Saint Joseph's University, Haub School of Business

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برای کمک شخصی، لطفا با کیت Sonstein در 610-660-1693 و یا csonstei@sju.edu

برای 160 سال، دانشگاه سنت جوزف یکی که خواستار موفقیت بالا، گسترش می یابد دانش، عمیق تر درک، بر استدلال و ارتباط موثر، توسعه شخصیت اخلاقی و معنوی، و گویا پایدار غرور و افتخار - تا جاه طلبی های شخصی و حرفه ای از مردان و زنان با ارائه یک آموزش و پرورش یسوعیون دقیق پیشرفته.

آموزش و پرورش سنت جوزف شامل تمام جنبه های رشد و توسعه شخصی، منعکس کننده عقیده Ignatian از cura personalis. هدایت توسط یک هیئت علمی متعهد به تدریس و بورس تحصیلی، دانش آموزان فکری از طریق یک برنامه درسی هنرهای آزاد شدید و مطالعات پیشرفته در یک رشته انتخاب شوند. دانش آموزان اجتماعی بالغ با شرکت در زندگی دانشگاهی سنت جوزف، برای انواع غنی خود را از فعالیت های عفونی و شور و شوق است. دانش آموزان اخلاقی و معنوی رشد زندگی ارزش های خود را در جامعه بزرگتر فراتر از محوطه دانشگاه.

واقع در لبه شهری فیلادلفیا، دانشگاه سنت جوزف فراهم می کند دسترسی به فرصت های شغلی گسترده و منابع فرهنگی پنجمین شهرستان در امریکا، در حالی که دانش آموزان یک تجربه دانشگاه منسجم و صمیمی.

برای کمک شخصی، لطفا با کیت Sonstein در 610-660-1693 و یا csonstei@sju.edu

آموزش و پرورش خواستار خواهان بار

غرق در سنت یسوعی، کاتولیک، دانشگاه سنت جوزف جدی، آموزش و پرورش شدید است که هر دو رشته فراهم می کند و گسترش می یابد ذهن. در هسته این آموزش برنامه آموزش عمومی (GEP)، که در معرض دانش آموزان به زمینه اصلی تحقیق و ارزش های فرهنگی است که جهان ما را شکل است. تاکید بر آموزش یسوعیون درگیر و مشاوره نفوذ دانشگاه.

فارغ التحصیلان که سرب و دستیابی به

فارغ التحصیلان از افزایش سنت جوزف به بالاترین سطوح رهبری، و استفاده از این نفوذ برای تبدیل سازمان خود را به مدل های نمونه موفقیت و یکپارچگی است. مقید به غرور و افتخار پایدار در مادر آلما خود، شبکه فارغ التحصیلان سنت جوزف از نزدیک به 50،000 قوی و مشتاق برای کمک به دانشجویان پس از فارغ التحصیلی پیدا اشتغال معنی دار است.

یک دانشگاه که نه برای تماشاگران

علمی، اجتماعی، ورزشی، اخلاقی و معنوی - دانش آموزان سنت جوزف شور و شوق در همه جنبه های زندگی دانشگاهی شرکت کنند. مشارکت فعال آنها، جامعه دانشجویی پویا پر جنب و جوش ایجاد و تولید یک محیط حمایتی متقابل، انسانی و تحمل برای موفقیت های فردی و خدمت به دیگران.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MScs » بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) » بازدید کنید MBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

کارشناسی ارشد در بازاریابی

Campus or Online تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2018 آمریکا Philadelphia + {تعداد} بیشتر

کارشناسی ارشد در بازاریابی درجه تحصیلی تخصصی طراحی شده برای تجهیز دانش آموزان با یک سطح بالا از تخصص علمی در هسته صلاحیت بازاریابی به منظور عمل به طور موثر در یک متنوع، همیشه در حال تغییر، محیط زیست جهانی است. این برنامه اجازه می دهد تا دانش آموزان به تخصص در دو حوزه: بازاریابی و یا ضوابط تجزیه و تحلیل ترافیک و اطلاعات آماری بین المللی. [+]

این برنامه کسب و کار فارغ التحصیل بسیار تحسین آماده حرفه ای قرن 21 برای بازار جهانی با در نظر گرفتن آنها مرزها و فرهنگ ها در سراسر به در مورد شیوه های کسب و کار پویا ترین در جهان یاد بگیرند. امروز بیش از هر زمان، موفقیت در کسب و کار خواسته زرنگ و دانا در فن آوری، جهت گیری بین المللی، و شایستگی برای بازار محصولات و خدمات در هر نقطه در جهان است.

برنامه درسی هسته کارشناسی ارشد در بازاریابی برنامه توسعه شایستگی های بازاریابی ضروری در رفتار مصرف کننده، تجزیه و تحلیل، تحقیق و استراتژی، در حالی که دو تخصص شما اجازه می دهد به چین درجه خود را با اهداف حرفه ای خود را. را انتخاب کنید از:... [-]


کارشناسی ارشد در خدمات مالی

Campus or Online تمام وقت پاره وقت 30  September 2018 آمریکا Philadelphia + {تعداد} بیشتر

این برنامه شما فراهم می کند با ابزار، تئوری و دانش عملی به شرکت در خدمات برنامه ریزی مالی حرفه ای و تجزیه و تحلیل مالی. علاوه بر این، هفت دوره در برنامه MSFS توسط هیئت مدیره CFP® گواهی شده است برای برآوردن الزامات گواهینامه معاینه CFP®. [+]

AACSB معتبر و CFP® صفحه های خبره

این برنامه فارغ التحصیل نوآورانه فراهم می کند حرفه ای مثل شما با ابزار، تئوری و دانش عملی به شرکت در خدمات برنامه ریزی مالی حرفه ای و تجزیه و تحلیل مالی. علاوه بر این، هفت دوره در برنامه MSFS توسط هیئت مدیره CFP® گواهی شده است برای برآوردن الزامات گواهینامه معاینه CFP®.

چه چیزی بیشتر، کارکنان ما، استادان و دانش آموزان در ایده آل یسوعیون از CURA personalis متحد، برای مراقبت از همه افراد، و به کمک به شما در کلاس درس و همچنین در زندگی موفق اختصاص یافته است.... [-]


ویدئو ها

SJU What you can expect

تماس

Saint Joseph's University

آدرس 5600 W City Ave
19131 Philadelphia, Pennsylvania, آمریکا
وب سایت http://www.sju.edu/
تلفن +1 610-660-1693