South Carolina State University School of Business

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه ایالتی کارولینای جنوبی، موسسه جامع ارشد جامع 1890 که تقریبا 3500 دانشجو است، متعهد به ارائه برنامه های تحصیلات عالی و مقطع کارشناسی ارشد و مقرون به صرفه می باشد. از طریق آموزش، تحقیق، فن آوری و خدمات، دولت SC کمک به توسعه اقتصادی، بهبود کیفیت زندگی شهروندان، و آماده فارغ التحصیلان با مهارت های بسیار ماهر، صالح و آگاهانه برای دیدار با چالش ها و خواسته های زندگی است و آنها را قادر می سازد تا کار و زندگی مولد در یک جامعه پویا، جهانی.

مدرسه تجارت در سال 1983 با برنامه های تحصیلی در حسابداری، کشاورزی، تجارت، اقتصاد، مدیریت و بازاریابی ایجاد شد. در سال 2005، برنامه MBA با تمرکز در کارآفرینی و کسب و کار Agribusiness اضافه شد.

بیانیه چشم انداز

چشم انداز برنامه های کسب و کار در دانشگاه ایالتی کارولینای جنوبی باید از طریق برنامه های کیفیت ما و خدمات دانشجویان و سایر سهامداران مختلف به عنوان "بهترین ارزش در جنوب شرقی" شناخته شود.

بیانیه مأموریت

ماموریت برنامه کسب و کار در دانشگاه ایالتی کارولینای جنوبی، ارائه آموزش مدیریت کیفیت و توسعه رهبری برای تولید فارغ التحصیلان رقابتی و نوآورانه برای یک محیط جهانی و متنوع است.

ارزشهای اصلی

مأموریت برنامه ی کسب و کار از طریق تدریس، تحقیق، توسعه ی آموزشی و فعالیت های خدماتی انجام می شود. موفقیت کلی ما در انجام مأموریت ما با افزایش شهرت ما در میان دانش آموزان، استادان، همسالان و سایر ذینفعان ما اندازه گیری می شود. برای این منظور، ارزش های رهبری، رضایت مشتری، کار گروهی، مشارکت اجتماعی، یکپارچگی و عملکرد را تایید می کنیم. بنابراین: - ما ارزش یادگیری و تلاش برای ترویج توسعه حرفه ای و رهبری همه دانش آموزان را شامل می شود تا مهارت های فنی، جهانی، اخلاقی و کارآفرینی را شامل شود. - ما از نیازهای کلی همه دانش آموزان حمایت می کنیم و به آنها پاسخ می دهیم. - ما به مشارکت و مشارکت با ذینفعان مختلف توجه می کنیم تا نتایج مثبتی را که بر برنامه و جامعه ما تاثیر می گذارد، بسنجیم. - ما برای بهبود مستمر در عملکرد و ارزیابی نتایج ما تلاش می کنیم و در عین حال اطمینان حاصل می کنیم که یکپارچگی و کیفیت ما هرگز به خطر نمی افتد.

اصول راهنما

ما همچنان بر فاکتورهای موفقیت بحرانی تمرکز می کنیم که برنامه کسب و کار برای بهبود مستمر شناسایی کرده است. بنابراین، ارزش های برنامه کسب و کار مبتنی بر توسعه و حفظ دانش آموزان با کیفیت، برنامه های مدیریت کیفیت، دانشکده های کیفیت و خدمات اجتماعی است. ما از طریق اصول زیر هدایت می کنیم: - ارائه یک محیط حمایتی برای توسعه دانش آموزان با کیفیت - ارائه برنامه های آموزش مدیریت کیفیت - حفظ یک دانشکده با کیفیت از طریق تدریس، تحقیق، توسعه حرفه ای و خدمات. - حفظ روابط قوی با جامعه از طریق حمايت و خدمات

مکان ها

نارنجبرگ

Address
300 College Street NE
29117 نارنجبرگ, کارولینای جنوبی, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: