SUNY Buffalo University at Buffalo School of Management

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده مدیریت UB یک جامعه پر جنب و جوش و فراگیر از متفکران بزرگ و حتی افراد بزرگتر است. ما با هم کار می کنیم تا تئوری ها را زیر سوال ببریم ، یکدیگر را بالا ببریم و رانندگی را تغییر دهیم. از آنجا که در دانشکده مدیریت UB ، جاه طلبی یک فضیلت است ، سرسختی داده می شود ، و کشف در همه جا اتفاق می افتد ، از کلاس تا اتاق. این دقیقاً چنین است که ما اینجا انجام می دهیم.

سنت تعالی

از سال 1923 ، دانشکده مدیریت UB شهرت چشمگیری را به عنوان یکی از بهترین مکاتب تجاری دنیا ایجاد کرده است. طیف گسترده ای از مجموعه های دانشگاهی ما ، تخصص دانشکده ما و موفقیت جهانی فارغ التحصیلان ما دلایل اصلی تحسین مدرسه است.

یک حضور جهانی

امروزه شهرت تحصیلی دانشکده مدیریت به معنای واقعی کلمه در سراسر جهان می چرخد و دانش آموزان این مدرسه از سراسر جهان سلام می کنند. در هر کلاس معین ، یک بازدید کننده از این مدرسه می تواند دانش آموزانی از بوفالو یا شهر نیویورک را که در کنار دانش آموزان آسیا یا آلمان است نشسته ، پیدا کند ، زیرا آنها به استادی گوش می دهند که اخیراً از تدریس دوره های کارشناسی ارشد در سنگاپور بازگشته است.

در یک فضای شغلی جهانی که به طور فزاینده ای وجود دارد ، تنوع برنامه ها و شهرت بین المللی ما به اطمینان حاصل می کند که مدرک دانشگاهی مدرک معتبری است که درهای مختلف را برای فارغ التحصیلان ما در هر شغلی در هر نقطه از جهان باز می کند.

یک برنامه MBA تمام وقت با رتبه ملی

برنامه MBA تمام وقت در سطح کشور ما از سال 1931 دانشجویان را برای سمتهای مدیریت در مدیریت آماده می کند. یک هسته بنیاد سازی را با انتخاب کنندگان انعطاف پذیر و هدفمند ترکیب کنید. به این روش تمرین یادگیری در سه سطح - فردی ، تیم مطالعاتی و گروهی - و برنامه های برنده جوایزی مانند LeaderCORE ™ و Corporate Champions را اضافه کنید و تجربه بی نظیری را تجربه کنید.

MBA های اجرایی و حرفه ای

مدیران ارشد شرکتهای برجسته وست نیویورک از برنامه نویسی MBA مدرسه نیز استفاده می کنند ، از طریق ثبت نام در برنامه MBA اجرایی پویا. از زمان تأسیس در سال 1994 ، صدها رهبر مشاغل از این برنامه فشرده 17 ماهه فارغ التحصیل شده اند که برای مستعدترین و با تجربه ترین منطقه طراحی شده است.

برنامه MBA حرفه ای ما ، ترکیبی از یادگیری حضوری و مبتنی بر وب ، گزینه های عصر و شنبه را ارائه می دهد و تا 27 ماه دیگر می تواند تکمیل شود. طراحی شده برای افراد تجاری با حداقل یک سال تجربه کار حرفه ای ، معتبرترین و کم هزینه ترین برنامه نیمه وقت MBA در غرب نیویورک است.

حضور بین المللی قوی

در سطح بین المللی ، ما با همکاری انستیتوی مدیریت سنگاپور لیسانس کار در سنگاپور را ارائه می دهیم. ما همچنین یک بنگاه مشارکتی در بنگلور هندوستان ارائه می دهیم که متشکل از دو مدرک کارشناسی ارشد است: یک دانشجوی کارشناسی ارشد علوم مدیریت: تجزیه و تحلیل تجارت و سیستم از دانشگاه ایالتی نیویورک در بوفالو و کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه امریتا.

برنامه های برتر کارشناسی

در مقطع کارشناسی ، سالانه بیش از 2 هزار و 900 دانشجو در برنامه های مورد توجه کشورمان در امور تجارتی و حسابداری ثبت نام می کنند. بسیاری از این دانشجویان از یک برنامه کارآموزی بهره مند می شوند که از بهترین و بزرگترین کشور محسوب می شود.

مدرک معتبر دکترا

برنامه دکتری مدیریت ما با بیش از 45 دانشجو برنامه برتر دکترا در سیستم SUNY است و دانشجویان را در سراسر جهان جذب می کند. دانش آموختگان در دانشگاههای بزرگ سراسر آمریكا و در مؤسسات مشاوره و تحقیقاتی پیشرو مقام های مختلف را می پذیرند.

آموزش شرکتی سفارشی ، کارآفرینی و رهبری

علاوه بر برنامه های دارای اعتبار ، ما همچنین از طریق مرکز توسعه مدیریتی ما (CED) برنامه های نوآوری آموزش و پرورش حرفه ای را برای مدیران ، متخصصان و سازمانها ارائه می دهیم. CED میزبان برنامه های آموزشی بدون اعتبار را برای شرکت ها و افراد سفارشی ارائه می دهد. پیشنهادات شامل آموزش در رهبری ، مهارت های نظارتی ، بازاریابی ، تولید ناب ، مدیریت پروژه و موارد دیگر می باشد. به طور کلی برنامه ها می توانند متناسب با نیازهای آموزشی هر سازمان تنظیم شوند. سازمان های گسترده و متنوعی سالانه در آموزش CED شرکت می کنند.

دانشکده مدیریت همچنین مرکز مرکز کارآفرینی کارآفرینی (CEL) است که از سال 1987 استعدادهای کارآفرینی سازندگان و مدیران مشاغل را بهبود بخشیده و چشم انداز رشد خود را بهبود می بخشد. پیشرفت کارآفرینی برای تقویت دانشگاه ، جامعه اطراف و اقتصاد بیشتر نیویورک غربی بسیار حیاتی است. CEL آموزش فردی و تعاملی در کارآفرینی ارائه می دهد.

مرکز رهبری و اثربخشی سازمانی دانشکده مدیریت (CLOE) در سال 2013 برای ایجاد رهبران و سازمانهای مؤثرتر راه اندازی شد. CLOE که بر پایه یک بورس تحصیلی با تأثیر بالا و تعامل سازمانی و اقتصادی با محوریت مسئله ساخته شده است ، تلاش می کند تا یک مرکز شناخته شده بین المللی برای تولید رهبری فکری در رهبری سازمانی و نوآوری باشد.

مکان ها

بوفالو

Address
14260 بوفالو, نیویورک, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: