Saint Mary's University of Minnesota Online

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه مینسوتا، سنت مری است

در سن مری، ما افتخار می کنیم که دوره های کارشناسی و فارغ التحصیلی آنلاین را برای تکمیل برنامه هایی از بزرگسالان کارگر مثل شما آماده کنیم. دریافت آموزش و پرورش مناسب و مناسب از یک دانشگاه برتر که مبتنی بر برنامه های دنیای واقعی است.

سابقه طولانی دانشگاه نوین سنت مری در نوآوری در آموزش و پرورش با سیستم مدیریت یادگیری ما در iPad ادامه می یابد و اجازه می دهد یادگیری بر روی بروید. تعهد ما به سنت کاتولیک Lasallian از یادگیری مداوم، اخلاق، و پیشبرد به نفع مشترک نیز تحمل می شود. از طریق برنامه های آنلاین ما، ما سخت تلاش می کنیم تا دانش آموزان را تشویق کنیم که متخصصین حرفه ای و رهبران اخلاقی شوند.

کلاس را با شما بیاورید

سیستم مدیریت یادگیری انقلابی ما را بر روی اپل کشف می کند که کلاس ها را در نوک انگشتان خود قرار می دهد. به عنوان یک دانش آموز در برنامه های آنلاین ما، شما یک اپل بارگیری شده با پلت فرم یادگیری ما برای استفاده در طول مدت برنامه دریافت خواهید کرد.

  • به طور یکپارچه به مواد دوره خود دسترسی پیدا کنید
  • با همکلاسی ها و اعضای هیات علمی هر کجا که هستید باشید
  • توسعه مهارت های فن آوری تلفن همراه کارفرمایان ارزش

آموزش حرفه ای و تمرینی حرفه ای را در یک محیط آنلاین محور حمایت کننده و دانش آموز به دست بیاورید. اطلاعات بیشتر در مورد دانشگاه سنت مری و تاریخچه نوآوری آموزشی را بیابید.

مکان ها

وینونا

Address
700 Terrace Heights

55987-1399 وینونا, مینه سوتا, آمریکا