Rutgers School of Engineering

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مقدمه ای بر دانشگاه راتگرز، دانشکده مهندسی نیوبرانزویک

در Rutgers School of Engineering دانشجویان فارغ التحصیل ما شرکای ارزشمند در تحقیقات، آموزش، و حوزه فعالیت هستند. ما برنامه های تحصیلات تکمیلی را برای دانش آموزان پویا در 10 حوزه تحصیلی ارائه می دهیم. با حدود 70 میلیون دلار در هزینه های تحقیق و نزدیک به 200 عضو هیئت علمی که در زمینه تحقیقاتی در مورد موضوعات وسیعی که جامعه، ملت و جامعه جهانی را تحت تاثیر قرار می دهد، تاثیر می گذارد، دانشکده مهندسی محیطی پویا و سازنده برای تحصیلات تکمیلی است.

ما دارای یک برنامه رتبه بندی ملی است که ارائه می دهد فارغ التحصیلان در مهندسی پزشکی، مهندسی شیمی، مهندسی عمران و محیط زیست؛ مهندسی برق و کامپیوتر؛ سیستم های انرژی؛ مهندسی صنایع؛ علم مواد و مهندسی؛ مهندسی مکانیک و هوافضا و مهندسی بسته بندی. Rutgers SoE در بسیاری از رشته ها در زمینه تحقیقات پیشرو درگیر شده است و برای پیشرفت های تکنولوژی آن شناخته شده است. ما آزمایشگاه های گسترده ای با تجهیزات پیشرفته ای داریم.

اندازه برای ما مهم است. دانشکده مهندسی به اندازه کافی کوچک است که به مطالبات تحصیلی فارغ التحصیل می پردازد اما برای دانش آموزان به اندازه کافی بزرگ است تا از مزایای، منابع و فرصت های یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی بهره مند شوند.

دانشکده

اعضای هیات علمی SoE برجسته هستند - هر ساله دو یا چند عضو هیئت علمی ما به طور متوسط NSF CAREER Awards دریافت می کنند. اعضای هیات علمی ما اغلب توسط همسالانشان با جوایز و کمک های مالی از سازمان های معتبرتر حرفه ای مورد احترام قرار می گیرند. کتاب های نوشته شده توسط هیئت علمی ما در سراسر جهان استفاده می شود. اعضای هیات علمی تمام وقت ما، و همچنین اعضای هیئت علمی ما، کارشناسان ملی و بین المللی در طیف وسیعی از زمینه ها هستند. هیئت علمی ما نیز با چندین مرکز تحقیقاتی و سازمان های مختلف، در داخل و خارج از Rutgers وابسته است.

دوستانه، اتمسفر جمعی

در حالی که استانداردهای ما بالا است و پذیرش رقابتی است، ما یک مدرسه "دانش آموز دوستانه" است، در حالیکه اعضای هیات علمی تلاش می کنند تا از طریق تحقیقات و دوره های آموزشی دانش آموزان را آموزش دهند و رشد حرفه ای دانش آموزان را از طریق مربیگری شخصی، محیط بازخورد گروهی و فرصت ها برای مهارت های بازاریابی و بازاریابی دانش آموزان. اگر شما دانشجوی بلندپایه هستید که در یک محیط حمایتی رشد می کند، باید به طور جدی Rutgers School of Engineering نظر بگیرید.

محل

موقعیت مرکزی ما به دلایل مختلف بسیار مطلوب است:

  • فرصت های فرهنگی و اجتماعی نیوبرانزویک، و همچنین شهر نیویورک (35 مایل)، فیلادلفیا (60 مایل)، پرینستون (20 مایل) و نیوآرک (25 مایل)، بی حد و حصر هستند.
  • Rutgers در وسط بزرگترین غلظت آزمایشگاه های صنعتی و دولتی تحقیقاتی در ایالات متحده است (با توجه به نیوجرسی، نیویورک، فیلادلفیا، بوستون و واشنگتن دی سی). این فرصت برای تماس حرفه ای و همچنین فرصت های شغلی را افزایش می دهد.
  • Rutgers در یک منطقه بسیار متنوع قرار دارد که تقریبا هر گروه قومی، فرهنگی و مذهبی در کشور دارای نمایندگی قوی است. تنوع منطقه ما قدرت ماست، و این امکان را برای دانش آموزان از تمام نقاط ایالات متحده و جهان از روز اول شما در اینجا احساس می کنیم.

مکان ها

شهر Piscataway

Address
599 Taylor Road, Piscataway
08854 شهر Piscataway, نیوجرسی, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید