توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه مینسوتا، سنت مری است

در سن مری، ما افتخار می کنیم که دوره های کارشناسی و فارغ التحصیلی آنلاین را برای تکمیل برنامه هایی از بزرگسالان کارگر مثل شما آماده کنیم. دریافت آموزش و پرورش مناسب و مناسب از یک دانشگاه برتر که مبتنی بر برنامه های دنیای واقعی است.

سابقه طولانی دانشگاه نوین سنت مری در نوآوری در آموزش و پرورش با سیستم مدیریت یادگیری ما در iPad ادامه می یابد و اجازه می دهد یادگیری بر روی بروید. تعهد ما به سنت کاتولیک Lasallian از یادگیری مداوم، اخلاق، و پیشبرد به نفع مشترک نیز تحمل می شود. از طریق برنامه های آنلاین ما، ما سخت تلاش می کنیم تا دانش آموزان را تشویق کنیم که متخصصین حرفه ای و رهبران اخلاقی شوند.

کلاس را با شما بیاورید

سیستم مدیریت یادگیری انقلابی ما را بر روی اپل کشف می کند که کلاس ها را در نوک انگشتان خود قرار می دهد. به عنوان یک دانش آموز در برنامه های آنلاین ما، شما یک اپل بارگیری شده با پلت فرم یادگیری ما برای استفاده در طول مدت برنامه دریافت خواهید کرد.

  • به طور یکپارچه به مواد دوره خود دسترسی پیدا کنید
  • با همکلاسی ها و اعضای هیات علمی هر کجا که هستید باشید
  • توسعه مهارت های فن آوری تلفن همراه کارفرمایان ارزش

آموزش حرفه ای و تمرینی حرفه ای را در یک محیط آنلاین محور حمایت کننده و دانش آموز به دست بیاورید. اطلاعات بیشتر در مورد دانشگاه سنت مری و تاریخچه نوآوری آموزشی را بیابید.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

Saint Mary's University of Minnesota Online

اشتیاق شما به کار است از تمرینکنندگان دنیای واقعی یاد بگیرند که برای تغییرات اجتماعی و انسانی به همان اندازه به شما رای میدهند. تئوری ترکیب با دانش عملی برای تمرکز مهارت ... [+]

اشتیاق شما به کار است از تمرینکنندگان دنیای واقعی یاد بگیرند که برای تغییرات اجتماعی و انسانی به همان اندازه به شما رای میدهند.

توسعه بین المللی نیاز به ترکیبی از تفکر نوآورانه و توانایی عمل در یک جهان در حال تحول است. دانشگاه مینسوتا سنت مری این را درک می کند، با تلفیق بیش از 100 سال آموزش و پرورش Lasallian با تمرینکنندگان دنیای واقعی که در زمینه توسعه اجتماعی، قرضه های کوچک، آموزش جهانی و غیره کار کرده اند. دوره های ما در ترکیب تئوری با واقعی "چکمه بر روی زمین" عملی برای تعادل کامل از تفکر و عمل است. برنامه کارشناسی ارشد بین المللی برنامه توسعه بین المللی شامل 39 اعتبار یا 13 دوره 3 ساعت اعتبار است و برنامه به طور معمول حدود 2.5 سال طول می کشد تا تکمیل شود... [-]

آمریکا Winona
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Location address
700 Terrace Heights
Winona, Minnesota, 55987-1399 US
Social Media