Saint Michael's College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا سنت مایکل؟ قانع کننده، در سطح جهانی آموزش و پرورش

کالج سنت مایکل، در سال 1904 تاسیس، ارائه قانع کننده، در سطح جهانی آموزش علوم انسانی در یک محیط ورمونت زیبا. جامعه متصل ما اجازه می دهد تا دانش آموزان به شکل روابط نزدیک با یکدیگر و انجام اعضای هیات علمی، ارائه یک محیط یادگیری ایده آل که در آن آنها را به فضا و پشتیبانی به خود و همسالان خود به چالش بکشد. به عنوان یک کالج دقیقه واقع از برلینگتون، یکی از دارای امتیاز بالا شهرهای دانشگاهی کشور، سنت مایکل ارائه می دهد ترکیبی بی نظیر از دانشگاهی، معنوی، فرهنگی، خدمات و بیابان تجربه. برای کسب اطلاعات بیشتر، smcvt.edu مراجعه کنید.

کالج سنت مایکل ارائه می دهد برنامه مدرک کارشناسی ارشد بسیار عالی در روانشناسی بالینی، آموزش و پرورش، و آموزش زبان انگلیسی به متکلمان زبان های دیگر (TESOL). این برنامه برش لبه متناسب با پاسخگویی به نیازهای فردی از بدن مختلف دانشجویی از جمله کار حرفه ای.

برنامه های یادگیری شخصی، برنامه ریزی انعطاف پذیر کلاس، معلمان ماهر، و شبکه های قوی از همکاران و مربیان اطمینان حاصل شود که دانش آموزان آموزش و پرورش نظری، تجربه عملی، و بینش برای تبدیل شدن به رهبران خود را در زمینه به دست آورید. در واقع، این کالج در میان کارفرمایان برای کشت متخصصین بسیار ماهر شناخته شده است. این یکی از دلایلی آن را به یک سطح کارشناسی ارشد نرخ مناقصه و استخدام حدود 100 درصد است.

این مزایا را مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه سنت مایکل سرمایه گذاری عاقلانه.

کارشناسی ارشد هنر در آموزش زبان انگلیسی به متکلمان زبان های دیگر (MATESOL) برنامه تحصیلی

برنامه MATESOL بین المللی به رسمیت شناخته شده و مورد احترام کالج سنت مایکل آموزش دانش آموزان به آموزش زبان انگلیسی به زبان های دیگر در ایالات متحده و خارج از کشور. این هشت گزینه از جمله MATESOL (36 واحد). MATESOL: آنلاین + OnCampus (36 واحد). و برنامه بین المللی سپاه صلح کارشناسی ارشد (36 واحد).

برنامه های اضافی MATESOL + PK-12 صدور پروانه (46 واحد)، MATESOL + PK-12 برای حمایت معلمان مجوز (36 واحد)، و حمایت ELL برای معلمان مجوز (18 واحد). گواهی های تحصیلات تکمیلی در TESOL (24 واحد) و برنامه دیپلم TESOL نیز ارائه می گردد.

فارغ التحصیلان در سراسر جهان با استفاده از مهارت های آنها با برنامه TESOL در کالج سنت مایکل کشت واقع شده است.

محل هیجان انگیز در ورمونت

کالج سنت مایکل بر 440 جریب زیبا در کولچستر، ورمونت در منطقه شمال شرقی ایالات متحده واقع شده است. این تنها سه مایل از برلینگتون، بزرگترین شهرستان ورمونت و مکه از هنر و سرگرمی است.

برلینگتون بین کوه های سبز با شکوه و شگرف دریاچه چاپلین واقع شده است. این ارائه می دهد مغازه ها مرسوم، مد روز، رستوران ها فوق العاده، شب زنده داری هیجان انگیز، موسیقی بزرگ زندگی می کنند، غنی سازی نهادهای فرهنگی، تفریحی نیرو در فضای باز، بزرگ و وقایع خاص است.

دانش آموزان می توانند در خارج از منطقه سرمایه گذاری برای لذت بردن از حتی بیشتر از جاذبه های دولت از جمله جشنواره سرگرم کننده تابستان، پاییز شاخ و برگ زیبا، و هیجان ورزشی در طول سال از جمله اسکی، اسنوبورد، snowshoeing و، پیاده روی، سنگ / یخ نوردی، دوچرخه سواری در کوهستان و قایقرانی، فقط چندتا را نام بردن.

کمک های مالی در کالج سنت مایکل

در سنت مایکل، ارزش آموزش و پرورش به مراتب بیش از هزینه است. صمیمیت کوچک مدرسه ما را به چالش، توانمندسازی و پرورش دانش آموزان در یک قیمت است که معمولا کمتر از موسسات مقایسه است. سنت مایک می کند متعدد هزینه های اضافی در بر داشت در مدارس دیگر، مانند هزینه های دوره های اعتباری، هزینه های سلامت، هزینه های دانشجویی، هزینه های فن آوری، و یا هزینه پارکینگ تحمیل نمی کند. چه چیزی بیشتر، خود دانشجو دفتر خدمات مالی است که به انتظار برای کمک به شما کمک درسی شما، مدیریت از طریق سوبسید مستقیم دولت فدرال و کارشناسی ارشد مستقیم دولت فدرال PLUS وام. ما همچنین ارائه یک برنامه پرداخت شهریه از طریق شهریه را پرداخت.

دانشجویان تحصیلات تکمیلی در کالج سنت مایکل ممکن است برای وام فدرال حمایت و دستیاری تکمیلی که ارائه بهبودی کمک درسی جزئی و حق الزحمه واجد شرایط.

مکان ها

بورلینگتون

Saint Michael's College

Address
One Winooski Park, Box 286 Colchester,
05439 بورلینگتون, ورمونت, آمریکا
وب سایت
تلفن
+1 802-654-2000