SCAD - The Savannah College of Art and Design

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ارائه برنامه های مدرک و تخصص از هر هنر و طراحی دانشگاه دیگر، SCAD منحصر به فرد واجد شرایط برای آماده سازی دانش آموزان با استعداد حرفه ای، شغلی خلاق است.

بیانیه ماموریت SCAD

کالج ساوانا هنر و طراحی وجود دارد برای آماده سازی دانش آموزان با استعداد برای مشاغل حرفه ای، با تاکید بر یادگیری از طریق توجه فردی در یک محیط دانشگاه گرا مثبت است.

چشم انداز SCAD

کالج ساوانا هنر و طراحی، یک موسسه با مکان های متمایز و در عین حال مکمل، به عنوان رهبر در تعریف هنر و طراحی آموزش شناخته شده است. با به کارگیری نوآوری در همه حوزه ها، SCAD یک آموزش و پرورش برتر را از طریق دانشکده استعداد و اختصاص داده و کارکنان، تکنولوژی های پیشرو، منابع یادگیری پیشرفته و خدمات پشتیبانی جامع فراهم می کند.

ارزش SCAD

به عنوان یک نهاد دانش آموز محور. ارائه آموزش و پرورش و تغییر زندگی تجربه استثنایی برای دانش آموزان. نشان دادن کیفیت و تعالی در هر جنبه ای از عملیات. حفظ یک محیط دانشگاه احترام و صادقانه است. در حال رشد در حالی که به طور مستمر بهبود. بودن نوآورانه و نتیجه گرا. ترویج روحیه تیم تعاونی و یک "می توانید کارهای" نگرش مثبت است. رفتن "مایل اضافی است."

فرصتهای شغلی SCAD

SCAD پرورش یک تحریک کننده و محیط مشترک که در آن هیئت علمی و کارکنان متنوع و با استعداد به توسعه نسل بعدی رهبران در هنر و طراحی اختصاص یافته است.

تاریخ SCAD

کالج ساوانا هنر و طراحی در سال 1978 توسط ریچارد جی روآن، پائولا والاس، مه L. Poetter و پل E. Poetter تاسیس شد به منظور ارائه برنامه مدرک دانشگاهی قبلا در جنوب شرقی گرجستان در دسترس نیست و برای ایجاد یک کالج تخصصی هنر حرفه ای را به خود جلب دانش آموزان از سراسر ایالات متحده و خارج از کشور. برنامه درسی با اهداف دوگانه آموزش هنرهای عالی و آماده سازی شغلی موثر برای دانش آموزان تاسیس شد. امروز، با مکان های مختلف و ارائه آموزش از راه دور (آنلاین)، SCAD همچنان به پشتکاری قابل ملاحظه به این اهداف پایبند.

SCAD به طور قانونی در ایالت جورجیا سپتامبر گنجانیده شده بود 29، 1978. یک هیات امنا، تاسیس شد و برای دانشکده صالح و امکانات مناسب جستجو آغاز شد.

در بهار سال 1979، SCAD خریداری و بازسازی شده ساوانا گارد داوطلب اسلحه خانه را به عنوان کلاس درس اول و ساختمان اداری خدمت می کنند. اهمیت تاریخی از ساختار سال 1892 توسط نامزدی خود را برای گنجاندن در ثبت نام ملی اماکن تاریخی به رسمیت شناخته شد. نام Poetter سالن به افتخار دو از بنیانگذاران، ساختمان در استفاده فعال امروز SCAD باقی مانده است.

SCAD وجود دارد برای آماده سازی دانش آموزان با استعداد برای مشاغل حرفه ای، با تاکید بر یادگیری از طریق توجه فردی در یک محیط دانشگاه گرا مثبت است. هدف از این دانشگاه است برای پرورش و کشت کیفیت منحصر به فرد هر دانش آموز از طریق یک برنامه درسی جالب توجه است، در یک محیط الهام بخش، تحت رهبری از استادان درگیر است.

(؛ شماره تلفن 404.679.4500 1866 جنوبی لین، دکاتور، GA 30033-4097) به مدرک کارشناسی جایزه و کارشناسی ارشد SCAD یک موسسه خصوصی غیرانتفاعی معتبر توسط انجمن جنوبی کمیسیون مدارس و کالجها در کالج است. دانشگاه اعطا کارشناسی هنر، کارشناسی هنرهای زیبا، کارشناسی ارشد معماری، کارشناسی ارشد، کارشناسی ارشد هنرهای زیبا و کارشناسی ارشد مدارک تحصیلی طراحی شهری، و همچنین گواهینامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد. M.Arch حرفه ای است. درجه توسط معماری تأیید هیئت ملی معتبر است. SCAD است که توسط کمیسیون کارولینای جنوبی در آموزش عالی محفوظ است. کارشناسی طراحی داخلی SCAD رشته هنرهای زیبا است که توسط شورای اعتباربخشی برای طراحی داخلی، 206 Grandville خیابان، سوئیت 350، گرند رپیدز، MI 49503 معتبر. دوره های SCAD هنگ کنگ مطالعه با دفتر آموزش و پرورش هنگ کنگ ثبت (شماره ثبت 261958-261971 262196-262202 و.) در برنامه های تحصیلی SCAD هنگ کنگ زیر توسط شورای هنگ کنگ اعتباربخشی علمی و مدارک شغلی (10 سیو معتبر سای وان جاده، چای وان، هنگ کنگ، 852.3658.0000) و در هنگ کنگ چارچوب شرایط به رسمیت شناخته شده، با یک دوره اعتبار 2011 مه 1، تا 30 آوریل 2016: QF سطح 5 - کارشناسی هنرهای زیبا در تبلیغات ، QR شماره ثبت: 11/001053/5، کارشناسی هنرهای زیبا در انیمیشن، QR شماره ثبت: 11/001052/5، کارشناسی هنرهای زیبا در طراحی گرافیک، شماره ثبت QR: 11/001054/5، کارشناسی هنرهای زیبا در تصویر، QR شماره ثبت: 11/001055/5، کارشناسی هنرهای زیبا در طراحی تعاملی و توسعه بازی، شماره ثبت QR: 11/001056/5، کارشناسی هنرهای زیبا در طراحی رسانه ها حرکت، QR شماره ثبت: 11/001057 / 5، کارشناسی هنرهای زیبا در عکاسی، QR شماره ثبت: 11/001058/5، کارشناسی هنرهای زیبا در جلوه های بصری، QR شماره ثبت: 11/001059/5. QF سطح 6 - کارشناسی ارشد هنر در طراحی گرافیک، شماره ثبت QR: 11/001060/6، کارشناسی ارشد هنر در طراحی تعاملی و توسعه بازی، QR شماره ثبت: 11/001061/6، کارشناسی ارشد هنر در عکاسی، شماره ثبت QR : 11/001062/6، کارشناسی ارشد هنرهای زیبا در طراحی گرافیک، شماره ثبت QR: 11/001063/6، کارشناسی ارشد هنرهای زیبا در طراحی تعاملی و توسعه بازی، شماره ثبت QR: 11/001064/6، کارشناسی ارشد هنرهای زیبا در عکاسی، QR شماره ثبت: 11/001065/6.

برنامه های درجه SCAD هنگ کنگ زیر توسط HKCAAVQ معتبر و در QF با مدت اعتبار 2013 ژانویه 1 به رسمیت شناخته شده، تا 31 دسامبر 2017: QF سطح 5 - کارشناسی هنرهای زیبا در مد، شماره ثبت QR: 13 / 000159 / L5، کارشناسی هنرهای زیبا در بازاریابی مد و مدیریت، QR شماره ثبت: 13/000160 / L5، کارشناسی هنرهای زیبا در طراحی داخلی، QR شماره ثبت: 13/000161 / L5، کارشناسی هنرهای زیبا در نقاشی، نقاشی، QR شماره ثبت: 13/000162 / L5، کارشناسی هنرهای زیبا در هنر های پی در پی، QR شماره ثبت: 13/000163 / L5. QF سطح 6 - کارشناسی ارشد هنر در لوکس و مدیریت مد، QR شماره ثبت: 13/000164 / L6، کارشناسی ارشد هنرهای زیبا در لوکس و مد مدیریت، QR شماره ثبت: 13/000165 / L6.

اندازه کلاس کوچک است، اجازه می دهد هر دانش آموز فرصت برای دریافت توجه فردی. اعضای هیئت علمی زمینه های برجسته در زمینه های خود را. هیئت علمی و دانشجوی بین المللی از تمام 50 ایالت و 100 کشور آمده است. زبان انگلیسی به عنوان یک برنامه زبان دوم و اختصاص داده شده کارکنان خدمات دانشجویان بین المللی موجود برای کمک به دانشجویان بین المللی با تنظیم به زندگی دانشگاهی در ایالات متحده می باشد.

دو و میدانی SCAD

در ابتدا یک عضو از انجمن ملی دو و میدانی بین دانشکده 1987-1992، SCAD سپس به بخش سوم از انجمن ملی ورزش دانشگاهی انتقال یافتند. زنبورها SCAD 20 تیم به رقابت در postseason NCAA بین 1996 و 2003 ارسال می شود، و هر تیم دو و میدانی SCAD یک رکورد برنده در طول فصل 2001-02 وارد سایت شوید.

قبل از شروع فصل 2003-04، SCAD عضویت در آن با NAIA تمدید و در حال حاضر در کنفرانس خورشید (که قبلا به خورشید کنفرانس فلوریدا) رقابت. در پاییز 2010، SCAD آتلانتا آغاز شد رقابت در سطح بین در NAIA مردان و صلیب کشور زنان، گلف و تنیس.

در سال های اخیر، تیم های ورزشی SCAD در میان بالا 25 تیم کشور رتبه بندی شده است. دو و میدانی SCAD میراث برجسته با استخدام استعداد دانشجویان ورزشکار و فیلدینگ تیم در سنت تعالی که SCAD بهترین شناخته شده است تاسیس شده است.

یک دانشگاه با فرصت های بی حد و حصر جهانی

درجه ارائه در چهار مکان مشخص و از طریق آموزش الکترونیک آنلاین - SCAD یک دانشگاه است. هر مکان SCAD یک تجربه جدید فراهم می کند. دانش آموزان می توانید انتخاب کنید برای تحصیل در هر مکان، در هر سه ماهه در طول تحصیلات خود را. یافتن الهه شعر و موسیقی خود را در لاکوست و یا در فرهنگ های شگفت انگیز از هنگ کنگ دست خودتان. یک طعم و مزه زندگی سریع در آتلانتا و یا در عشق با جذابیت جنوبی ساوانا قرار می گیرند. شما حتی می توانید تنظیمات خود را انتخاب کنید و لذت بردن از دسترسی کامل از طریق محیط آموزش الکترونیک ما است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MAs » از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

استاد در طراحی برای پایداری

Campus تمام وقت September 2018 آمریکا Savannah Atlanta هنگ کنگ Sham Shui Po فرانسه Lacoste + {تعداد} بیشتر

در SCAD، شما تمام ابزار، راهنمایی و الهام بخش شما نیاز به صرفه جویی در جهان داشته باشد. طراحی ما برای برنامه پایداری در آماده کردن دانش آموزان به پیشگام تغییر سازمانی، نوآوری های تکنولوژیک و مواد، حمایت شهروندان و بیشتر به عنوان یک پیشرو در صنعت متمرکز است. [+]

طراحی یک آینده پایدار

در SCAD، شما تمام ابزار، راهنمایی و الهام بخش شما نیاز به صرفه جویی در جهان داشته باشد. طراحی ما برای برنامه پایداری در آماده کردن دانش آموزان به پیشگام تغییر سازمانی، نوآوری های تکنولوژیک و مواد، حمایت شهروندان و بیشتر به عنوان یک پیشرو در صنعت متمرکز است. شما می توانید از پویا، محیط مشترک ما، که در آن پروژه های انقلابی مانند SCADpad® و همکاری با بزرگترین علامت های تجاری در جهان در هر روز اتفاق می افتد بهره مند شوند.... [-]


استاد در طراحی رسانه های حرکت

Online Campus تمام وقت September 2018 آمریکا Atlanta Savannah هنگ کنگ Sham Shui Po فرانسه Lacoste + {تعداد} بیشتر

یافتن مخاطبان جهانی برای طرح های رسانه ای حرکت خود را در SCAD. پخش تلویزیونی بیشتر مشاهده شده در تاریخ ایالات متحده - به تازگی، دانش آموزان ما از افتتاح بصری برای سوپر باول ایجاد شده است. بیشتر تجارب درست مثل این در انتظار شما در اینجا، به عنوان انجام فرصت های بی شماری را به تعامل با مراجعه به کارشناسان، مطالعه تحت یک هیات از طراحان اصلی رسانه حرکت می شود و توسط بزرگترین مارک های جهان به خدمت گرفتند. [+]

قرار دادن حرفه ای خود را در رسانه های حرکت را به طور کامل اثر

یافتن مخاطبان جهانی برای طرح های رسانه ای حرکت خود را در SCAD. پخش تلویزیونی بیشتر مشاهده شده در تاریخ ایالات متحده - به تازگی، دانش آموزان ما از افتتاح بصری برای سوپر باول ایجاد شده است. بیشتر تجارب درست مثل این در انتظار شما در اینجا، به عنوان انجام فرصت های بی شماری را به تعامل با مراجعه به کارشناسان، مطالعه تحت یک هیات از طراحان اصلی رسانه حرکت می شود و توسط بزرگترین مارک های جهان به خدمت گرفتند. شما کار رویایی خود را با قدرت از اولین برنامه درجه تحصیلی تخصصی در جهان در طراحی رسانه ها حرکت پشت سر شما فرود آید.... [-]


استاد در طراحی لوازم جانبی

Campus تمام وقت September 2018 آمریکا Savannah Atlanta هنگ کنگ Sham Shui Po فرانسه Lacoste + {تعداد} بیشتر

مستقر در لندن کسب و کار از مد است برنامه های مد فارغ التحصیل SCAD به عنوان شماره 1 به طور کلی در ایالات متحده قرار گرفت. [+]

مد آینده خود را به عنوان یک طراح و لوازم جانبی

به عنوان تنها دانشگاه در جهان به ارائه وزارت امور خارجه در طراحی لوازم جانبی و برای اولین بار در ایالات متحده به ارائه MA در نظم و انضباط، ما به تنظیم نوار در SCAD استفاده می شود. ما غرور خودمان را در بخش طراحی و لوازم جانبی که دانش آموزان فراهم می کند با کارآموزی آرزو، ابزار بالا پایان و دانشکده مشهور بود که در اوج حرفه ای می باشد. به عنوان یک دانش آموز در SCAD، شما همچنین باید از حوادث فرش قرمز را که از بزرگترین نامها در صنعت، و همچنین فرصت بهره مند به یادگیری به طور مستقیم از ستارگان طراحی و لوازم جانبی.... [-]


استاد در طراحی مبلمان

Campus تمام وقت September 2018 آمریکا Savannah Atlanta هنگ کنگ Sham Shui Po فرانسه Lacoste + {تعداد} بیشتر

این برنامه طراحی مبلمان SCAD در چارچوب یک هنر و طراحی دانشگاه قوی، که در آن دانشجویان مبلمان که با ملاحظه، ارگونومیک، زیبا و پایدار ایجاد استوار است. [+]

تزیین آینده خود را برای موفقیت

این برنامه طراحی مبلمان SCAD در چارچوب یک هنر و طراحی دانشگاه قوی، که در آن دانشجویان مبلمان که با ملاحظه، ارگونومیک، زیبا و پایدار ایجاد استوار است. همکاری با همسالان در حوزه های خلاق مرتبط منجر به پروژه های پیشگامانه مانند SCADpad®، که در آن دانش آموزان طراحی مبلمان SCAD ابداع مبلمان میکرو مسکن راه حل که هر دو عملکردی و نفس گیر بود. فرصت درست مثل این در انتظار شما در این دانشگاه را برای مشاغل خلاق است.... [-]


استاد در طراحی گرافیک

Online Campus تمام وقت September 2018 آمریکا Atlanta هنگ کنگ Sham Shui Po Savannah فرانسه Lacoste + {تعداد} بیشتر

به عنوان یک دانشجوی طراحی گرافیک در SCAD، شما تبدیل به مسلط به زبان بصری است که تعریف امروز مارک های نیروگاه ها و سازمان های بالا پرواز. رشته طراحی گرافیک جامع ما نه تنها به اصول و مبانی طراحی پوشش، آن را به بسته بندی محصول، کارآفرینی، تکنولوژی تلفن همراه، طراحی رابط کاربری و تجربه کاربر کنکاش. [+]

طراحی گرافیک و ارتباطات بصری

به عنوان یک دانشجوی طراحی گرافیک در SCAD، شما تبدیل به مسلط به زبان بصری است که تعریف امروز مارک های نیروگاه ها و سازمان های بالا پرواز. رشته طراحی گرافیک جامع ما نه تنها به اصول و مبانی طراحی پوشش، آن را به بسته بندی محصول، کارآفرینی، تکنولوژی تلفن همراه، طراحی رابط کاربری و تجربه کاربر کنکاش. نتیجه؟ یک نمونه کارها برنده جایزه حرفه ای، تجربه واقعی کار برای غول های صنعت، و این فرصت برای ایجاد یک علامت پایدار در همیشه در حال تغییر چشم انداز بصری جهانی - قبل از همه شما فارغ التحصیل.... [-]


استاد در عکاسی

Online Campus تمام وقت September 2018 آمریکا Atlanta هنگ کنگ Sham Shui Po Savannah فرانسه Lacoste + {تعداد} بیشتر

در قلب عکاسی چشم انداز شخصی و نقطه مجزا از مشاهده است. این یک راه از دیدن، یک چشم انداز است. SCAD دانش آموزان با استعداد نگاه به درون و توسعه بینش خود را قبل از شروع حرفه ای هیجان انگیز به عنوان یک عکاس حرفه ای آموزش می دهد. [+]

هنر عکاسی

در قلب عکاسی چشم انداز شخصی و نقطه مجزا از مشاهده است. این یک راه از دیدن، یک چشم انداز است. SCAD دانش آموزان با استعداد نگاه به درون و توسعه بینش خود را قبل از شروع حرفه ای هیجان انگیز به عنوان یک عکاس حرفه ای آموزش می دهد. در اینجا، شما درک گسترده ای از تکنیک های سنتی به دست آوردن در حالی که در حال توسعه به سبک شخصی خود را. شما همچنین این شانس را به تقویت مهارت های عکاسی خود را با کاوش در زمینه های مرتبط خلاق مانند طراحی گرافیک یا تبلیغات. خارج از دور؟ آگاهی عمیق تر از ترکیب است که کمک می کند تا عکاسان حرفه ای توجه قرار گرفتن.... [-]


وزارت امور خارجه در تاریخ معماری

Campus تمام وقت September 2018 آمریکا Savannah Atlanta هنگ کنگ Sham Shui Po فرانسه Lacoste + {تعداد} بیشتر

SCAD یکی از تنها دو دانشگاه های ایالات متحده برای ارائه به داشتن مدرک کارشناسی در تاریخ معماری است، و محل گل سرسبد ما در میان یکی از مناظر شهری بهترین و حفظ در کشور باعث می شود ساوانا تنظیمات نخست برای کاوش در این هنر و صنعت. [+]

کشف تجربه انسانی در طول تاریخ معماری

SCAD یکی از تنها دو دانشگاه های ایالات متحده برای ارائه به داشتن مدرک کارشناسی در تاریخ معماری است، و محل گل سرسبد ما در میان یکی از مناظر شهری بهترین و حفظ در کشور باعث می شود ساوانا تنظیمات نخست برای کاوش در این هنر و صنعت. امکان استفاده از یک برنامه آموزشی که شامل تمام دوره های تاریخی بزرگ در سنت های غربی و جهانی، این فرصت را به خارج از کشور سفر به یک روستای قرون وسطی کاملا حفظ، و کارآموزی و منابع آرزو را در نوک انگشتان خود را. جهان گسترده ای از تاریخ معماری در انتظار.... [-]


وزارت امور خارجه در طراحی خدمات

Campus تمام وقت September 2018 آمریکا Savannah Atlanta هنگ کنگ Sham Shui Po فرانسه Lacoste + {تعداد} بیشتر

طراحان خدمات در حال تغییر جهان، آوردن نوآوری و رویکرد انسان محور به مراقبت های بهداشتی، حمل و نقل، آموزش و پرورش و خرده فروشی. SCAD بود اولین دانشگاه در ایالات متحده برای ارائه هر دو BFA و درجه MFA در این زمینه رو به رشد، و شما می توانید میراث از نوآوری که در اینجا رشد بپیوندید. [+]

آینده از طریق طراحی خدمات به reimagined

طراحان خدمات در حال تغییر جهان، آوردن نوآوری و رویکرد انسان محور به مراقبت های بهداشتی، حمل و نقل، آموزش و پرورش و خرده فروشی. SCAD بود اولین دانشگاه در ایالات متحده برای ارائه هر دو BFA و درجه MFA در این زمینه رو به رشد، و شما می توانید میراث از نوآوری که در اینجا رشد بپیوندید. اول، استفاده از کلاس های کوچک با اعضای هیئت علمی که در حال تمرین حرفه ای، فرصت برای کار با سازمان های پیشرو و همکاری با همسالان خلاق - سپس ایجاد راه حل های طراحی از فردا.... [-]


وزارت امور خارجه در طراحی سرگرمی مضمون

Campus تمام وقت September 2018 آمریکا Savannah Atlanta هنگ کنگ Sham Shui Po فرانسه Lacoste + {تعداد} بیشتر

دنبال کار خود را به عنوان یک طراح سرگرمی مضمون در اولین و تنها دانشگاه به ارائه مدرک MFA در این چند میلیارد دلاری کسب و کار بین المللی است. ما یک فرهنگ خلاق اهرم برای شما را به برنامه های مرتبط دسترسی و کار با شرکای حرفه ای در مفاهیم ابتکاری. [+]

ایجاد تجربه فراموش نشدنی با مضمون سرگرمی

دنبال کار خود را به عنوان یک طراح سرگرمی مضمون در اولین و تنها دانشگاه به ارائه مدرک MFA در این چند میلیارد دلاری کسب و کار بین المللی است. ما یک فرهنگ خلاق اهرم برای شما را به برنامه های مرتبط دسترسی و کار با شرکای حرفه ای در مفاهیم ابتکاری. اعضای هیئت علمی ما تجربه برای والت دیزنی پارک ها و استراحتگاه ها، پارک ها و استراحتگاه جهانی و والت دیزنی تصورات را طراحی کرده اند - در حال حاضر از آن نوبت خود را برای رهبری فضای حرفه ای به عنوان یک متفکر خلاق، قصه گو، طراح و سازنده.... [-]


وزارت امور خارجه در نمایشنامه نویسی

Campus تمام وقت September 2018 آمریکا Savannah Atlanta هنگ کنگ Sham Shui Po فرانسه Lacoste + {تعداد} بیشتر

در SCAD، دانش آموزان نگارش دراماتیک استاد نکات دقیق وظریف از زبان آنها به عنوان پیش نویس داستان های فراموش نشدنی تئاتر، موسیقی، فیلم، تلویزیون، انیمیشن سازی و بیشتر. موضع ما به عنوان دانشگاه برتر از هنر و طراحی بدان معناست که شما از همکاری علامت تجاری SCAD بین همسالان با استعداد در هر عرصه خلاق بهره مند شوند. [+]

مشاهده کلمات خود را در حرکت

در SCAD، دانش آموزان نگارش دراماتیک استاد نکات دقیق وظریف از زبان آنها به عنوان پیش نویس داستان های فراموش نشدنی تئاتر، موسیقی، فیلم، تلویزیون، انیمیشن سازی و بیشتر. موضع ما به عنوان دانشگاه برتر از هنر و طراحی بدان معناست که شما از همکاری علامت تجاری SCAD بین همسالان با استعداد در هر عرصه خلاق بهره مند شوند. دیدن کار خود را از طریق همکاری با کارگردانان، بازیگران، طراحان و تکنسین به زندگی است، در حالی که شما از غول های صنعت که هر سال SCAD و ارائه بازخورد شخصی در کار خود را یاد بگیرند.... [-]


وزارت امور خارجه در نوشتن

Online Campus تمام وقت September 2018 آمریکا Atlanta Savannah هنگ کنگ Sham Shui Po فرانسه Lacoste + {تعداد} بیشتر

در SCAD، شما خواهید آموخت که چگونه به طور موثر به عنوان ارتباط برقرار هر خیابان از حرفه ای نوشتن اکتشاف به شما از طریق یک برنامه جامع و معاصر است. کلاس های ما طراحی شده اند شما را برای موفقیت به عنوان یک نویسنده پر رونق در هر سبک و هر حوزه حرفه ای آماده کند. دانش آموزان اغلب درجه خود را با اعتبارات انتشار به نام خود به پایان برساند. [+]

هنر چند وجهی از نوشتن

در SCAD، شما خواهید آموخت که چگونه به طور موثر به عنوان ارتباط برقرار هر خیابان از حرفه ای نوشتن اکتشاف به شما از طریق یک برنامه جامع و معاصر است. کلاس های ما طراحی شده اند شما را برای موفقیت به عنوان یک نویسنده پر رونق در هر سبک و هر حوزه حرفه ای آماده کند. دانش آموزان اغلب درجه خود را با اعتبارات انتشار به نام خود به پایان برساند. با نرخ اشتغال فوق العاده بالا در صنعت، برنامه نوشتن SCAD دانش آموزان را به جهان پویا از انتشار به طور کامل آماده به رشد می فرستد.... [-]


وزارت امور خارجه در هنرهای نمایشی

Campus تمام وقت September 2018 آمریکا Savannah Atlanta هنگ کنگ Sham Shui Po فرانسه Lacoste + {تعداد} بیشتر

آیا رویایی شما هست در مرحله انجام و یا در فیلم، به عنوان صدای یک شخصیت محبوب متحرک و یا چهره یک آگهی فراموش نشدنی، شما می توانید به مخاطبان جهانی در SCAD برسد. دانش آموزان ما آموزش متمرکز و فرصت های بی شماری به گام در محل موردتوجه وتماشای عموم دریافت خواهید کرد. [+]

مشاغل خلاق در کانون توجه

آیا رویایی شما هست در مرحله انجام و یا در فیلم، به عنوان صدای یک شخصیت محبوب متحرک و یا چهره یک آگهی فراموش نشدنی، شما می توانید به مخاطبان جهانی در SCAD برسد. دانش آموزان ما آموزش متمرکز و فرصت های بی شماری به گام در محل موردتوجه وتماشای عموم دریافت خواهید کرد. شما آرنج با بزرگترین بازیگران عصر ما در جشنواره فیلم ساوانا مالش، و تحت استادانی که خود برنده جایزه هنرمندان، فیلمنامه نویسان و مدیران - همه به خاطر، در SCAD، شور و شوق خود را در مرکز صحنه.... [-]


وزارت امور خارجه در چاپ دستی

Campus تمام وقت September 2018 آمریکا Atlanta هنگ کنگ Sham Shui Po فرانسه Lacoste Savannah + {تعداد} بیشتر

در SCAD، شما می توانید دست خود را کثیف و بازی در تقاطع هنر خوب و فن آوری طراحی. چاپ دستی یک رشته 21 قرن است که ادغام نظریه تاریخی و معاصر است، بنابراین ما به شما دسترسی منحصر به فرد به تمام ابزار شما نیاز به استاد هر برنامه از هنر است. [+]

هنر گرافیک

در SCAD، شما می توانید دست خود را کثیف و بازی در تقاطع هنر خوب و فن آوری طراحی. چاپ دستی یک رشته 21 قرن است که ادغام نظریه تاریخی و معاصر است، بنابراین ما به شما دسترسی منحصر به فرد به تمام ابزار شما نیاز به استاد هر برنامه از هنر است. از عکاسی، لیتوگرافی نوری، به فوتوپلیمر، شما می توانید آن را همه در استودیوهای گرافیک پیشرفته به صراحت برای شما طراحی شده است. یادگیری از هیئت علمی، صنعتگران و نامور و تجربه در دنیای واقعی با کارفرمایان آینده ... پس از آن را صنعت توسط طوفان.... [-]


کارشناس ارشد مدیریت طراحی

Online Campus تمام وقت September 2018 آمریکا Savannah Atlanta هنگ کنگ Sham Shui Po فرانسه Lacoste + {تعداد} بیشتر

به عنوان یک دانشجوی در اینجا، شما می توانید شور و شوق خود را برای طراحی به یک دارایی حرفه ای حیاتی به نوبه خود، پیوستن به نیروهای با مارک های بزرگ در پروژه های مشترک، و فرود کارآموزی آرزو در سازمان های مترقی گرسنه برای ایده خود را. [+]

به نوآوری طراحی به بزرگترین مارک های جهان

SCAD خانه را به یک برنامه مدیریت طراحی قوی است که صنعت گسترده برای تولید فارغ التحصیلان برجسته آماده به اکسل در جهان حرفه ای به عنوان مدافعان طراحی نوآوری و خلاق حل مسئله به رسمیت شناخته شده است. به عنوان یک دانشجوی در اینجا، شما می توانید شور و شوق خود را برای طراحی به یک دارایی حرفه ای حیاتی به نوبه خود، پیوستن به نیروهای با مارک های بزرگ در پروژه های مشترک، و فرود کارآموزی آرزو در سازمان های مترقی گرسنه برای ایده خود را.... [-]


کارشناسی ارشد در انیمیشن

Online Campus تمام وقت پاره وقت September 2018 آمریکا Atlanta Savannah هنگ کنگ Sham Shui Po فرانسه Lacoste + {تعداد} بیشتر

ما به شما این فرصت را به همکاری با و انتخابی در رشته های دیگر، مانند جلوه های بصری، رسانه حرکت، طراحی تعاملی و توسعه بازی، طراحی صدا، فیلم و تلویزیون، و هنر های پی در پی است. [+]

هنر انیمیشن

2-D. 3-D. توقف حرکت. مدل سازی دیجیتال. تقلب. نورپردازی. نگاه توسعه است. به عنوان یک دانشجوی انیمیشن در SCAD، شما آن را همه استاد. ما به شما این فرصت را به همکاری با و انتخابی در رشته های دیگر، مانند جلوه های بصری، رسانه حرکت، طراحی تعاملی و توسعه بازی، طراحی صدا، فیلم و تلویزیون، و هنر های پی در پی است. نتیجه؟ شما به عنوان یک پویا، انیماتور چند وجهی، بسیار قابل عرضه در بازار و آماده را به صنعت توسط طوفان فارغ التحصیل.... [-]


کارشناسی ارشد در تبلیغات

Campus تمام وقت September 2018 آمریکا Atlanta Savannah هنگ کنگ Sham Shui Po فرانسه Lacoste + {تعداد} بیشتر

به عنوان یک نتیجه از این روش پویا و خلاق، دانش آموزان ما به طور منظم افتخارات بالا در مسابقات صنعت، و فارغ التحصیلان ما ادامه به داستان از بزرگترین برندهای جهان است. [+]

استاد هنر تبلیغات

copywriting است، کارگردانی هنری، تولید دیجیتال و بازاریابی نام تجاری یکپارچه: به عنوان یک دانش آموز در SCAD، شما تخصص در هر جنبه از تبلیغات به دست آورید. به عنوان یک نتیجه از این روش پویا و خلاق، دانش آموزان ما به طور منظم افتخارات بالا در مسابقات صنعت، و فارغ التحصیلان ما ادامه به داستان از بزرگترین برندهای جهان است. محیط زیست مشترک از یک دانشگاه هنر و طراحی شرایط ایده آل برای تکمیل هنر و صنعت بسیار توسعه یافته از تبلیغات ابتکاری فراهم می کند.... [-]


کارشناسی ارشد در تصویر

Online Campus تمام وقت September 2018 آمریکا Atlanta Savannah هنگ کنگ Sham Shui Po فرانسه Lacoste + {تعداد} بیشتر

برنامه تصویر SCAD در آموزش دانش آموزان برای ایجاد نقشه های ریز هنر، آوردن ایده، شخصیت و شخصیت های به زندگی با استفاده از تکنیک های سنتی و دیجیتال می باشد. به عنوان یک دانشجوی در اینجا، شما باید یاد بگیرند به کار در یک محیط حرفه ای از طریق یک برنامه ساخت یافته مانند یک استودیو کارگر. شما یک سبک شخصی و تکنیک توسعه، یادگیری به بیان دیدگاه های منحصر به فرد خود را در حالی تشکیل یک چشم انداز خوب گرد بر روی طراحی. [+]

طراحی آینده را از طریق تصویر

برنامه تصویر SCAD در آموزش دانش آموزان برای ایجاد نقشه های ریز هنر، آوردن ایده، شخصیت و شخصیت های به زندگی با استفاده از تکنیک های سنتی و دیجیتال می باشد. به عنوان یک دانشجوی در اینجا، شما باید یاد بگیرند به کار در یک محیط حرفه ای از طریق یک برنامه ساخت یافته مانند یک استودیو کارگر. شما یک سبک شخصی و تکنیک توسعه، یادگیری به بیان دیدگاه های منحصر به فرد خود را در حالی تشکیل یک چشم انداز خوب گرد بر روی طراحی.... [-]


کارشناسی ارشد در جلوه های بصری

Campus تمام وقت September 2018 آمریکا Atlanta Savannah هنگ کنگ Sham Shui Po فرانسه Lacoste + {تعداد} بیشتر

اضافه کردن لیگ از SCAD جلوه های بصری فارغ التحصیلان، که جایزه اسکار برای کار بر روی چنین فیلم فوق العاده به عنوان "جاذبه"، "زندگی پی"، "نگهبانان کهکشان" و "گتسبی بزرگ" به اشتراک گذاشته اند در SCAD، ما مجموعه شما را برای موفقیت با دسترسی به بالا پایان، ابزار های حرفه ای دیجیتال و استودیوهای بالا از خط و تجهیزات. [+]

تغییر راه ما جهان را ببینید

اضافه کردن لیگ از SCAD جلوه های بصری فارغ التحصیلان، که جایزه اسکار برای کار بر روی چنین فیلم فوق العاده به عنوان "جاذبه"، "زندگی پی"، "نگهبانان کهکشان" و "گتسبی بزرگ" به اشتراک گذاشته اند در SCAD، ما مجموعه شما را برای موفقیت با دسترسی به بالا پایان، ابزار های حرفه ای دیجیتال و استودیوهای بالا از خط و تجهیزات. دانشکده ما شامل فهرستی قابل توجه از حرفه ای که برای غول های صنعت کار کرده اند، و کسی که اثرات بصری طراحان پشت فیلم های متحرک نمادین ترین دوران ما هستند. ... [-]


کارشناسی ارشد در حفظ تاریخی

Campus تمام وقت September 2018 آمریکا Savannah Atlanta هنگ کنگ Sham Shui Po فرانسه Lacoste + {تعداد} بیشتر

به عنوان یک دانشجوی حفظ تاریخی در SCAD، شما را از تنها برنامه حفاظتی تاریخی در کشور ارائه می دهد که تجربه همهجانبه در ایالات متحده، اروپا و آسیا، با بزرگترین دانشکده اختصاص داده شده به آموزش و پرورش حفظ بهره مند شوند. [+]

حفظ گذشته در حالی که تامین امنیت آینده خود را

به عنوان یک دانشجوی حفظ تاریخی در SCAD، شما را از تنها برنامه حفاظتی تاریخی در کشور ارائه می دهد که تجربه همهجانبه در ایالات متحده، اروپا و آسیا، با بزرگترین دانشکده اختصاص داده شده به آموزش و پرورش حفظ بهره مند شوند. دنبال علاقه خود را در یک مدرسه است که در طلایه از حفظ برای بیش از سه دهه، انطباقی استفاده مجدد از نزدیک به 100 امکانات تاریخی در سراسر جهان است که به عنوان آزمایشگاه زنده خود را منحصر به فرد در خدمت بوده است.... [-]


کارشناسی ارشد در رشته های

Campus تمام وقت September 2018 آمریکا Savannah Atlanta هنگ کنگ Sham Shui Po فرانسه Lacoste + {تعداد} بیشتر

بخش الیاف SCAD بزرگترین در نوع خود در ایالات متحده، با یک برنامه جامع و، امکانات الهام بخش بزرگ مواجه نگردند با بالا از خط ابزار و منابع است. به عنوان یک دانش آموز در SCAD، شما را به صفوف نخبگان از دانشجویان الیاف که به طور منظم برنده جوایز اصلی در مسابقات حرفه ای و کمک هزینه تحصیلی بپیوندید. [+]

درهم بافته خلاقیت و موفقیت

بخش الیاف SCAD بزرگترین در نوع خود در ایالات متحده، با یک برنامه جامع و، امکانات الهام بخش بزرگ مواجه نگردند با بالا از خط ابزار و منابع است. به عنوان یک دانش آموز در SCAD، شما را به صفوف نخبگان از دانشجویان الیاف که به طور منظم برنده جوایز اصلی در مسابقات حرفه ای و کمک هزینه تحصیلی بپیوندید. دنبال رد پای از فارغ التحصیلان رشته های موفق ما، که در به مشاغل باور نکردنی زمین برای شرکت های پیشرو مانند Anthropologie، Outfitters شهری، زندگی مارتا استوارت، دیان فون فورستنبرگ، لیلی پولیتزر، میسی و بیشتر رفته اند.... [-]


کارشناسی ارشد در طراحی تعاملی و توسعه بازی

Online Campus تمام وقت September 2018 هنگ کنگ Sham Shui Po آمریکا Savannah Atlanta فرانسه Lacoste + {تعداد} بیشتر

در SCAD، ما را بازی جدی است. طراحی و توسعه بازی برنامه های تعاملی ما است جایزه برتر در مسابقه بازی کالج E3 به مدت دو سال به دست آورد در حال اجرا، همراه با دریافت ستایش از پرینستون را نقد و انیمیشن نقد و بررسی حرفه ای. [+]

این فقط یک بازی نیست - آن یک حرفه ای در SCAD، ما را بازی به طور جدی. طراحی و توسعه بازی برنامه های تعاملی ما است جایزه برتر در مسابقه بازی کالج E3 به مدت دو سال به دست آورد در حال اجرا، همراه با دریافت ستایش از پرینستون را نقد و انیمیشن نقد و بررسی حرفه ای. از شرکت در کنفرانس های حرفه ای را به فرصت برای همکاری با غول های صنعت، دانش آموزان ما از هر فرصتی برای سرمایه گذاری بر روی اشتیاق خود را برای طراحی تعاملی داشته باشد. ما در بالا از خط ابزار، از هیئت علمی و برنامه درسی پیشرفته شما نیاز فراهم می کند - شما فقط خود بازی به ارمغان بیاورد.... [-]


کارشناسی ارشد در طراحی داخلی

Online Campus تمام وقت September 2018 آمریکا Atlanta Savannah هنگ کنگ Sham Shui Po فرانسه Lacoste + {تعداد} بیشتر

به عنوان یک دانش آموز در SCAD، شما دسترسی منحصر به فرد به دانشگاه بارها و بارها شماره یک امتیاز برای تحصیل در رشته طراحی داخلی با DesignIntelligence داشته باشد. نام یکی از بهترین معماری و طراحی مدارس امریکا، هر دو برنامه کارشناسی و کارشناسی ارشد ما به طور منظم در صنعت دریافت تحسین. [+]

هنرمندانه ترتیب کار خود را

به عنوان یک دانش آموز در SCAD، شما دسترسی منحصر به فرد به دانشگاه بارها و بارها شماره یک امتیاز برای تحصیل در رشته طراحی داخلی با DesignIntelligence داشته باشد. نام یکی از بهترین معماری و طراحی مدارس امریکا، هر دو برنامه کارشناسی و کارشناسی ارشد ما به طور منظم در صنعت دریافت تحسین. یک پروژه میکرو مسکن که رسانه های جهانی برای دانش آموزان SCAD به دست آورد - - حل چالش های طراحی از فردا از طریق پروژه های مشترک، شما می توانید در پیشگامانه تحولات جدید مانند SCADpad® کار می کنند.... [-]


کارشناسی ارشد در طراحی صدا

Campus تمام وقت September 2018 آمریکا Savannah Atlanta هنگ کنگ Sham Shui Po فرانسه Lacoste + {تعداد} بیشتر

دنبال علاقه خود را برای طراحی صدا در اولین و تنها دانشگاه را به مشورت BFA، کارشناسی ارشد و MFA درجه در این زمینه است. شما می توانید در یک برنامه آموزشی که مدل های گردش کار از تولید رسانه های حرفه ای غوطه ور در نظر گرفتن کار خود را به سطح بعدی را حتی قبل از شما فارغ التحصیل. [+]

صدای موفقیت

دنبال علاقه خود را برای طراحی صدا در اولین و تنها دانشگاه را به مشورت BFA، کارشناسی ارشد و MFA درجه در این زمینه است. شما می توانید در یک برنامه آموزشی که مدل های گردش کار از تولید رسانه های حرفه ای غوطه ور در نظر گرفتن کار خود را به سطح بعدی را حتی قبل از شما فارغ التحصیل. در SCAD، شما همچنین باید از همکاری با همسالان در فیلم و رسانه های دیجیتال دیگر بخش بهره مند شوند، همکاری با یکدیگر برای توسعه فیلم، انیمیشن و بازی های ویدئویی.... [-]


کارشناسی ارشد در طلا و جواهر

Campus تمام وقت September 2018 آمریکا Savannah Atlanta هنگ کنگ Sham Shui Po فرانسه Lacoste + {تعداد} بیشتر

با درجه از SCAD، شما می توانید در هر جنبه از صنعت طراحی طلا و جواهر است. در حال حاضر بزرگترین برنامه طلا و جواهر در ایالات متحده، با امکانات 13،562 فوت مربع که در آن برش لبه تکنولوژی در نوک انگشتان خود را. [+]

سرمایه گذاری بر روی اشتیاق خود را برای طلا و جواهر با مدرک از SCAD، شما می توانید در هر جنبه از صنعت طراحی طلا و جواهر است. در حال حاضر بزرگترین برنامه طلا و جواهر در ایالات متحده، با امکانات 13،562 فوت مربع که در آن برش لبه تکنولوژی در نوک انگشتان خود را. از طریق همکاری حرفه ای با مارک های بزرگ مانند محدود، مایکل Kors ساعت و فسیلی، شما تجربه دست اول به عنوان یک طراح جواهرات به توسعه رزومه کاری خود را و سهام پرتفوی خود را حتی قبل از فارغ التحصیلی مطلع، آماده سازی شما برای موفقیت در اقتصاد خلاق امروز است.... [-]


کارشناسی ارشد در فیلم و تلویزیون

Campus تمام وقت September 2018 آمریکا Atlanta Savannah هنگ کنگ Sham Shui Po فرانسه Lacoste + {تعداد} بیشتر

به عنوان یک دانشجوی فیلم و تلویزیون در SCAD، شما مهارت های فنی گوناگون به دست آوردن، مرکز خود به عنوان یک خلاق جامد و گام به گام یکپارچه به حرفه ای فیلم حرفه ای خود را. دانشجویان ما از یک تجربه همهجانبه در طیف کاملی از نقش ها و مسئولیت تولید بهره مند شوند، با تمرکز بر مطالعات پیشرفته و عمل در هر دو جنبه فنی و مفهومی فیلمسازی. [+]

فیلم، تلویزیون و هنر سرگرمی

به عنوان یک دانشجوی فیلم و تلویزیون در SCAD، شما مهارت های فنی گوناگون به دست آوردن، مرکز خود به عنوان یک خلاق جامد و گام به گام یکپارچه به حرفه ای فیلم حرفه ای خود را. دانشجویان ما از یک تجربه همهجانبه در طیف کاملی از نقش ها و مسئولیت تولید بهره مند شوند، با تمرکز بر مطالعات پیشرفته و عمل در هر دو جنبه فنی و مفهومی فیلمسازی. تبدیل شدن به یک قصه گو بصری، یک هنرمند چند رسانه ای و خلاق که یک ارتباط است به طور کامل آماده به گام به استودیو حرفه ای - حتی قبل از اینکه فارغ التحصیل.... [-]


کارشناسی ارشد در لوکس و مدیریت مد

Online Campus تمام وقت September 2018 آمریکا Atlanta هنگ کنگ Sham Shui Po Savannah فرانسه Lacoste + {تعداد} بیشتر

SCAD ارائه می دهد برای اولین بار از MA جهان و برنامه های مدرک MFA در لوکس و مدیریت مد. در این زمینه تخصصی شما را برای یک شغل به چالش کشیدن در سرعت گام، صنعت دائما در حال تحول آماده کند. برنامه های ما را پوشش می دهد trendspotting، استراتژی رسانه، مدیریت روابط عمومی، ساختارهای سازمانی، مدیریت زنجیره تامین، ارتباطات و حوادث مد، اطمینان حاصل کرد که فارغ التحصیلان ما آماده ضربه زمین در حال اجرا می باشد. [+]

هنر لوکس و مدیریت مد

پیشنهادات SCAD اولین برنامه مدرک کارشناسی ارشد و MFA جهان در لوکس و مدیریت مد. در این زمینه تخصصی شما را برای یک شغل به چالش کشیدن در سرعت گام، صنعت دائما در حال تحول آماده کند. برنامه های ما را پوشش می دهد trendspotting، استراتژی رسانه، مدیریت روابط عمومی، ساختارهای سازمانی، مدیریت زنجیره تامین، ارتباطات و حوادث مد، اطمینان حاصل کرد که فارغ التحصیلان ما آماده ضربه زمین در حال اجرا می باشد.... [-]


کارشناسی ارشد در مجسمه سازی

Campus تمام وقت September 2018 آمریکا Atlanta هنگ کنگ Sham Shui Po فرانسه Lacoste Savannah + {تعداد} بیشتر

برای دانش آموزان مجسمه سازی SCAD، الهام هرگز دور نیست. استاد هنر و صنعت خود را در یکی از بهترین استودیوهای در آموزش عالی آمریکا، طراحی شده توسط رنزو پیانو و در مجاورت موزه عالی هنر در آتلانتا. شما می توانید شریک با مارک های پیشرو و نام های بزرگ، ایجاد کار به یاد ماندنی در حوزه عمومی، مانند دانشجویان اخیر در مقیاس بزرگ SCAD آثار هنری ایجاد شده برای هایت آتلانتا مازندران. [+]

شکل هنرهای زیبا به کار خلاق خود را

برای دانش آموزان مجسمه سازی SCAD، الهام هرگز دور نیست. استاد هنر و صنعت خود را در یکی از بهترین استودیوهای در آموزش عالی آمریکا، طراحی شده توسط رنزو پیانو و در مجاورت موزه عالی هنر در آتلانتا. شما می توانید شریک با مارک های پیشرو و نام های بزرگ، ایجاد کار به یاد ماندنی در حوزه عمومی، مانند دانشجویان اخیر در مقیاس بزرگ SCAD آثار هنری ایجاد شده برای هایت آتلانتا مازندران. که کار و بیشتر شده است در رسانه های معتبر از جمله سی ان ان و سیمی برجسته - و در حال حاضر آنها در حال انتظار برای دیدن آنچه که شما در کنار انجام دهد.... [-]


کارشناسی ارشد در مد

Online Campus تمام وقت September 2018 آمریکا Atlanta Savannah هنگ کنگ Sham Shui Po فرانسه Lacoste + {تعداد} بیشتر

دانشجویان SCAD بی وقفه برای رهبری در صنعت مد جهانی پویا و فوق العاده رقابتی پرپ و. برنامه آموزشی دقیق ما این است که در اطراف اصول طراحی، خلاقیت بیکران و دولت از هنر، فن آوری ساخته شده است. [+]

تاریخ جهان همیشه در حال تکامل مد

دانشجویان SCAD بی وقفه برای رهبری در صنعت مد جهانی پویا و فوق العاده رقابتی پرپ و. برنامه آموزشی دقیق ما این است که در اطراف اصول طراحی، خلاقیت بیکران و دولت از هنر، فن آوری ساخته شده است. این برنامه مد SCAD دارای اتصالات صنعت عمیق، و پیشگامان مد بالا مراجعه کنید و کار با دانش آموزان غالبا. از مفهومی به تجاری - با سرپرستی برنده جایزه، از اساتیدی مجرب و بازدید از مربیان، شما را به طیف کاملی از مد کارشناسی ارشد.... [-]


کارشناسی ارشد در معماری

Campus تمام وقت September 2018 آمریکا Savannah Atlanta هنگ کنگ Sham Shui Po فرانسه Lacoste + {تعداد} بیشتر

در SCAD، مدرک معماری خود را همراه با یک آرایه قوی از فرصت ها. شما هم می توانید کارآموز در بازار پر رونق از آتلانتا. شما می توانید در نفوذ اروپا را در حالی که در حال مطالعه در SCAD لاکوست. [+]

معماری و محیط زیست ساخته شده

در SCAD، مدرک معماری خود را همراه با یک آرایه قوی از فرصت ها. شما هم می توانید کارآموز در بازار پر رونق از آتلانتا. شما می توانید در نفوذ اروپا را در حالی که در حال مطالعه در SCAD لاکوست. شما می توانید از شهرستان جهان معماری در طول یک غوطه ور سه هفته ای در هنگ کنگ را تجربه کنند. و شما می توانید آن را از یک پایگاه در ساوانا، خانه را به یکی از برنامه های شهری مشهور ترین در جهان و یک منظره از هر دو معماری تاریخی و معاصر است.... [-]


کارشناسی ارشد در نقاشی

Online Campus تمام وقت September 2018 آمریکا Atlanta Savannah هنگ کنگ Sham Shui Po فرانسه Lacoste + {تعداد} بیشتر

در SCAD، شما می توانید اشتیاق خود را برای نقاشی را به یک شغل با ارزش در هنر خوب و رسانه های جدید تبدیل شود. دانشجویان و فارغ التحصیلان ما در موزه های مشهور جهان به نمایش گذاشته - از گوگنهایم به موزه هنر مدرن به اسمیتسونین - و کار خود را به اشتراک بگذارید در نمایشگاه های هنری معتبر ترین در جهان، از جمله هنگ کنگ نمایشگاه بین المللی هنر و هنر بازل ساحل میامی. [+]

رنگ در خارج از خطوط

در SCAD، شما می توانید اشتیاق خود را برای نقاشی را به یک شغل با ارزش در هنر خوب و رسانه های جدید تبدیل شود. دانشجویان و فارغ التحصیلان ما در موزه های مشهور جهان به نمایش گذاشته - از گوگنهایم به موزه هنر مدرن به اسمیتسونین - و کار خود را به اشتراک بگذارید در نمایشگاه های هنری معتبر ترین در جهان، از جمله هنگ کنگ نمایشگاه بین المللی هنر و هنر بازل ساحل میامی. در طول زمان خود را در SCAD، شما توسط اعضای هیات علمی برجسته، امکانات الهام بخش و رویدادهای سالانه است که SCAD در قلب جهان هنر خوب قرار حمایت ... جایی که شما تعلق دارند.... [-]


کارشناسی ارشد طراحی شهری

Campus تمام وقت September 2018 آمریکا Savannah Atlanta هنگ کنگ Sham Shui Po فرانسه Lacoste + {تعداد} بیشتر

نه تنها ما تنها هنر و طراحی دانشگاه در ایالات متحده به ارائه کارشناسی ارشد در رشته طراحی شهری، ما تمام آن را در میان یکی از برنامه های شهرستان مشهور ترین در جهان است. فراتر از Homebase از خود را در ساوانا، شما همچنین ممکن است برای یک چهارم مطالعه و یا بیشتر در مکان های ما در آتلانتا، lacoste و هنگ کنگ، که در آن شما می توانید دست اول چگونه رشد شهرستانها و عملکرد در زمینه های مختلف و در قاره های مختلف را مشاهده کند. [+]

برنامه های آینده خود را در طراحی شهری

نه تنها ما تنها هنر و طراحی دانشگاه در ایالات متحده به ارائه کارشناسی ارشد در رشته طراحی شهری، ما تمام آن را در میان یکی از برنامه های شهرستان مشهور ترین در جهان است. فراتر از Homebase از خود را در ساوانا، شما همچنین ممکن است برای یک چهارم مطالعه و یا بیشتر در مکان های ما در آتلانتا، lacoste و هنگ کنگ، که در آن شما می توانید دست اول چگونه رشد شهرستانها و عملکرد در زمینه های مختلف و در قاره های مختلف را مشاهده کند. ما به شما تمام ابزار شما نیاز به یک طراح شهری به عنوان رشد، ساخت مناظر شهری زیبا تر، کاربردی تر و پر جنب و جوش بیشتری می دهد.... [-]


کارشناسی ارشد طراحی صنعتی

Campus تمام وقت September 2018 آمریکا Savannah Atlanta هنگ کنگ Sham Shui Po فرانسه Lacoste + {تعداد} بیشتر

طراحان صنعتی شکل دنیای ما، از بازی ها و اسباب بازی، برای دوچرخه و قایق ها، به صندلی و کلاه. به عنوان یک دانش آموز در SCAD، شما تجربه عملی آوردن ایده های خود را به واقعیت، که حامل سنت بزرگ ما برای توسعه طراحان در سطح جهانی است. [+]

ساده دنیا را از طریق طراحی صنعتی

طراحان صنعتی شکل دنیای ما، از بازی ها و اسباب بازی، برای دوچرخه و قایق ها، به صندلی و کلاه. به عنوان یک دانش آموز در SCAD، شما تجربه عملی آوردن ایده های خود را به واقعیت، که حامل سنت بزرگ ما برای توسعه طراحان در سطح جهانی است. از جمله کوکا کولا، هیولت پاکارد، AT & T، دل، ماتل، مایکروسافت، Reebok و فیشر قیمت - - در سال های اخیر، دانش آموزان ما با برخی از مارک های شناخته شده ترین در جهان کار کرده اند به اختراع راه حل های عملی را به چالش واقعی است. نتیجه؟ اوراق بهادار برجسته است که کمک به فارغ التحصیلان ما را به جهان حرفه ای توسط طوفان.... [-]


کارشناسی ارشد(MA)

Ma در تاریخ هنر

Campus تمام وقت September 2018 آمریکا Savannah Atlanta هنگ کنگ Sham Shui Po فرانسه Lacoste + {تعداد} بیشتر

به عنوان یک دانشجوی تاریخ هنر در SCAD، به شما خواهد شد به طور ایده آل در میان یک چشم انداز جامع علمی این دانشگاه هنر و طراحی واقع شده است، با دسترسی به موزه نفس گیر SCAD از هنری و سایر منابع گسترده. [+]

تبدیل مسلط به زبان هنر

به عنوان یک دانشجوی تاریخ هنر در SCAD، به شما خواهد شد به طور ایده آل در میان یک چشم انداز جامع علمی این دانشگاه هنر و طراحی واقع شده است، با دسترسی به موزه نفس گیر SCAD از هنری و سایر منابع گسترده. در حال حاضر بزرگترین دانشکده تاریخ هنر در آموزش عالی آمریکا، و دانش آموزان توسط استادان این رشته هدایت می شود. همچنین شما می خواهد از سمپوزیوم برجسته SCAD در مورد این موضوع، و بازدید از منتقدان هنر و مورخان مشتاق به اشتراک گذاشتن مهارت خود را با رهبران تاریخ هنر فردا بهره مند شوند.... [-]


Ma در طراحی کسب و کار و هنر رهبری

Online Campus تمام وقت پاره وقت September 2018 آمریکا Atlanta Savannah هنگ کنگ Sham Shui Po فرانسه Lacoste + {تعداد} بیشتر

همگرایی جدید بین حوزه خلاق و دنیای کسب و کار اتفاق می افتد. طراحی کسب و کار SCAD و هنر برنامه رهبری پیش بینی نیاز رو به رشد برای نسل جدیدی از رهبران که ترکیب بینش های اصلی با چشم انداز استراتژیک به توسعه شرکت های در حال رشد، سازمان های غیر انتفاعی پیشگام، و هنر های ابتکاری و سازمان فرهنگ. [+]

متحد هنر و فرهنگ با کسب و کار

همگرایی جدید بین حوزه خلاق و دنیای کسب و کار اتفاق می افتد. طراحی کسب و کار SCAD و هنر برنامه رهبری پیش بینی نیاز رو به رشد برای نسل جدیدی از رهبران که ترکیب بینش های اصلی با چشم انداز استراتژیک به توسعه شرکت های در حال رشد، سازمان های غیر انتفاعی پیشگام، و هنر های ابتکاری و سازمان فرهنگ. دوره های هسته ای این برنامه ایجاد اقتصاد خلاق به عنوان زمینه، با تاکید بر تفکر استراتژیک، رهبری و مدیریت. همکاری دانشگاه با شرکت های پیشرو خلاق دانش آموزان به فرهنگ کسب و کار در دنیای واقعی و چالش های در معرض.... [-]


استاد در هنر های پی در پی

Campus تمام وقت September 2018 آمریکا Atlanta Savannah هنگ کنگ Sham Shui Po فرانسه Lacoste + {تعداد} بیشتر

به عنوان یک دانشجوی هنر های پی در پی در SCAD، به شما خواهد آموخت خوب بکار بردن قدرت روایت در هر متوسط: کتاب های کمیک، رمان های گرافیکی، کارتون، کمیک استریپ، مانگا، کتاب و استوری بورد کودکان. [+]

هنرمندان متوالی داستان امروز

به عنوان یک دانشجوی هنر های پی در پی در SCAD، به شما خواهد آموخت خوب بکار بردن قدرت روایت در هر متوسط: کتاب های کمیک، رمان های گرافیکی، کارتون، کمیک استریپ، مانگا، کتاب و استوری بورد کودکان. و شما آن را در یک بخش انجام این کار بسیار مورد احترام است که آن را به نام "دانشگاه هاروارد کمیک،" به رسمیت شناخته شده توسط ایالات متحده آمریکا امروز، و به نام در میان سه نهاد که از آن مارول کمیک استخدام ترین ویرایشگرهای.... [-]


کارشناسی ارشد مطالعات سینما

Campus تمام وقت September 2018 آمریکا Savannah Atlanta هنگ کنگ Sham Shui Po فرانسه Lacoste + {تعداد} بیشتر

در SCAD، دانشجویان برای مشاغل قوی به عنوان منتقدان، داوران، روزنامه نگاران، هنرمندان، کارآفرینان و رهبران از طریق یک برنامه اختصاص داده شده به جهانی مطالعات سینما را آماده کند. سوراخ کردن را به کار فارغ التحصیل که به نظر می رسد در تصویر بزرگ از فیلم، با توانایی های منحصر به فرد به همکاری در سراسر بخش های مرتبط و توسعه، رویکرد گسترده عرضه در بازار. [+]

لیست جای خود را در چشم انداز سینما

در SCAD، دانشجویان برای مشاغل قوی به عنوان منتقدان، داوران، روزنامه نگاران، هنرمندان، کارآفرینان و رهبران از طریق یک برنامه اختصاص داده شده به جهانی مطالعات سینما را آماده کند. سوراخ کردن را به کار فارغ التحصیل که به نظر می رسد در تصویر بزرگ از فیلم، با توانایی های منحصر به فرد به همکاری در سراسر بخش های مرتبط و توسعه، رویکرد گسترده عرضه در بازار. ما تنها دانشگاه در ایالات متحده برای ارائه هر دو یک MFA در فیلم و تلویزیون و یک MA مطالعات سینما برای دانشجویانی که می خواهند به کشف فیلم به بزرگترین عمق آن است.... [-]


ویدئو ها

Welcome to SCAD