دیجیتال استاندارد، کار تیمی و مهارت حل مسأله. کار با حرفه ای رسانه های ورزشی در هر دو و خارج از محوطه... [-]

کارشناسی ارشد(MSc)

کارشناسی ارشد: امنیت سایبری

Campus تمام وقت پاره وقت September 2017 آمریکا Fairfield

در این برنامه پویا، شما یک دانش گسترده ای از شبکه و امنیت شبکه به دست آوردن و یادگیری فعالانه رسیدگی همیشه در حال تغییر تهدیدات امنیتی و تکنیک های نفوذ. [+]

مبارزه با حملات سایبری موجود است. دفاع در برابر آنهایی که در آینده. با افزایش اعتماد بر فضای مجازی برای همه چیز از ارتباطات به دفاع ملی می آید آسیب پذیری بیشتر. هکرها، قطع شبکه ها، ویروس ها و حملات سایبری انجام به مراتب بیشتر از کاربران ناراحتی فردی است. آنها سازش اسرار تجاری شرکت ها، نقض امنیت ملی و خفه آنلاین تجارت-در نتیجه درآمد از دست رفته بی حد و حصر. افزایش تهدیدات سایبری تقاضای بی سابقه برای امنیت سایبری متخصصان، افرادی که به طرز ماهرانه ای می توانید درخواست چارچوبهای تحلیلی و ابزار پیشگیری، شناسایی، آدرس و بهبود یافتن از حوادث سایبری و نقض امنیت ایجاد کرده است. برای کمک به دیدار با این تقاضا رو به رشد در این زمینه شکوفایی، دانشگاه قلب مقدس ارائه می دهد کارشناسی ارشد در رشته امنیت سایبر. تصویب بیشتر از محاسبات ابری، مراکز داده و دستگاه های ارتباطی بی سیم نیز رانندگی تقاضا برای متخصصان امنیت سایبر. در واقع صنعت امنیت سایبر بینی شده است به رشد 37 درصد تا سال 2020، سریع تر از حد متوسط ​​برای همه مشاغل در هر زمینه. (منبع: اداره آمار نیروی کار، شغلی چشم انداز کتاب، 2014-15) چرا امنیت سایبری؟ در این برنامه پویا، شما یک دانش گسترده ای از شبکه و امنیت شبکه به دست آوردن و یادگیری فعالانه رسیدگی همیشه در حال تغییر تهدیدات امنیتی و تکنیک های نفوذ. بیشتر به طور خاص، به شما خواهد شد: کاوش محصولات جدید و برنامه های کاربردی که کمک به ایجاد جهانی امن تر از تهدیدات... [-]

کارشناسی ارشد: بازاریابی دیجیتال

Campus تمام وقت پاره وقت 15  September 2017 آمریکا Fairfield + {تعداد} بیشتر

استاد علوم در بازاریابی دیجیتال (MSDM) دانش آموزان آماده برای پاسخگویی به تقاضای رو به رشد برای نمایی متقاضیان کار ماهر در زمینه های دیجیتال از بازاریابی است. برنامه های میان رشته ای را پوشش می دهد استراتژی های دیجیتال بازاریابی، تاکتیک ها و ابزارهای مبتنی بر یک پایه دو استراتژی بازاریابی به علاوه توسعه وب و طراحی. [+]

استاد علوم در بازاریابی دیجیتال (MSDM) دانش آموزان آماده برای پاسخگویی به تقاضای رو به رشد برای نمایی متقاضیان کار ماهر در زمینه های دیجیتال از بازاریابی است. برنامه های میان رشته ای را پوشش می دهد استراتژی های دیجیتال بازاریابی، تاکتیک ها و ابزارهای مبتنی بر یک پایه دو استراتژی بازاریابی به علاوه توسعه وب و طراحی. دانش آموزان ممکن است دیجیتال برنامه مدرک بازاریابی 12-اعتباری است که می تواند به درجه کارشناسی ارشد اعمال کامل است. بازاریابی دیجیتال رفته است. آیا شما دارید؟ دانشجوی بازاریابی دیجیتال در قلب مقدس بازاریابی دانشگاه های دیجیتال رفته است. تا سال 2016، هزینه های بازاریابی دیجیتال است انتظار می رود برای صعود به 77 میلیارد $ و 35 درصد از کل هزینه های تبلیغاتی را نمایندگی کند. * رشد در فضای دیجیتال یک روند است که تنها بخار جمع آوری شده است. بسیاری از شرکت ها به دنبال معماران و طراحان با تجربه و تخصص های تعاملی است که می تواند کمک به ساخت وب سایت های پاسخگو و برنامه های توسعه و یا استراتژی های دیجیتال ریز لحن. خوش بینی بیشتر در مورد چشم انداز کلی کسب و کار است به بودجه بازاریابی بزرگتر منجر شده است. با پول بیشتر در دسترس برای پروژه های جدید، طرح های بازاریابی ویژه دیجیتال، هر دو تمام وقت جویندگان کار و مترجمان آزاد در این فضا در حال پیدا کردن فرصت های شغلی. بر اساس گزارش بررسی حقوق گروه خلاق، چشم انداز شغلی برای بازاریابی دیجیتال با نرخ استخدام و نرخ حقوق و دستمزد... [-]

کارشناسی ارشد: روانشناسی

Online & Campus Combined تمام وقت پاره وقت September 2017 آمریکا Fairfield + {تعداد} بیشتر

استاد علوم در روانشناسی کاربردی (MSAP) در دانشگاه قلب مقدس (شو) به شما می آموزد که چگونه به درخواست علم رفتار انسان برای حل مشکلات عملی در دنیای واقعی از طریق یک سیستم تحویل منحصر به فرد از دوره های ترکیبی هشت هفته. [+]

استاد علوم در روانشناسی کاربردی (MSAP) در دانشگاه قلب مقدس (شو) به شما می آموزد که چگونه به درخواست علم رفتار انسان برای حل مشکلات عملی در دنیای واقعی از طریق یک سیستم تحویل منحصر به فرد از دوره های ترکیبی هشت هفته. دوره های شب خواهد شد در محوطه دانشگاه فیرفیلد ما با جلسات کلاس مکمل بحث آنلاین ارائه شده است. شما را به کل درجه در یک سال تقویمی با در نظر گرفتن دو کلاس در هر جلسه هشت هفته کامل است. گزینه های این برنامه: علاوه بر دوره های اصلی مورد نیاز، همه دانش آموزان یک دنباله چهار دوره در یک منطقه خاص از تخصص. صنعتی / روانشناسی سازمانی روانشناسی جامعه دانش آموزان ممکن است یک گواهی 12 اعتبار در یکی از این دو زمینه های تخصصی که بعدا می توانید به مدرک کارشناسی ارشد به عنوان یک غلظت اعمال شود آغاز خواهد شد. با پایه و اساس آن قوی در روش تحقیق و استدلال کمی و اتصالات متعدد آن با سازمان های جامعه، مدارس و شرکت ها، این برنامه آماده سازی بسیار عالی برای طیف گسترده ای از مشاغل در اقتصاد اطلاعات محور امروز فراهم می کند. دانش آموزان به خصوص به خوبی آماده برای انواع موقعیت های رهبری در دولت، جامعه، تنظیمات شرکت ها و کار دکترای. این برنامه بر روی یک مدل دانشمند پزشک که در آن دانش آموزان یک پایه محکم در علم روان شناسی به دست آوردن و یادگیری به استفاده از این دانش و مهارت را به مشکلات عملی در دنیای... [-]

کارشناسی ارشد: شیمی

Campus تمام وقت پاره وقت September 2017 آمریکا Fairfield

محبوب ساخته شده برای نتایج برنامه ما دانش آموزان از سراسر جهان که به دنبال به دست آوردن یک رقابتی، مدرک تحصیلی و استفاده از ایده آل مکان-یک فاصله کوتاه قلب مقدس از بسیاری از مواد دارویی و صنعتی شرکت برتر کشور جذب می کند. [+]

از کشف مواد مخدر به فناوری نانو، فرصت های هیجان انگیز در زمینه پویا شیمی وجود دارد. برای ارائه یک تجربه یادگیری موثر، دوره کلاس درس مربوطه با دست بر روی کار آزمایشگاه که می گیرد در دانشگاه قلب مقدس است (شو) دولت از هنر، امکانات، که ویژگی های برخی از ابزار دقیق پیشرفته ترین مخلوط می شوند. محبوب ساخته شده برای نتایج برنامه ما دانش آموزان از سراسر جهان که به دنبال به دست آوردن یک رقابتی، مدرک تحصیلی و استفاده از ایده آل مکان-یک فاصله کوتاه قلب مقدس از بسیاری از مواد دارویی و صنعتی شرکت برتر کشور جذب می کند. این درجه نیز دانشجویان به تحصیل در مقطع دکتری برنامه است. بسیاری از دانش آموزان فارغ التحصیل حضور SHU به دنبال مدرک خود را در حالی که کار، در نتیجه دوره های تحصیلات تکمیلی در شب و در روزهای شنبه ارائه شده است. دانش آموزان تمام وقت خواهد مدرک خود را در چهار ترم (دو سال) را تکمیل کنید. علاوه بر این، برنامه شیمی فارغ التحصیل شو اجازه می دهد تا دانش آموزانی که مدرک کارشناسی در یک رشته علمی دیگر از مواد شیمیایی برای به دست آوردن MS در شیمی. برای انجام این کار، آنها باید دوره پیش شرط اول کامل که توسط گروه شیمی تعیین می شود. LABS، امکانات و تجهیزات هشت دولت از آزمایشگاه شیمی هنر در خدمت نیازهای بیوشیمی، تحلیلی، تحقیقاتی شیمی آلی و فیزیکی است. امکانات رایانه ایستگاه مدل سازی مولکولی وجود دارد، و سرور شیمی نرم افزار دارای مجوز فراهم می... [-]

کارشناسی ارشد: مدیریت مالی و سرمایه گذاری

Campus تمام وقت 18  September 2017 آمریکا Fairfield

(شو) کارشناسی ارشد در امور مالی و مدیریت سرمایه گذاری (MSFIM) دانشگاه قلب مقدس است دانشجویان برای مشاغل پاداش در تجزیه و تحلیل سرمایه گذاری، مدیریت ثروت و مدیریت نمونه کارها آماده می شود. [+]

SHU MSFIM ریاضی / امور مالی کمپ | اوت 22 - 2 سپتامبر 2016 همه دانش آموزان MSFIM ورودی توصیه می شود برای حضور در 2 هفته ریاضی / امور مالی اردوگاه ما در ماه آگوست قبل از کلاس برای پاییز 16 شروع می شود. پیشنهاد ما WGB 603 به عنوان یک پیش شرط لازم در طول ترم پاییز به طور منظم که مواد مشابه را پوشش می دهد. ریاضی / امور مالی کمپ (چهار روز / هفته) به طور معمول دو هفته طولانی است و بین 22 آگوست و سپتامبر 2 درست قبل از شروع ترم پاییز برگزار می شود،. (شو) کارشناسی ارشد در امور مالی و مدیریت سرمایه گذاری (MSFIM) دانشگاه قلب مقدس است دانشجویان برای مشاغل پاداش در تجزیه و تحلیل سرمایه گذاری، مدیریت ثروت و مدیریت نمونه کارها آماده می شود. امور مالی در حال تکامل است و تاکید هر چه بیشتر است که در تجزیه و تحلیل کمی قرار داده است. از ارزش گذاری دارایی و توسعه محصول به مدیریت ریسک، حرفه ای امور مالی امروز نیاز به آموزش های پیشرفته فنی. این الزامات کمی افزایش یافته است، در رابطه با تغییر قوانین و مقررات مالی، تقاضا برای نامزدها با دانش برش لبه نظریه سرمایه گذاری، ریاضیات، آمار و تجزیه و تحلیل اطلاعات فشرده، و همچنین مهارت های ارتباطی قوی مکتوب و شفاهی افزایش یافته است. AACSB-accrediated جک ولش کالج کسب و کار ارائه می دهد MSFIM برای دیدار با این تقاضا رو به افزایش. نتایج یادگیری: به دست آوردن یک درک پیشرفته تئوری مدیریت... [-]

کارشناسی ارشد: مدیریت منابع انسانی

Online & Campus Combined تمام وقت پاره وقت 15 - 24  September 2017 آمریکا Fairfield + {تعداد} بیشتر

استاد دانشگاه قلب مقدس علوم در مدیریت منابع انسانی (MS در مدیریت منابع انسانی) کمک می کند تا حرفه ای توسعه پیشرفته مهارت های کمی و دانش در دنیای واقعی آن طول می کشد به کمک در بالاترین سطح است. [+]

با MS ما در مدیریت منابع انسانی آشنا: "مردم ما با ارزش ترین دارایی ما است." این یک پیام شنیده صدای بلند و واضح از بالاترین رده های سازمان های پیشرو امروز است. برای رهبران اجرایی، جذب و حفظ استعداد بالا مشروط به داشتن یک مدیر منابع انسانی مجرب و موثر در محل است. پس از همه، نقش رهبر منابع انسانی در حال تکامل است را که از یک شریک تجاری شدیدا یکپارچه - کسی که می تواند یک استخر استعداد قوی است که بازده مزیت رقابتی قابل توجهی ساخت. "HR است فقط به عنوان به عنوان هر تابع دیگر در یک شرکت مهم است. در واقع، چرا که نه HR به عنوان به عنوان امور مالی مهم است؟ پس از همه، اگر شما یک تیم بیس بال موفق، به شما گوش دادن با دقت بیشتری به حسابدار تیم یا مدیر پرسنل بازیکن؟ هر دو حسابدار و مدیر پرسنل بازیکن تعلق، در کنار مدیر عامل شرکت، در جدول که در آن تصمیم گیری ساخته شده. "- جک ولش از" برد " استاد دانشگاه قلب مقدس علوم در مدیریت منابع انسانی (MS در مدیریت منابع انسانی) کمک می کند تا حرفه ای توسعه پیشرفته مهارت های کمی و دانش در دنیای واقعی آن طول می کشد به کمک در بالاترین سطح است. فارغ التحصیلان برای مشاغل به عنوان مدیران منابع انسانی و مدیران آماده - موقعیت با رشد بالا که پیش بینی می ادامه صعود خود را * * دفتر آمار کار، وزارت کار ایالات متحده، شغلی چشم انداز کتاب، 2012-13... [-]

کارشناسی ارشد(MA)

استاد هنرهای: آموزش

Campus تمام وقت پاره وقت 18 - 30  September 2017 آمریکا Fairfield + {تعداد} بیشتر

(شو) کالج فارینگتون دانشگاه قلب مقدس در آموزش و پرورش ارائه می دهد برنامه های تحصیلات تکمیلی منجر به کارشناسی ارشد هنر در آموزش (MAT) برای کسانی که معلمان در کانکتیکات گواهی. طراحی شده برای معلم کلاس درس، MAT مهارت های ایجاد شده در زمینه هایی مانند کلاس درس، توسعه برنامه درسی و مدیریت کلاس درس. [+]

(شو) کالج فارینگتون دانشگاه قلب مقدس در آموزش و پرورش ارائه می دهد برنامه های تحصیلات تکمیلی منجر به کارشناسی ارشد هنر در آموزش (MAT) برای کسانی که معلمان در کانکتیکات گواهی. طراحی شده برای معلم کلاس درس، MAT مهارت های ایجاد شده در زمینه هایی مانند کلاس درس، توسعه برنامه درسی و مدیریت کلاس درس. دوره مطالعه برنامه تحصیلی این کارشناسی ارشد نیاز به تکمیل 33-36 ساعت اعتباری درسی. دوره های آموزشی ممکن است در یک زمان کامل و یا صورت پاره وقت گرفته شده است. کلاس ها در طول شبانه روز هفته با برخی از دوره های ارائه آنلاین برنامه ریزی شده. این برنامه ممکن است در 1.5 سال تحصیل تمام وقت به پایان رسید. پاره وقت دانش آموزان به طور معمول 2 تا 2.5 سال مطالعه را برای تکمیل الزامات دوره خود را. کسانی که گواهی آموزش اولیه خود را از طریق دانشگاه قلب مقدس دریافت ممکن است اعتبار برای برخی از درس در حال حاضر تکمیل دریافت خواهید کرد. برنامه معلم کارآموزی نامزدهای MAT دست آوردن تجربه ارزشمند در شهریه پرداخت می شود، تمام وقت برنامه کارآموزی ما که در آن همکاری با مدارس متعدد در منطقه محلی ما. کارورزان در یک سیستم مدرسه برای یک سال قرار داده شده برای خدمت به دستیاران به عنوان آموزشی، در حالی که به دنبال تحصیلات تکمیلی خود در کلاس های شب. دانش آموزانی که کارآموزی ساله را کامل معادل 30 اعتبار از شهریه کارشناسی ارشد اعمال شده به حساب دانشجویی دانشگاه قلب مقدس خود دریافت خواهید کرد. FARRINGTON... [-]

استاد هنرهای: ارتباطات - CORP COMM و روابط عمومی

Online & Campus Combined تمام وقت پاره وقت 48  September 2017 آمریکا Fairfield + {تعداد} بیشتر

طراحی شده توسط رهبران در زمینه و اعضای هیئت مشورتی ما، MACOMM ترکیبی از یادگیری با دست در توسعه مهارت ها و فرصت های حرفه ای برای آماده سازی دانش آموزان برای موفقیت در محیط رسانه ای همیشه در حال تغییر کلاس درس. [+]

تبدیل به یک استاد ارتباط برقرار داستان قدرتمند نیاز قصه گوهای قدرتمند است. با غلظت در ارتباطات شرکت و روابط عمومی (CCPR)، پخش و روزنامه نگاری دیجیتال (BDJ) و تولید چند رسانه ای دیجیتال (DMP) برنامه در ارتباطات (MACOMM) کارشناسی ارشد در دانشگاه قلب مقدس موقعیت دانش آموزان خود را به ایستادگی کردن قصه گوهای به عنوان ابتکاری و سازندگان محتوا در صنعت رسانه امروز است. روابط شرکت ارتباطات و عمومی تولید چند رسانه ای دیجیتال پخش و روزنامه نگاری دیجیتال طراحی شده توسط رهبران در زمینه و اعضای هیئت مشورتی ما، MACOMM ترکیبی از یادگیری با دست در توسعه مهارت ها و فرصت های حرفه ای برای آماده سازی دانش آموزان برای موفقیت در محیط رسانه ای همیشه در حال تغییر کلاس درس. این برنامه به شش ماژول هشت هفته است که دانش آموزان ارائه یک برنامه شخصی از مطالعه را متناسب با منافع خود و آنها را قادر به کارشناسی کارشناسی ارشد مهارت خود را در حالی که به دست آوردن تجربه در صنعت شکسته. دانش آموزان تمام وقت در یک سال در نظر گرفتن دو کلاس در هر ماژول در حالی که پاره وقت دانش آموزان در یک کلاس در هر ماژول ثبت نام به پایان برسد. در این برنامه MACOMM، دانش آموزان در داستان معنی دار است که با مخاطبین هدف خود را از طریق مطالعه روابط عمومی، ارتباطات جمعی، روزنامه نگاری، و تولید چند رسانه ای طنین انداز تمرکز می کنند. کلاس CCPR بر روی پایه های تجاری شرکت های بزرگ، روابط رسانه ای، رسانه... [-]