Saint Mary's University of Minnesota Online

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به عنوان یک کالج محلی برای مردان توسط اسقف پاتریک R. هفرون در سال 1912 تاسیس، دانشگاه سنت مری از مینه سوتا است امروز یک جامعه یادگیری جهانی و متنوع آموزش دانش آموزان از هر سن، نژاد و ملیت. دانشگاه کاتولیک Lasallian ارائه شده است برنامه های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه از سال 1970s و گسترش یافته در اواسط 1980s برای پاسخگویی به نیازهای یک جمعیت بزرگسال طور فزاینده ای متنوع، که بسیاری از کلاس های اجباری شب و آخر هفته را به جای تمام وقت برنامه کار.

انجام تعهد خود را به دسترسی و نوآوری، امروز در این دانشگاه دوره های کارشناسی و در سطح کارشناسی ارشد بر روی زمین و در فرمت های مخلوط در مکان های متعدد و خارج از محوطه دانشگاه، و همچنین به طور کامل آنلاین برای پاسخگویی به نیازهای جمعیت حرفه ای امروز است.

چرا دانشگاه سنت مری از مینه سوتا آنلاین؟

تاسیس، نهادی با ارزش نزدیک به یک قرن از تاریخ آموزش. بهترین کالج های غرب میانه - 2015 توسط پرینستون را نقد A "کالج تمایز" به رسمیت شناخته برای برتری در توانایی ما برای تعامل با دانش آموزان، ارائه آموزش برجسته، ارائه جوامع یادگیری پر جنب و جوش، و تولید نتایج موفقیت آمیز.

تجربه یادگیری آنلاین در سنت مری

شیر را به ابزار آموزشی قدرتمند ترین در جهان است. از مردم که آموزش و پرورش را اختراع می آید یک کلاس درس واقعا تلفن همراه. هر دانش آموز اپل ® دریافت به استفاده از برای مدت زمان از برنامه های خود را. بسیار تجربه یادگیری تعاملی طراحی شده برای ترویج نظیر به نظیر و روابط دانشکده 24/7 دسترسی به دوره های و پشتیبانی فنی هشت هفته آنلاین البته فرمت پوشش محتوای مشابه در محوطه دانشگاه

خدمات پشتیبانی از دانش آموزان آنلاین

مدیران برنامه - کمک به دانش آموزان برنامه های خود را کامل و کمک در تدوین فایل پذیرش خود. آنها همچنین دانش آموزان از طریق جهت گیری پس از پذیرش راه رفتن.

خدمات دانشجویی و مشاوره علمی - کمک به ثبت نام، با انتخاب واحد، بیش از نیازهای فارغ التحصیلی بروید و وجود دارد برای هر گونه سوال دانش آموزان در طول راه است.

ساعت دانشکده اداری - تعداد اعضای هیات علمی ارائه ساعات اداری در هفته برای پاسخ به هر گونه سوال دانش آموزان ممکن است داشته باشد.

حمایت از آن - پیشنهادات سنت مری 24/7 پشتیبانی فن آوری.

کتابخانه - همه دانش آموزان آنلاین دسترسی به کتابخانه در سنت مری ارائه می دهد که تحقیقات و مواد مرجع مجازی، امانت بین کتابخانه ای، چت زنده، و بیشتر داشته باشد.

کمک های مالی - مشاوران کمک های مالی می تواند با استفاده از کمک های فدرال، شناسایی هزینه های تحصیلی و فرصت های وام، و کمک های بودجه کمک کند.

هایلایت کسب BSN خود را در یک سال! "بهترین در غرب میانه" در سال 2015 توسط پرینستون را نقد

مشتریان

"همه دانشکده در حال کار در این زمینه و یا آنها را در این زمینه کار می کرد، و آنها در حال آموزش کلاس های خاص که آنها کارشناسان در هستند." - ملانی Torborg، مدیر برنامه، کارشناسی ارشد در حسابداری

"برای کسی مثل خودم، که به دور از دانشگاهیان به مدت 20 سال بوده است و یک خانواده حال، این برنامه در اطراف برنامه من طراحی شده است." - اندرو نات، فارغ التحصیلان

"بسیاری از دانش آموزان ما شناسایی خواهد کرد که آنها در حال یادگیری و استفاده از آنچه که در حال به دست آوردن حق دور در تنظیمات کار خود را." - DIANA-کریستین Teodorescu، دانشکده

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MAs » بازدید کنید MBA » بازدید کنید کارشناسی ارشد(MA) - OnlineStudies » بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) » بازدید کنید کارشناسی ارشد » بازدید کنید کارشناسی ارشد(MA) - HealthcareStudies »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

کارشناسی ارشد هنر در توسعه بین المللی

Online تمام وقت زمان ثبت نام باز است آمریکا Winona

قرار دادن اشتیاق خود را به کار. یادگیری از پزشکان در دنیای واقعی را به اشتراک همان درایو برای تغییر اجتماعی و انسانی را به عنوان شما. تئوری ترکیب با دانش و آگاهی عملی به تمرکز بر روی مهارت های خود را نتایج بشردوستانه بیشتر است. [+]

قرار دادن اشتیاق خود را به کار. یادگیری از پزشکان در دنیای واقعی را به اشتراک همان درایو برای تغییر اجتماعی و انسانی را به عنوان شما. تئوری ترکیب با دانش و آگاهی عملی به تمرکز بر روی مهارت های خود را نتایج بشردوستانه بیشتر است.

تاثیر با: برنامه جامع: به دست آوردن مهارت های لازم برای ایجاد یک تاثیر مستقیم در منطقه خود را از عشق و شور با پرداختن به شرایط انسانی و اجتماعی در مقیاس جهانی. کاربرد عملی: مطلع شروع به پرش در شور و شوق خود را از طریق پروژه های منحصر به فرد مطالعه درست این برنامه است. فرصت های شبکه: ایجاد ارتباط با دیگر متخصصان همفکر برای ساخت انجمن کسب و کار شما و توسعه منابع دانش خود را. [-]

تماس
آدرس محل سکونت
700 Terrace Heights
Winona, Minnesota, 55987-1399 US
رسانه های اجتماعی