Sacred Heart University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ما در قدرت از رویاهای خود را باور.

ارزش واقعی تجربه قلب مقدس شما توسط حقایق ما به شما و یا مهارت های شما به دست آوردن آموزش در حالی که شما اینجا هستید سنجیده نمی شود. آن خواهد بود چیزی که ما به شما نمی دهد.

در دانشگاه قلب مقدس در Fairfield، CT ما معتقدیم که پرس و جو، به دنبال دانش و انعکاس هوشمند - در داخل و خارج از کلاس درس - ایجاد فرصت ها و انتخاب های بیشتر است. ما شما را به چالش می شود بی باک در حس کنجکاوی خود را و شجاع را در خدمت شما به دیگران است.

ما پرشور در مورد نقش ما در کمک به شما پتانسیل واقعی خود را نشان می دهد بازی می باشد. کشف استعدادهای خود، توانایی ها، نقاط قوت، شخصیت خود را و رویاهای نتیجه با ارزش ترین ما برای به عنوان مربیان و مربیان تلاش است.

این چیزی است که شما به ما بدهد.

ما اعتقاد داریم که فرصت ارزشمند است.

بازگشت سرمایه گذاری

بازگشت کیفیت

قلب مقدس مدت طولانی است که به عنوان یکی دانشگاه های پیشرو در کشور شناخته شده است. SHU در میان پرینستون را نقد "بهترین 377 کالج" و "بهترین 294 مدارس کسب و کار" با رتبه بالای لایه در اخبار آمریکا و گزارش جهانی برای ده سال گذشته قرار گرفت. علاوه بر این، بنیاد معتبر لیلی به تازگی یک انجمن ملی برای دیگر کالج حمایت برای یادگیری از برنامه درسی اصلی برنده جایزه شو، سفر بشر، و چگونه آن را ممکن است در جاهای دیگر تقلید. آن شده است توسط انجمن آمریکایی کالج ها و دانشگاه (AAC & U) به عنوان یک رهبر ملی در با کیفیت بالا برنامه های درسی در مقطع کارشناسی شناخته شده است.

بازگشت برتری علمی

کارفرمایان و مدارس فارغ التحصیل قدردانی از ارزش و دقت از آموزش و پرورش قلب مقدس، و آن را سخت نیست که چرا. کالج جک ما از کسب و کار - نام رئیس سابق افسانه ای و مدیر عامل شرکت جنرال الکتریک - توسط AACSB بین المللی، یک طراحی به دست آمده توسط کمتر از 5 درصد از مدارس کسب و کار در سراسر جهان معتبر است. SHU مربی مستقل و پیشرو دولت از معلمان و مدیران است، و دو برنامه دکترای خود - در درمان فیزیکی و در عمل پرستاری - در حال کسب امتیازات برتر از accreditors و دانش آموزان به طور یکسان. برنامه های آکادمیک همچنان به رشد برای پاسخگویی به نیازهای یک اقتصاد سرعت در حال تغییر است، با چنین اضافات به عنوان کارشناسی ارشد در ارتباطات و در یک دکترای مدیریت کسب و کار (DBA) در امور مالی

بازگشت روابط

تعهد به توجه شخصی تا مدت طولانی متمایز آموزش و پرورش شو. یک دانش آموز نسبت اعضای هیئت علمی از 15 به 1 به، اندازه متوسط ​​کلاس از 22 نفر و یک مشاوره برنامه شناخته شده ملی دانشگاهی دانشجوی سال اول تنها برخی از راه های اساتید و کارکنان شخصا با دانش آموزان ارتباط برقرار کرده و پرورش موفقیت خود را. SHU نیز ارائه می دهد نوآورانه جوامع زندگی آموزش در آن دانش آموزان لذت بردن از تمام مزایای استفاده معمول از زندگی در پردیس در یک سالن اقامت، با سود اضافه شده از میان یک گروه که سهام اهداف و منافع دانشگاهی زندگی می کنند. و، ما دوره اول تجربه سال پوشش رشته های مختلف در موضوعاتی که هیجان انگیز و مربوط به زندگی دانش آموزان ما هستند. این کلاس ها کوچک است که برای سطح بالایی از مشارکت که تقویت دانش آموز به دانش آموز و دانشجو به روابط استاد در حالی که در حال توسعه نوشتن و ارائه شفاهی دانش آموزان پاسخ می باشد.

بازگشت موفقیت آمیز

حتی در اقتصاد به چالش کشیدن، دانشجویان پس از فارغ التحصیلی SHU بسیار موفق هستند، با 99٪ تامین شغل و / یا آموزش و پرورش فارغ التحصیل. به عنوان بسیاری از 39٪ از فارغ التحصیلان ما به طور مستقیم در ادامه به مدرسه فارغ التحصیل به دریافت خود کارشناسی ارشد یا دکترای درجه است.

چه اشکال که ما به عنوان یک دانشگاه هستند و ما تبدیل خواهد شد؟

ما باور داریم که ایمان ما بر هدف، تعقیب بی امان و در آغوش ارز معنوی ما، و تعهد ما به خدمات پرشور عناصر اساسی دانشگاه قلب مقدس به عنوان یک نهاد و به عنوان یک جامعه هستند. در هسته ی اصلی ما، ما با تمرکز بر حفظ و انتقال علوم انسانی و سنت های فکری کاتولیک باقی می ماند.

این مقادیر ما را مجبور به عنوان مربیان و دانشمندان به طور مستمر برنامه های متنوع تر و چالش برانگیز، کارآموزی و فرصت ها برای دانش آموزان ما و برای خودمان که در جستجوی حقیقت و دانش بر اساس ایجاد کنید.

باور ما در پتانسیل نامحدود از هر عضو از جامعه قلب مقدس ما منجر به دنبال چیزی کمتر از صداقت غیر قابل انعطاف، رهبری شجاع و تعالی کلی از دانش آموزان ما، فارغ التحصیلان، اعضای هیات علمی و کارکنان.

باور قاطع ما در شأن و ارزش هر انسان به ما جسارت برای تبدیل شدن به بی باک در کشف فکری، پرس و جو، درک و تحمل یک جهان از ایده ها، اخلاق، مشکلات، تفاوت ها و شباهت های ما.

ما با هم زندگی می کنند، یادگیری، رشد و به عنوان افرادی که با شور و حرارت تجسم ارزش های دانشگاه قلب مقدس در فکری زندگی شخصی، حرفه ای و معنوی، ما.

ما پیشگامان در جهت منافع مشترک می باشد. ما به ایجاد آینده ای بهتر برای خودمان، برای دیگران، جامعه ما و جهان ما متعهد است.

بیش از تسلط بر حقایق، مهارت و نظم و انضباط.

دانشگاهیان و مربیان، ما پرشور در مورد ارائه دانش آموزان ما با آموزش و پرورش از کیفیت غیر قابل انعطاف و فرصت هستند.

به عنوان یک دانشگاه، ما بی امان در اطلاع رسانی، تایید و به چالش کشیدن دانش آموزان ما در بورس رهبری و خدمات خود هستند.

ما از یک کلاس از کمتر از 200 دانشجو در مقطع کارشناسی به یک بین المللی جانبه جامعه یادگیری برجسته رشد:

دانشگاه در ایالات متحده و اروپا بیش از 8200 دانشجوی کارشناسی و کارشناسی 645+ اعضای هیات علمی 70+ در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا 18 جوامع افتخار ملی

در قلب مقدس، ما به ملاحظه، رشد استراتژیک متعهد است. ما گام های قابل توجهی در گسترش امکانات و خدمات دانشگاه، اضافه کردن دانشکده بسیار معتبر و با تجربه و بالا بردن سطح موفقیت دانش آموزان ساخته شده است.

طرح راهبردی دانشگاه مجموعه چهارم یک چشم انداز ضخیم، جامع و عمل گرا دانشگاه قلب مقدس به عنوان یک نهاد است که جذب و پرورش تعالی دانشگاهی و موفقیت است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MAs » بازدید کنید MScs » بازدید کنید Health کارشناسی ارشد(MSc) » بازدید کنید MBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

استاد هنرهای: آموزش

Campus تمام وقت پاره وقت 18 - 30  September 2019 آمریکا Fairfield + {تعداد} بیشتر

(شو) کالج فارینگتون دانشگاه قلب مقدس در آموزش و پرورش ارائه می دهد برنامه های تحصیلات تکمیلی منجر به کارشناسی ارشد هنر در آموزش (MAT) برای کسانی که معلمان در کانکتیکات گواهی. طراحی شده برای معلم کلاس درس، MAT مهارت های ایجاد شده در زمینه هایی مانند کلاس درس، توسعه برنامه درسی و مدیریت کلاس درس. [+]

(شو) کالج فارینگتون دانشگاه قلب مقدس در آموزش و پرورش ارائه می دهد برنامه های تحصیلات تکمیلی منجر به کارشناسی ارشد هنر در آموزش (MAT) برای کسانی که معلمان در کانکتیکات گواهی. طراحی شده برای معلم کلاس درس، MAT مهارت های ایجاد شده در زمینه هایی مانند کلاس درس، توسعه برنامه درسی و مدیریت کلاس درس.

دوره مطالعه

برنامه تحصیلی این کارشناسی ارشد نیاز به تکمیل 33-36 ساعت اعتباری درسی. دوره های آموزشی ممکن است در یک زمان کامل و یا صورت پاره وقت گرفته شده است. کلاس ها در طول شبانه روز هفته با برخی از دوره های ارائه آنلاین برنامه ریزی شده. این برنامه ممکن است در 1.5 سال تحصیل تمام وقت به پایان رسید. ... [-]


استاد هنرهای: ارتباطات - CORP COMM و روابط عمومی

Online & Campus Combined تمام وقت پاره وقت 48  September 2019 آمریکا Fairfield + {تعداد} بیشتر

طراحی شده توسط رهبران در زمینه و اعضای هیئت مشورتی ما، MACOMM ترکیبی از یادگیری با دست در توسعه مهارت ها و فرصت های حرفه ای برای آماده سازی دانش آموزان برای موفقیت در محیط رسانه ای همیشه در حال تغییر کلاس درس. [+]

تبدیل به یک استاد ارتباط برقرار

داستان قدرتمند نیاز قصه گوهای قدرتمند است. با غلظت در ارتباطات شرکت و روابط عمومی (CCPR)، پخش و روزنامه نگاری دیجیتال (BDJ) و تولید چند رسانه ای دیجیتال (DMP) برنامه در ارتباطات (MACOMM) کارشناسی ارشد در دانشگاه قلب مقدس موقعیت دانش آموزان خود را به ایستادگی کردن قصه گوهای به عنوان ابتکاری و سازندگان محتوا در صنعت رسانه امروز است.

روابط شرکت ارتباطات و عمومی تولید چند رسانه ای دیجیتال پخش و روزنامه نگاری دیجیتال ... [-]

استاد هنرهای: ارتباط ورزش و رسانه تبلیغات

Online & Campus Combined تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2019 آمریکا Fairfield + {تعداد} بیشتر

با آهنگ های علمی / حرفه ای در صدا و سیمای ورزش و ارتباطات ورزشی و تبلیغات، کارشناسی ارشد هنر در ارتباطات ورزش و رسانه است به طور خاص از یک سنت علوم انسانی طراحی شده به نمایش گذاشتن محصولات چند رسانه ای و سرمایه گذاری بر روی موقعیت جغرافیایی ایده آل دانشگاه قلب مقدس در قلب ورزش ایالات متحده صنعت رسانه. [+]

کارشناسی ارشد هنر در ارتباطات ورزش و رسانه (SCM) برنامه دانش آموزان برای مسئولیت های بی شمار این حرفه رسانه های ورزشی در قرن 21 آماده می شود. دانش آموزان SCM یادگیری مهارت های حرفه ای پیشرفته لازم برای برقراری ارتباط موثر در سراسر انواع سیستم عامل های رسانه های ورزشی است.

SCM دو گزینه آهنگ های مختلف در رادیو و تلویزیون ورزشی (SB) و ارتباطات ورزشی و ارتقاء (ACP). هر آهنگ میآموزد که چگونه برای برنامه ریزی، ایجاد و توزیع در چند رسانه ای برای انتشار و پخش است.... [-]


کارشناسی ارشد(MSc)

کارشناسی ارشد: امنیت سایبری

Campus تمام وقت پاره وقت September 2019 آمریکا Fairfield

در این برنامه پویا، شما یک دانش گسترده ای از شبکه و امنیت شبکه به دست آوردن و یادگیری فعالانه رسیدگی همیشه در حال تغییر تهدیدات امنیتی و تکنیک های نفوذ. [+]

مبارزه با حملات سایبری موجود است. دفاع در برابر آنهایی که در آینده.

با افزایش اعتماد بر فضای مجازی برای همه چیز از ارتباطات به دفاع ملی می آید آسیب پذیری بیشتر. هکرها، قطع شبکه ها، ویروس ها و حملات سایبری انجام به مراتب بیشتر از کاربران ناراحتی فردی است. آنها سازش اسرار تجاری شرکت ها، نقض امنیت ملی و خفه آنلاین تجارت-در نتیجه درآمد از دست رفته بی حد و حصر.

افزایش تهدیدات سایبری تقاضای بی سابقه برای امنیت سایبری متخصصان، افرادی که به طرز ماهرانه ای می توانید درخواست چارچوبهای تحلیلی و ابزار پیشگیری، شناسایی، آدرس و بهبود یافتن از حوادث سایبری و نقض امنیت ایجاد کرده است. برای کمک به دیدار با این تقاضا رو به رشد در این زمینه شکوفایی، دانشگاه قلب مقدس ارائه می دهد کارشناسی ارشد در رشته امنیت سایبر.... [-]


کارشناسی ارشد: بازاریابی دیجیتال

Campus تمام وقت پاره وقت 15  September 2019 آمریکا Fairfield + {تعداد} بیشتر

استاد علوم در بازاریابی دیجیتال (MSDM) دانش آموزان آماده برای پاسخگویی به تقاضای رو به رشد برای نمایی متقاضیان کار ماهر در زمینه های دیجیتال از بازاریابی است. برنامه های میان رشته ای را پوشش می دهد استراتژی های دیجیتال بازاریابی، تاکتیک ها و ابزارهای مبتنی بر یک پایه دو استراتژی بازاریابی به علاوه توسعه وب و طراحی. [+]

استاد علوم در بازاریابی دیجیتال (MSDM) دانش آموزان آماده برای پاسخگویی به تقاضای رو به رشد برای نمایی متقاضیان کار ماهر در زمینه های دیجیتال از بازاریابی است. برنامه های میان رشته ای را پوشش می دهد استراتژی های دیجیتال بازاریابی، تاکتیک ها و ابزارهای مبتنی بر یک پایه دو استراتژی بازاریابی به علاوه توسعه وب و طراحی. دانش آموزان ممکن است دیجیتال برنامه مدرک بازاریابی 12-اعتباری است که می تواند به درجه کارشناسی ارشد اعمال کامل است. ... [-]


کارشناسی ارشد: روانشناسی

Online & Campus Combined تمام وقت پاره وقت September 2019 آمریکا Fairfield + {تعداد} بیشتر

استاد علوم در روانشناسی کاربردی (MSAP) در دانشگاه قلب مقدس (شو) به شما می آموزد که چگونه به درخواست علم رفتار انسان برای حل مشکلات عملی در دنیای واقعی از طریق یک سیستم تحویل منحصر به فرد از دوره های ترکیبی هشت هفته. [+]

استاد علوم در روانشناسی کاربردی (MSAP) در دانشگاه قلب مقدس (شو) به شما می آموزد که چگونه به درخواست علم رفتار انسان برای حل مشکلات عملی در دنیای واقعی از طریق یک سیستم تحویل منحصر به فرد از دوره های ترکیبی هشت هفته. دوره های شب خواهد شد در محوطه دانشگاه فیرفیلد ما با جلسات کلاس مکمل بحث آنلاین ارائه شده است. شما را به کل درجه در یک سال تقویمی با در نظر گرفتن دو کلاس در هر جلسه هشت هفته کامل است.... [-]


کارشناسی ارشد: شیمی

Campus تمام وقت پاره وقت September 2019 آمریکا Fairfield

محبوب ساخته شده برای نتایج برنامه ما دانش آموزان از سراسر جهان که به دنبال به دست آوردن یک رقابتی، مدرک تحصیلی و استفاده از ایده آل مکان-یک فاصله کوتاه قلب مقدس از بسیاری از مواد دارویی و صنعتی شرکت برتر کشور جذب می کند. [+]

از کشف مواد مخدر به فناوری نانو، فرصت های هیجان انگیز در زمینه پویا شیمی وجود دارد. برای ارائه یک تجربه یادگیری موثر، دوره کلاس درس مربوطه با دست بر روی کار آزمایشگاه که می گیرد در دانشگاه قلب مقدس است (شو) دولت از هنر، امکانات، که ویژگی های برخی از ابزار دقیق پیشرفته ترین مخلوط می شوند.

محبوب ساخته شده برای نتایج برنامه ما دانش آموزان از سراسر جهان که به دنبال به دست آوردن یک رقابتی، مدرک تحصیلی و استفاده از ایده آل مکان-یک فاصله کوتاه قلب مقدس از بسیاری از مواد دارویی و صنعتی شرکت برتر کشور جذب می کند. این درجه نیز دانشجویان به تحصیل در مقطع دکتری برنامه است. ... [-]


کارشناسی ارشد: مدیریت مالی و سرمایه گذاری

Campus تمام وقت 18  September 2019 آمریکا Fairfield

(شو) کارشناسی ارشد در امور مالی و مدیریت سرمایه گذاری (MSFIM) دانشگاه قلب مقدس است دانشجویان برای مشاغل پاداش در تجزیه و تحلیل سرمایه گذاری، مدیریت ثروت و مدیریت نمونه کارها آماده می شود. [+]

SHU MSFIM ریاضی / امور مالی کمپ | اوت 22 - 2 سپتامبر 2016 همه دانش آموزان MSFIM ورودی توصیه می شود برای حضور در 2 هفته ریاضی / امور مالی اردوگاه ما در ماه آگوست قبل از کلاس برای پاییز 16 شروع می شود. پیشنهاد ما WGB 603 به عنوان یک پیش شرط لازم در طول ترم پاییز به طور منظم که مواد مشابه را پوشش می دهد. ریاضی / امور مالی کمپ (چهار روز / هفته) به طور معمول دو هفته طولانی است و بین 22 آگوست و سپتامبر 2 درست قبل از شروع ترم پاییز برگزار می شود،.... [-]


کارشناسی ارشد: مدیریت منابع انسانی

Online & Campus Combined تمام وقت پاره وقت 15 - 24  September 2019 آمریکا Fairfield + {تعداد} بیشتر

استاد دانشگاه قلب مقدس علوم در مدیریت منابع انسانی (MS در مدیریت منابع انسانی) کمک می کند تا حرفه ای توسعه پیشرفته مهارت های کمی و دانش در دنیای واقعی آن طول می کشد به کمک در بالاترین سطح است. [+]

با MS ما در مدیریت منابع انسانی آشنا:

"مردم ما با ارزش ترین دارایی ما است."

این یک پیام شنیده صدای بلند و واضح از بالاترین رده های سازمان های پیشرو امروز است. برای رهبران اجرایی، جذب و حفظ استعداد بالا مشروط به داشتن یک مدیر منابع انسانی مجرب و موثر در محل است. پس از همه، نقش رهبر منابع انسانی در حال تکامل است را که از یک شریک تجاری شدیدا یکپارچه - کسی که می تواند یک استخر استعداد قوی است که بازده مزیت رقابتی قابل توجهی ساخت.... [-]