Santa Fe University of Art and Design - SFUAD

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

اطلاعات در مورد نوآوری، همکاری، و خلاقیت است که اتفاق می افتد در دانشگاه سانتا فه هنر و طراحی - از هر برنامه در پردیس ما مستقیما از دانشکده SFUAD، دانشجویان، و فارغ التحصیلان. دیدار با استادان خود، کار دانش آموز را ببینید، و درک آنچه شما در انتظار در SFUAD. شما آماده می شود یک هنرمند هستید - و ما آماده هستیم برای کمک به!

ماموریت

ماموریت ما این است برای آماده سازی دانش آموزان با استعداد در سراسر جهان برای موفقیت در کار به عنوان حرفه ای خلاق در زمینه های هنر، طراحی، کارآفرینی و نوآوری است.

ما رسیدن به این ماموریت با کشت هنری، علمی و مهارت ها و دانش حرفه ای دانش آموزان، در حالی که غنی سازی تجربه یادگیری خود را از طریق تعامل معنی دار جامعه، فعالیت های دانشکده هیجان انگیز است، و مشارکت در جامعه هنری جهانی است.

دانشگاه سانتا فه هنر و طراحی فراهم می کند فضاهای فوق العاده ای برای ایجاد، که در آن معلمان استثنایی و هنرمندان تمرین الهام بخش، چالش، و مربی دانش آموزان خود را به عنوان آنها هویت خلاق و حرفه ای خود را توسعه.

در اینجا برخی از راه های دیگر ما هنرمندان، سازندگان و جامعه حمایت عبارتند از:

پرورش فیلمسازان

به عنوان یکی از معدود محیط های دانشگاهی ایالات متحده با یک استودیوی فیلم حرفه ای، گارسون استودیو، دانشگاه سانتا فه هنر و طراحی ارائه می دهد تا و آینده فیلمسازان داخلی به تئاتر دولت از هنر، فیلم، سه soundstages و تولید دفاتر. استودیو گارسون نیز برای انواع تولیدات فیلم مانند Longmire در، شهامت، و جایی برای پیرمردها نیست استفاده می شود.

جامعه تمرکز روز

در سال 2011 ما یک روز جامعه تمرکز، طراحی شده برای تقویت حس مسئولیت اجتماعی در میان دانشجویان و استادان ما ایجاد شده است. ما با پیوستن به بسیاری از سازمان های غیر انتفاعی در سراسر سانتافه، مانند بزرگ بزرگ برادران خواهران، مسکن برای بشریت، و دیگر سازمان های محلی، به من قرض بدهید ساعت و شور و شوق ما به علل آنها. پیدا کردن در مورد روز جامعه تمرکز امسال، و چگونه شما می توانید در بپیوندند.

حمایت از هنر

ما پرشور در مورد حمایت از نمایشگاه های هنری و رویدادها، مانند جشنواره فیلم سانتا فه است. ما سینما در دانشگاه، صفحه نمایش، محل برگزاری مهم برای جشنواره است. ما همچنین هنرمندان سانتافه در مرکز ماریون و در گالری هنرهای زیبا ما اغلب در طول ترم میزبان.

حمایت از هنرمندان جوان

برای تشویق نسل بعدی حرفه ای خلاق، ما شما را به دسترسی به امکانات و منابع است. که شامل فضا برای جمع آوری کمک مونت دل سل منشور مدرسه، اردوهای تابستانی موسسه هنر Santa Fe و برنامه های بعد از مدرسه، و سانتافه نمایشگاه موزه داران جوان.

مکان ها

سانتافه

Address
1600 Saint Michael’s Drive
87505 سانتافه, نیومکزیکو, آمریکا