SIT Graduate Institute

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

موسسه تحصیلات SIT ارائه می دهد بین المللی کارشناسی ارشد متمرکز شده است، گواهینامه ها، و برنامه های توسعه حرفه ای در زمینه تحول درگیری و آموزش بین المللی، توسعه پایدار، و TESOL. از سال 1964، SIT شده است آماده حرفه ای به در محیط های بین فرهنگی و بین المللی موفق است.

برنامه های مدرک و گواهی کارشناسی ارشد در زمینه های گوناگون محتوا و قالب

فارغ التحصیل موسسه SIT دانشجویان از سراسر جهان به صورت رهبران موثر، متخصصان و شهروندان است. برنامه های تحصیلات تکمیلی و توسعه حرفه ای نشستن در مدل آموزش و پرورش تجربی، که در آن یادگیری را در پیوند با نظریه و عمل رخ می دهد ریشه دارد. دانش آموزان آموزش دیده برای تبدیل شدن به پزشکان بسیار ماهر که یک دانش فرمانده مبنای نظری از حرفه خود؛ تجربه در زمینه؛ و آگاهی از قابلیت های خود را، ارزش ها و اخلاق است.

دانش آموزان می توانند از MA های مختلف، گواهی، و برنامه های توسعه حرفه ای در زمینه های مختلف از آموزش های بین المللی به توسعه پایدار به تغییر و تحول جنگ به آموزش زبان را انتخاب نمایید. به منظور تطبیق اهداف گوناگون حرفه ای و شخصی، برنامه از طول مدت و فرمت های مختلف بر روی تاریخی دانشگاه 200 هکتاری SIT در ورمونت ارائه شده؛ در SIT فارغ التحصیل موسسه واشنگتن، مرکز DC؛ آنلاین؛ و در سایت های درست خارج از کشور. در هر منطقه برنامه، دانش آموزان مسائل معاصر اجتماعی، اقتصادی، و سیاسی، با توجه خاص به جنبه های انسانی و اخلاقی از این مسائل را بررسی کند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MAs » بازدید کنید Online کارشناسی ارشد(MA) » بازدید کنید Courses »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

استاد هنر در تغییرات اقلیمی و پایداری جهانی

Campus September 2018 آمریکا Brattleboro Washington

در این برنامه درجه یک درجه، جهان را به عنوان اثرات تغییرات اقلیمی و نوآوری ها و سیاست های مبارزه با آنها بررسی می کنید. [+]

بررسی اجمالی

در این برنامه درجه یک درجه، جهان را به عنوان اثرات تغییرات اقلیمی و نوآوری ها و سیاست های مبارزه با آنها بررسی می کنید. شما کنترول فعلی جهانی محیط زیست را بررسی می کنید و فرصت هایی را برای اقدامات موثر اقلیمی در یک دنیای به سرعت در حال تغییر می بینید.

از ایسلند شروع می شود به علم آب و هوا، روش های ارزیابی و سیاست انرژی و آب و هوا معرفی می شود. شما گزینه های انرژی ایسلند را برای سوخت های فسیلی و روش های آن برای کاهش تولید دی اکسید کربن خواهید دید. شما همچنین می توانید سیاستهای اصلی اداره محیط زیست ایسلند را که نقش ژئوپلیتیکی را به عنوان رهبر در نوآوری انرژی در اتحادیه اروپا ایفا می کنند، کشف کنید.... [-]


تماس

آدرس 1 Kipling Road
05302-0676 Brattleboro, Vermont, آمریکا

آدرس 1015 15th Street, NW, Washington, DC 20005
20005 Washington, District of Columbia, آمریکا