توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مقدمه ای بر مهندسی پزشکی در راتگرز

برنامه مهندسی زیست پزشکی در دانشگاه راتگرز در ابتدا در سال 1965 به عنوان یک مسیر در مهندسی برق بود، که با تأکید بر مهندسی زیست پزشکی به مدارک تحصیلی درجه بندی شده بود. در سال 1986، ایالت نیوجرسی، دانشکده مهندسی پزشکی راتگرز را به صورت یک نهاد مستقل در دانشکده مهندسی با مسئولیت انحصاری برای اعطای MS و Ph.D. درجه در مهندسی پزشکی. این گروه برنامه های فارغ التحصیل خود را با همکاری دانشگاه پزشکی و دندان پزشکی نیوجرسی (UMDNJ) برای ایجاد پایه قوی در علوم پایه پزشکی زیست پزشکی و بالینی همراه با آموزش دقیق در زمینه های مهندسی، و برنامه فارغ التحصیل ارائه شده است از درجه های مشترک از Rutgers و دانشکده پزشکی رابرت وود جانسون از سال 1999. از زمان ادغام UMDNJ با Rutgers و پس از آن تشکیل علوم زیست پزشکی پزشکی Rutgers و دانشکده راتگرز دانشکده تحصیلات تکمیلی، ارتباط بین BME و دانشکده پزشکی رابرت وود جانسون بیشتر تقویت شد . برنامه کارشناسی در مهندسی پزشکی در سال 1371 تحت عنوان «علوم کاربردی» در دانشکده مهندسی تاسیس شد. یک مدرک کارشناسی رسمی در BME توسط دانشگاه در سال 1997 و توسط دولت در سال 1999 تأیید شد.

113247_pexels-photo-1367269.jpeg

دستاوردهای مهندسی زیست پزشکی به طور مداوم زندگی روزمره ما را تحت تاثیر قرار می دهد. پیشرفت های گذشته و جاری که در Rutgers پیشگام بود عبارتند از: تکنیک های تجزیه و تحلیل آنلاین و اتاق عمل در ضایعات بافت مغزی برای بیماری پارکینسون؛ دست مصنوعی با مهارت انگشت استفاده از واقعیت مجازی در بازسازی اندام ها؛ تکنیک های انقلابی برای ساخت تعداد زیادی از پلیمرهای جدید برای ایمپلنت؛ و تجزیه و تحلیل سریع NMR ساختار پروتئین، کاتتر بالون، و ضربان ساز. برنامه BME در حال حاضر 3 گزینه اصلی برنامه درسی را به نام "آهنگ" ارائه می دهد: 1) محاسبات زیست پزشکی، تصویربرداری، و ابزار دقیق، 2) مهندسی بیومکانیک و توانبخشی، 3) مهندسی بافت و مهندسی زیست شناسی مولکولی.

محاسبات زیست پزشکی، تصویربرداری، و ابزار دقیق آموزش در رویکردهای محاسباتی، روش های مختلف تصویربرداری، طراحی دستگاه بیوالکترونیک و مدل سازی نظری مربوط به پدیده های زیست پزشکی و میکروسکوپیک و ماکروسکوپی را آموزش می دهد. تمرکز در مهندسی بیومکانیک و توانبخشی ارائه می دهد آموزش در زمینه توسعه دستگاه ها برای بهبود عملکرد انسان. در مهندسی بافت و رشته مهندسی زیست مولکولی دانش آموزان اصول علم مواد، بیوشیمی، سلول و زیست شناسی مولکولی و مهندسی برای طراحی بافت های مهندسی، مواد بیولوژیکی و پزشکی مولکولی از طریق دنبال کردن مشکلات در مقیاس سلولی، مولکولی و نانو .

آموزش گسترده ای که توسط این آهنگ ها ارائه می شود، دانشجویان را قادر می سازد از طیف وسیعی از حرفه ها را انتخاب کنند. بسیاری از فارغ التحصیلان در شرکت های بزرگ و شرکت های کوچک به عنوان مهندسان زیست پزشکی کار می کنند. افزایش تعداد فارغ التحصیلان در زمینه مؤسسات دولتی و فدرال، از جمله دفتر ثبت اختراع و علامت تجاری و بسیاری از آزمایشگاه های ملی تحقیقات پیشرفته، در حال کسب جایزه های سودمند هستند. برنامه تحصیلات تکمیلی نیز دانشجویان واجد شرایط را برای تحصیلات تکمیلی به دانشجویان و یا دکترا آماده می کند. درجه در مهندسی پزشکی.

علاوه بر این، دانشجویان مقطع کارشناسی آماده پاسخگویی به شرایط ورود به فارغ التحصیلان مدارس پزشکی و حقوق، مدیریت کسب و کار و سایر رشته های حرفه ای هستند. چندین فرصت هیجان انگیز برای انجام تحقیق در سطح کارشناسی وجود دارد. این اداره دارای مدال افتخار برای جوانان و سالمندان با تجربه ای است که علاقمند به تحقیق و آموزش فشرده هستند. علاوه بر این، این بخش در برنامه پژوهشی دانش پژوهان جیمز جاده اسلید در دانشکده مهندسی شرکت می کند. هر دو برنامه انتخابی می توانند به عنوان مدارهای تیز برای دانش آموزان بسیار واجد شرایط برای شروع کار به سمت MS یا Ph.D. مدرک کارشناسی ارشد سال تحصیلی.

113248_clinic-doctor-health-hospital.jpg

بیانیه مأموریت

مأموریت مهندسی پزشکی

مأموریت برنامه کارشناسی BME این است که دانش آموزان را با آموزش گسترده و انعطاف پذیر در علوم مهندسی و زیست شناسی و همچنین موضوعات مربوط به پزشکی ارائه دهد. دانش آموزان آماده اند تا با تجزیه و تحلیل، ترکیب و پیوند دانش در زمینه های چند رشته با تاکید بر رویکردها و روش های کمی، دانش آموزان آماده شوند. دانش آموزان بخشی جدایی ناپذیر از جامعه برای بهبود درک و کنترل فرایندهای بیولوژیکی در جهت بهبود سلامت انسان خواهند بود. برنامه درسی ما دانش آموزان را به سمت مهارت در ایجاد دانش و فن آوری های جدید و همچنین استفاده از دانش فعلی هدایت می کند.

مأموریت راتگرز:

Rutgers دانشگاه جامع جامع نیوجرسی است: یک جامعه یادگیری متعهد به تعالی در ایجاد دانش از طریق پژوهش و تحقیق علمی؛ آماده سازی دانش آموزان به صلاحیت های لازم برای غنی سازی شخصی، توسعه حرفه ای و یادگیری مادام العمر؛ و استخدام دانش برای خیر مشترک و پاسخگویی به نیازهای یک جامعه در حال تغییر است.

بیانیه چشم انداز

دانش آموزان در قلب کار ما هستند. بخش امور دانشجویی دانشگاه راتگرز-نیوبرانزویک قصد دارد در برآورده ساختن نیازهای آموزشی دانش آموزان و درگیر کردن هر یک از آنها در تجربیات یادگیری تبدیل شود. ما مصمم هستیم جوامع یادگیری محور دانش آموز را در سراسر دانشگاه ایجاد کنیم که تنوع غنی دانش آموزان و جوامع را جشن می گیرد و شیوه زندگی سالم، رهبری سازنده و شهروندی جهانی را ترویج می دهد. ما متعهد به ارائه خدمات استثنایی، برنامه های پیشرفته و امکانات درجه اول در حین تمرین همکاری پویا در سراسر بخش های غنی از واحدهای در بخش ما هستیم.

مأموریت دانشکده مهندسی:

مدرک مأموریت مهندسی توسط هیئت علمی در 7 اکتبر 2011 تجدید نظر و تصویب شد. بیانیه ماموریت به شرح زیر است.

آموزش و آموزش مهندسین آینده برای محل کار پیچیده، متنوع و جهانی.

  • ارائه آموزش نوآورانه با کیفیت بالا، آموزش های مربوط به دانشجویان کارشناسی و فارغ التحصیل با استفاده از آخرین تکنیک ها و تکنیک های آموزشی.
  • سازماندهی یک دانشجوی متنوع دانشجویی که ارزش های اصلی آموزش مهندسی را به منظور بهبود و توسعه سیستم هایی که مشکلات پیچیده را حل می کنند و کیفیت زندگی را بهبود می بخشد، نشان می دهد.

انجام تحقیقات در حال حاضر از نظر علمی و مربوطه که فن آوری را در بر می گیرد و به چالش های اجتماعی یک ایالات متحده و جهان متصل به جهان متصل می شود.

  • انجام تحقیقات پیشرفته در زمینه های مهندسی مهم استراتژیک.
  • ایجاد یک محیط برای تشویق و کمک به دانشکده برای تبدیل شدن به رهبران پژوهشی در زمینه های خود، به دست آوردن بیشتر به رسمیت شناختن ملی و بین المللی است.

به عنوان یک منبع به ذینفعان محلی، ایالتی و منطقه ای جهت ارتقاء منافع عمومی، خدمت می کنند.

  • توسعه اقتصادی از طریق تکنولوژی، کارآفرینی و نوآوری را ارتقاء دهید.
برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: